Mūždien nav laika

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Man pašlaik ir draugs(otrā pusīte) un viņam mūždien nav laika! Es pat nezinu vai gribu, ko turpināt, jo normāla komunikācija, tikšanās sanāk 1x nedēļā... varbūt es vienkārši gribu par daudz uzmanības un attiecību sākumposmā nenovērtēju to, ko man sniedz..
Strādā viņš valsts pārvaldē, darbs līdz 17, bet apjoms darba liels, ņem vai nu uz mājām vai 1-2x nedēļā strādā virsstundas. Uz darbu viņam jābrauc 1h ar sabiedrisko, tāpēc tas arī paņem laiku, vēl jāiet veikalā pārdienas, jo kā sportists seko līdzi uzturam, daudz arī ēd muskuļu masai. Trenējas 2x nedēla(trenins 1h -1h 30 min). Pēc darba vienmēr ir pārguris, saka, ka sāp jau acis no darba pie datora, ir vispārīgs nogurums un steiga, jo mājas vel jāgatavo ēst nākamaja dienai, jagatavo vakarinas, reizēm jāmazgā drebes, jāslauka istabas. Vienvārdsakot - mēs vispār nesazinsmies, jo man darbs beidzas 22, vins tad ir mājas un dara “neatliekamos darbus”, lai ap 23-23.30 dotos gulēt. Arī tad, kad man brīvs un nav maina, saziņa tik pa tak nenotiek, jo vins norvuris, steidzas majas.
Sestdineas viņam paiet taisot lielo iepirkšanos - tad parasti pērk minerāļūdeņus, pienu un citas lietas, lai pēc darba nav jāstiepj rokas vai javed sabiedriskajā. Mazgā istabas(vins loti mil tīrību un necieš ne bardaku, ne tīrību), katru otro nedēļu vins brauc pie vecākiem uz citu pilsetu, palīdzēt darza. Paliek tikai svētdienas... tad parasti guļ līdz 14, jo pa nedēļu sakrājies nogurms un gatavo ēst gan dienai, gan uz dsrbu nākamajai dienai.. un tā nu mēs varam tikties tikai SVĒTDIENU VAKAROS!
Mani tas kaitina. Es saprotu, ka viņš iir noguris, nav spēka utml., bet man tik ļoti gribas biezak titkeis, kaut vai sazvanities pec 22 uz 15 min... kad man nav maiņa, aiziet paest terasite, iziet divata pastaiga utml.
Nezinu, varbūt tiesam esmu “jukusi” un par daudz pieprasu, jo pieauguso dzīve nogurdina, bet es ks maza meitenīte prasu laiku un uzmanibu... bet nu Pēdēj a laika pieķeru pie domas, ka man besī šī mūždien aizņemtība un jau caur ausīm iet tas “es esmu noguris, sazināsimies velak”
15.06.2021 23:29 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Aizmirsti viņu. Pēc pieredzes- viņam nav laika Tev, jo Tu viņam neesi svarīga. Ātrāk sapratīsi, ātrāk būsi brīva no toksikām attiecībām, kur Tu esi vajadzīga tikai vien tad, kad gribas....nu Tu pati saprati ko!
16.06.2021 12:27 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.06.2021
Man tavs draugs izklausās pēc narcista vai tāda "mani neviens nesaprot-es tik daudz daru, esmu tik aizņemts" vai arī tu tā pasniedz to, jo jau kādu laiku tevī šī neapmierinātība briest. Es ieteiktu nebūt pārlieku uzstājīgai, nogaidīt-nerakstīt viņam pirmajam, nepiedāvāt tikties, atrodi sev kādas draudzenes vai kādu kompāniju, jo ir vasara un ja draugs ir aizbraucis pie vecākiem, tak nesēdēsi mājās? Un nesāc fantazēt par to kā gatavo viņam ēst un uzkop māju. To visu vēl paspēsi un ja sāksi darīt viņa vietā, tad tas būs kā tavs pienākums apmaiņā pret kopīgi pavadītu laiku. Jā, var piedāvāt draugam kopā sadarīt mājas darbiņus un lai tikmēr viņš pārsteidz tevi ar kādu gardu/veselīgu recepti. Pajautā vai kādu nedēļas nogali jūs abi varētu pavadīt kopā?
Ja jūties "jukusi", tad tas haoss galvā ir tavs un sāc ar to, jo te ir ļoti daudz kas aizgūts no bērnības. Es arī no sākuma bieži aizsvilos par drauga ziņām, ka viņš nezvana, ka viņš kavē pēc darba, ka viņš neierosina lietas, ka man ir daudz jāgatavo un jātīra visu laiku. Ik pa laikam es pamatīgi aizsvilos, norāvos un domas bija par šķiršanos, bet tad pārgāja, jo atceros cik daudz reiz viņš steidzās pie manis, arī gatavoja ēst, vīriešu darbus apdarīja, izrādīja rūpes un atbalstu. Tādu vīriešu manā dzīvē praktiski pirms tam nebija un kopdzīve priekš manis arī bija lielas izmaiņas, tāpat kā viņam. Grūtības būs vienmēr un tā mazā meitene, kas grib puiša uzmanību un laiku ir ikvienā sievietē, bet jautājums ir kā tu spēsi pielāgoties, darīt zināmas tavas vēlmes un vajadzības, aizpildīt savu brīvo laiku un nonākt harmonijā ar otru, veselīgi pastrīdēties, rast kompromisu un novērtēt to, ko sniedzat viems otram.
16.06.2021 14:55 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Un vispār, jā, cilvēkiem, kas strādā valsts pārvaldē dzīve nav nekāda medusmaize.
Man labākais draugs strādā PMLP. Viņiem ir kameras, par telefonu darba laika liek brīdinājumus, kas attiecīgi pēc tam var rezultēties algas samazinājumā, piemaksu nesaņemšana uc.Darba ir daudz, jo jāatbild mēneša termiņā un bieži vien jāraksta atteikumi, jo cilvēki nepievieno vajadzīgos dokumentus, lūdz ko tādu, kas nepienākas utml. Darbs nervus ēd labi un teica, ka virsstundas nem itin bieži, tāpēc absurdi domāt, ka darbā viņs var uzrakstīt, jo nerokj grāvjus.
Ja vēl stundu turp un atpakaļ jābrauc, jāgatavo pašam ēst un jāiet uz veiklau + tās 2x nedela sports, var būt tā, ka laika nav un ir vienkarsi pārgurums.
Jums ir dazadi dzives ritmi.
16.06.2021 15:19 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Protams, tā, ka galīgi nevelta laiku nevajadzetu būt, bet šausmināties, ka puisis negrib naktī brsukt pie meitenes vai catot, izvēlas labak miegu... nevajadzetu gan
16.06.2021 15:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Piekrītu komentāram, ka labāk paralēli nodarbini sevi, tiešām, sporto, satiecies ar daudzenēm. :)
Protams, izrunāties ir labi, bet varbūt dari tāpat kā viņš, un liec sevi kā prioritāti. Ja viņam radīsies jautājumi, kāpēc neraksti, kur pazudi, tad varat runāt tālāk, kas jums šobrīd katram ir prioritātes, attiecības vai darbs/sevis pilnveidošana. Varbūt var visu kaut kā apvienot, protams, ja abas puses in ieinteresētas.
Bet jā, es neteiktu tik skarbi, kā citi šeit - meitene pēc izsaukuma vai tamlīdzīgi, bet arī domāju, ka viņš varētu Tev veltīt vairāk laika, ja to vēlētos. Pēc ūdens un piena jau točna var stundām ilgi nebraukt, tagad Barbora tak pieved uz mājām :D
16.06.2021 18:50 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Bet tas ko es tev reāli ieteiku. Neraksti pirmā, paskaties vai interesēsies. Pāris svētdienas netiecies, pasaki, ka tev jāiet ar draudzēm ārā, nezinu vēl kādi citi darbi. Un tad redzēsi vai viņš meklēs citu laiku tikties.
Viss tiešām ir prioritāšu jautājums, bet nu iedomāties, ka pieaudzis cilvēks ziedos savu miegu un energiju,lai satiktos naktī, vakarā pačatotu vai vel ko, ir absurdi.
Jums ir dazadi dzives ritmi, kā jau teicu.
16.06.2021 18:51 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
16.06.2021 19:06 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Mans vīrietis strādā tādā darbiņā kur tiešām aizņemts līdz 17:00, BET KATRU DIENU raksta man no rītiem, pa dienu, vienkārši atrod laiku lai paņemtu telefonu un uzrakstītu! Jo viņš to grib un esmu svarīga! Secinājumus izdari pati!
16.06.2021 23:30 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Lexxie @ 16.06.2021 23:30
Mans vīrietis strādā tādā darbiņā kur tiešām aizņemts līdz 17:00, BET KATRU DIENU raksta man no rītiem, pa dienu, vienkārši atrod laiku lai paņemtu telefonu un uzrakstītu! Jo viņš to grib un esmu svarīga! Secinājumus izdari pati!

Cik tavam draugam augums? Ir vismaz 190 cm?
16.06.2021 23:36 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Makaronus viņš tev karina uz ausīm, vai arī ir mentāli/fiziski slims. Nopietni. Protams, visdrīzāk pirmais variants. Pārlasi pati ko esi uzrakstījusi - vai šī ir mūžam aizņemta cilvēka ikdiena? Darbs ar standarta darbalaiku, standarta laiks ceļam, treniņi 2x nedēļā - sportists 😄 un vēl kas? Nekas! Tu vēl sapņo dzīvot ar viņu kopā un apkalpot viņu??? Veidot ģimeni kopā ar cilvēku, kurš pats sevi ar milzu grūtībām apkalpo? Kuram vajag veltīt visu dienu, lai nopirktu sev pārtiku un izmazgātu grīdas. Tev ir nevis bērna, bet mātes komplekss, tev tiešām vajag pieaugušu bērnu sev uz kakla? Un ja attiecību sākumā nav pievilkšanās, kaisles, romantikas, tad kad tā radīsies? Pačukstēšu priekšā - nekad. Padomā kārtīgi, vai tev šo bremzi/sliņķi/vienaldzīgo (vajadzīgo pasvītrot) vajag savā dzīvē.
16.06.2021 23:51 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Man katru nedelu, datorspelem ir atveletas 10h. Nedelas griezuma.
17.06.2021 08:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4998
Reģ: 03.11.2012
Nellija12 @ 16.06.2021 23:36

Cik tavam draugam augums? Ir vismaz 190 cm?

Tu ar saviem 190cm 😄😄😄😄
17.06.2021 08:46 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Paldies par atbildēm. :)
Esam kopā ļoti neilgi - tikai mēnesi, bet pazīstami esam 2 gadus, tikai visu šo laiku bijām kā paziņas. Tāpēc vēl neplānoju dzīvot kopā, esmu aizdomājusies par to, bet piekrītu - mums ir dažādi dzīves ritmi. Kamēr es celšos, viņš jau darbā. Kad viņš vakariņos, es vēl darbā...
Taču es nedomāju, ka esmu seksam. Viņš nevienu brīdi vēl nav uzstājis uz to(es saprotu, ka mēnesi tiekamies un varbūt vēlāk uzstās), bet kopumā tik cik zinu viņu, škiet, ka nav tāds.. nu lai vai kā, es ticu, ka ir aizņemts un noguris(jo pati pēc darba nogurstu arī un mājas uzkopšanas darbus besī darīt :D), tau tāpat gribētos vairāk uzmanības, veltīta laika, īpaši attiecību sākumposmā.
Runājusi arī esmu. Viņš saka, ka centīsies izbrīvēt laiku un jā ir arī izbrīvējis nedēļas vidū, bet pēc tam man jāklausās čīkstēšana, ka neko nav paspējis izdarīt, nākamajā dienā slikta pašsajūta utml, tāpēc es vienkārši vairāk neprasu veltīt laiku, jo negribu būt ''vainīgā''
17.06.2021 10:05 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Radler @ 17.06.2021 10:05
Hey!
Paldies par atbildēm. :)
Esam kopā ļoti neilgi - tikai mēnesi, bet pazīstami esam 2 gadus, tikai visu šo laiku bijām kā paziņas. Tāpēc vēl neplānoju dzīvot kopā, esmu aizdomājusies par to, bet piekrītu - mums ir dažādi dzīves ritmi. Kamēr es celšos, viņš jau darbā. Kad viņš vakariņos, es vēl darbā...
Taču es nedomāju, ka esmu seksam. Viņš nevienu brīdi vēl nav uzstājis uz to(es saprotu, ka mēnesi tiekamies un varbūt vēlāk uzstās), bet kopumā tik cik zinu viņu, škiet, ka nav tāds.. nu lai vai kā, es ticu, ka ir aizņemts un noguris(jo pati pēc darba nogurstu arī un mājas uzkopšanas darbus besī darīt :D), tau tāpat gribētos vairāk uzmanības, veltīta laika, īpaši attiecību sākumposmā.
Runājusi arī esmu. Viņš saka, ka centīsies izbrīvēt laiku un jā ir arī izbrīvējis nedēļas vidū, bet pēc tam man jāklausās čīkstēšana, ka neko nav paspējis izdarīt, nākamajā dienā slikta pašsajūta utml, tāpēc es vienkārši vairāk neprasu veltīt laiku, jo negribu būt ''vainīgā''

Labāk pamet un meklē se atbilstošāku, jo jums krasi atšķiras dzīves ritms/grafiks un viņš izklausās pēc čīkstētāja. Man ir bijusi pieredze ar tādu, kas it kā tieši nesaka, bet konkrēti liek saprast, ka tu esi vainīga pie tā, ka viņš neizgulējās, dabūja brīdinājumu, neizdarīja to un to, jūtas slikti. Ne sūda tu neesi vainīga. Katram cilvēkam sava galva uz pleciem un ja meitene grib satikties, gatava izbrīvēt savu laiku un puisis satiekas, lai tikai pēc tam čīkstētu, ka ir neizgulējies, nelaimīgs un kāds tik vēl, tad kāpēc tikties? Labi, es saprastu, ja tu dzīvotu Liepājā un viņš Daugavpilī, tad tiešām tas būtu grūti satikties, bet ja jūs abi no vienas pilsētas? Nu nav jau tik grūti satikties, pasēdēt terasītē vai parkā uz soliņa kādu brītiņu, pie reizes paēst, lai mājās nav jāgatavo un papļāpāt un pat ja netikties, tad var runāt pa telefonu. Es biež, kad pļāpāju ar draudzeni uzslēdzu skaļumu un rosos pa māju :D
17.06.2021 10:13 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Kāpēc tu izvēlies viņu attaisnot? Vai brīvi un atpūtušies ir tikai bezdarbnieki? Tikai tie, kuriem nav nekādu minimālu fizisko aktivitāšu?
Man ir pilnas slodzes stresains darbs pēc kura dažreiz gribas vienkārši gulēt 2h un skatīties griestos+ savs bizness, kurš paņem savas stundas gandrīz katru dienu, + kursi + fizioterapija vai sports + dārzs + mājdzīvnieki + braukšana darīšanās un/vai atpūtā brīvdienās. Man protams pašai jāgatavo ēst, ne tikai sev vienai, un neviens manā vietā grīdas nemazgā, un pienu nenopērk. Es paspēju tikties ar cilvēkiem, kopt sevi, māju, dzīvniekus, dārzu, mašīnu, un pat uzdrukāt šo garo komentāru. Es neesmu nekas īpašs, cilvēki spēj funkcionēt, apvienojot lietas. Citādi kas tā par dzīvi - darbs-mājas-nopirkt pienu-izmazgāt grīdu-nekamnavlaika. Kāda jēga tad vispār dzīvot.
17.06.2021 11:01 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Jā, darbs un mājas lietas, protams, ir svarīgas, bet tās sauc par prioritātēm. Tu viņam neesi prioritāte, jo visi citi darbi un lietas ir svarīgākas.
Jūs tiekaties tikai mēnesi, kas būs tālāk?
Manuprāt, vismaz esot sabiedriskajā transportā varētu kādu ziņu tev uzrakstīt vai parunāties...
17.06.2021 12:20 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Parasti jau tajos pirmajos mēnešos tā velk pie otra, visu laiku gribas būt kopā. Laika trūkums NAV attaisnojums, labi, nevaru tajā dienā, piedāvāju citā dienā. Uz uzrakstīt ziņu vai papļāpāt arī var stāvot veikalā rindā pie kases, vai zinies.
Un tas, ka karalis beidzot izbrīvēja laiku tev, un liek tagad justies vainīgai par to... NU vispār... Tādus ir jāsuta 100 mājas tālāk.
18.06.2021 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!