Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pārdot grāmatas.

 
Reitings 55
Reģ: 22.10.2019
Sveiki, gadu gaitā sakrājies daudz pusaudžu literatūras grāmatu un skolas mācību grāmatu, kuras ir ļoti labā stāvoklī, vairs nav vajadzīgas un gribētu pārdot. Domāju ievietot sludinājumu SS. Jautājums tām, kas šādā veidā jau ir kaut ko pārdevušas, kā nodrošināt preces piegādi pircējam, izvairīties no krāpniecības? Nedzīvoju Rīgā. Grāmatas pati potenciālajam pircējam uz citu pilsētu nevedīšu. It kā var izsūtīt caur Ominvu un pastu bet pircēji tiek brīdināti ka vispirms jāsaņem prece un tikai pēc tam jāmaksā pārdevējam (šajā gadījumā man) un kā tad es varu izsūtīt preces, ja nu pircējs pēc tam pazūd nesamaksājis ? Ideālā gadījumā gribētos lai pircējs pats atbrauc pakaļ un uzreiz samaksā, bet diez vai tā izdosies...
Lūdzu padalieties ar pieredzes stāstiem, vienkārši nekad agrāk neko tādu neesmu darījusi. :)
19.05.2021 13:25 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
LiliMonroe @ 19.05.2021 13:25
Sveiki, gadu gaitā sakrājies daudz pusaudžu literatūras grāmatu un skolas mācību grāmatu, kuras ir ļoti labā stāvoklī, vairs nav vajadzīgas un gribētu pārdot. Domāju ievietot sludinājumu SS. Jautājums tām, kas šādā veidā jau ir kaut ko pārdevušas, kā nodrošināt preces piegādi pircējam, izvairīties no krāpniecības? Nedzīvoju Rīgā. Grāmatas pati potenciālajam pircējam uz citu pilsētu nevedīšu. It kā var izsūtīt caur Ominvu un pastu bet pircēji tiek brīdināti ka vispirms jāsaņem prece un tikai pēc tam jāmaksā pārdevējam (šajā gadījumā man) un kā tad es varu izsūtīt preces, ja nu pircējs pēc tam pazūd nesamaksājis ? Ideālā gadījumā gribētos lai pircējs pats atbrauc pakaļ un uzreiz samaksā, bet diez vai tā izdosies...
Lūdzu padalieties ar pieredzes stāstiem, vienkārši nekad agrāk neko tādu neesmu darījusi. :)
Facebook ir daudz grupas,kur tirgo gramatas. Ieraksti mekletaja perc/pardod gramatas un ljoti daudz grupas izleks. Shis ir tas,kuras atveros. Gramatu tirgus.Gramatas lv. Gramatas perc,pardod, atdod,maini.Gramatas shurpu turpu. Ljoti labi tirgoshanas tur veicas. ss.com galigi garam!
19.05.2021 13:35 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
La Volpe @ 19.05.2021 13:35
Facebook ir daudz grupas,kur tirgo gramatas. Ieraksti mekletaja perc/pardod gramatas un ljoti daudz grupas izleks. Shis ir tas,kuras atveros. Gramatu tirgus.Gramatas lv. Gramatas perc,pardod, atdod,maini.Gramatas shurpu turpu. Ljoti labi tirgoshanas tur veicas. ss.com galigi garam!
La Volpe @ 19.05.2021 13:35
Facebook ir daudz grupas,kur tirgo gramatas. Ieraksti mekletaja perc/pardod gramatas un ljoti daudz grupas izleks. Shis ir tas,kuras atveros. Gramatu tirgus.Gramatas lv. Gramatas perc,pardod, atdod,maini.Gramatas shurpu turpu. Ljoti labi tirgoshanas tur veicas. ss.com galigi garam!
Daudzi perk ar sutishanu. Pircejs apmaksa,nauda ienak konta un tad tu suti.
19.05.2021 13:36 |
 
Reitings 4519
Reģ: 06.11.2019
Grāmatas var pārdot caur ibook.lv, ir arī FB grupas grāmatu pārdošanai. Pakomāti izsūtīšanai der lieliski.
Jebkurā gadījumā vispirms pircējs samaksā, tad tiek prece izsūtīta - tā tas ir gan andelē mandelē, gan pārdodot jebkuru citu preci. Ir internetveikali, kuri pieļauj veikt apmaksu pie saņemšanas brīža, bet 90% gadījumu maksājums jāveic pirms izsūtīšanas. Atrunas par krāpniecību netur kritiku, jo arī starp pircējiem mēdz būt krāpnieki. Ja neuzticas, tad nāks nākamais pircējs, kuram uzticība būs.
Tāpat, pārdodot jebkuru savu lietu, pārliecinies, ka maksājumu esi saņēmusi savā kontā, jo pircēji var atsūtīt viltotus maksājuma uzdevumus.
19.05.2021 13:39 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Facebook, ibook, mybook
19.05.2021 18:06 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Elementāri, pircējs nosauc kuras grāmatas grib pirkt un savu adresi, vai vēlamo pakomātu, tu ieej attiecīgā piegādes dienesta mājaslapā, aprēķini sūtīšanas izmaksas, nosaux pircējam kopsummu, viņš tev pārskaita un tikai tad tu celies no dīvāna un sūti.
19.05.2021 18:50 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Piekrītu, ka vispirms pircējs samaksā. Biju ibook pirkusi. Nosūtīju ziņu pārdevējai, ka gribu grāmatu un man vajadzēs ar omnivu izsūtīt. Viņai attiecīgi iedevu savu numuru, pateicu uz kuru pakomātu man sūtīt, viņa noformēja to uzlīmi, es apmaksāju gan sūtīšanas izdevumus, gan grāmatu. Atnāca grāmata.
19.05.2021 21:09 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Ibook ir ok. Ja nevar pārdot ieliec bibliotēkā skapī - lasītājs - lasītājam.
Ja grāmata patīk, bet nav kam dot, atstāj sabiedriskā vietā - autobusā, pieturā, kafejnīcā un gan jau kāds, kam interesē paņems.
19.05.2021 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Iesaku andelemandele.lv sadaļu mājai>grāmatas un mybook.lv, viss ērti un saprotami. Omnivas un dpd lietot diezgan vienkārši.
31.05.2021 17:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)