Vakcinācija

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Domāju visu laiku par vakcinēšanos. Vēlos vakcinēties, taču visu laiku pārdomāju, jo milzīgas bailes no ārstiem (no visiem ārstiem), kā arī no blakusparādībām. Ir daži pazīstamie, kuri ir vakcinējušies un jutušies dažas dienas slikti. Vēlētos zināt jūsu blakusparādības, kuri ir vakcinējušies un varbūt kādu uzmundrinājumu 😅 jo nu esmu tādā situāciju jau ilgu laiku, tādēļ sāku justies slikti..
Paldies 🌸
05.06.2021 22:47 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
jingishan @ 18.07.2021 22:01

Nevar būt, ka JŪS, JŪS un vēlreiz JŪS uzrakstījāt, ka kādam patīk kašķēties? Tiešām?
Vispār nesaprotu, kāda jēga ir iesaistīties diskusijās par kaut kādām vakcīnām. Jums ir savs viedoklis, kādam citam ir savs. Neviena puse nemainīs savu viedokli. Ir redzams kopsaucējs tajā visā, ko šeit cenšaties pierādīt? Domājiet, ka kāds ir mainījis savu viedokli dēļ Jūsu statistikām?
Jūs man ļoti atgādināt manu kursa biedru AUGSTKOLĀ, kurš bija tik pārgudrs it visā, ka cilvēki no viņa gāja pa gabalu. Ļoti novēlu, lai Jums tā nav.

Es zinu pa dzīvi šādus cilvēkus. Vot tie tiešām ir lohi augstākajā pakāpē.
19.07.2021 11:56 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
sla @ 19.07.2021 10:25

Atgādiniet*, augstskolā*. Var gan redzēt to kā tu mācijies augstskolā, ar tādu gramatiku.

Jā, es kā krievu tautības cilvēks lepojos ar savu latviešu valodu :)
*mācījies. Jums laikam arī kļūda !?
19.07.2021 12:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jingishan @ 18.07.2021 22:01

Nevar būt, ka JŪS, JŪS un vēlreiz JŪS uzrakstījāt, ka kādam patīk kašķēties? Tiešām?
Vispār nesaprotu, kāda jēga ir iesaistīties diskusijās par kaut kādām vakcīnām. Jums ir savs viedoklis, kādam citam ir savs. Neviena puse nemainīs savu viedokli. Ir redzams kopsaucējs tajā visā, ko šeit cenšaties pierādīt? Domājiet, ka kāds ir mainījis savu viedokli dēļ Jūsu statistikām?
Jūs man ļoti atgādināt manu kursa biedru AUGSTKOLĀ, kurš bija tik pārgudrs it visā, ka cilvēki no viņa gāja pa gabalu. Ļoti novēlu, lai Jums tā nav.

Kāda jēga iesaistīties diskusijās?
Man gan skola, gan augstskola, gan dzīve iemācījušas, ka ir jāpieņem arī pretējās puses viedoklis, nevis ieciklēties tikai uz "savu taisnību", pie tādas palikt un aizvērt acis ciet, izliekoties, ka citu viedokļu nav. Man interesē gan vakcinēto viedoklis, gan nevakcinēto viedoklis, šādas diskusijas ir jēgpilnas un noderīgas, ja runā par tēmu, nevis ik pa laikam kāds iespraucas ar saviem komentāriem "antivakseri un follijcepures / kāda jēga no šīm diskusijām / personīgi apvainojumi pretēja viedokļa paudējiem".
Ja tev šī tēma liekas bezjēdzīga un uzskati, ka diskusijas par šo tēmu ir liekas, tad došu padomu, nebojā savu nervu sistēmu un neiejaucies šādās tēmās, būs vieglāk dzīvot.
Šeit kāds cenšas kaut ko pierādīt un uzspiest savu taisnību? Nē! To sauc par diskusiju, kad satiekas ne tikai vienāda viedokļa paudēji, bet satiekas arī pretēja viedokļa paudēji. Nevienam nav jāmaina sava nostāja dēļ manis pieminētajām statistikām, es tikai argumentēju savu viedokli ar faktiem, nevis runāšanu caur puķītēm un pa mākoņiem.
Atkārtošos vēlreiz, ja jums ir grūti pieņemt citu viedokļus, nelasiet viņus un neiesaistietie sarunās, ļaujiet mums viedokļu izteicējiem un tiem kuriem interesē šīs tēmas "vārīties pašiem savā katlā". Dzīvojiet savā viedoklī, lai jums veicas!
19.07.2021 12:19 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
C00L Dzipsy @ 19.07.2021 12:19

Kāda jēga iesaistīties diskusijās?
Man gan skola, gan augstskola, gan dzīve iemācījušas, ka ir jāpieņem arī pretējās puses viedoklis, nevis ieciklēties tikai uz "savu taisnību", pie tādas palikt un aizvērt acis ciet, izliekoties, ka citu viedokļu nav. Man interesē gan vakcinēto viedoklis, gan nevakcinēto viedoklis, šādas diskusijas ir jēgpilnas un noderīgas, ja runā par tēmu, nevis ik pa laikam kāds iespraucas ar saviem komentāriem "antivakseri un follijcepures / kāda jēga no šīm diskusijām / personīgi apvainojumi pretēja viedokļa paudējiem".
Ja tev šī tēma liekas bezjēdzīga un uzskati, ka diskusijas par šo tēmu ir liekas, tad došu padomu, nebojā savu nervu sistēmu un neiejaucies šādās tēmās, būs vieglāk dzīvot.
Šeit kāds cenšas kaut ko pierādīt un uzspiest savu taisnību? Nē! To sauc par diskusiju, kad satiekas ne tikai vienāda viedokļa paudēji, bet satiekas arī pretēja viedokļa paudēji. Nevienam nav jāmaina sava nostāja dēļ manis pieminētajām statistikām, es tikai argumentēju savu viedokli ar faktiem, nevis runāšanu caur puķītēm un pa mākoņiem.
Atkārtošos vēlreiz, ja jums ir grūti pieņemt citu viedokļus, nelasiet viņus un neiesaistietie sarunās, ļaujiet mums viedokļu izteicējiem un tiem kuriem interesē šīs tēmas "vārīties pašiem savā katlā". Dzīvojiet savā viedoklī, lai jums veicas!

"Atkārtošos vēlreiz, ja jums ir grūti pieņemt citu viedokļus, nelasiet viņus un neiesaistietie sarunās"
Kad nàkamreiz taisi savu zinātniski pētnieciskā līmeņa komentāru kādam, kam ir cits viedoklis, izlasi vēlreiz to, ko es tur augšā pēdiņās ieliku no tava komentāra.
19.07.2021 12:26 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
C00L Dzipsy @ 19.07.2021 12:19

Kāda jēga iesaistīties diskusijās?
Man gan skola, gan augstskola, gan dzīve iemācījušas, ka ir jāpieņem arī pretējās puses viedoklis, nevis ieciklēties tikai uz "savu taisnību", pie tādas palikt un aizvērt acis ciet, izliekoties, ka citu viedokļu nav. Man interesē gan vakcinēto viedoklis, gan nevakcinēto viedoklis, šādas diskusijas ir jēgpilnas un noderīgas, ja runā par tēmu, nevis ik pa laikam kāds iespraucas ar saviem komentāriem "antivakseri un follijcepures / kāda jēga no šīm diskusijām / personīgi apvainojumi pretēja viedokļa paudējiem".
Ja tev šī tēma liekas bezjēdzīga un uzskati, ka diskusijas par šo tēmu ir liekas, tad došu padomu, nebojā savu nervu sistēmu un neiejaucies šādās tēmās, būs vieglāk dzīvot.
Šeit kāds cenšas kaut ko pierādīt un uzspiest savu taisnību? Nē! To sauc par diskusiju, kad satiekas ne tikai vienāda viedokļa paudēji, bet satiekas arī pretēja viedokļa paudēji. Nevienam nav jāmaina sava nostāja dēļ manis pieminētajām statistikām, es tikai argumentēju savu viedokli ar faktiem, nevis runāšanu caur puķītēm un pa mākoņiem.
Atkārtošos vēlreiz, ja jums ir grūti pieņemt citu viedokļus, nelasiet viņus un neiesaistietie sarunās, ļaujiet mums viedokļu izteicējiem un tiem kuriem interesē šīs tēmas "vārīties pašiem savā katlā". Dzīvojiet savā viedoklī, lai jums veicas!

Protams, piekrītu katram Jūsu vārdam, ka katram ir savs viedoklis.. šajā diskusijā gan liekas, ka Jums ir to grūti pieņemt.
Varbūt tā ir Jūsu bilde, kas man traucē dzīvot.
Veselību un jauku dienu! :)
19.07.2021 12:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)