Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nevainības zaudēšana ar svešinieku

 
Reitings 1
Reģ: 03.05.2021
Tā dzīvē ir sanācis,ka savos 25 gadod esmu nevainīga.Jūtos tā,it kā esmu ar defektu,kurš traucē man dzīvot.Tāpēc esmu sākusi apdomāt tādu iespēju,ka nevainības zaudēšana ar svešinieku.Domāju,ka atrast kādu vīrieti caur gribu/puh/utt.nebūs problēmu,bet tomēr kaut kas mani biedē.Varbūt kādam no foruma iemitniekiem ir līdzīga pieredze?
03.05.2021 23:12 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Esi nevainīga, bet labi pārzini tādus saitus kā gribu.lv? 😁 Creepy!
03.05.2021 23:24 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
C00L Dzipsy @ 03.05.2021 23:24
Esi nevainīga, bet labi pārzini tādus saitus kā gribu.lv? ? Creepy!

Šos saitus 1min laikā var atrast googlē. Man pēc tādiem saitiem nekad nav bijusi vajadzība, bet tā pat par tādu eksistenci zinu.(Ok nu Tinder neskaitās😅)
03.05.2021 23:28 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Pieredze līdzīga nav bijusi.
Bet tavā vietā es nemeklētu tados saitos vīrieti, kas paņems priekšā. Nezinu vai pēc tam, kad tādā veidā būsi zaudējusi nevainību būs baigais prieks un gandarījums...
Ja es būtu tava vietā, tad labāk pārgulētu ar kādu labu draugu, kam uzticos
03.05.2021 23:38 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Vari pārdot savu nevainību,tīri augstā cenā esot.
Būs divi zaķi ar vienu šāvienu.😂
03.05.2021 23:48 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
EvelinaEvelina @ 03.05.2021 23:12
Tā dzīvē ir sanācis,ka savos 25 gadod esmu nevainīga.Jūtos tā,it kā esmu ar defektu,kurš traucē man dzīvot.Tāpēc esmu sākusi apdomāt tādu iespēju,ka nevainības zaudēšana ar svešinieku.Domāju,ka atrast kādu vīrieti caur gribu/puh/utt.nebūs problēmu,bet tomēr kaut kas mani biedē.Varbūt kādam no foruma iemitniekiem ir līdzīga pieredze?

Es tevi saprotu, arī esmu ap Tavu vecumu, un jūtos līdzīgi, it īpaši brīžos, kad manas draudzenes tūlīt dzemdēs, tad jūtos bišķi dīvaini - es esmu nevainīga, bet draudzenes tūlīt būs mammas. Jo es personīgi vēlos nākotnē ģimeni, bet, kad es būšu stāvoklī, tad manu draudzeņu bērni būs jau krietni vecāki, jo nevēlos palikt stāvoklī pirmajos attiecību gados, lai attiecības noturās utml. . Protams, ka katram savs dzīves ceļš ejams, bet šajā jautājumā liekas, ka es bišķi atpalieku “no laika, ritma”.
04.05.2021 00:10 |
 
Reitings 489
Reģ: 03.04.2020
Meitenex @ 03.05.2021 23:38
Pieredze līdzīga nav bijusi.
Bet tavā vietā es nemeklētu tados saitos vīrieti, kas paņems priekšā. Nezinu vai pēc tam, kad tādā veidā būsi zaudējusi nevainību būs baigais prieks un gandarījums...
Ja es būtu tava vietā, tad labāk pārgulētu ar kādu labu draugu, kam uzticos

Ar labu draugu? 🤣 Es tad labàk gulētu ar svešinieku
04.05.2021 01:00 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Greyworld @ 04.05.2021 01:00

Ar labu draugu? ? Es tad labàk gulētu ar svešinieku

Nu, atkarīgs kāds draugs. :) kādas attiecības...
Man ir jau pāris gadus labākais draugs, kurš seksuāli pievelk🤭, es viņam pilnībā uzticos... bet nu to te nestāsīšu :D
Protams, vienmer ir risks izbojāt attiecības ar šo draugu, bet nu man tīri psiholoģiski, ja es gribētu to, būtu atdoties draugam, kuram uzticos, nevis svešiniekam, kuram galīgi pohuj par to, kā meitene jutīsies pirmaja reize
Bet vispār. Esmu par pirmo reizi mīlestībā. Ar cilvēku kuru mīli tajā brīdī un patīk. Bet ja nevar nociesties... ar svešinieku negribetu :) katram savs.
04.05.2021 09:38 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kāpēc esi vēl nevainīga? Vai esi ar psihologu par šo runājusi?
04.05.2021 10:00 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Diez vai nevainības zaudēšana ar svešinieku palīdzēs atbrīvoties no kompleksiem. Bez tam, tev nav jau nevienam jāatskaitās par to vai esi, vai nē nevainīga. :)
Nezinu kāda ir situācija, bet varbūt ir labāk meklēt attiecības? Aiziet uz randiņiem, varbūt sanāks iemīlēties un tad sekss būs kādā reizē dabiski. Ar cilvēku, kuru mīli, kuram uzticies, nevis tā no malas jebkādu svešinieku.
Zaudēt nevainību ar svešinieku šķiet tā riskanti, tu nezini cik iejūtīgs viņš pret tevi būs, tu nezini cik ļoti tev sāpēs vai varbūt vispār nesāpēs. Tu nezini vai viņam tava pašsajūta būs vainīga. Vēl jo vairāk tu nezini vai viņam ir vai nav kādas slimības...
Nu, es katrā ziņā ietiektu padomāt vai tu gribi atdot nevainību kādam nezināmam vecim par naudu
04.05.2021 10:22 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Ļoti iesaku to nedarīt. Ne ar svešinieku, ne draugiem ne tml. Ko tas tavā dzīvē mainīs, ja varēsi sev pateikt, ka 1x dzīvē ir bijis sekss? Kad būs kādi 35 un joprojām būsi šajā situācijā, tad uz priekšu, tur jau ir ļoti maz ko zaudēt. Btw, cik man ir bijis sekss ar mazpazīstamiem cilvēkiem (runa ir par kādu 3. randiņu, ne pilnīgiem svešiniekiem), tad tas nekad nav bijis īpaši labs, un es nožēloju visas tās reizes.
04.05.2021 13:33 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
putns @ 04.05.2021 13:33
Ļoti iesaku to nedarīt. Ne ar svešinieku, ne draugiem ne tml. Ko tas tavā dzīvē mainīs, ja varēsi sev pateikt, ka 1x dzīvē ir bijis sekss? Kad būs kādi 35 un joprojām būsi šajā situācijā, tad uz priekšu, tur jau ir ļoti maz ko zaudēt. Btw, cik man ir bijis sekss ar mazpazīstamiem cilvēkiem (runa ir par kādu 3. randiņu, ne pilnīgiem svešiniekiem), tad tas nekad nav bijis īpaši labs, un es nožēloju visas tās reizes.

Piekrītu!
04.05.2021 14:42 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.05.2021
Tiešām nesaprotu, kāpēc jākaunās no nevainības. Apkaunojošs drīzāk būtu autores atrastais "risinājums" - pārgulēt ar ko pagadās, bez mīlestības. Cerams, ka vismaz cpv nesaķers, no kura, kā zināms, arī prezervatīvs nepasargā.
04.05.2021 15:30 |
 
Reitings 265
Reģ: 04.05.2021
Neiedaku darīt to..
Kad satiksi ìsto cilvēku, tas cilvēks bùs laimīgs ,ka neesi iepriekš nearvienu to darījusi. Iemācīties visu ĺoti ātri var
04.05.2021 16:33 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Es arī neiesaku to darīt ar kaut kādu svešo, tā tomēr ir pirmā reize un tur ir jābūt iejūtīgam vīrietim un vislabāk, ja esat attiecībās. ❣
04.05.2021 19:35 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Labāk iepazīties internetā - aiziet uz randiņu un tad izdomāt vai gribas vai me ar to personu. kaut vai pirmajā reizē. Man atšķirībā no oyra putna ir bijušas pozitīvas pirredzes ar sex pēc pirmā randiņa. Bieži ir sanācis kas ilgstošāks. Es nemaz neeju uz randiņirm ar meitenēm, kas jau man nepatīk pirms tam, vismaz fiziski. Dažkārt ir bijis, ka meitene ir pārāk kautrīga un sex ir tieši tas, kas viņu atver un padara pievilcīgāku.
04.05.2021 20:09 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Arī piekrītu tām, kuras to neiesaka darīt ar kuru katru. Kas mainīsies no tā, ka vienkārši vienu reizi ir bijis sekss? Vai pati jutīsies brīvi, ērti un patīkami pirmo reizi svešinieka apskāvienos? Šaubos vai tas atrisinās problēmu un ļaus atbrīvoties no kompleksiem.
Gan jau tam ir kāds iemesls - nododies darbam, nav laika "randiņot", neesi atradusi īsto vai vienkārši esi kautrīga.
Manuprāt, veidot intīmas attiecības (vismaz pirmo reizi) nepieciešams ar cilvēku, kam uzticies, kurš Tev simpatizē, kuru iekāro, jo, atceroties savu pirmo, otro, trešo, ceturto reizi, itin nekā patīkama tur nebija, tādēļ biju pateicīga puisim, kurš bija saprotošs un kuram man nebija kauns pateikt "stop", jo sāpes bija neizturamas. Tā, protams, nav visām, bet var būt arī rūgta pirmā pieredze, pēc kuras vēlāk nodoties intimitātei būs daudz grūtāk. Nesaku, ka obligāti ar kādu jātiekas vairāki mēneši, vienam otru pilnībā jāiepazīst, bet jārod sevī tā sajūta, ka - jā, tagad esmu gatava vai tieši pretēji - nē, ko es vispār daru!
Novēlu Tev klausīt savai sirdsbalsij un satikt savu ideālo puisi, ar kuru Jums viss saskanēs!
04.05.2021 22:31 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Izskatās, ka man te būs unpopular opinion, bet... Ok, man ganjau būtu nedaudz kauna sajūta autores vietā. Nejau tādēļ, ka nevainība ir kas slikts (puisis toch par to būs starā), bet vnk es justos neveikli un man liktos, ka nedaru kko pareizi. Es ganjau aizbrauktu kkādā tripā tiešām un ar ārzemnieku kaut vai to izdarītu 😅 Respektīvi, ar cilvēku, kuru reāli nesatikšu vairs. Tad man būtu absolūti vienalga, kauna nebūtu, un es varētu visu pajautāt, kāpēc tā vai šitā. Bet izskatās, ka daudzas uzskata, ka labāk tomēr ar pirmo kārtīgo lovi. Nu var jau. Bet ja izšķirsieties, varbūt nožēlosi vai arī domāsi, ka viņam nepatika kā darbojies seksā.
04.05.2021 22:47 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Invicta @ 04.05.2021 22:47
Izskatās, ka man te būs unpopular opinion, bet... Ok, man ganjau būtu nedaudz kauna sajūta autores vietā. Nejau tādēļ, ka nevainība ir kas slikts (puisis toch par to būs starā), bet vnk es justos neveikli un man liktos, ka nedaru kko pareizi. Es ganjau aizbrauktu kkādā tripā tiešām un ar ārzemnieku kaut vai to izdarītu ? Respektīvi, ar cilvēku, kuru reāli nesatikšu vairs. Tad man būtu absolūti vienalga, kauna nebūtu, un es varētu visu pajautāt, kāpēc tā vai šitā. Bet izskatās, ka daudzas uzskata, ka labāk tomēr ar pirmo kārtīgo lovi. Nu var jau. Bet ja izšķirsieties, varbūt nožēlosi vai arī domāsi, ka viņam nepatika kā darbojies seksā.
Vnk ir tomēr vērts pieminēt, ka puiši ir puiši, un viņi vienmēr runā apkārt par savām meitenēm un to, "kādas viņas bija". Ja tu to darīsi ar nepazīstamu vai tiešām ārzemnieku, tad tev nebūs jāuztraucas par to, ka kaut ko pa ausu galam dzirdēsi par sevi. Tas tikai mans viedoklis.
04.05.2021 22:49 |
 
Reitings 266
Reģ: 23.09.2020
Vari pārdod savu nevainību.
Stāvus bagāta varat kļūt 🤫😏🤭
04.05.2021 22:54 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Invicta @ 04.05.2021 22:47
Izskatās, ka man te būs unpopular opinion, bet... Ok, man ganjau būtu nedaudz kauna sajūta autores vietā. Nejau tādēļ, ka nevainība ir kas slikts (puisis toch par to būs starā), bet vnk es justos neveikli un man liktos, ka nedaru kko pareizi. Es ganjau aizbrauktu kkādā tripā tiešām un ar ārzemnieku kaut vai to izdarītu ? Respektīvi, ar cilvēku, kuru reāli nesatikšu vairs. Tad man būtu absolūti vienalga, kauna nebūtu, un es varētu visu pajautāt, kāpēc tā vai šitā. Bet izskatās, ka daudzas uzskata, ka labāk tomēr ar pirmo kārtīgo lovi. Nu var jau. Bet ja izšķirsieties, varbūt nožēlosi vai arī domāsi, ka viņam nepatika kā darbojies seksā.

Visā visumā piekrītu. Lai gan tā sagadījās, ka nevainību zaudēju ar puisi kuru tajā laikā uzskatīju par savu pirmo mīlestību (nebijām attiecībās un domāju, ka viņam pret mani nebija nekādu jūtu), nav arī tā, ka es nevainības zaudēšanai piešķirtu kaut kādu īpašu, sentimentālu vērtību. Forši, ka sanāca ar cilvēku, kurš man tolaik bija svarīgs, bet nebūtu arī nekāda bēda, ja būtu sanācis ar kādu citu. Gan jau ir sievietes, kurām ir svarīgi nevainību zaudēt ar cilvēku ar kuru ir abpusējas jūtas, taču ir arī tādas, kurām šis faktors nav svarīgs. To "īsto" tikpat labi var gaidīt visu mūžu un tā arī nesagaidīt. Tāpēc, ja autore saprot, ka beidzot pienācis laiks zaudēt nevainību, uz priekšu. Es tādā gadījumā droši vien sameklētu Tinder kādu ārzemnieku, satiktos, kopā labi pavadītu laiku un tad šķirtos, lai vairs nekad viens otru neredzētu. A kas zina - varbūt tādai naktij vēl sekotu turpinājums.
04.05.2021 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!