Vakcinācija

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Domāju visu laiku par vakcinēšanos. Vēlos vakcinēties, taču visu laiku pārdomāju, jo milzīgas bailes no ārstiem (no visiem ārstiem), kā arī no blakusparādībām. Ir daži pazīstamie, kuri ir vakcinējušies un jutušies dažas dienas slikti. Vēlētos zināt jūsu blakusparādības, kuri ir vakcinējušies un varbūt kādu uzmundrinājumu 😅 jo nu esmu tādā situāciju jau ilgu laiku, tādēļ sāku justies slikti..
Paldies 🌸
05.06.2021 22:47 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Piekūns @ 17.07.2021 23:29

Aprāvies? ? Nav pirmā diskusija.

Tu esi tipiskais cilvēks, kurš atbalsta vakcīnas, iesaisties sarunās aktīvi, bet runā kā pa mākoņiem un caur puķītēm. Neviena konkrēta fakta, pierādījumu, pasaules pētījumu no tavas puses nav publicēti un rakstīti. Patīk kašķēties un tavs viedoklis ir vispareizākais, citu viedokļos nevēlies ieklausīties un neieklausies. Visus cilvēkus, kuri neatbalsta vakcīnas - bāz vienā maisā - antivakseri, neizglītoti lohi, idioti, kuri dzer atmiņu ūdeni un nēsā follija cepures.
Līdz ar to, tavi komentāri man vairs nav aktuāli un vērā ņemami. Visu gaišu!
17.07.2021 23:36 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
C00L Dzipsy @ 17.07.2021 23:36

Tu esi tipiskais cilvēks, kurš atbalsta vakcīnas, iesaisties sarunās aktīvi, bet runā kā pa mākoņiem un caur puķītēm. Neviena konkrēta fakta, pierādījumu, pasaules pētījumu no tavas puses nav publicēti un rakstīti. Patīk kašķēties un tavs viedoklis ir vispareizākais, citu viedokļos nevēlies ieklausīties un neieklausies. Visus cilvēkus, kuri neatbalsta vakcīnas - bāz vienā maisā - antivakseri, neizglītoti lohi, idioti, kuri dzer atmiņu ūdeni un nēsā follija cepures.
Līdz ar to, tavi komentāri man vairs nav aktuāli un vērā ņemami. Visu gaišu!

Atšķirībā no tevis Godfather un Piekūniņš māk runāt, neizmantojot statistiku un datus. Viņiem tāda nav nepieciešama savas asprātības pierādīšanai. Tāpat visi mīl un ciena šīs divas personības tāpēc, ka viņi saka to, kas viņiem uz sirds. Tas ir kā filmā. Tu jūti līdz galvenajam varonim par spīti tam, ka viņš pieņem neloģiskus lēmumus. Ja nebūtu neloģisku lēmumu - nebūtu filmas un tādu izcilu personību kā Godfather un Piekūniņš. Tādi cilvēki sabiedrībai ir ļoti nepieciešami, jo viņi iedvesmo...
17.07.2021 23:53 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Tu esi tipiskais cilvēks, kurš atbalsta vakcīnas, iesaisties sarunās aktīvi, bet runā kā pa mākoņiem un caur puķītēm. Neviena konkrēta fakta, pierādījumu, pasaules pētījumu no tavas puses nav publicēti un rakstīti

Tad kāpēc mans teiktais netiek atspēkots pēc jēgas, gan gan tiek runāts aplinkus vai braukts man tieši virsū? Kādus faktus no manas puses tu vēlies? Katrā ziņā jeb kam, ko esmu teicis, ja tā nav taisnība, vari piedāvāt faktus, kas iet pretrunā ar manu teikto vai vismaz racionālu pamatojumu, kāpēc man nav taisnība.
Patīk kašķēties un tavs viedoklis ir vispareizākais, citu viedokļos nevēlies ieklausīties un neieklausies.

Atvaino, bet šeit tu raksturo sevi. Bet piekritīšu, ka arī manas diskutēšanas manieres varētu būt labākas.
Visus cilvēkus, kuri neatbalsta vakcīnas - bāz vienā maisā - antivakseri, neizglītoti lohi, idioti, kuri dzer atmiņu ūdeni un nēsā follija cepures.

Nē, nebāžu gan vienā maisā, bāžu atsevišķos maisos, vismaz šajā kontekstā.
Līdz ar to, tavi komentāri man vairs nav aktuāli un vērā ņemami. Visu gaišu!

OK 😀
17.07.2021 23:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nellija12 @ 17.07.2021 23:53

Atšķirībā no tevis Godfather un Piekūniņš māk runāt, neizmantojot statistiku un datus. Viņiem tāda nav nepieciešama savas asprātības pierādīšanai. Tāpat visi mīl un ciena šīs divas personības tāpēc, ka viņi saka to, kas viņiem uz sirds. Tas ir kā filmā. Tu jūti līdz galvenajam varonim par spīti tam, ka viņš pieņem neloģiskus lēmumus. Ja nebūtu neloģisku lēmumu - nebūtu filmas un tādu izcilu personību kā Godfather un Piekūniņš. Tādi cilvēki sabiedrībai ir ļoti nepieciešami, jo viņi iedvesmo...

Tavi komentāri ir tik "debīli", bet PATIESI! 😀 Tā turpini! ♥
17.07.2021 23:58 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nemaz nezināju, ka šis forums ir tik advancēts, ka ir iespēja bloķēt lietotājus! Paldies Lilit forumam! Vismaz nebūs jālasa nemotivētu cilvēku pašapliecināšanās komentāri, kuri pat augstskolu nevar pabeigt (t.i. neesot motivācijas pabeigt), bet gudri dir** internetā motivācija ir uz visiem 100%! 😁
18.07.2021 00:02 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Droši 😀 Es gan tevi nebloķēšu, jo lasīt, kā teju vai pusmūža tantuks cenšas pierādīt cik tā dzīvē ir veiksmīga, vieda, pārāka par citiem un citādi cenšas apmierināt savas nacistiskās tieksmes reizēm ir labs laika kavēklis.
18.07.2021 00:10 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Kad Izraēla sāka savu masveida vakcināciju, viņi publicēja līgumu ar Pfizer, kurā melns uz balta rakstīts, ka tas ir izpētes līgums, neviens ne par ko neatbild un dati tiks glabāti slepeni 15 gadus. Attiecīgi patieso informāciju mēs uzzināsim, varbūt, pēc gadiem 15. Neviens nevarēs ne tiesāties, ne Valsts, ne vakcīnu ražotājs nenes nekādu atbildību, cilvēki labprātīgi piespiedu kārtā piedalās izpētes līguma ietvaros.

Patiesībā, tiesvedība jau tiek gatavota šobrīd ar visai prominentu advokātu priekšgalā(lai gan juristu šobrīd ir ap 100). Pamatojoties uz Nirnburgas kodu vakcinācija neatbilst nevienam punktam.
https://www.bitchute.com/video/XHEvvvveUVJE/
18.07.2021 01:31 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Piekūns @ 17.07.2021 23:00

Tas arī nepierāda pretējo, proti, ka blaknes (manā gadījumā) ir vai būs. Bez vakcīnas ir miljons citu lietu, kas manu ķermeni ir potenciāli sačakarējušas.
Noskatījos to pirmo video, principā tukša diršana, ne atsauces uz pētījumu, ne kā. Cik cilvēkus viņš testēja, kā to atlasīja, vai bija kontroles grupa ar nevakcinētajiem, utt. Un nezināju, ka noiet 2 jūdzes bez aizelšanās ir achievement.
Otro video pārtraucu skatīties, jo bija skaidrs, ka būs vēl lielāka diršana. Varbūt ja viņi aizvāktu tās Karenas, kas elso pie katra otrā izteikuma un visticamāk īsti pat nesaprot par ko intervētie cilvēki runā, būtu skatāmāk. Un guess what - arī tur nav nekādu atsauču, nekā. Protams, kaut kādus atslēgvārdus ko google jau var izrakņāt, bet tur ir skaidrs, ka no mērķauditorijas pārbaudīt un salīdzināt dotos faktus, to interpretācijas, alternatīvos skatupunktus, utt. netiek sagaidīts.
Protams, kā jau visas šāda rakstura vietnes, uz emocijām un confirmation bias spēlē ļoti labi.

Šeit būs video ar atsaucēm uz publikācijām, ja Tevi tas tik ļoti interesē:
https://www.bitchute.com/video/oGcskM3PAQLI/
18.07.2021 01:40 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
.Putns. @ 18.07.2021 01:40

Šeit būs video ar atsaucēm uz publikācijām, ja Tevi tas tik ļoti interesē:
https://www.bitchute.com/video/oGcskM3PAQLI/

Paldies, kad būs laiks, izpētīšu sīkāk.
18.07.2021 02:14 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
C00L Dzipsy @ 17.07.2021 23:36

Tu esi tipiskais cilvēks, kurš atbalsta vakcīnas, iesaisties sarunās aktīvi, bet runā kā pa mākoņiem un caur puķītēm. Neviena konkrēta fakta, pierādījumu, pasaules pētījumu no tavas puses nav publicēti un rakstīti. Patīk kašķēties un tavs viedoklis ir vispareizākais, citu viedokļos nevēlies ieklausīties un neieklausies. Visus cilvēkus, kuri neatbalsta vakcīnas - bāz vienā maisā - antivakseri, neizglītoti lohi, idioti, kuri dzer atmiņu ūdeni un nēsā follija cepures.
Līdz ar to, tavi komentāri man vairs nav aktuāli un vērā ņemami. Visu gaišu!

Viņš vienkārši ir tā saucamais "demolarizētais lietderīgais idiots" kādi tiek uzradīti pateicoties masu mēdijiem, ilgstošākā laika periodā skalojot smadzenes. Tādi ir lielākā daļa padomju laika cilvēki, kas informācijas gūšanai izmanto plašsaziņas līdzekļus. Ir cilvēku grupas, kss domā, ka var tā vienkārši ieslēgt tv kasti, nopirsties un apsēsties dīvānā, lai uzzinātu visu, kas nepieciešams, esot 100% pārliecībā, ka viss tur sacītais ir pārbaudīts un patiess. Visu tak pastāsta mūžam pazīstamās sejas, lai arī tās sejas vienmēr tikai atreferē. Pat aizmirstot faktu, ka tieši pirms plandēmijas mēdijiem piešķīra daudzus miljonus, kad tie pat to neprasīja. Visiem, bez izņēmuma.
Par tādiem tipāžiem ļoti sen jau izteicās kgb aģents Jurijs Bezmenovs.
Šie cilvēki netic pat ja viņus apber ar faktiem un pierādījumiem. https://youtu.be/sQN4c3uN_tA
18.07.2021 02:37 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
.Putns. @ 18.07.2021 02:37

Viņš vienkārši ir tā saucamais "demolarizētais lietderīgais idiots" kādi tiek uzradīti pateicoties masu mēdijiem, ilgstošākā laika periodā skalojot smadzenes. Tādi ir lielākā daļa padomju laika cilvēki, kas informācijas gūšanai izmanto plašsaziņas līdzekļus. Ir cilvēku grupas, kss domā, ka var tā vienkārši ieslēgt tv kasti, nopirsties un apsēsties dīvānā, lai uzzinātu visu, kas nepieciešams, esot 100% pārliecībā, ka viss tur sacītais ir pārbaudīts un patiess. Visu tak pastāsta mūžam pazīstamās sejas, lai arī tās sejas vienmēr tikai atreferē. Pat aizmirstot faktu, ka tieši pirms plandēmijas mēdijiem piešķīra daudzus miljonus, kad tie pat to neprasīja. Visiem, bez izņēmuma.
Par tādiem tipāžiem ļoti sen jau izteicās kgb aģents Jurijs Bezmenovs.
Šie cilvēki netic pat ja viņus apber ar faktiem un pierādījumiem. https://youtu.be/sQN4c3uN_tA

Heh, labs spriedums no cilvēka, kas konstanti atsaucas uz vienu un to pašu avotu. Tik pat labi tavu teikto var pagriezt pret tevi pašu. Selektīvi informācijas avoti - check. Mīli video formātu, kur var ērti piesēst uz dīvāna noskatīties kopā ar aliņu - check. Ticība savām autoritātēm - check. Bet šoreiz es atturēšos veikt muļķīgus secinājumus no savas puses. Tev ieteiktu darīt tā pat.
Noskatījos to tavu pēdējo video. Vērts papētīt sīkāk, kas pašsaprotami prasīs zināmu laiku, jo neesmu eksperts attiecīgajā jomā. Šķiet gan, ka kaut kas līdzīgs kaut kad senāk jau bija atspēkots. Jebkurā gadījumā, ja vēlēšos sīkāk to iztirzāt, uzrakstīšu privāti, šī diskusija sen vairs nav diskusija.
18.07.2021 05:09 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Pat ja Covid vakcīnas būtu izstrādātas pirms 10 gadiem, pārbaudītas un drošas, vienalga būtu sabiedrības daļa kas nevakcinēsies.
Vienkārši tāpēc ka ir PRET. Kaut kādus argumentus jau vienmēr visam var atrast.
To var labi redzēt pēc negatīvisma kāds ir dažādu mediju ziņu komentāros.
Negatīvisms, kritika, neapmierinātība, ļaunums - ar to ir pilna komentāru vide, tātad arī daudzos tas ir iekšā. Ja ir iespēja kaut kā izpaust savu negatīvismu, tas arī tiek darīts, piemēram - nevakcinējoties.
Tas, kāpēc cilvēki tādi, katram pašam katram labāk zināms.
18.07.2021 12:06 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Piekūns @ 18.07.2021 05:09

Heh, labs spriedums no cilvēka, kas konstanti atsaucas uz vienu un to pašu avotu. Tik pat labi tavu teikto var pagriezt pret tevi pašu. Selektīvi informācijas avoti - check. Mīli video formātu, kur var ērti piesēst uz dīvāna noskatīties kopā ar aliņu - check. Ticība savām autoritātēm - check. Bet šoreiz es atturēšos veikt muļķīgus secinājumus no savas puses. Tev ieteiktu darīt tā pat.
Noskatījos to tavu pēdējo video. Vērts papētīt sīkāk, kas pašsaprotami prasīs zināmu laiku, jo neesmu eksperts attiecīgajā jomā. Šķiet gan, ka kaut kas līdzīgs kaut kad senāk jau bija atspēkots. Jebkurā gadījumā, ja vēlēšos sīkāk to iztirzāt, uzrakstīšu privāti, šī diskusija sen vairs nav diskusija.
kas būtu viens un tas pats avots? Bitchute ir platforma ikvienam. Un c19 gadījumā tā ir platforma, kura necenzē, atšķirībā no youtube.
Bet video formāts ir ērtāks, jo lielākā daļa cilvēku uztver informāciju labāk vizuāli. Tāpat man gan nav laika sēdēt dīvānā un ko skatīties. Es pārsvarā to visu tik klausos uz austiņām - pirms gulētiešanas vai pusdienlaikā.
Arī Factcheckeri un WHO tiek finansēti no Sorosa, Geitsa un Reuters gadījumā Rotschildu ģimenes. Tie paši, kuru finansiālās un ideoloģiskās intereses neatkarīgi viedokļi ietekmē. Būtu labi, ja paši factchekeri varētu norādīt avotus uz pētījumiem, tomēr bieži vien tas tā nav. Viņi atsaucas uz savējiem avotiem. Tur ir tā lielā atšķirība!
Manuprāt, mūsdienās visi masu mēdiji pasniedz tikai ideoloģisku informāciju sapinot to kopā ar itkā parastām ziņām par lauksaimnieku ražu, koncertiem, laikapstākļiem utt.
Tas kas bija atspēkots bija profesora pieņēmumi, bet šobrīd jau ir pētījumi uz kuriem viņš var balstīties un atspēkot factchekerus.
18.07.2021 12:20 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Godfather @ 18.07.2021 12:06
Pat ja Covid vakcīnas būtu izstrādātas pirms 10 gadiem, pārbaudītas un drošas, vienalga būtu sabiedrības daļa kas nevakcinēsies.
Vienkārši tāpēc ka ir PRET. Kaut kādus argumentus jau vienmēr visam var atrast.
To var labi redzēt pēc negatīvisma kāds ir dažādu mediju ziņu komentāros.
Negatīvisms, kritika, neapmierinātība, ļaunums - ar to ir pilna komentāru vide, tātad arī daudzos tas ir iekšā. Ja ir iespēja kaut kā izpaust savu negatīvismu, tas arī tiek darīts, piemēram - nevakcinējoties.
Tas, kāpēc cilvēki tādi, katram pašam katram labāk zināms.
Nu, loģiski, jo vakcīnas, pēc būtības, vājina imūnsistēmu un ir ar blaknēm. Diezvai tam visam ir sakars ar negatīvismu, bet kritika ir pozitīva lieta, jo nevar būt viss perfekts un rožains. Tur kur ir argumenti, vienmēr ir pretargumenti. Ja pasaka, ka imūnsistēma pēkšņi pēc tūkstošiem gadu ir nederīga, bet kautkas pāris mēnešos uzradīts, nepārbaudīts, pērkams ir labāks, tad tur pat zirgam jāsmejas, lai tam visam noticētu.
18.07.2021 12:39 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Es nekad īpaši neesmu ticējis valdībai. Man ir pietiekami daudz gadu un liela pieredze lai saprastu kam var ticēt un kam nē.
Tas kas es un mana ģimene ir vakcinējusies, nav pilnīgi nekāda sakara ar valdību.

Jā, man jābeidz rakstīt komentārus steigā :) Biju domājusi, ka visi tie, kas uzticas valdībai, ir vakcinējušies/to plāno darīt (nevis visi, kas vakcinējušies, uzticas valdībai).
Bet šo nesaprašanu, kāpēc ar vakcīnām jāslaktē nost valdībām un zinātnei ticīgie cilvēki un jāatstāj pretinieki, šorīt kāds paziņa no Maskavas mani apgaismoja, ka patiesībā ir otrādāk - ar vakcīnām tiek gatavota new world order paaudze (nevakcinētie, nepakļāvīgie cilvēki tāpat tiks nogalināti), kas būs pilna ar nanotehnoloģijām ķermenī. Bet arī tiks atlasīti tikai miljards vērtīgākie un ietekmīgākie vakcinētie nanotehnoloģiju cilvēki (cilvēka vērtīgumu laika gaitā noteiks kaut kā pēc tiem vakcīnas sertifikātu QR kodiem), kas turpinās cilvēci vairs ne pārapdzīvotā planētā. Bet viņš labāk mirst kā cilvēks, nevis kļūst par nanotenoloģiju zombiju. Pēc viņa vārdiem, populāra teorija Krievijā, kur ir viens no lielākajiem pretvakcinēšanās noskaņojumiem (pat savas valsts ražotajai vakcīnai) attīstītajā pasaulē.
18.07.2021 12:54 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
LieneKat @ 18.07.2021 12:54

Jā, man jābeidz rakstīt komentārus steigā :) Biju domājusi, ka visi tie, kas uzticas valdībai, ir vakcinējušies/to plāno darīt (nevis visi, kas vakcinējušies, uzticas valdībai).
Bet šo nesaprašanu, kāpēc ar vakcīnām jāslaktē nost valdībām un zinātnei ticīgie cilvēki un jāatstāj pretinieki, šorīt kāds paziņa no Maskavas mani apgaismoja, ka patiesībā ir otrādāk - ar vakcīnām tiek gatavota new world order paaudze (nevakcinētie, nepakļāvīgie cilvēki tāpat tiks nogalināti), kas būs pilna ar nanotehnoloģijām ķermenī. Bet arī tiks atlasīti tikai miljards vērtīgākie un ietekmīgākie vakcinētie nanotehnoloģiju cilvēki (cilvēka vērtīgumu laika gaitā noteiks kaut kā pēc tiem vakcīnas sertifikātu QR kodiem), kas turpinās cilvēci vairs ne pārapdzīvotā planētā. Bet viņš labāk mirst kā cilvēks, nevis kļūst par nanotenoloģiju zombiju. Pēc viņa vārdiem, populāra teorija Krievijā, kur ir viens no lielākajiem pretvakcinēšanās noskaņojumiem (pat savas valsts ražotajai vakcīnai) attīstītajā pasaulē.
jā, tā tas pa lielam ir plānots un saucās Eigēnisms (eugenesists). Par to jau runāja Klaus Švābs Davosā un par to runā konspirāciju teoriju piekritēji jau vismaz 10 gadus vai vairāk. Ir pat tādi, kas ar to jau pazīstami vairākas desmitgades. Piemēram Alan Wats. Bils Geits ir eigēnismu pārņēmis no vecākiem:
https://www.bitchute.com/video/TY-vLrz9XCc/
Nākošās pasaules krīzes un lokdaunus saistīs ar klimata pārmaiņām, kas arī, pēc būtības, jau ir atspēkotas.
18.07.2021 14:09 |
 
Reitings 1935
Reģ: 28.04.2019
Visiem Lv liberāļiem būtu jāizlasa Klaus Swab COVID-19 The Great Reset
18.07.2021 15:24 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Nu, loģiski, jo vakcīnas, pēc būtības, vājina imūnsistēmu un ir ar blaknēm.

Šī frāze vislabāk raksturo cilvēku zināšanas par vakcīnām
Bet šo nesaprašanu, kāpēc ar vakcīnām jāslaktē nost valdībām un zinātnei ticīgie cilvēki un jāatstāj pretinieki, šorīt kāds paziņa no Maskavas mani apgaismoja, ka patiesībā ir otrādāk - ar vakcīnām tiek gatavota new world order paaudze (nevakcinētie, nepakļāvīgie cilvēki tāpat tiks nogalināti), kas būs pilna ar nanotehnoloģijām ķermenī. Bet arī tiks atlasīti tikai miljards vērtīgākie un ietekmīgākie vakcinētie nanotehnoloģiju cilvēki (cilvēka vērtīgumu laika gaitā noteiks kaut kā pēc tiem vakcīnas sertifikātu QR kodiem), kas turpinās cilvēci vairs ne pārapdzīvotā planētā. Bet viņš labāk mirst kā cilvēks, nevis kļūst par nanotenoloģiju zombiju. Pēc viņa vārdiem, populāra teorija Krievijā, kur ir viens no lielākajiem pretvakcinēšanās noskaņojumiem (pat savas valsts ražotajai vakcīnai) attīstītajā pasaulē.

Kādas šausmas 😀😀😀
18.07.2021 15:54 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
C00L Dzipsy @ 17.07.2021 23:36

Tu esi tipiskais cilvēks, kurš atbalsta vakcīnas, iesaisties sarunās aktīvi, bet runā kā pa mākoņiem un caur puķītēm. Neviena konkrēta fakta, pierādījumu, pasaules pētījumu no tavas puses nav publicēti un rakstīti. Patīk kašķēties un tavs viedoklis ir vispareizākais, citu viedokļos nevēlies ieklausīties un neieklausies. Visus cilvēkus, kuri neatbalsta vakcīnas - bāz vienā maisā - antivakseri, neizglītoti lohi, idioti, kuri dzer atmiņu ūdeni un nēsā follija cepures.
Līdz ar to, tavi komentāri man vairs nav aktuāli un vērā ņemami. Visu gaišu!

Nevar būt, ka JŪS, JŪS un vēlreiz JŪS uzrakstījāt, ka kādam patīk kašķēties? Tiešām?
Vispār nesaprotu, kāda jēga ir iesaistīties diskusijās par kaut kādām vakcīnām. Jums ir savs viedoklis, kādam citam ir savs. Neviena puse nemainīs savu viedokli. Ir redzams kopsaucējs tajā visā, ko šeit cenšaties pierādīt? Domājiet, ka kāds ir mainījis savu viedokli dēļ Jūsu statistikām?
Jūs man ļoti atgādināt manu kursa biedru AUGSTKOLĀ, kurš bija tik pārgudrs it visā, ka cilvēki no viņa gāja pa gabalu. Ļoti novēlu, lai Jums tā nav.
18.07.2021 22:01 |
 
Reitings 1935
Reģ: 28.04.2019
Jūs man ļoti atgādināt manu kursa biedru AUGSTKOLĀ, kurš bija tik pārgudrs it visā, ka cilvēki no viņa gāja pa gabalu. Ļoti novēlu, lai Jums tā nav.

Atgādiniet*, augstskolā*. Var gan redzēt to kā tu mācijies augstskolā, ar tādu gramatiku.
19.07.2021 10:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits