Covid siekalu tests

 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Sveikas.
Situācija tāda, ka lai tiktu pielaista pie eksāmeniem ir jāveic siekalu tests.
Kur un kā es šo testu varu veikt un vai tiešām man par to būs jāmaksā 37 euro neskatoties, ka tests nepieciešams skolai? Ir iespējams kāds bezmaksas veids? (Skola piedāvā vienu dienu, kurā var veikt bezmaksas, bet tajā dienā nekādīgi netieku uz skolu).
Pašai nav ne jausmas kā viss šis strādā un 37 euro šķiet, nu dārgi.
01.05.2021 21:35 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Nightberrii @ 02.05.2021 22:19
Stulba loģika taisīt testu dienu iepriekš pirms eksāmena. Tu vari būt vesels pirms tā testa un stundu vēlāk inficēties. Tāpat tie saucamie "ārsti", kas veic tos testus, izmanto gumijas cimdus uz kuriem var būt tas vīruss.

Divpadsmitajiem viens tests būs derīgs divas nedēļas.
03.05.2021 09:22 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
ozore @ 01.05.2021 21:35
Sveikas.
Situācija tāda, ka lai tiktu pielaista pie eksāmeniem ir jāveic siekalu tests.
Kur un kā es šo testu varu veikt un vai tiešām man par to būs jāmaksā 37 euro neskatoties, ka tests nepieciešams skolai? Ir iespējams kāds bezmaksas veids? (Skola piedāvā vienu dienu, kurā var veikt bezmaksas, bet tajā dienā nekādīgi netieku uz skolu).
Pašai nav ne jausmas kā viss šis strādā un 37 euro šķiet, nu dārgi.
Varbūt kāda jau atbildēja, man slinkums lasīt visu, bet, protams, ka to taisīs pa brīvu skolā visiem! Mums tas būs šīs nedēļas beigās, jums ar gnj līdzīgi. Veiksmi!
03.05.2021 21:29 |
 
Reitings 113
Reģ: 07.05.2020
Aaa ups, neizlasīju, ka netiec tajos datumos. Mums painformēja arī par to, ka ja netiec - dodies pie ģimenes ārsta, lūdz nosūtījumu sakarā ar eksāmeniem un tad varēsi taisīt bez maksas sev ērtākā laikā!
03.05.2021 21:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits