Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā internetā meklējat avotus?

 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Hey!
Varbūt kāda studente var padalīties, kā jūs meklējat informāciju studiju darbiem, lielajiem noslēguma darbiem internetā?
Zinu par googli parasto un google scholar, bet var būt vel kas vērtīgs, ko es nezinu?
Tagad par savu tēmu nevaru bišķi neko jēdzīgu no teorijas atrast, visas krutās grāmatas, kuras man varētu noderēt(iespējams varētu) ir tikai LNB pieejamas :D
PALDIES!
09.05.2021 10:38 |
 
Reitings 799
Reģ: 09.12.2019
Sveika!
Šī mājaslapa izglāba mani https://z-lib.org/
Tur ir pieejamas ļoti, ļoti daudz e-grāmatas. Var meklēt pēc atslēgas vārdiem, konkrētiem nosaukumiem, autoriem. Dienas laikā varēja pāris grāmatas lejupielādēt, ja reģistrējas, tad laikam 10 var bez maksas dienā lejupielādēt. Pats labākais, ka tur ir pieejams viss, sākot no akadēmiskās literatūras, daiļliteratūras, enciklopēdijas utt.
Ceru, ka Tev noderēs! :)
09.05.2021 11:02 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Hey!
Nu, mums universitātei (LLU) ir vietne, kur ievadot savus e-studiju datus savienojas ar bibliotēku un ir pieeja dažādiem e-resursiem- zinātniskiem rakstiem, e-grāmatām. Ja godīgi nezinu, ko darītu, ja nebūtu šī rīka. 🤔😁 esmu rakstījusi grāmatas nosaukumus google, beigās pieliekot e-book vai meklējot krievu valodā. Starpcitu, krievu valodā par brīvu pieejamas dažādas e-grāmatas. Ir tikai jāmeklē piemēram pierakstot tēmu krieviski un e-kniga.
09.05.2021 11:04 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
pdfdrive ir daudz grāmatu. Ja nevari kaut ko atrast, vienkārši ieraksti googlē pdf download + grāmatas nosaukums un ej cauri linkiem. Kādā ntajā lapā pat ļoti retas grāmatas esmu atradusi.
09.05.2021 11:33 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
reizēm palīdz, ja sākumā atver vajadzīgās grāmatas saturu(jo parasti to ļauj arī krutajām grāmatām par kurām prasa maksu), atrodi vajadzīgo nodaļu un tad tikai nodaļas nosaukumu, autoru iegooglē, reizēm tā esmu atradusi konkrēti vajadzīgo nodaļu pilnā apmērā :D
tas varbūt gluži neatbild uz tavu jautājumu, bet, ja esi LU studente, tad lu dspace(laikam tā saucās) var atrast bakalaura un maģistra darbus tavā fakultātē un pēc nosaukumiem meklējot iespējams kāds ir rakstījis ko līdzīgu, var apskatī kādus avotus izmantoja. Es tā reizēm aizleinējo labu avotu
09.05.2021 12:23 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Lai sameklētu literatūru par tēmu, labs resurss ir Oxford Bibliographies.
09.05.2021 12:24 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Paldies par ieteikumiem! :)
Rukāšu, rakstīšu to nolādēto studiju darbu, lai pēc iespējas ātrāk var baudīt maija sualīti
09.05.2021 14:12 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
P.S paldies autorei par diskusiju, jo man arī atklājās jaunas vietnes, kur meklēt. Tagad arī man svešvalodā avotu saraksts aug :D
09.05.2021 14:14 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Permanenta @ 09.05.2021 11:02
Sveika!
Šī mājaslapa izglāba mani https://z-lib.org/
Tur ir pieejamas ļoti, ļoti daudz e-grāmatas. Var meklēt pēc atslēgas vārdiem, konkrētiem nosaukumiem, autoriem. Dienas laikā varēja pāris grāmatas lejupielādēt, ja reģistrējas, tad laikam 10 var bez maksas dienā lejupielādēt. Pats labākais, ka tur ir pieejams viss, sākot no akadēmiskās literatūras, daiļliteratūras, enciklopēdijas utt.
Ceru, ka Tev noderēs! :)

yes, yes! Noderēja! Paldies Tev!
Super, atradu pāris grāmatas, kur nedaudz ir par manu tēmu. No katra avota pa drusciņai un teorija audzējas.
09.05.2021 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits