Dienas rutiina

 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Kaada ir juusu dienas rutiina?
Saprotu, ka visas dienas nav vienaadas, bet jums noteikti taapat ir kaada vispaariiga rutiina. Varat uzrakstiit arii par vairaakaam dienaam, buus interesanti. Cikos celaties, vai/cik daudz sportojat, cikos eedat brokastis, cik ilgi esat darbaa (ja esat), vai peec darba nodarbojaties are hobijiem un cik ilgi utt. liidz laikam, cikos ejat guleet. Interesee visi siikumi :)
Jautaaju jo saaku aizdomaaties par savu rutiinu un cik laba/slikta taa ir.
13.06.2021 15:41 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Un tie, kuri ir pieraduši dzīvot kā pūces (iet gulēt ap 03:00, celties dienā) - jums otra pusīte neko par to nesaka?

Tāpēc esmu viena. :D Bet, ja nopietni, man laikam nemaz nebūtu pa ceļam ar cilvēku, kurš ir "cīrulis", jo man arī ar laiku sāktu kaitināt, ka otrs iet gulēt jau 22:00 vakarā un no agra rīta grabinās un ņemās pa māju. Ir bijušas attiecības ar visu kopdzīvi, kurā es biju "pūce" un otrs cilvēks - "cīrulis". Ilgi nedavilkām. Izšķīrāmies gan citu iemeslu dēļ, bet ticu, ka ilgtermiņā atšķirīgie režīmi arī darītu savu. Es arī nevēlētos censties mainīt savu režīmu un piespiest sevi kļūt par "cīruli" tikai otra cilvēka dēļ, tāpat kā nekad nevarētu pieprasīt, lai otrs manis dēļ maina savu dzīves režīmu. Ja vēl kādreiz būs vēlme būt attiecībās, jau pirmajā randiņā vaicāšu par to, kāds otram dienas režīms. :D
15.06.2021 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
ņemot vērā ka strādāju par privāto fitnesa treneri mans darba grafiks ir mainīgs.. ir rīti kad ceļos pat 4.30 un ir rīti kad guļu pat l[īdz 9.00... tāpat ar gulētiešanu.. ir vakari kad eju gulēt uzreiz pēc 22.00 un ir vakari kad darbs un tieku gulēt vien ap pusnakti.
Trenējos 3-4x ned''elā
18.07.2021 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits