Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pasaules čempionāts hokejā

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Hey!
Noteikti te ir kāds, kas seko līdzi PČ, kādas domas par Latvijaa aizvadītajām spēlēm?
Man bija šoks, ka sausā uzvarējām Kanādu. Pofig, ka nespēlēja viņu labākai sastāvs, pofig, ka nebija tik stipri kā citus gadus, galvenais, ka uzvarējām pirmo reizi vēsturē Kanādu.
Par Kazahstānu... gandrīz paliku bez nerviem, ļoti saspringta spēle bija, bet teiktu, ka Kazahi bija pelnījuši uzvaru. Meta pa mūsu vārtiem daudz, presingoja mūsu zonā un mēs nu tā, bijām palēni un pavirši, sapriecājušies par iepriekšējo uzvaru. Jāatzīst, ka Kazahstāna, kas agrāk bija no vājajām komandām, tagad stiprāka kļuvusi - pat Somiju uzveica. :)
Nu, katrā ziņā interesentas spēles, daudz jaunu spēlētāju. Protams, ir arī vecie, bet šis sastāvs vairs nav tāds kādu Dinamo Rīga atceros pirms pāris gadiem. :D
Kādas prognozes turpmākajām spēlēm? Šodien pret Itāliju kāds rezultāts būs? Es domāju, ka 3:1, Latvijas labā
24.05.2021 11:56 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Man bija pārsteigums, ka Merzļikins nav pieteikts kā vārtsargs un tad atradu, ka viņam ir traume un viņš nevarēs būt spēlēs. Eh, žēl. Fanoju vienu brīdi par viņu
24.05.2021 11:57 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Par Kanādu runājot, kāpēc visi uzskata, ka viņi ir vāji? 95% no komandas pārstāv NHL spēlētāji, kuri spēlē pasaules labākajā līga. Kanāda un ASV ir vienīgas izlases, kuras pārbaudes spēles nekad neaizvada pirms čempionāta un sastāvs nav iespēlēts kā mūsejais, kurš ir no sezonas uz sezonu. Ja, kas Francija 2014. gada uzlauza spēcīgo Kanādas sastāvu bullīšos ar 3:2. Kazahstāna nekad nav bijusi vāja, jo viņiem pilnība viss sastāvs ir no Ak Barys, kas aizvada identiska sastāva KHL sezonu. Es vienīgais uzskatu, ka pret Kazahstānu vajadzēja uzlaist citu vārtsargu, piemēram, Jāni Kalniņu, kurš aizvadīja veiksmīgu sezonu Helsinkas Jokeritos un viņš jau zināja kā spēlē Ak Barys jeb Kazahstānas izlase. :D Patīk tas, kas mums ir ļoti stipra vārtsargu līnīja un nav izteikta pirmā numura vārtsarga šajā čempionāta. Vienīgais, kas man patīk no Kazahstāniem ir tas, ka viņi otrajā diena bija ļoti enerģiski pret Somiju, kamēr mūsējie aizvadot otro spēli bija ļoti vāji fiziskajā, nevarējam uzvarēt iemetienus un mest daudz pa vārtiem, kas principa iet roku rokā ar spēli, lai varētu uzvarēt. Mūsēja izlase ir pati vecāka šajā čempionāta un uzskatu, ka tas ir ļoti liels pluss pret citām izlasēm, lai varētu aizvadīt veiksmīgu čempionātu. Kā teiktu liela pieredzes bagāža. :D Pret Itāliju būs 6:0 vai 7:0, jo džeki pēc zaudējuma pret Kazahstānu būs agresīvi noskaņoti un cīnīsies par sagrāvi pret itāļiem. Merzļikins vēl neaizbrauca, jo sieva gaida bērniņu un tāpēc viņš negribēja pamest viņu vienu pašu ASV. :)
24.05.2021 13:03 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Kas tie par kazakiem , ja puse no komandas bija cita nacionalitāte. Kā jau internetā minēja, vienu Kanādas komandu uzvarēja, otru nesanāca.
24.05.2021 14:36 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Bet mūsējie malači. Riktīgs prieks bija par pirmo spèli... tās emocijas.. uhh. Sekoju un sekošu katrai spēlei.
24.05.2021 14:37 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Un runājot par vārtsargu, arī bijām nelielā neizpratnē kādēļ šajā spēlē ielika Kivlenieku.
24.05.2021 14:39 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Redrose @ 24.05.2021 14:36
Kas tie par kazakiem , ja puse no komandas bija cita nacionalitāte. Kā jau internetā minēja, vienu Kanādas komandu uzvarēja, otru nesanāca.

Kopš kura laika 3 kanādieši, 1 zviedrs un pāris krievi ir otrā Kanādas nacionāla izlase? :D
24.05.2021 14:55 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Kivlenieks jau labs vārtsargs, bet piekritīšu, ka mačā pret Kazahstānu nevajadzēja likt, 2 spēles pēc kārtas...
Lai vai kā, es biju pārliecināta, ka bullīšos uzvarēsim un Kivlenieks nosargās vārtus, bet acīmredzot mums nepaveicās...
Man patīk, kad met bullīšus, bet pārāk nervus kutinoši
24.05.2021 15:03 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Gribētos jau, lai tiekam ceturdaļfinālā, bet domāju, ka nebūs... kaut gan nevar zināt. :) Varbūt dzimtās sienas palīdzēs ;D
24.05.2021 15:04 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Radler @ 24.05.2021 15:03
Kivlenieks jau labs vārtsargs, bet piekritīšu, ka mačā pret Kazahstānu nevajadzēja likt, 2 spēles pēc kārtas...
Lai vai kā, es biju pārliecināta, ka bullīšos uzvarēsim un Kivlenieks nosargās vārtus, bet acīmredzot mums nepaveicās...
Man patīk, kad met bullīšus, bet pārāk nervus kutinoši

Matīss ir lielisks vārtsargs, jo paskatoties uz viņa kustības un reaģēšana uz situācijam, bet bullīšos mums šobrīd labākais pieejamais vārtsargs ir tieši Jānis Kalniņš. Es domāju tieši Jāni vajadzēja laist pret Kazahstānu. Vienīgais no bullīšiem man nepatika, ka daži mūsu bullīšu eksperti nevarēja realizēt golus, it īpaši, Kaspars Daugaviņš ar savu lēno slidošanu, jo viņš tieši varēja piebeigt to spēli un komandai 2 punktus atnest... Vismaz 4 punkti ir kontā un jāturpina čempionāts, jo tikai 2 spēles aizvadītas. :)
24.05.2021 15:13 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Radler @ 24.05.2021 15:04
Gribētos jau, lai tiekam ceturdaļfinālā, bet domāju, ka nebūs... kaut gan nevar zināt. :) Varbūt dzimtās sienas palīdzēs ;D

Šogad čempionāts ir iesācies ļoti raibi, jo tā pati Kanāda, Čehija, Zviedrija jau ir zaudējušas 2 spēles. Lieliski čempionāts iesācies vāciešiem, sveiciešiem un kazāhiem. Šogad beidzot ir kaut kāda intriga, jo visus iepriekšējos čempionātus +/- varēja uzminēt, kurš uzvarēs spēli. Pat baltkrievi uzvarēja spēcīgos zviedrus ar 1:0.
24.05.2021 15:14 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
atlēts @ 24.05.2021 14:55

Kopš kura laika 3 kanādieši, 1 zviedrs un pāris krievi ir otrā Kanādas nacionāla izlase? :D

Haha. 😄 nevajag visu uztvert tik nopietni. 😄
Galvenais fakts ir tāds, ka šajā čepionātā daudzām komandām puse ir no citām nacionalitātēm un pēc tam brīnās, ak kā varēja Kazahstānai zaudēt...
Skatos šodienas spēli, pirmie vārti tika ielaisti riktīgi stulbas kļūdas dēļ, bet nu ok. Turu īkšķus par savējiem.
28.05.2021 20:42 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
Redrose @ 28.05.2021 20:42

Haha. ? nevajag visu uztvert tik nopietni. ?
Galvenais fakts ir tāds, ka šajā čepionātā daudzām komandām puse ir no citām nacionalitātēm un pēc tam brīnās, ak kā varēja Kazahstānai zaudēt...
Skatos šodienas spēli, pirmie vārti tika ielaisti riktīgi stulbas kļūdas dēļ, bet nu ok. Turu īkšķus par savējiem.

Kaut gan man nepatīk pašam naturalizētie spēlētāji, bet tur neko nevar padarīt, ja valsts to atļauj, tad neko darīt. Ar labākājam valstīm tā ir, ka viņu spēlētāju pārprodukciju, kuri netiek sava izlase var būt noderīgi citās, piemēram, Baltkrievijas gadījuma, kur iepriekšēja spēlē pret angļiem visus vārtus sameta kanādieši. :D Mūsējo spēli diemžēl neredzēju visas trīs ceturdaļas, bet redzēju papildlaiku un bullīšus. Nu varu teikt, ka mūsējie reāli nebija izstrādāta kombinācija papildlaika, jo džeki reāli slidoja uz apli un nevarēja uzmest metienus. Bija atkal iespēja gūt vārtus un uzvarēt. Džekiem bullīšos bija labas kustības, bet metieni tik švaki, ka reāli atkal pazaudējam svarīgos punktus pret svarīgam izlasem. 8pts četras spēles un mums vēl palikuši stiprie somi un vācieši.
29.05.2021 10:30 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Šī spēle ar Norvēģiju varēja izvērsties savādāk, ja ne tiesneši... vismaz 2 noraidījumi mūsējiem bija nepamatoti un gandrīz par galvas nonešanu Rēdliham tikai 2 min noraidījums
Uzskatu, ka sogad labi cīnījāmies, pret ASV zaudējam ar 4:2, bet nav slikts rezultāts. Bijam pelnijusi beidzot but 1/4 finālā... varbūt bija kludas, ja, atzīstu, bet tiesnesi norāva speli mums vakar
29.05.2021 11:06 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
RedBull @ 29.05.2021 11:06
Šī spēle ar Norvēģiju varēja izvērsties savādāk, ja ne tiesneši... vismaz 2 noraidījumi mūsējiem bija nepamatoti un gandrīz par galvas nonešanu Rēdliham tikai 2 min noraidījums
Uzskatu, ka sogad labi cīnījāmies, pret ASV zaudējam ar 4:2, bet nav slikts rezultāts. Bijam pelnijusi beidzot but 1/4 finālā... varbūt bija kludas, ja, atzīstu, bet tiesnesi norāva speli mums vakar

Nu beidz vainot tiesnešus. Bļāviens! :D Kas Jums ir ar tiem tiesnešiem visu laiku? Mūsējie pat nevar izspēlēt kombināciju vairākums, vakar ielaida vārtus mazākuma, bullīšos tikai parādīja savas kustības miljonu eiro vērtība, bet metieni bija 50 centu vērtība. Mums ir cīņasspars, bet mēs neprotam spēlēt ar piespēlēm, kombinācijam un ar pašu svarīgāko prātu. Paskaties kā citas izlases, tik lieliski prot saspēlēties un utt. Mūsējie tik pat labi varēja pret to pašu Itāliju nograbēt, jo reāli tikai 1 vārtus iemetam un 2 vārti tukšos... Tad jau itāļiem arī tiesnesis varēja norakt spēli, jo runājot par aizmuguri tajā situācija bija uz 50/50 robežas...
29.05.2021 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Spēles ir interesantas, protams, gribētos redzēt vairāk precīzākas piespēles, pat ja negūst vārtus. Spēle ar Itāliju, manuprāt nemaz nebija viegla uzvara, abas komandas aktīvi spēlēja līdz Itālija izmēma "iet uz pilnu banku" uzbrukumā, bet tā vienkārši nebija veiksmīga stratēģija. Vakardienas spēle ar Norvēģiju bija interesanta un neparedzama, Norvēģi manāmi veiklāk slido, dodoties uzbrukumā. Kopumā forši, interesanti skatīties.
29.05.2021 12:09 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
atlēts @ 29.05.2021 11:15

Nu beidz vainot tiesnešus. Bļāviens! :D Kas Jums ir ar tiem tiesnešiem visu laiku? Mūsējie pat nevar izspēlēt kombināciju vairākums, vakar ielaida vārtus mazākuma, bullīšos tikai parādīja savas kustības miljonu eiro vērtība, bet metieni bija 50 centu vērtība. Mums ir cīņasspars, bet mēs neprotam spēlēt ar piespēlēm, kombinācijam un ar pašu svarīgāko prātu. Paskaties kā citas izlases, tik lieliski prot saspēlēties un utt. Mūsējie tik pat labi varēja pret to pašu Itāliju nograbēt, jo reāli tikai 1 vārtus iemetam un 2 vārti tukšos... Tad jau itāļiem arī tiesnesis varēja norakt spēli, jo runājot par aizmuguri tajā situācija bija uz 50/50 robežas...

Es piekritu, ka pret Norvēģiju slikti nospēlējām aizsardzībā, bija slikti metieni utml., nespēlējām to labāko hokeju, bet arī tas viens tiesnesis Jerbažeks deva mūsējiem noraidījumus bez pamata un norvēģus pažēloja(īpasi epizodē pret Redlihu). Labi, neesmu eksperte. :)
Droši vien tāpat neiemestu bez noraidījumiem, bet tàpat biki izbesīja tas tiesnesis.
29.05.2021 12:15 |
 
Reitings 83
Reģ: 01.05.2021
RedBull @ 29.05.2021 12:15

Es piekritu, ka pret Norvēģiju slikti nospēlējām aizsardzībā, bija slikti metieni utml., nespēlējām to labāko hokeju, bet arī tas viens tiesnesis Jerbažeks deva mūsējiem noraidījumus bez pamata un norvēģus pažēloja(īpasi epizodē pret Redlihu). Labi, neesmu eksperte. :)
Droši vien tāpat neiemestu bez noraidījumiem, bet tàpat biki izbesīja tas tiesnesis.

Es varu pateikt to, ka mūsējie reāli varēja pacelt šo spēli. Pirmajā perioda iemeta 2 vārtus un varēja vēl kādus 3 iemest pa virsū, jo šī bija ļoti svarīga spēlē, lai izcīnītu 3 punktus. Ieguvam 1 punktu, tas nav slikti, bet pēdējās spēlēs nāk jau virsū somi un vācieši. Tur būs ļoti jācīnas, jo komandas ir meistarīgākas un tik viegli neatdos punktus.
29.05.2021 12:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mani nemaz nepārsteidz, ka šāds ir iznākums. Vesture atkartojās gada no gada. LV izlase vienmēr atbildīgajās spēles ir "pietaisījuši bikses". Katru gadu viens un tas pats - uzvar tos, kurus nevajag uzvarēt un zaudē tiem, kurus vajag uzvarēt. Gala rezultāts ir kā vienmēr - nav 1/4 fināls, bet priecājamies par to, ka "aizķērām" kādu punktu no lielajām izlasēm. Es nezinu, kas tas ir, mentalitāte tāda, vai kas. Protams, teorētiski vēl viss ir iespējams, bez lielas cerības neloloju.
29.05.2021 12:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
GhostGG @ 29.05.2021 12:54
Mani nemaz nepārsteidz, ka šāds ir iznākums. Vesture atkartojās gada no gada. LV izlase vienmēr atbildīgajās spēles ir "pietaisījuši bikses". Katru gadu viens un tas pats - uzvar tos, kurus nevajag uzvarēt un zaudē tiem, kurus vajag uzvarēt. Gala rezultāts ir kā vienmēr - nav 1/4 fināls, bet priecājamies par to, ka "aizķērām" kādu punktu no lielajām izlasēm. Es nezinu, kas tas ir, mentalitāte tāda, vai kas. Protams, teorētiski vēl viss ir iespējams, bez lielas cerības neloloju.

+++
29.05.2021 13:11 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Labi, protams, var labāk nospēlēt un nekādu augsto klasi nepārādījām, tomēr cīnījāmies, centāmies. Ne jau vienmēr sanāk viss un var uzķert tās piespēles.
Es katrā ziņā esmu par Latvijas komandu un visu cieņu džekiem.
No dīvana daudz varam dirst un teikt kā labāk, bet realitātē ne vienmēr var tikt precīzi nospēlēt
29.05.2021 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits