Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitene vecāka

 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Vai attiecības ir viegli veidot, ja puisim 18, bet meitenei 23 gadi? Kas varētu noiet greizi? Un vai tur tiešām var pastāvēt mīlestība? Nevis tikai pieķeršanās vai kaisle. Ja meitene ir visu laiku bijusi blakus puisim vai tas nav pieradums izveidojies vai pakāpeniski satuvinājās un izveidojās mîlestība? Vai vecums traucētu veidot stabilas attiecības?
07.05.2021 20:15 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Mīlestība neskatās uz vecumu.
07.05.2021 20:33 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
vai viegli veidot - to tā nevar atbildēt. atkarīgs, kādas katram ir intereses un vēlmes dzīvē uz priekšu. šaubos, vai sanāktu ideālas ilgas attiecības, piemēram, ja puisim interesē galvenokārt draugi, tusiņi, utml, bet meitenei jau veidot ģimeni. Bet ja abpusēja mīlestība, mēģināt jau var. Mīlestība tur būt var, bet var arī būt tikai tevis nosauktais. Katrā ziņā nesaskatu neko tādu, no kā baidīties.
08.05.2021 03:31 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Diez vai kas nopietns ilgtermiņā sanāktu ar 18 gadīgu puisi pat vienaudzei.
08.05.2021 08:13 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Neredzu problēmu vecuma starpībā. Drīzāk problēma varētu būt tā, ka puisis ir 18 gadus vecs un uz nopietnām attiecībām puiši reti kad tādā vecumā ir gatavi, ja pat domā , ka ir.
08.05.2021 08:25 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Ziggy Stardust @ 08.05.2021 08:13
Diez vai kas nopietns ilgtermiņā sanāktu ar 18 gadīgu puisi pat vienaudzei.

Un kādēļ gan ne? Ne visi 18gadīgie ir nenopietni un tusētāji.
08.05.2021 09:21 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
Visticamāk, būs tā, ka meiča gribēs ģimeni, kāzas un bērnus, bet puisis vēl nebūs gatavs.
08.05.2021 09:27 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Piecu gadu vecuma starpība attiecībās nav daudz, taču šajā posmā to izjūt vairāk nekā pēc 10 gadiem. Man šādas pieredzes nav, taču, manuprāt, pirmās nesaprašanās varētu būt par tīri sadzīviskām lietām, piemēram, finansēm. Tas ir laiks, kad puisis absolvēs vidusskolu, liela daļa jauniešu šajā vecumā vēl dzīvo ar vecākiem, kopmītnēs, nav stabila darba vai arī nebūtu iespējas to savienot ar tālākajām studijām. Meitene jau visticamāk sev kādus pamatus dzīvei būs "salikusi", tāpat augs vēlme pēc laulībām, bērniem, taču nedomāju, ka liela daļa šāda vecuma puišu būs gatavi uzņemties tādu atbildību, lai arī cik nobriedis nebūtu. Ja meitene nesteidzina un puisis ir gatavs tiekties pēc tā, lai saspringtajā darba ikdienā atliek veltīt pietiekami daudz laika mīļotajai meitenei un nopietnām attiecībām, neredzu problēmu.
08.05.2021 10:30 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Mīlestība, protams, var pastāvēt.
Cita lieta, ka ilgtermiņā var rasties Digimons minētās problēmas. Pat pāros, kuros abi ir vienāda vecuma, nereti puišiem vēlme veidot ģimeni rodas krietni vēlāk nekā meitenēm. Vēlāk, rēķinot pēc vecuma, nevis attiecību ilguma. Kad pašai ir vēlme veidot ģimeni, tā var izrādīties ļoti nopietna problēma.
Piemēram, man un manām vienaudzēm šobrīd ir 30+, un gandrīz visas no mums, t.i., no tām vienaudzēm, ar kurām esmu kopā augusi, mācījusies, studējusi, jau ir izveidojušas ģimeni. Nevienai no man pazīstamajām vienaudzēm vīrs nav vairāk kā 1 gadu jaunāks... Pat tās, kurām ir gadu jaunāki vīri, ir vien dažas meitenes. Toties daudzām ir kaut nedaudz, bet vecāki vīri.
08.05.2021 10:31 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Jāatceras, ka vidējais vecums, kurā vīrieši stājas pirmajā laulībā ir 32 gadi. Taču tas ir vidējais, ne maksimālais. Kādam tie būs 33, 35 vai pat 37 un vairāk gadi. Vai esi gatava gaidīt, kad tavs vīrietis sasniegs šādu vecumu, lai veidotu ģimeni, ko, visticamāk, nākotnē vēlēsies? Turklāt, pat, ja tu būtu gatava gaidīt, tas diemžēl nenozīmē, ka vīrietis, kad viņš vēlēsies veidot ģimeni, to gribēs darīt ar tevi.
08.05.2021 10:35 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Puiši, kas tajā vecumā veido attiecības ar vecāku sievieti, nevis vienkārši friends with benefits, tomēr arī tiešām agri apprecas un domā par bērniem. Un mēdz būt tam visam pat iniciatori. Vismaz tāds novērojums no manas personīgās un paziņu pieredzes. Lai gan es runāju par 18 gadniekiem pirms 5-10 gadiem. Tagad Tinder ērā varbūt ir savādāk.
08.05.2021 11:04 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Es iedomājos sevi 23 gados, lai skatītos uz 18 gadīgu-nu nē. Kamēr es stāstītu par savu karjeru utt, viņš par vidusskolas eksāmeniem? Tas ir cits līmenis jau, kas man ir izdzīvots un jau novecojis.
Plus, 23 gados sieviete normāli pelna, kamēr čalis 18 gados-ļoti maz vai neko-kā tu ar tādu redzi kopdzīvi-uzturēsi viņu, randiņos maksāsi tikai tu vai viņš no mammas iedotās naudas?
Ja 23 gados jāskatās uz 18gadīgu vīrieti, tad kaut kas nav ok ar briedumu un varbūt pati esi tā 18gadnieka līmenī-nepelni un tusē pie vecākiem, tad var tikties.
08.05.2021 11:09 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Bet es runāju par to tipu, kas var pat otrajā randiņā vecāku priekšā stādīt kā meiteni, ar kuru ir attiecības (un attiecīgi arī visiem draugiem).
Nevis tikai pieķeršanās vai kaisle. Ja meitene ir visu laiku bijusi blakus puisim vai tas nav pieradums izveidojies vai pakāpeniski satuvinājās un izveidojās mîlestība?

Ja šādi jautājumi jāuzdod, kas liek noprast, ka mēnešiem tikai pa gultu bez attiecībām, tad gan diezin vai.
08.05.2021 11:13 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Derisa @ 08.05.2021 11:09
Es iedomājos sevi 23 gados, lai skatītos uz 18 gadīgu-nu nē. Kamēr es stāstītu par savu karjeru utt, viņš par vidusskolas eksāmeniem? Tas ir cits līmenis jau, kas man ir izdzīvots un jau novecojis.
Plus, 23 gados sieviete normāli pelna, kamēr čalis 18 gados-ļoti maz vai neko-kā tu ar tādu redzi kopdzīvi-uzturēsi viņu, randiņos maksāsi tikai tu vai viņš no mammas iedotās naudas?
Ja 23 gados jāskatās uz 18gadīgu vīrieti, tad kaut kas nav ok ar briedumu un varbūt pati esi tā 18gadnieka līmenī-nepelni un tusē pie vecākiem, tad var tikties.
Nebija tā, ka es skatījos uz jaunāku. Es vispār nekad par to nebiju iedomājusies līdz tas notika pats no sevis. Kā saka, mīlestība nav izvēle un es tā sajutos. Tam bija neizprotams iemesls , jo sapratām, ka esam saderīgi. Ilgi nācās to noliegt, jo es savā vecumā esmu nobriedusi pietiekami, lai skatītos uz jaunākiem; bet dzīvei bija laikam ieplanots , kas cits. No vienas puses tas labais ir tas, ka Viņš visu laiku manī ieklausās, un viņam ir svarīgas manas vēlmes un viņš pat ievērto tās lietas, kuras esmu likusi saprast un viņš vēlas tikt man līdzi, lai cik tas nebūtu viegli.
08.05.2021 11:56 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Elisa_M @ 08.05.2021 10:30
Piecu gadu vecuma starpība attiecībās nav daudz, taču šajā posmā to izjūt vairāk nekā pēc 10 gadiem. Man šādas pieredzes nav, taču, manuprāt, pirmās nesaprašanās varētu būt par tīri sadzīviskām lietām, piemēram, finansēm. Tas ir laiks, kad puisis absolvēs vidusskolu, liela daļa jauniešu šajā vecumā vēl dzīvo ar vecākiem, kopmītnēs, nav stabila darba vai arī nebūtu iespējas to savienot ar tālākajām studijām. Meitene jau visticamāk sev kādus pamatus dzīvei būs "salikusi", tāpat augs vēlme pēc laulībām, bērniem, taču nedomāju, ka liela daļa šāda vecuma puišu būs gatavi uzņemties tādu atbildību, lai arī cik nobriedis nebūtu. Ja meitene nesteidzina un puisis ir gatavs tiekties pēc tā, lai saspringtajā darba ikdienā atliek veltīt pietiekami daudz laika mīļotajai meitenei un nopietnām attiecībām, neredzu problēmu.
Un savādākais ir tas, ka viņam ļoti patīk bērni. Mums pat bija iespēja paauklēt draudzenes meitenīti mazo. Un abi pat negulējām , lai tikai palīdzētu atkal aizmigt mazajai. Viņam ir viens no svarīgākajiem mērķiem izveidot kārtīgu ģimeni ar labām vērtībām. Mūsdienās jaunieši ap 18 tā galīgi nedomā un es to zinu. Bet ja nu šis ir savādāks gadījums? Tikai tas , ka gaidīt, kad otrs tiks līdz tam , kur es esmu? Var būt daudz grūtību un es to apzinos, bet ja nu tā būs īstā laime. Es pat nezinu vai drīkst sapņot, jo dažreiz pat īstā laime nav iespējama.
08.05.2021 12:03 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
LieneKat @ 08.05.2021 11:13
Bet es runāju par to tipu, kas var pat otrajā randiņā vecāku priekšā stādīt kā meiteni, ar kuru ir attiecības (un attiecīgi arī visiem draugiem).
Ja šādi jautājumi jāuzdod, kas liek noprast, ka mēnešiem tikai pa gultu bez attiecībām, tad gan diezin vai.
Un starp mums nav bijusi gulta :D pat ne tuvu. Mēs iepazīstam viens otru savādāk, jo attiecībās tas nav galvenais un mēs to abi saprotam. Viņš ciena mani un vēlas gaidīt. Vai tas nav jau labs rādītājs starp mums?
08.05.2021 12:06 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
protams, ka var būt nopietnas attiecības. mēs ar vīru sagājām kopā, kad man bija 16 un viņam 18. pagājuši 12 gadi un vēljoprojām esam kopā.
08.05.2021 12:18 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
daži čaļi nobriest ātrāk un tas, ka meitene ir vecāka nespēlē lielu lomu. viss atkarīgs no pašiem iesaistītajiem.
08.05.2021 12:20 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Lilitova @ 08.05.2021 12:03
Un savādākais ir tas, ka viņam ļoti patīk bērni. Mums pat bija iespēja paauklēt draudzenes meitenīti mazo. Un abi pat negulējām , lai tikai palīdzētu atkal aizmigt mazajai. Viņam ir viens no svarīgākajiem mērķiem izveidot kārtīgu ģimeni ar labām vērtībām. Mūsdienās jaunieši ap 18 tā galīgi nedomā un es to zinu. Bet ja nu šis ir savādāks gadījums? Tikai tas , ka gaidīt, kad otrs tiks līdz tam , kur es esmu? Var būt daudz grūtību un es to apzinos, bet ja nu tā būs īstā laime. Es pat nezinu vai drīkst sapņot, jo dažreiz pat īstā laime nav iespējama.

nebaidies. :) ļaujies jūtām, dzīvo tagadnē. ja nepieciešams izrunājat nākotnes plānus un ja skatījums sakrīt, tad tik uz priekšu :)
08.05.2021 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits