Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Remonts

 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Sveiki! Nav vīrieša šobrīd, kas varētu palīdzēt, tāpēc pakonsultēšos te un uzklausīšu Jūsu pieredzi. Vai esat veikušas kapitālu remontu mājās? Šobrīd esmu viena sākusies ķerties klāt lietām, ko spēju, taču tik daudz vēl darāmā- jāmaina logi, radiatori, jāsiltina ārsienas, jāizjauc starpsiena starp virtuvi un viesistabu, jānosiltina un jāiztaisno griesti. Esmu gatava ņemt strādnieku, bet tiem bieži patīk dzert un daudzi prasa kosmiskas summas. Daži materiāli jau ir. Ir budžets, bet labprāt vairāk darītu pati un netērētos, jo ienākumi ir samazinājušies. Cik reāli ātri ir kapitāli izremontēt 2 istabu dzīvokli? Kā jums veicies ar to, cik kas maksājis? Kas veicis remontdarbus? Paldies!
28.05.2021 16:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Man ir pieredze remontējot savu dzīvokli un ceļot māju. Varu ļoti daudz ko pastātīt.
Pirmkārt, ja vēlies nojaukt starpsienu, tev vajag atļauju. Ja tā ir nesošā siena, tev šo sienu neatļaus nojaukt. Ja nav nesošās sienas, vajadzēs atļauju, jaunu inventarizācijas lietu, jo mainīsies plānojums, utt. Papildus izmaksas.
Otrkārt, ja vēlies mainīt radiatorus daudzstāvu mājā, dari to līdz rudenim, kamēr nav sākusies apkure. Papildus tam tas būs jāsaskaņo ar mājas apsaimniekotājiem, iespējams jānogriež ūdens visai mājai uz laiku, kad maina raditorus, par to būs jāmaksā.
Kapitāli izremontēt divistabu dzīvokli var 3-4 mēnešu laikā, ja naudas maks atļauj. Ja nauda beigsies, tad remonts apstāsies. Remontu var paildzināt arī tas, ja pati mininies uz vietas remonta laikā, jo vari traucēt strādniekiem.
Visdārgākās izmaksas tev būs uz vannas istabu, tualeti un virtuvi, jo tur ietilpt santehnikas darbi, flīzes, utt.
Būs jāmaksā par būvgružu izvešanu, jāsaskaņo novietotais konteiners sētā.
Kolēģe kad remontēja dzīvokli, līmēja lapiņas koridoros un informēja kaimiņus par remontdarbiem, pēc 17:00 netrokšņoja, jo bija kašķīgas tantes, kas sūdzējās.
Uz vannas istabu rēķini +/- 5000.00 eiro ar visu darbu, ja neņemsi nekādus ekskluzīvos materiālus.
Visādus sīkos darbus kā sienu krāsošana, griestu krāsošana es pati darīju, jo patīk tas process nevis tāpēc, lai ietaupītu.
Dzīvokļa remontu man taisīja paziņa, kurš strādā celtniecības jomā. Mājas celšanā pieaicināju radinieka paziņas - celtniekus. Pilnīgi svešus cilvēkus no malas ņemt ir ļoti riskanti, ja nu vienīgi izvēlies visu oficiāli caur celtniecības formu, bet tas visus tavus remontdarbus sadārdzinās trīskārši.
Apjautājies paziņām, radiniekiem pēc celtnieku kontaktiem. Palasi atsauksmes internetā.
Vari pieaicināt vairākus celtniekus, lai sastāda tev remonta tāmi, bet remontā nekad nekas nesakritīs pēc cipariem, remontdarbu laikā vienmēr uzpeld kādi zemūdens akmeņi.
28.05.2021 16:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Uz santehniku, elektro instalāciju iesaku nežēlot naudu. Noteikti nepērc pašus lētākos materiālus, ilgtermiņā tev viņi neatmaksāsies. Šajos darbos skopais vienmēr maksā divreiz.
28.05.2021 17:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Šajā lapā https://getapro.lv vari uzrunāt dažus celtniecības meistarus un palūgt, lai aprēķina tev tāmi. Kā arī tur pieejamas atsauksmes no reāliem cilvēkiem, kuri ir izmantojuši viņu pakalpojumus.
28.05.2021 17:12 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Paldies! Vienmēr patīk tavi komentāri pie tēmām, ļoti saturīgi! Siena nav nesošā, to jau noskaidroju. Maks arī šobrīd atļauj visus darbus veikt, taču visgrūtākais šobrīd ir atrast meistaru. Manā mazpilsētā tādu ir maz. Brigādi negribu. Protams, baida visas miljons atļaujas, plānojumi utt, lai visu uzsāktu. Esmu jauna un šī būs mana pirmā pieredze.
28.05.2021 20:50 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
C00L Dzipsy @ 28.05.2021 16:57
Man ir pieredze remontējot savu dzīvokli un ceļot māju. Varu ļoti daudz ko pastātīt.
Pirmkārt, ja vēlies nojaukt starpsienu, tev vajag atļauju. Ja tā ir nesošā siena, tev šo sienu neatļaus nojaukt. Ja nav nesošās sienas, vajadzēs atļauju, jaunu inventarizācijas lietu, jo mainīsies plānojums, utt. Papildus izmaksas.
Otrkārt, ja vēlies mainīt radiatorus daudzstāvu mājā, dari to līdz rudenim, kamēr nav sākusies apkure. Papildus tam tas būs jāsaskaņo ar mājas apsaimniekotājiem, iespējams jānogriež ūdens visai mājai uz laiku, kad maina raditorus, par to būs jāmaksā.
Kapitāli izremontēt divistabu dzīvokli var 3-4 mēnešu laikā, ja naudas maks atļauj. Ja nauda beigsies, tad remonts apstāsies. Remontu var paildzināt arī tas, ja pati mininies uz vietas remonta laikā, jo vari traucēt strādniekiem.
Visdārgākās izmaksas tev būs uz vannas istabu, tualeti un virtuvi, jo tur ietilpt santehnikas darbi, flīzes, utt.
Būs jāmaksā par būvgružu izvešanu, jāsaskaņo novietotais konteiners sētā.
Kolēģe kad remontēja dzīvokli, līmēja lapiņas koridoros un informēja kaimiņus par remontdarbiem, pēc 17:00 netrokšņoja, jo bija kašķīgas tantes, kas sūdzējās.
Uz vannas istabu rēķini +/- 5000.00 eiro ar visu darbu, ja neņemsi nekādus ekskluzīvos materiālus.
Visādus sīkos darbus kā sienu krāsošana, griestu krāsošana es pati darīju, jo patīk tas process nevis tāpēc, lai ietaupītu.
Dzīvokļa remontu man taisīja paziņa, kurš strādā celtniecības jomā. Mājas celšanā pieaicināju radinieka paziņas - celtniekus. Pilnīgi svešus cilvēkus no malas ņemt ir ļoti riskanti, ja nu vienīgi izvēlies visu oficiāli caur celtniecības formu, bet tas visus tavus remontdarbus sadārdzinās trīskārši.
Apjautājies paziņām, radiniekiem pēc celtnieku kontaktiem. Palasi atsauksmes internetā.
Vari pieaicināt vairākus celtniekus, lai sastāda tev remonta tāmi, bet remontā nekad nekas nesakritīs pēc cipariem, remontdarbu laikā vienmēr uzpeld kādi zemūdens akmeņi.
Tu liecies ļoti gudra sieviete! ✌ Lai tev dzīvē veicās!
28.05.2021 21:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
ietekmele @ 28.05.2021 20:50
Paldies! Vienmēr patīk tavi komentāri pie tēmām, ļoti saturīgi! Siena nav nesošā, to jau noskaidroju. Maks arī šobrīd atļauj visus darbus veikt, taču visgrūtākais šobrīd ir atrast meistaru. Manā mazpilsētā tādu ir maz. Brigādi negribu. Protams, baida visas miljons atļaujas, plānojumi utt, lai visu uzsāktu. Esmu jauna un šī būs mana pirmā pieredze.

Es tev ieteiktu sākt ar logu nomaiņu. To tu pati nevarēsi izdarīt, tikai speciālisti. Nomaini logus un sāc plānot remontu.
Ja vēlies samazināt remonta izmaksas, sāc remontu pati. Guļamistabu un viesistabu vari pati izremontēt, ja rokas neaug no *irsas. 😁 Ietaupīsi diezgan daudz uz strādnieku darbu izmaksām. Tajās istabās atliks pieaicināt tikai elektriķi, lai savelk jaunu elektro instalāciju.
Ja nolemsi pati remontēt, varu palīdzēt un aprakstīt soli pa solim, sākot ar demontāžu un beidzot ar gruntēšanu un krāsošanu. Vari rakstīt PM. 🙃
28.05.2021 21:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lexxie @ 28.05.2021 21:12
Tu liecies ļoti gudra sieviete! ✌ Lai tev dzīvē veicās!

Paldies!
Lai tev arī dzīvē veicas un vienmēr saule smaida! 🙃☀
28.05.2021 21:55 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Par vannasistabu nepiekritishu,ka tie bus +-5000€. Dzivokli normala izmera vannasistabu var uztaisit par 2000-3000€ ar labiem(ne ekskluziviem,bet ljoti labiem!) materialiem un iekljautu darba samaksu. Kad Facebook forumos jauta par labu meistaru,es kluseju ka partizanis un nekad nevienam nedoshu sava meistara kontaktus. To cilveku pazistu no pashas bernibas, jo esam kaiminji un vinja masa ir mana vienaudze ar kuru berniba visus podius gazam. Shis meistars nesmekje,nedzer un strada viens. Vinjam ir Zelta rokas un ljoti liela atbildibas sajuta pret savu darbu. Ka Shveices pulkstenis 08.00 ir klat, iesledz savu radio ar miljako krievu hitu staciju un strada ka robots lidz 18.00. Ja darbs ir tuvu majai,tad atri aizskrien pusdienas. Ja ne,tad ok lidzpanjemtas. Savu darbu mil. Strada atri un nereali akurati. Perfekcionists! Ir uz izkjershanu un reklama vinjam nav nepiecieshama. Lau dabutu vinju rokas,man jagaida rinda 6-8 meneshi noteikti. Tadelj nekad nedalitos ar vinja kontaktiem. Bet sho to patik ari man majas pashai parkrasot. Varu pamosties vienu ritu,paskatities uz sienam un saprast,ka ir apnikusi shi krasa. Eju uz veikalu,noperku visu nepiecieshamo un krasoju pati.
28.05.2021 23:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
La Volpe @ 28.05.2021 23:13
Par vannasistabu nepiekritishu,ka tie bus +-5000€. Dzivokli normala izmera vannasistabu var uztaisit par 2000-3000€ ar labiem(ne ekskluziviem,bet ljoti labiem!) materialiem un iekljautu darba samaksu. Kad Facebook forumos jauta par labu meistaru,es kluseju ka partizanis un nekad nevienam nedoshu sava meistara kontaktus. To cilveku pazistu no pashas bernibas, jo esam kaiminji un vinja masa ir mana vienaudze ar kuru berniba visus podius gazam. Shis meistars nesmekje,nedzer un strada viens. Vinjam ir Zelta rokas un ljoti liela atbildibas sajuta pret savu darbu. Ka Shveices pulkstenis 08.00 ir klat, iesledz savu radio ar miljako krievu hitu staciju un strada ka robots lidz 18.00. Ja darbs ir tuvu majai,tad atri aizskrien pusdienas. Ja ne,tad ok lidzpanjemtas. Savu darbu mil. Strada atri un nereali akurati. Perfekcionists! Ir uz izkjershanu un reklama vinjam nav nepiecieshama. Lau dabutu vinju rokas,man jagaida rinda 6-8 meneshi noteikti. Tadelj nekad nedalitos ar vinja kontaktiem. Bet sho to patik ari man majas pashai parkrasot. Varu pamosties vienu ritu,paskatities uz sienam un saprast,ka ir apnikusi shi krasa. Eju uz veikalu,noperku visu nepiecieshamo un krasoju pati.

Labs meistars, kurš prot visus darbus, nekad nestrādās par mēneša algu 1000.00 eiro. Viņš prasīs par gabaldarbu. Flīzes pēc kvadrātmetriem (siena, grīda), santehnika pēc darbu apjoma, demontāža, būvgružu izvešana, vannas vai duškabīnes uzstādīšana, izlietne, pods, "čūska", veļasmašīnas utt.
Vannas istabas remonts ir ilgstošs, +/- 2 mēneši, ja taisa kapitālo remontu kā min posta autore. Vannas istabā var uztaisīt kosmētisko remontu pa 2000.00 eiro, bet ne kapitālo remontu, kur būs jāpērk arī vannas istabas mēbeles.
28.05.2021 23:19 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
C00L Dzipsy @ 28.05.2021 23:19

Labs meistars, kurš prot visus darbus, nekad nestrādās par mēneša algu 1000.00 eiro. Viņš prasīs par gabaldarbu. Flīzes pēc kvadrātmetriem (siena, grīda), santehnika pēc darbu apjoma, demontāža, būvgružu izvešana, vannas vai duškabīnes uzstādīšana, izlietne, pods, "čūska", veļasmašīnas utt.
Vannas istabas remonts ir ilgstošs, +/- 2 mēneši, ja taisa kapitālo remontu kā min posta autore. Vannas istabā var uztaisīt kosmētisko remontu pa 2000.00 eiro, bet ne kapitālo remontu, kur būs jāpērk arī vannas istabas mēbeles.
+- 2 meneshi vannasistabas remonts? Piedod,bet kas par flegmatikjiem pie tevis stradaja? 2 meneshus es pati ka iesaceja varetu tur bakstities. Biezi piekritu tadiem komentariem,bet noteikti ne shini tema. Man bija 2 dzivoklji panjemti bomzu stavokli un visi darbi sakas no 0. Nekads regjipsis. Tika lidzinatas Visas sienas un griesti. Meistars stradaja viens. Nepateikshu precizi cik tieshi laika auznjema vannasistabas remonts,bet noteikti ne vairak par 2 nedeljam.
28.05.2021 23:25 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Paldies, dāmas! Novērtēju katru pieredzi un viedokli, jo šobrīd esmu viena ar 50km2 dzīvokli drausmīgā paskatā :D cool dzipsy, uzrakstīju tev privāti ar jautājumiem :)
28.05.2021 23:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
La Volpe @ 28.05.2021 23:25
+- 2 meneshi vannasistabas remonts? Piedod,bet kas par flegmatikjiem pie tevis stradaja? 2 meneshus es pati ka iesaceja varetu tur bakstities. Biezi piekritu tadiem komentariem,bet noteikti ne shini tema. Man bija 2 dzivoklji panjemti bomzu stavokli un visi darbi sakas no 0. Nekads regjipsis. Tika lidzinatas Visas sienas un griesti. Meistars stradaja viens. Nepateikshu precizi cik tieshi laika auznjema vannasistabas remonts,bet noteikti ne vairak par 2 nedeljam.

Un tu tā domā, ka tu tā izdomā taisīt remontu vannas istabā un uzreiz viss notiek? 😁😁
Daudzdzīvokļu mājā santehnikas darbi prasa saskaņošanu, nevar vienkārši piezvanīt un pateikt "eu čali, es mainu radiatorus, jūs tur atslēdzat ūdeni, kamēr es nozāģēju vecos radiatorus un uzlieku jaunos, tad nomainīšu vēl "čūsku" vannas istabā". Ir tāda lieta kā demontāža, jaunu trubu montāža, sienu veidošana no reģipša, jo taisa kapitālo remontu, sienu un grīdu flīzes, utt.
DIVAS nedēļas??? Nopietni? 😁😁😁
28.05.2021 23:52 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
C00L Dzipsy @ 28.05.2021 23:52

Un tu tā domā, ka tu tā izdomā taisīt remontu vannas istabā un uzreiz viss notiek? ??
Daudzdzīvokļu mājā santehnikas darbi prasa saskaņošanu, nevar vienkārši piezvanīt un pateikt "eu čali, es mainu radiatorus, jūs tur atslēdzat ūdeni, kamēr es nozāģēju vecos radiatorus un uzlieku jaunos, tad nomainīšu vēl "čūsku" vannas istabā". Ir tāda lieta kā demontāža, jaunu trubu montāža, sienu veidošana no reģipša, jo taisa kapitālo remontu, sienu un grīdu flīzes, utt.
DIVAS nedēļas??? Nopietni? ???
Visas saskanosanas var veikt jau ieprieks pirms tiek uzsakts remonts tieshi vannasistaba. Ne jau tad,kad atnaca meistars ar flizem rokas. Ja,ar 2 nedeljan normala izmera vannasistaba daudzivoklu maja pilnigi pietiek! Tu stasti par savu pieredzi un es par savu 🙂 Varbut man ir paveicies ar meistaru? Un vinsh sevi ciena,un njem piemerotu apmaksu par savu darbu. Nu ko darit,ja cilvekam ir zelta rokas,vinsh mil savu darbu un to darà godam,un vinjam tas Izdodas atri un izcili? Ja man kads 2 meneshus remontetu vannasistabu,es vinjus izdzitu!
29.05.2021 00:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
La Volpe @ 29.05.2021 00:15
Visas saskanosanas var veikt jau ieprieks pirms tiek uzsakts remonts tieshi vannasistaba. Ne jau tad,kad atnaca meistars ar flizem rokas. Ja,ar 2 nedeljan normala izmera vannasistaba daudzivoklu maja pilnigi pietiek! Tu stasti par savu pieredzi un es par savu ? Varbut man ir paveicies ar meistaru? Un vinsh sevi ciena,un njem piemerotu apmaksu par savu darbu. Nu ko darit,ja cilvekam ir zelta rokas,vinsh mil savu darbu un to darà godam,un vinjam tas Izdodas atri un izcili? Ja man kads 2 meneshus remontetu vannasistabu,es vinjus izdzitu!

Tu joprojām runā par KAPITĀLO remontu nevis kosmētisko? 😁😁😁
29.05.2021 00:19 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 00:19

Tu joprojām runā par KAPITĀLO remontu nevis kosmētisko? ???
Kapitalo!
29.05.2021 00:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
La Volpe @ 29.05.2021 00:19
Kapitalo!

Kapitālais remonts? Divu nedēļu laikā? Ar visu saskaņošanu? Demontāžu? Flīzēšanu? Vannas nomaiņu? 😁😁😁😁😁
Profesionāls meistars nestrādā brīvdienās, viņam tas ir jāpaveic 10 darba dienās. Vienam?
29.05.2021 00:23 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
La Volpe @ 28.05.2021 23:25
+- 2 meneshi vannasistabas remonts? Piedod,bet kas par flegmatikjiem pie tevis stradaja? 2 meneshus es pati ka iesaceja varetu tur bakstities. Biezi piekritu tadiem komentariem,bet noteikti ne shini tema. Man bija 2 dzivoklji panjemti bomzu stavokli un visi darbi sakas no 0. Nekads regjipsis. Tika lidzinatas Visas sienas un griesti. Meistars stradaja viens. Nepateikshu precizi cik tieshi laika auznjema vannasistabas remonts,bet noteikti ne vairak par 2 nedeljam.

Man vannasistabas kapitālais remonts aizņem ne vairāk līdz 2 nedēļam ar visu saskaņošanu pirms remeonta. :) Tie, kuri strādā pa 2 menēšiem tie visdrīzāk celtniecības nozares cilvēki teiktu cilvēkiem, kuriem nav darbs un viņi vilcina laiku, lai nopelnītu. :D
29.05.2021 10:49 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 00:23

Kapitālais remonts? Divu nedēļu laikā? Ar visu saskaņošanu? Demontāžu? Flīzēšanu? Vannas nomaiņu? ?????
Profesionāls meistars nestrādā brīvdienās, viņam tas ir jāpaveic 10 darba dienās. Vienam?
Jau ieprieks rakstiju,ka saskanjoshanu var veikt veicot citus darbus dzivokli,pirms kjeras pie vannasistabas. Piekritu Atleta viedoklim,ka velk laiku vai ari rokas,atvainojos,no dirsas aug. Labs un atbildigs meistars 2 nedelju laika standarta izmera vannasistaba uztaisis kapitalo remontu.
29.05.2021 11:04 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
La Volpe @ 29.05.2021 11:04
Jau ieprieks rakstiju,ka saskanjoshanu var veikt veicot citus darbus dzivokli,pirms kjeras pie vannasistabas. Piekritu Atleta viedoklim,ka velk laiku vai ari rokas,atvainojos,no dirsas aug. Labs un atbildigs meistars 2 nedelju laika standarta izmera vannasistaba uztaisis kapitalo remontu.

Daudzi meistari ir uz izķeršanu. Viņiem pat nav izdevīgi vilcināt laiku. Visdrīzāk domāju, kas tie par meistariem, kuri taisa remontu 2 menēšus? Viņi laikam atnāk uz maksimumu 2-3 stundas pastrādāt un iet mājās pēc labi padarīta darba. :D
29.05.2021 11:21 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
atlēts @ 29.05.2021 11:21

Daudzi meistari ir uz izķeršanu. Viņiem pat nav izdevīgi vilcināt laiku. Visdrīzāk domāju, kas tie par meistariem, kuri taisa remontu 2 menēšus? Viņi laikam atnāk uz maksimumu 2-3 stundas pastrādāt un iet mājās pēc labi padarīta darba. :D
Manejais ir uz izkjershanu un tadelj nekad nevienam vinja kontaktus nedodu,jo pashai japiesakas 6-8 meneshus ieprieksh. Vinsh gandriz 30 gadus nodarbojas ar dzivoklu remontu. Strada viens,jo visu dara atri un perfekti. Citi vinjam tikai traucetu. Un ja,vins ir ieinteresets atri darbu un kjerties klat nakamajam projektam.
29.05.2021 12:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits