Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dators darbam

 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Sveikas.Varbūt kāda var ieteikt portatīvo datoru darbam?Pārsvarā,man ir nepieciešams izmantot MS office/zoom/MS teams un viss.Negribu piesārņot savu datoru ar darba lietām.Cena līdz 500€
14.06.2021 19:32 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Es iegādājos datoru studiju vajadzībām- word, excel, pp iet, internets arī, mikrofons iebūvēts. Man pietiek, jo nekam citam datoru neizmantoju.. telefonā vieglāk. Modelis bija lenovo ideapad 2019.gada izlaidums 😁 maksāja 369 eiro. Kā tagad atceros- blakus stāvēja acer dators par gandrīz 600 eiro, uz kuru skatījāmies, bet konsultants manām vajadzībām ieteica lenovo, jo tas priekš savas cenas esot pat ļoti labs dators. Arī manai mammai ir tieši tāds pats un viņa to izmanto darbam- viņai "velk" arī vienu no nepieciešamajām programmām ar paralēli atvērtu internetu. Ja šis Tev nenoder, iesaku aiziet uz kādu datortehnikas veikalu un palūgt, lai iesaka ko Tavām vajadzībām atbilstošu :) vismaz man tādos tehnikas veikalos līdz šim tikai tā pozitīvākā pieredze ar konsultantiem :) trāpījišies arī tādi, kuri godīgi pasaka "ne vienmēr dārgāks ir labāks"
14.06.2021 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Paskaties iekš bigbox.lv
Es tur sūtu sadzīves tehniku, arī datoru nupat. 4 dienu laikā man ar kurjeru atveda, piegāde bez maksas. Nekad nav bijušas sūdzības. Šķiet arī, ka iekš šī veikala daudzām lietām pamatīgi atšķiras cenas no citiem šāda veida veikaliem, respektīvi, te ir daudz kas lētāks.
15.06.2021 12:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits