Vakcinācija

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Domāju visu laiku par vakcinēšanos. Vēlos vakcinēties, taču visu laiku pārdomāju, jo milzīgas bailes no ārstiem (no visiem ārstiem), kā arī no blakusparādībām. Ir daži pazīstamie, kuri ir vakcinējušies un jutušies dažas dienas slikti. Vēlētos zināt jūsu blakusparādības, kuri ir vakcinējušies un varbūt kādu uzmundrinājumu 😅 jo nu esmu tādā situāciju jau ilgu laiku, tādēļ sāku justies slikti..
Paldies 🌸
05.06.2021 22:47 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Vīruss ar 99% izdzīvošanas iespēju - pie noteikuma, ka ir pieejama medicīniskā aprūpe - jums šķiet fufelis, bet vakcīna ar nepierādītām blaknēm vienam no 2 miljoniem ir inde. Antivaxeru loģika full-force. Labāk tikt pie 1/100 iespējas mirt no vīrusa vai vēl lielākas iespējas dabūt sev kārtīgas blaknes bojātu orgānu veidā uz visu mūžu. Vakcīna - no-no! Nerunājot jau par to, ka tagad ir nopietns iemesls bļaustīties par tiesībām un diskrimināciju. Kur vēl tad izliks savu neapmierinātību ar dzīvi? Ar psiholoģiskās palīdzības pieejamību mums tiešām ir problēmas.
21.06.2021 08:45 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Galvenais, ka te tikai covid vakcīnu atbalstītāji raksta par čipiem un indēm, ir atzinušies, ka info ņem no Instagrama, ka nelasa komentārus, kuros ir minēts vārds 'pētījums', novirza diskusiju pilnīgi ne par tēmu (kurš drīkst kādus komentārus rakstīt kādā tēmā) utt. Pienesums tēmai - 0, tikai spams.
21.06.2021 08:53 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Covid vakcinētie ir paņēmuši neprecīzu vārdu 'antivakseri', jo, piemēram, es esmu saņēmusi visas nepieciešamās bērnu potes, un man nav iebildumu pret citām vakcīnām, kuras ir PIERĀDĪTAS. Tās, kuras tika gatavotas dekādi un testētas vairākas dekādes, un rezultātā - cilvēki dzīvo ilgāk. Kāpēc man būtu jāinjicē sevī kaut kāda eksperimentāla vakcīna, tikai tapēc ka kaut kāds Kariņš un Pavļuts to piesauc darīt. Un tas, ka viņi teica, ka nelaidīs mūs, saprātīgos, kuri negrib riskēt ar savu dzīvību, iekšā tajos uzņēmumos, kuri dalīs un diskriminēs cilvēkus, ir noziegums. Viņi ir noziedznieki. Viss šis atgādina rasismu, baltiem tas pieejams, melnajiem - kaut kas, bet lielākā mērā ierobežoti un pazemoti.
21.06.2021 09:19 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Latvija sāk kļūt par totalitāru valsti. Komunisms atgriežās, tik tagad viss būs saistīts ar pandēmijām un nevakcinēto diskriminēšanu.
21.06.2021 09:25 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Vakcīna ir pietiekami droša.
LV vakcinēti ir + 600 000 cilvēku. Kur tad ir tās briesmīgās blaknes un nāves ?
No covid jau vairāk kā 2 500 cilvēku ir miruši.
Mazāk vajag ticēt youtube un FB meliem, kur izliek briesmu tēmas par vakcīnām. Ja informācija ko tur izliek, būtu patiesa kaut par 1%, tad pasaules gals un cilvēces izmiršana jau būt 3x notikusi.
Tā vienkārši ir naudas pelnīšana uz naiviem cilvēkiem.
21.06.2021 10:18 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
C00L Dzipsy @ 20.06.2021 23:12

"Diskusijai aktīvi nesekoju līdzi, neveru vaļā katru šeit ievietoto linku ar it kā ziņu portālu pierādijumiem cik vakcīna ir slikta, nelasu dažu indivīdu garos tekstus ar vārdiem - pētijumi, čipi, eksperiments utt. Nemācēšu teikt par kādiem faktiem konkrēti Jūs runājat.."
Šī jau arī ir lielākā problēma cilvēkiem, kuri atbalsta vakcīnas. Noliec viņiem uz paplātes vakcīnu izstrādātāju vai mūsu pašu ZVA aprakstu par vakcīnu un viņi pat nepapūlas iedziļināties saturā. Uzreiz TU ESI ANTIVAKSERIS! Ko vispār nozīmē šis vārds?
Kādai informācijai uzticās potētie cilvēki? Medijiem? Politiķiem? Kariņš saka, ka jāpotējas - potējamies??

Kam uzticos? Tam, ko saka ārsti. Konkrēti- LV atzīts sirds ķirurgs. Māsai nepieciešama sirds operācija, ārsts ieteica vakcinēties pirms operācijas. Uzticos, jo tas cilvēks ir studējis medicīnu padsmit gadus, nav pamata apšaubīt. Man zināšanas šajā jomā nav, esmu studējusi dabaszinātnes. Pāris raksteļu izlasīšana mani nepadara par ekspertu. Ja sekos arguments, ka visi ārsti ir uzpirkti, vai viņiem tā liek teikt, ziniet- neticēšu. Nav vētrs likt linkus par vispasaules sazvērestībām, es savu veidokli nemainīšu, tāpat kā tu savējo. Un es arī necentīšos nevienu pārliecināt- katram ir tiesības uz savu viedokli.
Runājot par tēmu- ne man, ne māsai nebija nekādu blakņu, ne pēc pirmās, ne pēc otrās potes. Man bija Phizer, māsai Moderna.
21.06.2021 11:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Godfather @ 21.06.2021 10:18
Vakcīna ir pietiekami droša.
LV vakcinēti ir + 600 000 cilvēku. Kur tad ir tās briesmīgās blaknes un nāves ?
No covid jau vairāk kā 2 500 cilvēku ir miruši.
Mazāk vajag ticēt youtube un FB meliem, kur izliek briesmu tēmas par vakcīnām. Ja informācija ko tur izliek, būtu patiesa kaut par 1%, tad pasaules gals un cilvēces izmiršana jau būt 3x notikusi.
Tā vienkārši ir naudas pelnīšana uz naiviem cilvēkiem.

Cilvēki nemirst no Covid. Cilvēki mirst dēļ tā, ka pirms Covid viņiem bija veselības problēmas kuras saasinājās.
600'000.00 + ? No kurienes tāda statistika?
Pēc oficiālās statistikas LV ir vakcinēti 480'000.00 jeb 25%.
21.06.2021 11:41 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
C00L Dzipsy @ 21.06.2021 11:41

Cilvēki nemirst no Covid. Cilvēki mirst dēļ tā, ka pirms Covid viņiem bija veselības problēmas kuras saasinājās.
600'000.00 + ? No kurienes tāda statistika?
Pēc oficiālās statistikas LV ir vakcinēti 480'000.00 jeb 25%.

Nu nu. Nedod Dievs nevienam no jums saslimt ar covid-19. Draugs(32 gadi) pārslimoja covid - 3 menesus nebija ožas un garšas, 2 nedēļas guleja gultā, nevarēja aiziet par uz tualeti, jo speka vispār nebija. Sāpēja plaušas, grūti elpot. Un viņam ir laba imunitāte. Krusttēvs, kurs pats ir ārsts gulēja slimnīcā un covid bija smaga formā... bet, protams, ja cilvēkam bija kaut kādas citas veselības problēmas, tad tiks teikts, ka tas ir likumsakarīgi un covid neko....es saprptu, ka hroniskās saslimšanas utml. saasina slimības gaitu, bey varbut cilveks ar savu hronisko saslimšanu būru nodzīvojis vel 15 gadus, bet covid saasināja un nomirst.
Vienkarsi katram ir sava pieredze. Man rados cilveki ir izslimojuši ar covid un man neliekas šis ka sazvērestība, Karina velme tūret cilvekus nebrīve vai vnk “sīkums, pohuj”. Ta ir mana uztvere, kas balstīta pieredzē.
Un ja tas pats ārsts krusttēvs teica, ka viņs vakcinējas un notiekti iesaka to darit. Bet, protams, ka es nevaru tixet, ko viens ārsts teica, jo taču ir ineternetā raksti par to, ka vakcīnas sliktas
21.06.2021 12:08 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Pēc oficiālās statistikas LV ir vakcinēti 480'000.00 jeb 25%. – tas ar pabeigtu vakcināciju
1. Poti ir saņēmuši jau + 600 000 cilvēku. Satistiku redzēju netā.
Jā, daudzi cilvēki mirst no hroniskām kaitēm, kuras saasināja Covid.
Kāda starpība no kā iestājas nāve ? Covid to paātrināja, bez šīs infekcijas cilvēks būtu dzīvojis ilgāk.
Man tuvs radinieks ir LV mikrobiologs / ģenētiķis, ar doktora grādu, LV zinātniskās padomes loceklis. Piedalījies covid genoma pētījumos. Atbalsta vakcinēšanos un pats ir potējies. Viņam ticu 100%.
Par antivakseru youtuberu traksmi tikai pasmejas.
21.06.2021 12:13 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Godfather, tīri intereses pēc, cik nāves uz 600'000 Tavuprāt būtu tas skaits, pie kura vakcīnas (pieņemot, ka tās visas izraisa aptuveni līdzīgu nāvju skaitu) būtu jāatzīst par sabiedrībai bīstamām un jāaptur?
Es līdz šim arī domāju, ka nāves visdrīzāk būs ļoti retas, tikai ilgtermiņa sekas ir galvenā problēma (un tur neviens neko nevar garantēt, ja vien klaji nemelo, jo vienkārši nav šādu pētījumu). Neko nesaku par veciem un/vai slimiem cilvēkiem, kas vakcinējas - tā ir riska grupa un uz viņiem attiecas pilnīgi citi apsvērumi nekā uz jauniem un veseliem (un jo īpaši - uz bērniem). Bet ņemot vērā CDC datus, kur neklasificējamas nāves līdz ar vakcinācijas sākumu ir pieaugušas no 500-800 nedēļā visu 2020. gadu (un līdzīga līmeņa līdz pat 2014. gadam) līdz nu jau 3'200+ nedēļā, mans viedoklis ir krasi mainījies. Protams, šie dati liek domāt arī to, ka gan īstermiņa, gan ilgtermiņa blaknes būs nopietnākas nekā sākotnēji gaidīts.
21.06.2021 12:22 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
putns
Jauni cilvēki arī slimo un pat mirst no Covid.
Tas nozīmē ka labāk ir dzīvot pandēmijā un gaidīt kad medicīna izdegs, ekonomika bankrotēs, valsts būs parādos utt, Tas var turpināties 4-5 gadus. Ja paskatās cilvēces vēsturē epidēmijas ir bijušas vienmēr un attiecīgos reģionos ir nonāvējušas ap 30-50% iedzīvotāju. Tikai vakcīnu atklājumi likvidēja tādas smagas slimības kā bakas, vēdertīfu, spāņu gripa, mēris u.c
Šobrīd inficēšanās samazinās tikai pateicoties vakcinācijai. Tas ir tiešs pierādījums vakcinācijas efektivitātei.
Vakcīnas nav brīnumlīdzekis kas 100% dod efektu. Ir gan blaknes, gan arī kāds nomirs. ~ 1 no 1mlj.
Cik ir nomiruši no vakcīnas LV = 0
No Covid 2,5k Milzīga starpība,
Ilgtermiņa blaknes no vakcīnas ? Vakcīnā ir vīrusa rns, kas stimulē antivielu ražošanu. Pēc pāris dienām viss vakcīnas sastāvs sadalās tiek izmests ārā. Antivielas paliek.
21.06.2021 12:38 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Un kad rudenī augs "slimo" statistika, ko tad? 😁
21.06.2021 12:41 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Man gan nepatīk iesaistīties covid sarunās, bet kopš te skan ļoti skaļi viedokļi, tomēr iemetīšu te savu gramu no pieredzes.
Radinieks (62 gadi) atteicās no covid-19 vakcīnas, jo viņa meita atrunāja. Neilgi pēc tam vīrietis saslima ar covid, nonāca reanimācijā un neilgi pēc tam arī nomira. Pēc tēva nāves, meita pati vakcinējās pret covid.
Mācība tāda- dariet ko vēlaties, bet lūdzu neatrunājiet cilvēkus no vakcīnām, lai pašiem pēc tam nav grūti sadzīvot ar sevi.
21.06.2021 12:53 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Godfather @ 21.06.2021 10:18
Vakcīna ir pietiekami droša.
LV vakcinēti ir + 600 000 cilvēku. Kur tad ir tās briesmīgās blaknes un nāves ?
No covid jau vairāk kā 2 500 cilvēku ir miruši.
Mazāk vajag ticēt youtube un FB meliem, kur izliek briesmu tēmas par vakcīnām. Ja informācija ko tur izliek, būtu patiesa kaut par 1%, tad pasaules gals un cilvēces izmiršana jau būt 3x notikusi.
Tā vienkārši ir naudas pelnīšana uz naiviem cilvēkiem.

Alo, vakcīna nupat uztaisīta, nav nekādi pētījumi, kā vakcīna vispār iespaidos turpmākos dzīves gadus. Viņa ir pavisam jauna, un tas ka liela daļa vēl ir dzīvi, viena daļa paralizēti un nomiruši, NEKO NENOZĪMĒ. Vakcīnas ietekme ilgtermiņā, lūk tas ir svarīgi. Tādu novērojumu nav un tos ir jāpēta kā minimums 5-10 gadus, tā kā uzspiest šo jauno, eksperimentālo vakcīnu ir noziegums ;)
21.06.2021 12:54 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Un kad rudenī augs "slimo" statistika, ko tad?

Protams ka augs.
Spriežot pēc aplēsēm vakcinējušies būs (labākajā gadījumā) ~ 50% iedzīvotāju līdz vasaras beigām.
Tas ir daudz par maz, tā ka nākamais covid vilnis noteikti būs. Ar visām sekām
Vienīgasi plus, ka daļa iedzīvotāju būs no tā pasargāti.
21.06.2021 12:57 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Latvija sāk kļūt par totalitāru valsti. Komunisms atgriežās, tik tagad viss būs saistīts ar pandēmijām un nevakcinēto diskriminēšanu.

Ir vismaz viena valsts, kurā nevakcinētie nevar ieiet pat lielveikalā... Latvijā diez vai būs tik traki :) Bet tas vakcinēto/nevakcinēto sadalījums būs teju jebkurā attīstītajā valstī, tādēļ izcelt Latviju kā negatīvu piemēru covid tēmā ir lieki. Tas būtu kā pateikt ''Mums Latvijā piens ir baltā krāsā.''
Tādu agresivitāti, vīzdegunību un sevis uzcelšanu uz pjedestāla, kāda nāk tieši no vakcinētajiem, neesmu novērojusi starp nevakcinētajiem.

Vakcīnas noliedzēji pamana vairāk vakcīnas piekritēju agresivitāti un otrādi. Tā kā neesmu pret šo vakcīnu, es pamanu zem ''esmu vakcinēts'' fb profila bildēm apņirdzošus/vilšanās pilnus/līdzjūtību izsakošus komentārus no vakcīnu pretiniekiem. Var taču neko neteikt, jo viedoklis nevienam zem profila bildēm netiek prasīts... Kā arī dažādu FB tiešraižu (TV24, Panorāmas, Ministru kabineta preses konferences utt.) komentāru sadaļas sastāv pārsvarā no pretvakcīniešiem.
21.06.2021 12:58 |
 
Reitings 10733
Reģ: 18.08.2014
Mācība tāda- dariet ko vēlaties, bet lūdzu neatrunājiet cilvēkus no vakcīnām, lai pašiem pēc tam nav grūti sadzīvot ar sevi

Pievienojos šim, ļoti prātīga nostāja.
21.06.2021 13:02 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Alo, vakcīna nupat uztaisīta, nav nekādi pētījumi, kā vakcīna vispār iespaidos turpmākos dzīves gadus.

vakcīnas izstrāde sākās 2019 gada beigās, kas jau bija pieejams vīruss. Protams ~ 1 gads ir mazs termiņš. Bet pie strādāja ļoti intensīvi un viss tika darīts daudz ātrāk nekā "standarta" gadījumā.
Paskatīsimies rezultātus - cik tad ir nomiruši no vakcīnas ? Vai izjutuši ilgtermiņa blaknes ?
Jau pusgads pagājis no vakcinācijas sākuma. Kaut kā neredz tās briesmīgās sekas.
21.06.2021 13:02 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Mācība tāda- dariet ko vēlaties, bet lūdzu neatrunājiet cilvēkus no vakcīnām, lai pašiem pēc tam nav grūti sadzīvot ar sevi.

Nevienu šeit neatrunā vakcinēties, tie, kas grib, lai iet vakcinēties. Bet kur ir problēma... tieši šie vakcinētie, īpaši twitter u.c soc. tīklos sāk apspiest nevakcinētos, un viņi atbalsta diskrimināciju, ka nevakcinētie vairs nekur netiks utt. Tas ir fašisms, totalitārisms, noziedzība, psiholoģiskais terors. Atlaišana no darba, jo darbinieks negrib vakcinēties ar eksperimentālu vakcīnu. Tas ir komunisms, kas agrāk bija, cilvēkiem bija jādzīvo kā valdība pasaka, un ja tavi viedokļi atšķiras, tad visa sabiedrība nosodoša. Viss atgriežas, psrs, varbūt pat sliktāk, jo tagad ir mobings internetā pret cilvēkiem, kas cīnas par savām tiesībām. To vīrieti Mārupē, kurš rīkoja privātu pasākumu, VIŅU ARESTĒJA KĀ NOZIEDZNIEKU. Pielika pie zemes un aizveda uz iecirkni. Kāpēc nevarēja vienkārši izrakstīt mierīgi soda kvīti? Toties Tallinas kvartāla pasākumā, kur bija daudz vairāk cilvēku, un kuri viens pie otra tuvumā, oh nu tas taču nekas, jo viņiem taču pasākums nebija saistīts ar savu tiesību aizstāvēšanu. Man ir kauns, ka es piedzimu šādā valstī, jo nekad nebiju iedomājusies, ka tik zemu kritīs sabiedrība un valdība.
21.06.2021 13:04 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Tas nozīmē ka labāk ir dzīvot pandēmijā un gaidīt kad medicīna izdegs, ekonomika bankrotēs, valsts būs parādos utt, Tas var turpināties 4-5 gadus.

Tur jau ir tā problēma, ka cilvēki visus lokdaunus ir pieņēmuši kā normu, to, ka riska grupas (kas dominē slimnīcās) netiek pilnīgi nekā speciāli pasargātas (arī lai atvieglotu slimnīcu darbu) kā normu. Tā ir bedre, ko cilvēki paši sev izraka, paši tajā ielīda, un tagad apgalvo, ka 'vakcīna ir vienīgā izeja no šīs situācijas, kas pavisam noteikti ir radusies dabiski, nevis mūsu konsistenti iracionālās rīcības dēļ'.
Cik ir nomiruši no vakcīnas LV = 0

Tas nav pierādāms apgalvojums.
Es arī nekad neapgalvoju, ka vakcīna nav efektīva. Jautājums ir, kādu cenu vidējais cilvēks par šo efektu samaksā, un kam, kuros gadījumos ir izdevīgi to samaksāt.
Ilgtermiņa blaknes no vakcīnas?

Tad Tu teiktu, ka šīs vakcīnas ir tik acīmredzami drošas, ka ilgtermiņa pētījumi vispār nav jāveic? Uz jautājumu par nāvju skaitu arī neatbildēji. Tās ir jau diezgan daudzas lietas, kas norāda, ka fakti par vakcīnu ieguvumu/risku samērību Tevi vispār neinteresē. Ok, tā ir daudziem, bet kopumā tā ir bezatbildīga pieeja medicīnai.
21.06.2021 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!