Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veselīgs dzīvesveids, veselīgas receptes

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Kā jums ikdienā izpaužas veselīgs dzīvesveids?
Sekojat līdzi, ko ēdat, varbūt ievērojat diētas, izslēdzat kādu produktu no ēdienkartes utml? Vai arī ēdat nedomājot?
Varbūt jums ir kādas iecienītākās veselīgo ēdienu receptes?(ne tikai salāti, bet arī pamatēdieni) padalaties ar recepti! Man jau ie apnicis uz riņķi gatavot vienu un to pat :D
02.05.2021 09:53 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Sports, organiski ēdieni, augļi, dārzeņi, 100% naturālas sulas. Ikmēneša nauda aiziet, īpaši uzturam, baigi daudz, bet neko darīt. Man organisms nepieņem mēslus, un vienmēr zinu, kas ir nekvalitatīvs, tāpēc pērku pārbaudītus produktus, no kuriem zinu, ka nav slikti. Taisu dažādus ēdienus pēc garastāvokļa. Kādu dienu kaut ko vienkāršu, kad nav slinkums, uztaisu kaut kādu fancy ēdienu.
02.05.2021 10:47 |
 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Man laikam ir paveicies, jo ir laba vielmaiņa. Varu ēst, īpaši nedomājot ko un kā. Vakar, piemēram, mājās uztaisīju burgeru, benzīntankā nopirku vēl hotdogu, vakarā uzēdu frī ar mērcīti, super taukaini un neveselīgi, bet reizēm var :D...
Kopumā, man reizi 2 nedēļās ir izēšanās diena, pārējā laikā ēdu kā normāls cilvēks - griķi, rīsi, kartupeļi, vistas gaļa, cūkgaļas karbonādes, kotletes, mintaja fileja utml, salāti. Noteikti neknābājos kā Didrihsone un nebadojos, vakaros īpašu patīk paēst, arī pēc 18
Vienīgais ko cenšos izslēgt ir saldumi - man īpaši negaršo, neprasās un pēc saldumiem metas pumpas uz sejas.
Esmu 169cm un sveru 56kg, Gribētu svērt 54kg, jo tad jutos vislabāk savā ķermenī. :)
Veselīgās receptes man ir vienkāršas - vistas fileja apviļāta garšvielās, panējumā un bez eļļas cepta cepeškrāsni, viegli salāti ar minimalu dauduzmu eļas vai laimaa/citrona sulu.
Esmu diez gan izvēlīga ēdiena ziņā :D, man nepatīk pildītie kabačīši, šampinjoni, tvaicēti dārzeņi un citas tādas veselīgo ēdienu piekritēju lietas. Dārzeņus ēdu tikai svaigā veidā. Ja kāda ieteiks tiešām garšīgas receptes, kuras ir arī veselīgas - cepums no manis
02.05.2021 11:59 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man garšo sēņu mērce ar grieķu jogurtu. Un rīsiem.
Visādus mēslus jau arī ēdu, tai skaitā pelmeņus un bulciņas.
Svaru man nav viegli klāt dabūt. Kā sveru 55 uz 167 tā arī sveru kopš kādiem 15 gadiem
Pat ne tajā laika periodā, kad ēdu nu ļoooti treknus ēdienus, ceptus kartupeļus, picas, ceptus pelmeņus, čipsus, kā kaut kur braucu tā vienmēr burgeri. Tāpat svars turējās 55
Tagad gan sekoju līdzi tam ko ēdu un cenšos ēst vienkāršus, pašgatavotus ēdienus ar mazu tauku saturu kā arī iekļaut augļus un dārzeņus
Vienīgais ko 100% esmu izslēgusi ir krējums, majonēze, piens
02.05.2021 15:08 |
 
Reitings 307
Reģ: 21.02.2021
Arī veletos dzirdēt veselīgu ēdienu receptes!
02.05.2021 17:45 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Diētai ir jākļūst par ikdienas normu un tā tas ir arī man. Es nesaku "es sēžu uz diētas", es vienkārši jau vairāk kā gadus desmit dzīvoju tādu dzīves veidu, kur ikdienā neēdu milta produktus, piena produktus, visādus subproduktus, utt. Ļoti retu reizi atļaujos "norauties" no ķēdes. Ikdienā lietoju uzturā ļoti daudz dārzeņus, ogas, svaigas sulas, ļoti daudz ūdeni dzeru, neēdu liellopa gaļu, neēdu svaigu lasi (suši, maizītes, utt.). Man pat ikdienā neprasās nekādas bulkas, baltmaizes, varu mierīgi paiet tādām lietām garām.
02.05.2021 18:09 |
 
Reitings 38
Reģ: 06.04.2013
Ig ir daudz veselīgu ēdienu kontu, kur var smelties iedvesmu. Piemēram, kaut vai edamskaisti, kura dabūja pat pirmo vietu tajā medium influenceru reitingā. Spēj tik gatavot 😀
02.05.2021 23:56 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Man arī laba vielmaiņa, ideāls svars, varu ēst daudz un neapvelties. Bet man ir tā saucamā ēdiena paģira, ja saēdos daudz sāļu, saldu vai vienkārši daudz, ir smagi pēc tam, slikts miegs, slāpst. Nepatīk tā sajūta. Ja gadās, tad labāk, lai tas ir branča, pusdienu vai launaga laikā, lai pa nakti tomēr ir labs miegs vai var paspēt vakarā iziet pastaigā. Tiklīdz ievēroju, ka man tā ir, vairs nevaru nepamanīt. Labs triks - pamatēdienam vienmēr pagatavot klāt svaigos salātus, tad nevarēs tik daudz apēst ko treknāku. Parastu makaronu vietā var nopirkt pilngraudu, var ātri pierast, būs ilgāka sāta sajūta, kā arī mazāku porciju var apēst, liesāku sieru, liesāku gaļu, nu katrā ziņā visam var atrast liesākas opcijas. Biezpienu ņemu 0,5% un taisu ar grieķu jogurtu. Daudz dārzeņi, pākšaugi, dārzeņu zupas, kariji, mērces, pastās esmu iemanījusies likt dārzeņus. Desu, sviestu un batlmaizi vienkārši nepērku, tik cik reizēm pie vecākiem ciemos apēdu. Un tā pierod. Jebkurā gadījumā mājās gatavots pat trekns ēdiens būs veselīgāks, jo vienkārši būs svaigs un izvairīsies no nezināmām 100 sastāvdaļām. Ja gribas cepumus, izcep pati, pat ja tur ir vesela paka sviesta. Es vismaz tā domāju, ka reizēm no tā treknā ir mazāk jābaidās kā no visādām piedevām utt.
03.05.2021 00:27 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Lietoju uzturā daudz dārzeņus un augļus, tiešām daudz. Neēdu maizi, maizes vietā ēdu galetes, liekas looooti garšīgi. Joprojām cīnos ar saldumu atkarību, un tā es arī cīnīšos visu mūžu. Jau zinu. 😅
Bet tā ēdu ko gribu, picas, burgerus ..visu ko. Svars uz mana garā auguma ir vienmērīgs, svārstās no 64uz67kg. Gribētu jau iegūt formīgāku dupsi un presīti, bet aij... gan jau kādreiz..😅
03.05.2021 11:38 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Un gāzētos dzērienus vispār nedzeru, nekādas kolas, sprite. Liekas kaut kas mega pretīgs. Labāk veikalā nopirkt ūdeni nekā kaut kādas suslas.
03.05.2021 13:54 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Redrose @ 03.05.2021 13:54
Un gāzētos dzērienus vispār nedzeru, nekādas kolas, sprite. Liekas kaut kas mega pretīgs. Labāk veikalā nopirkt ūdeni nekā kaut kādas suslas.

Man laikam šis ir lielākā problēma - citi gāzētie dzērieni nepatīk, bet cola zero ļoti patīk. Vienīgais tagad viņiem cita, uzlabota recepte un vairs negaršo pec klasiskās kolas zero. Varbūt tagad manai mazajai atkarībai būs gals
03.05.2021 17:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!