Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzene/toksiska jeb Homoseksuāla?

 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Sveikas,meitens!
Tēma delikāta un nezinu kā rīkoties.
Man ir draudzene kuru pazīstu jau 10gadus,līdz šim viss bijis ok,neskaitot pēdējo laiku,kad pamaniju viņā dīvainības.
Varbūt man tikai tā šķiet,var būt tiešām ir tā,kā es domāju.
Tātad-1.Viņa ir greizsirdīga uz visām manām draudzenēm,un skaudīga uz manu dzīvi. Ja neizeju ar viņu laukā,jo man ir svarīgas lietas darāmas,viņa apvainojas.Kaut arī man ir vēl citi draugi un attiecības,un nevaru lielāko daĺu brīvā laika veltīt tikai viņai.2. Par skaudību-Bieži pārmetumi no viņas puses bez maz vai par to,ka man jājūtas slikti par to,ka man iet labāk nekā viņai.Ka es izklaidējos un socializējos vairāk nekā viņa.Pat par to,ka man ir attiecības.Diemžēl šis cilvēks manā dzīvē ir palicis toksisks.
3. Pieskārieni un izteicieni no viņas puses- Pieskārieni un mīlināšanās no viņas puses,pat pārlieku liela mani ļoti samulsina un liek distancēties no viņas. Reiz pat uzlīda man uz muguras un sāka masēt muguru par ko es sajutos ļoti neērti,jo to atļauju darīt tikai savam puisim,tāpat ir ar mīlināšanos. Tiek pārkāpta tā robeža cik tālu drīkst iet draudzene. Kas man rada lielas neērtības un šaubas par to vai viņai ar orientāciju viss ir kārtībā.
Atvainojos,ka tik gari,bet kā jūs rīkotos šādā situācijā? :(
01.06.2021 23:55 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
es reizēm tiešām nesaprotu, kāpēc cilvēki baidās runāt viens ar otru un visu noskaidrot, pastāstīt, kas uztrauc utt. ?? vienkārši izrunājies ar draudzeni. pastāsti atklāti kā jūties. Arī par mīlināšanos vienkārši pajautātu un pateiktu, ka man tā nepatīk. uzjautātu par orientāciju un ja draudzene tēlotu muļķi, tad smejoties pateiktu, ka priecājos, ka viss ok , jo meitenes nesaista.
02.06.2021 00:04 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
ko tad vēl citu varētu darīt? jāizrunājas!
02.06.2021 00:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3733
Reģ: 31.10.2010
šaubas par to vai viņai ar orientāciju viss ir kārtībā.

Zini, arī cilvēkiem ar netradicionālu orientāciju viss ir kārtībā. Tas tā, zināšanai.
Jārunā ar viņu un viss. Tikai tā iespējams noskaidrot visus kas un kā.
02.06.2021 00:32 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Izrunājieties, bet neiedzen viņu kompleksos par orientāciju, jo lai nu kā būtu, viss tiešām ir kārtībā.
Ja bailīgi runāt dzīvē, var jau kaut kur sačatot. Itkā tas nav baigi pareizi, bet vieglāk būt atklātai.
02.06.2021 08:39 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Par pirmo daļu, skaidrs, ka viņa ir mentālā bedrē. Acīmredzot tu viņai esi no tiem stabilajiem cilvēkiem dzīvē un viņa pieķērusies un jūtas nodota, ja neesi. Par to tiešām labāk izrunāties.
Par otro. Nav smuki spekulēt. Pirmkārt, pat ja tiešām netradicionāla orientācija, nav teikts, ka TU viņai esi tā pievilcīga. Mazliet par liels ego. Es, ja godīgi, teiktu, ka tas sasaistās ar pirmo. Ka viņa cenšas, lai ''noturētu''. Cilvēkam grūts periods dzīvē acīmredzot. Un pēc tā, kā visu pataisi par sevi, nevis runā ar viņu un stāsti cik viņa toksiska... neteiktu, ka tā labākā draudzene esi.
02.06.2021 09:56 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
es reizēm tiešām nesaprotu, kāpēc cilvēki baidās runāt viens ar otru un visu noskaidrot, pastāstīt, kas uztrauc utt. ??

Plusoju. Grūti saprast šādu draudzību, kur viena ''draudzene'' aprej otras veiksmi, bet otra neko acīmredzot nesaka, tikai anonīmos forumos jautā - jūs gadījumā nezināt, kāpēc mana draudzene tā uzvedas? Nē, diemžēl nezinām.
Par muguras masēšanu - man to ir darījusi pat mazpazīstama kolēģe. Kādas nu kuram robežas. Man arī tas lika justies dīvaini. Katrā ziņā visi šie jautājumi, ko Tu uzdod mums, būtu jāuzdod viņai.
02.06.2021 11:00 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.06.2021
Tas ir toksiski, no tādiem cilvēkiem vajag izvairīties , jo man arī bija tāda draudzene, kura nepieņēma manus citus draugus, visu laiku dzirdami pārmetumi par lietām, ko viņa pati dara vai ir darījusi. Kad palika stāvoklī, tad vispār sāka pārmest man, ka es itkā visu laiku tusēju, man nekas cits neinteresē(tāda sajūta bija, ka es būtu vainīga, ka viņa palika stāvoklī un nevar vairāk ballēties). Dažreiz vēl sazināmies, taču esmu distancējusies no viņas, jo apnika klausīties, cik viss viņai ir slikti un manas problēmas ir sīkumi.
18.06.2021 16:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!