Vakcinācija

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Domāju visu laiku par vakcinēšanos. Vēlos vakcinēties, taču visu laiku pārdomāju, jo milzīgas bailes no ārstiem (no visiem ārstiem), kā arī no blakusparādībām. Ir daži pazīstamie, kuri ir vakcinējušies un jutušies dažas dienas slikti. Vēlētos zināt jūsu blakusparādības, kuri ir vakcinējušies un varbūt kādu uzmundrinājumu 😅 jo nu esmu tādā situāciju jau ilgu laiku, tādēļ sāku justies slikti..
Paldies 🌸
05.06.2021 22:47 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Bordo @ 28.06.2021 15:42
Joprojām jautajums aktuāls par Johnson/Jensen vakcīnu! Kādai ir bijusi, kādas sajūtas pēc tam?

Sauliete tak ar šo vakcinējās, pēc storijiem un stāstītā nelikās nekas tāds traks,ka būtu pēc tam.
28.06.2021 19:22 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
jāiet ārstēties, gan vakcinētiem ar savu drošības sajūtu, gan nevakcinētiem ar savām 5G torņu teorijām

Galvenais, ka šajā diskusijā par 5G, populācijas samazināšanu, čipošanu, noindēšanu ar vakcīnām utt. atkal ir rakstījuši tikai vakcīnu atbalstītāji. No ''antivaxeriem'' neviens šāds komentārs nav bijis. Protams, tāpat kā par antivaxeriem visus ir saukuši tieši vakcīnu atbalstītāji. Tas ir tikai kārtējais veids, kā pasaule sāk krist arvien dziļākā histērijā, ja nedod dievs kāds pateiks kaut vienu no soc un masu mediju meinstrīma atšķirīgu vārdu. Uzreiz esi seksists/rasists/transfobs/homofobs/utt. kurš noteikti atbalsta nacistus, koncentrācijas nometnes, pilnīgu totalitārismu un bla bla. Te jau tikai tas pats parastais stāsts, tikai tēma cita.
28.06.2021 19:46 |
 
Reitings 2045
Reģ: 21.02.2015
Paskatījos tās grupas FB- nu tur šķiet pēdējais sviests. apmēram Gobzema fanu pulciņš :D Biju cerējusi uz kādu saprātīgu atbildi. Paldies tām, kas dalījās!
28.06.2021 20:13 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
putns @ 28.06.2021 19:46

Galvenais, ka šajā diskusijā par 5G, populācijas samazināšanu, čipošanu, noindēšanu ar vakcīnām utt. atkal ir rakstījuši tikai vakcīnu atbalstītāji. No ''antivaxeriem'' neviens šāds komentārs nav bijis. Protams, tāpat kā par antivaxeriem visus ir saukuši tieši vakcīnu atbalstītāji. Tas ir tikai kārtējais veids, kā pasaule sāk krist arvien dziļākā histērijā, ja nedod dievs kāds pateiks kaut vienu no soc un masu mediju meinstrīma atšķirīgu vārdu. Uzreiz esi seksists/rasists/transfobs/homofobs/utt. kurš noteikti atbalsta nacistus, koncentrācijas nometnes, pilnīgu totalitārismu un bla bla. Te jau tikai tas pats parastais stāsts, tikai tēma cita.

Pareizi, jo ticēt cilvēkiem, kuri pirms dažiem gadiem bija piespamojuši pilnu FaceBook ar 5G teorijām, reptīļiem, Bila Geitsa plāniem nepārtraukti veikt genocīdu... tad tie tagad ir uzticami avoti? Vasiļevskii, Gaismas Tīmekļi, Čiekuri, šitie visi dzina 5G bullchitu, tagad pēkšni ir vakcīnu eksperti un dzen nākamo bullchitu par līpošiem magnētiem, utt. Cmon, fool me once shame on me, fool me twice.... Bija laiks, kad es klausījos ar interesi Alex Jones, bet nekad neuztvēru viņu par uzticamu avotu.
28.06.2021 20:14 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Ok, vēl viens komentārs ar visām iespējamajām konspirāciju teorijām, un atkal no vakcīnu atbalstītāja. Joprojām nav parādījies neviens 'antivaxeris', kuras tās interesētu.
28.06.2021 20:46 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Myxer @ 28.06.2021 20:14

Pareizi, jo ticēt cilvēkiem, kuri pirms dažiem gadiem bija piespamojuši pilnu FaceBook ar 5G teorijām, reptīļiem, Bila Geitsa plāniem nepārtraukti veikt genocīdu... tad tie tagad ir uzticami avoti? Vasiļevskii, Gaismas Tīmekļi, Čiekuri, šitie visi dzina 5G bullchitu, tagad pēkšni ir vakcīnu eksperti un dzen nākamo bullchitu par līpošiem magnētiem, utt. Cmon, fool me once shame on me, fool me twice.... Bija laiks, kad es klausījos ar interesi Alex Jones, bet nekad neuztvēru viņu par uzticamu avotu.

Net kā būtu, ja paklausās tās pašas mRna vakcīnas izgudrotājā. Viņš ar neko labu nevar pateikt par šo vakcīnas sastāvu: https://www.bitchute.com/video/9YPhbn5Okx7B/
29.06.2021 08:25 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Man drauga vectērinju sapoteja ar astra zeneca kaut kad pavasari jo vecumā grupa 80+! Vakar aizveda uz slimnicu plaušĀ trombs(kas Protams ir viena nu jau “normala “ blakus paradiba it ipashi astrai
Tas ,kā uzreiz pēc Potes nav blakus paradibas,nenozime ka nebus velak !
Bet nu visi no gimenes doma Protams ,ka nav saistiba ar vakcinu (jo visi poteti) un mani ari spiež poteties!
29.06.2021 11:00 |
 
Reitings 105
Reģ: 19.04.2021
Annija35 @ 28.06.2021 17:54
Kā izvairīties no vakcinēšanās, ja ir pārslimots Covid?
Neredzu vajadzību vakcinēties, jo izslimoju. Tiku reģistrēta, ka slimoju, bet lasot info, saprotu, vienalga ja tev ir antivielas, ir jāvakcinējas ?

Jā, šo es arī nesaprotu. Varēja vismaz pagarināt to sertifikātu, ja joprojām ķermenī uzrādās antivielas.
29.06.2021 13:21 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
https://www.facebook.com/100000608119871/videos/4444999785530248/
Klauni gatavie! 😁😁 Kas notiek, ja nejauši translācija sākas ātrāk nekā paredzēts. 😁😁😁😁 Davai saspiežamies visi cieši kopā un tad uzvelkam maskas, jo vajag taču rādīt piemēru, ka maskas ir jāvalkā 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 Ehh..
29.06.2021 13:32 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
C00L Dzipsy @ 29.06.2021 13:32
https://www.facebook.com/100000608119871/videos/4444999785530248/
Klauni gatavie! ?? Kas notiek, ja nejauši translācija sākas ātrāk nekā paredzēts. ???? Davai saspiežamies visi cieši kopā un tad uzvelkam maskas, jo vajag taču rādīt piemēru, ka maskas ir jāvalkā ?????????? Ehh..

Nē, nu, mums vienāda domāšana. :D Es tieši vakarnakt šo video redzēju Twitterī, gribēju jau likt, bet nodomāju, ka, ai, nekas, pienāks rīts, tad ielikšu. Un, re, esi jau ielikusi pirmā. :D
Man vispār smiekli nāk par šo masku teātri. Tagad vairs ne, bet pirms tam taču katrā LTV1 raidījumā visi ar tām maskām ākstījās. Kaut vai tajā pašā "Daudz laimes, jubilār!". Volmārs no sava viesa sēž 2 metru attālumā, abi divi kādas 10 minūtes nopļurkst bez maskām uz sejas, pēc tam šis saka "Un tagad uzvilksim maskas!". Nu gudrs tas vīruss, ko lai saka. Pa tām 10 minūtēm neuzbrūk, bet pēc tam gan var uzbrukt, tāpēc jāliek maskas. :D
29.06.2021 15:02 |
 
Patīk
Reitings 2077
Reģ: 22.05.2019
OnlyHuman @ 29.06.2021 13:21

Jā, šo es arī nesaprotu. Varēja vismaz pagarināt to sertifikātu, ja joprojām ķermenī uzrādās antivielas.

Ar vakcīnu ievadītās antivielas ir ok, bet dabīgi radušās pēc slimošanas nav ok...
Nu nesaprotu es šo🤷‍♀️
29.06.2021 17:33 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ar-antivielam-vien-bez-ieprieks-pozitiva-testa-covid-19-sertifikata-iegusanai-nepietiek.a410504/
Nu šitais vispār ir totāls idiotisms. Redz, der tikai pozitīvs Covid tests, lai saņemtu sertifikātu, bet ne antivielu. Vēl nesen tak, kad gāja runa par līdzjutēju ielaišanu hokeja arēnā, ja ir negatīvs Covid tests, valdība bļāva, ka testiem nevarot uzticēties, a tagad, redz, sertifikāts derīgs tikai tad, ja bijis pozitīvs Covid tests, nevis ja organismā ir antivielas. Tātad sanāk, ka tagad testiem var uzticēties, ja? Es, piemēram, Covid izslimoju, bet, kad veicu testu, uzrādījās negatīvs. Antivielas ir. Bet iet iekšā kafejnīcās es nevaru, jo "uz papīra" sanāk, ka Covid nemaz neesmu izslimojusi, jo tests bija negatīvs. Tikmēr kāds varbūt to Covid nav izslimojis, bet tests bijis pozitīvs (arī tā gadās) un tagad var mierīgi baudīt priekšrocības, kuras sniedz šis sertifikāts.
29.06.2021 18:17 |
 
Patīk
Reitings 2077
Reģ: 22.05.2019
Miaa @ 29.06.2021 18:17
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ar-antivielam-vien-bez-ieprieks-pozitiva-testa-covid-19-sertifikata-iegusanai-nepietiek.a410504/
Nu šitais vispār ir totāls idiotisms. Redz, der tikai pozitīvs Covid tests, lai saņemtu sertifikātu, bet ne antivielu. Vēl nesen tak, kad gāja runa par līdzjutēju ielaišanu hokeja arēnā, ja ir negatīvs Covid tests, valdība bļāva, ka testiem nevarot uzticēties, a tagad, redz, sertifikāts derīgs tikai tad, ja bijis pozitīvs Covid tests, nevis ja organismā ir antivielas. Tātad sanāk, ka tagad testiem var uzticēties, ja? Es, piemēram, Covid izslimoju, bet, kad veicu testu, uzrādījās negatīvs. Antivielas ir. Bet iet iekšā kafejnīcās es nevaru, jo "uz papīra" sanāk, ka Covid nemaz neesmu izslimojusi, jo tests bija negatīvs. Tikmēr kāds varbūt to Covid nav izslimojis, bet tests bijis pozitīvs (arī tā gadās) un tagad var mierīgi baudīt priekšrocības, kuras sniedz šis sertifikāts.

Kad slimoju, bij pozitīvs tests.
Bet es slimoju decembrī un pirms nedēļas mēģināju dabūt sertifikātu,nevaru dabūt, jo 6 mēn.ir pagājuši un sanāk, ka neesmu vairs imūna pret covid un varot atkal saslimt.
29.06.2021 18:58 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Annija35 @ 29.06.2021 17:33

Ar vakcīnu ievadītās antivielas ir ok, bet dabīgi radušās pēc slimošanas nav ok...
Nu nesaprotu es šo?‍♀️

Ja ir pārslimots c19, tad neskatoties uz antivielu esamību vai neesamību organisms atcerās šo slimību un ja nekas veselībai nepasliktinās, tad imunitāte arī saglabājas pat gadiem. Tie kas pārslimoja covid-1 ir imūni arī pret covid-2 pēc 18 gadiem.
Takā no vakcīnām vajag pa gabalu, jo pirmkārt tas ir vienkārši bizness, nevis veselības uzlabošana. Vispirms notirgos vakcīnu un pēc tam būs jāārstējas no citām saslimšanām, jo pīķa proteīni, kas izstrādājas pēc vakcīnas spēj paralizēt imūnsistēmu kā arī tie atver asinsvadus uz smadzenēm, tādejādi tur var nokļūt viss kas, kas kaitīgs cirkulē asinsvados(merkūrijs un varbūt vēl kas..), tajā skaitā pīķa proteīni.
29.06.2021 20:27 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Annija35 @ 29.06.2021 18:58

Kad slimoju, bij pozitīvs tests.
Bet es slimoju decembrī un pirms nedēļas mēģināju dabūt sertifikātu,nevaru dabūt, jo 6 mēn.ir pagājuši un sanāk, ka neesmu vairs imūna pret covid un varot atkal saslimt.
muļķības.
29.06.2021 20:28 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Miaa @ 29.06.2021 18:17
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ar-antivielam-vien-bez-ieprieks-pozitiva-testa-covid-19-sertifikata-iegusanai-nepietiek.a410504/
Nu šitais vispār ir totāls idiotisms. Redz, der tikai pozitīvs Covid tests, lai saņemtu sertifikātu, bet ne antivielu. Vēl nesen tak, kad gāja runa par līdzjutēju ielaišanu hokeja arēnā, ja ir negatīvs Covid tests, valdība bļāva, ka testiem nevarot uzticēties, a tagad, redz, sertifikāts derīgs tikai tad, ja bijis pozitīvs Covid tests, nevis ja organismā ir antivielas. Tātad sanāk, ka tagad testiem var uzticēties, ja? Es, piemēram, Covid izslimoju, bet, kad veicu testu, uzrādījās negatīvs. Antivielas ir. Bet iet iekšā kafejnīcās es nevaru, jo "uz papīra" sanāk, ka Covid nemaz neesmu izslimojusi, jo tests bija negatīvs. Tikmēr kāds varbūt to Covid nav izslimojis, bet tests bijis pozitīvs (arī tā gadās) un tagad var mierīgi baudīt priekšrocības, kuras sniedz šis sertifikāts.

Mani pavasarī Covid tests pamatīgi izčakarēja. Bija plānots izbraukt ārpus LV, aizgāju taisīt testu. Absolūti vesela, ne mazāko saaukstēšanās pazīmju. Saņēmu testu no rīta un acis iepletu lielas, Covid tests uzrādīja pozitīvu. Ģimenes ārsts nosūtīja uz trim dažādām laboratorijām, ar 24h intervālu taisīt atkārtotus testus. Visi trīs bija negatīvi. No laboratorijas kur uzrādīja pozitīvu atbildi, joprojām gaidu atbildi, kuru neesmu saņēmusi. SPKC rausta plecus gan uz maniem zvaniem, gan e-pastiem. Viens liels sūC tie testi. Ticamības moments ir absolūtā nulle.
29.06.2021 20:38 |
 
Patīk
Reitings 2077
Reģ: 22.05.2019
.Putns. @ 29.06.2021 20:27

Ja ir pārslimots c19, tad neskatoties uz antivielu esamību vai neesamību organisms atcerās šo slimību un ja nekas veselībai nepasliktinās, tad imunitāte arī saglabājas pat gadiem. Tie kas pārslimoja covid-1 ir imūni arī pret covid-2 pēc 18 gadiem.
Takā no vakcīnām vajag pa gabalu, jo pirmkārt tas ir vienkārši bizness, nevis veselības uzlabošana. Vispirms notirgos vakcīnu un pēc tam būs jāārstējas no citām saslimšanām, jo pīķa proteīni, kas izstrādājas pēc vakcīnas spēj paralizēt imūnsistēmu kā arī tie atver asinsvadus uz smadzenēm, tādejādi tur var nokļūt viss kas, kas kaitīgs cirkulē asinsvados(merkūrijs un varbūt vēl kas..), tajā skaitā pīķa proteīni.

Tas tā kā būtu loģiski, ka izslimojot ir ilgstoša imunitāte. Tāpēc neredzu vajadzību vakcinēties.
Tik daudz kur noliedz to, ka ir imunitāte pēc slimošanas un esot jāvakcinējas tāpat....
29.06.2021 21:06 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
 
Reitings 20
Reģ: 28.12.2020
.Putns. @ 29.06.2021 08:25

Net kā būtu, ja paklausās tās pašas mRna vakcīnas izgudrotājā. Viņš ar neko labu nevar pateikt par šo vakcīnas sastāvu: https://www.bitchute.com/video/9YPhbn5Okx7B/

Es noskatījos viņa interviju Fox News ar Takeru, viņš NAV pret vakcīnēšanos ar mRNA vakcīnām, viņš neiesaka vakcinēt tos, kuri ir jaunāki par 18.
https://video.foxnews.com/v/6260751069001#sp=show-clips
+ Tas, ka viņš ir izgudrojis šo mRNA tehnoloģiju, nenozīmē, ka šī tehnoloģija nav attīstījusies kopš 1980s (kad viņš šo metodi atklāja). ASV ir savakcinēti vairāk par 179 miljoniem cilvēku, pat ja visi VARS nāves gadījumi (4100 vai cik tur) ir tieši saistīti ar vakcīnu, tas ir niecīgs skaitlis, ja rēķina, ka vakcinēt sāka ar pensionāriem un citām riska grupām. ASV dominē tieši mRNA vakcīnas.
Lai gūtu balancētu viedokli, iesaku izlasīt Reuters rakstu, kurā tiek citēti mediķi, kuri strādā šajā jomā 2021.gadā, nevis 1980s.
https://www.reuters.com/article/factcheck-vaccine-cytotoxic-idUSL2N2O01XP
29.06.2021 21:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
.Putns. @ 29.06.2021 21:26
60%, kas tagad mirst no c19 Anglijā ir bijuši vakcinēti https://www.theguardian.com/theobserver/commentisfree/2021/jun/27/why-most-people-who-now-die-with-covid-have-been-vaccinated

"Don’t think of this as a bad sign, it’s exactly what’s expected from an effective but imperfect jab" 😁
Pilnībā vakcinētie var gatavoties jau nākamajam lockdown, masku nēsāšanai un distances ievērošanai.
29.06.2021 21:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits