Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pastrādāt šajā siltajā laikā?

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Dzīvoju daudzdzīvokļu mājā, ārā pagalmā un saulītē gulēt nevaru. :D
Esmu iesprūdusi ar darbiem - prezentācijas, studiju darbs, gatavošanās kontroldarbiem, semināri, lekcijas... un ārā tik labs laiks. Labi, pat vainīga, ka tikai semestra beigās pamostas manī piespiedu centība savilkt galus, bet tas nemaina faktu, ka tā gribas pa āru dzīvoties... Baudīt saulīti, būt svaigā gaisā.
Katru pavasari pozitīvā nozīmē apskaužu tos cilvēkus, kuri dzīvo privātmājā un var izvilkt atpūtas krēslu, apgulties, malkot kafiju vai nu ko nu kurais, strādāt svaigā dabā. 2 zaķi ar vienu šāvienu :D
Logu atveru ik pa laikam, bet tāpat gribas ārā
Kā jūs sevi motivējat tādā laikā? Samierinaties, ka nu jāstrādā ir, jāmācās ir, atpūta būs nedēļas nogalē?
Es labprāt tagad gribētu, lai līst, ducina pērkons utml, tad nebūtu žēl iekšā būt un brīvdienās pasūtītu saulīti
11.05.2021 12:54 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Nepārdzīvo , saulains laiks tikai 2 dienas būs :D
11.05.2021 12:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Man arī ir dzīvoklis. Besī! Labi tagad tas tā, bet vasarā.... cepināties iekšā, brr.
Es izeju ārā katru dienu. Pusdienpauzē var atrast laiku tam. Nu neko, izeju uz 20 min, eju atpakaļ. :D
Vienkārši jāsamierinās. Ne visiem lemts gulēt saulītē.
11.05.2021 13:47 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ar rītdienu jau vairs nebūs tik saulains kā šodien un sola lietu
11.05.2021 14:22 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
0meitene0 @ 11.05.2021 12:59
Nepārdzīvo , saulains laiks tikai 2 dienas būs :D

Pilnīgi piekrītu, uzrakstīsi studiju darbu, izdarīsi visus citus skolas darbus un varēsi baudīt pilnvērtīgu atpūtu. Saulīte un siltums nekur nepazudīs.
Pagājušajā gadā man bija līdzīgi, darbs no mājām, pluss vēl studiju darbs, eksāmeni, bet tai pat laikā draugam brīvais režīms, brauc makšķerēt, atpūšas pie dabas. Domāju, ka kaut ko pazaudēšu, tādēļ divas reizes ņēmu datoru un braucu līdzi - nekāda strādāšana, mācīšanās nesanāca, vienkārši nebija noskaņojuma, jo bija jāskatās kā līgojas egļu galotnes, staigā mākoņi un spīd saulīte, pluss domas pavisam citur. Cik bija iespēja, pēc darba braucu pus stundiņu pabaudīt saulīti pie kāda ezera un studiju darbu rakstīju vēlu vakaros, naktīs. Labāk sarautu visu pēc iespējas ātrāk, lai vairs ne par ko nav jādomā un var pilnvērtīgi atpūsties pēctam. Protams, ja ir iespēja, vari aizbraukt kaut kur pie dabas, bet jābūt lielai motivācijai neslinkot un nekūkot, ja no dzīvokļa "iznāc brīvē". Es laikam vienkārši samierinātos ar šī brīža situāciju.
11.05.2021 14:24 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Piekrītu, ka labāk sasparoties, izdarīt un tad miers.
Man arī studiju darbs velkas kā aste, palika vēl 2 lapas uzrakstīt galvenajā daļā, secinājumus un literatūru sakārtot. Negribas ļoti. Brīvdienās citas lietas jādara un atpūta sanāks tik vien kā svētdienas vakarā 2-3h. Bet nu - studiju gads jābeidz un budžeta vietu tik viegli neatdošu! :D
Es esmu mēģinājusi mācīties dabā, aizbraukt kaut kur, rakstīt, bet tad vēl vairāk prāts nenesas uz mācībām.
Pēdējie metri studiju semestrī, būs jau labi. Siltās dienas nepazudīs uz nebūšanu
11.05.2021 14:39 |
 
Reitings 307
Reģ: 21.02.2021
Es savā laikā braucu ar visām grāmatām, studiju darbiem uz kādu ūdens tilpni un zālītē mierīgi mācījos un reizē sauļojos. Varbūt, Tu arī vari kaut kur aizbraukt?
11.05.2021 23:05 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Ahhh, kā es Tevi saprotu. Man arī tieši šajās burvīgajās dienās ir nenormāli daudz darbu skolai jāizdara. Vakar no 8-23 pavadīju pie datora, atpūta bija tik cik uztaisīju vakariņas un ātri paēdu.. un šodien tāpat, tikai cēlos ap 7, rīta kafijas brīdis bija īss un tieši tikko iesniedzu darbu. Rītdiena gan tāda brīvāka solās būt, bet re... meitenes saka, ka būs lietus 😁 kā mums veicas. Ceturtdien un piektdien man ir darbs.. gan jau tad atkal būs foršs laiks 😁 Nu, es vienmēr esmu domājusi, ka patīkamāk ir baudīt atpūtu pēc labi padarīta darba, tāpēc neskumsti- priekšā vēl visa vasara 😊
11.05.2021 23:36 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Gan jau es visiem apniku, jaunu diskusiju necepšu, bet šķiet man ir iestājusies radošā krīze :D
Es ar to studiju darbu ņemos jau 3šo dienu, bez maz vai no rīta līdz vakaram(cik tik starpā lekcijas, tad ir miers), bet NEKUSTĀS UZ PRIEKŠU! Nezinu, šķiet, ka es eksplodēšu. Ntās stundas meklējot, bet neko atrast nevaru... vai arīi atrodu, nopriecājos, sāku rakstīt un saprotu - NEDER!
Nu vāks! Es sirma palikšu ar to dabu, jau miljons reizes nožēloju savu tēmas izvēli un to, ka esmu zābaks :D
Liela vēlme tagad iesniegt nu tā pa roku galam un nepabeigtu, bet iekšējais dzinulis saka, ka nevajag, vajag pabeigt rakstīt, lai nav pusratā, vajag pamocīties..
Ah, izskatās, ka man visas brīvdienas paies pie datora
12.05.2021 12:40 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Uzraksti 5 vai 3 lapas (atkarīgs no tava ātruma) un izej ārā pagalmā iedzer tēju vai kafiju, pastaigājies kādu laiku. Tā būs balva par rakstīšanu.
Saulains laiks būs arī citas dienas.
Tagad tu upurējies sava nākotnes ES vārdā. Ja to vari izdarīt, tad uzskati, ka esi pieaugusi.
12.05.2021 14:25 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Lapsukins @ 12.05.2021 14:25
Uzraksti 5 vai 3 lapas (atkarīgs no tava ātruma) un izej ārā pagalmā iedzer tēju vai kafiju, pastaigājies kādu laiku. Tā būs balva par rakstīšanu.
Saulains laiks būs arī citas dienas.
Tagad tu upurējies sava nākotnes ES vārdā. Ja to vari izdarīt, tad uzskati, ka esi pieaugusi.

Nu jā, piekrītu... bet tur jaut tā lieta, ka es nevaru uzrakstīt :D Esmu iestrēgusi, pirms tam gāja raiti, tagad esmu iestrēgusi, nevaru atrast ne sev vajadzīgo informāciju, ne jaunāko statistiku... vispār neko jēdzīgu.
Mani tas tā izved no pacietības, pati tā informācijas meklēšana...tik daudz laika prasa. Gribas, lai ir perfekti, neesmu cilvēks ''ka tik būtu'', man vajag noslīpēt visu.
12.05.2021 15:01 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Uzraksti vispirms ātri un slikti. Pēc tam vari labot uz labāku versiju. Sākumā vajag ierakstīties un tad jau aiziet. Ja uzrakstīsi slikti, būs ko nodot, ja neuzrakstīsi nemaz, izkritīsi un varēsi ņemt akadēmisko.
12.05.2021 16:28 |
 
Reitings 161
Reģ: 26.08.2015
Iedomājos vēl papildināt iepriekšējo. Tas par rakstīšanu ātri un slikti ir svarīgi, ja tev nav daudz laiks atlicis un termiņš spiež. Zinu kursabiedrus, kas pametuši studijas, jo centās visu izdarīt perfekti, bet nevarēja iekļauties termiņos un rezultātā izlēma neturpināt, nevis nodot švakus darbus.
Citi turpretim par to neiespringa, cīnījās kā varēja vai gribēja, dabūja diplomu un visi strādā +/- labos darbos.
Es, kad mācos uzlieku kaut ko mierīgu, lai skan fonā, piemēram, šo - http://radio.lv/relaxfm/, lai skan fonā bez liekas runāšanas. Ja ir pilnīgs klusums, tad atkal grūti rakstīt, bet tas individuāli.
Vispār rīt sola par 10 grādiem vēsāku laiku un būs mākoņains, tad jau tev rakstīsies labāk. Lai izdodas.
12.05.2021 19:32 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
RedBull @ 12.05.2021 15:01

Nu jā, piekrītu... bet tur jaut tā lieta, ka es nevaru uzrakstīt :D Esmu iestrēgusi, pirms tam gāja raiti, tagad esmu iestrēgusi, nevaru atrast ne sev vajadzīgo informāciju, ne jaunāko statistiku... vispār neko jēdzīgu.
Mani tas tā izved no pacietības, pati tā informācijas meklēšana...tik daudz laika prasa. Gribas, lai ir perfekti, neesmu cilvēks ''ka tik būtu'', man vajag noslīpēt visu.

Es mēnesi pirms bakalaura darba nodošanas gribēju visu pamest, akadēmisko gadu man vairs nepiešķīra, bet beigu beigās sevi piespiedu un saspurojos. Arī viens no iemesliem bija tas, ka nevarēju atrast atbilstošu informāciju. Caur sistēmu piekļuvu citiem universitātes bakalaura darbiem par līdzīgu tēmu un pēc nosaukumiem, autoriem atlasīju viņu izmantoto literatūru. Lai gan lielākoties tur atspoguļojās "novecojuši" avoti, tādā veidā vismaz ieguvu bagātīgāku priekšstatu par tēmu.
Kāds Tev kontakts ar studiju darba vadītāju? Mans mīnuss bija tas, ka ik gadu iesūtīju darbu pārskatīšanai tikai tad, kad tas bija pilnībā pabeigts un dažas dienas pirms nodošanas, taču tai pat laikā citi kursabiedri ar darba vadītāju sazinājās regulāri un viņiem tā rakstīšana arī vedās raitāk.
13.05.2021 08:26 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Elisa_M @ 13.05.2021 08:26

Es mēnesi pirms bakalaura darba nodošanas gribēju visu pamest, akadēmisko gadu man vairs nepiešķīra, bet beigu beigās sevi piespiedu un saspurojos. Arī viens no iemesliem bija tas, ka nevarēju atrast atbilstošu informāciju. Caur sistēmu piekļuvu citiem universitātes bakalaura darbiem par līdzīgu tēmu un pēc nosaukumiem, autoriem atlasīju viņu izmantoto literatūru. Lai gan lielākoties tur atspoguļojās "novecojuši" avoti, tādā veidā vismaz ieguvu bagātīgāku priekšstatu par tēmu.
Kāds Tev kontakts ar studiju darba vadītāju? Mans mīnuss bija tas, ka ik gadu iesūtīju darbu pārskatīšanai tikai tad, kad tas bija pilnībā pabeigts un dažas dienas pirms nodošanas, taču tai pat laikā citi kursabiedri ar darba vadītāju sazinājās regulāri un viņiem tā rakstīšana arī vedās raitāk.

Man tieši tāds pats kontakts ar vadītāju. Esmu sākumā sazinājusies, kad nosūtīju darba plānu, akceptēja to un tagad visu daru pati uz savu galvu.
Piekrītu, ka varbūt tā ir problēma.. kursa biedrene, kura katru uzrakstīto nodaļu sūtīja vadītajam, ir jau pabeigusi. Es pati visu rakstu, gribas pabeigt visu un vienreiz nosūtīt, nevis nto reizi bombardēt.
13.05.2021 10:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits