Gaiši VS tumši mati

 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Kādi mati jums vairāk patīk? Un kapēc? Vīrieši arī atbildat, gaišmates vai tumšmates :)
Esmu izvēles priekšā pārtapt no tumšmates uz gaišmati, tā kā būtu interesanti dzirdēt. Varbūt kādai ir piedzīvotas abas matu krāsas? Kura bija labāk?
29.04.2021 15:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Viss jau atkarīgs kādas tautības cilvēks, čigāniem un gruzīņiem nekad nepiestāvēs gaiši mati.
Bet tomēr gaišie mati, lielākoties, ņem virsroku. Nav runa par pavisam baltiem balinātiem matiem, tie nu gan ir pretīgi salmi. Bet skaists smilšu blonds tonis ir best of the best. Kāpēc? Tāpēc, ka gaiši mati cilvēkus padara jaunākus un ne tik drūmus. Tumšie mati savukārt cilvēkus mēdz pataisīt par desmit un vairāk gadiem vecākus. Ar gaišajiem toņiem seja kļūst svaigāka.
30.04.2021 09:55 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Man personīgi tumši mati šķiet seksīgāki un ekstravagantāki.
Blondi mati ir ļoti jakpoj un par tiem pamatīgi jārūpējas ikdienā, lai tie nebūtu dzelteni, sausi, poraini, nespodri un ar ataugušām saknēm. Es maz ziņu tādas dāmas, kam blondi mati izskatās kopti un skaisti dien dienā. Lielākai daļai tie tādi ir tikai pēc friziera apmeklējuma pirmo nedēļu. 🙈😄
Ir bijusi blondi, brūni, pelēki un melni mati. Ar blondiem jutos nepamanāma.
Ja vēl ir bāla seja, tad gaiši mati saplūst ar seju un tas, manuprāt, arī nav glaimojoši. 🙈😄
30.04.2021 10:33 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Prriekšroku laikam dodu dabīgām blondīnēm, tad citām dabīgajām krāsām. Bet jāvērtē tiešām individuāli, jo kas piestāvēs viena, nepiestāvēs citai. Protams, no manas subjektīvās pozīcijas.
30.04.2021 11:03 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Man mīļākā matu krāsa ir strawberry blonde. Citas visas plus mīnus vienādi patīk, bet šī ir ļoti skaista. Un man vislabāk patīk dabīgas krāsas, veselīgi mati. Krāsoti nekad neizskatās tik spīdīgi un labi.
01.05.2021 08:54 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Pirms kādiem 5 gadiem pirmo reizi dzīvē izdomāju būt blondīne un ļoooti iemīlējos blondajos matos, taču mati drausmīgi sabojājās. Sākumā viscaur biju blonda, pēc tam balināju šķipsnas. Gali drausmīgi lūza, mati krita ārā. Kaut arī dievinu skaistus, blondus matus, man šķiet muļķīgi spriest par cilvēku pēc matu krāsas. Katram savs. Tagad eju atpakaļ uz tumšajiem, jo gribu veselīgus matus un tomēr padevos- man laikam var būt blondi mati tikai tad, ja tie ir ļoti sabojāti, jo dabīgi esmu tumšmate.
01.05.2021 17:05 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Jau no 14 gadu vecuma esmu tumšmate un citu matu krāsu sev nevaru iedomāties 🙂
01.05.2021 21:17 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Ja nav vēlmes un līdzekļu tos matus kopt, tad vari uzreiz aizmirst par gariem, veselīgiem blondiem matiem.
Pirmkārt jau ir jāatrod tiešām labs meistars, kas zinās, kā tavus tumšos matus padarīt par blondiem, tos maksimāli saglabājot veselīgus. Daudziem meistariem ir skaisti darbi, bet var gadīties tā, ka rezultāts sākumā ir labs, bet pēc pāris mēnešiem mati sāks palikt sausāki, gali sāks šķelties utt.
Otrkārt būs jāiegulda gan laiks gan nauda matu kopšanā. Blondīnēm nepieciešama rūpīgāka matu kopšana, nekā citu krāsu īpašniecēm.
02.05.2021 16:18 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Alisha, ja tas uz mani, tad varu teikt, ka matos ļoti ieguldījos. Taisnoju ar keratīnu, pirku šampūnus par 40eur un uz augšu, tonēju, gāju uz labiem saloniem utt, bet man mati pašai par sevi jau ir plāni un trausli. Tā balināšana nobeidz pavisam. Vairs neticu, ka man var blondi mati būt labā stāvoklī :)
02.05.2021 16:39 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tādi, kādi labāk piestāv. Manuprāt, ir diezgan muļķīgi krāsot matus kādā noteiktā krāsa, ja nepiestāv.
Man nav noteikta matu krāsa, kura patīk labāk sievietēm. Galvenais lai ir kopti un nav daudzkrāsaini.
02.05.2021 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Alishaaa @ 02.05.2021 16:18
Ja nav vēlmes un līdzekļu tos matus kopt, tad vari uzreiz aizmirst par gariem, veselīgiem blondiem matiem.
Pirmkārt jau ir jāatrod tiešām labs meistars, kas zinās, kā tavus tumšos matus padarīt par blondiem, tos maksimāli saglabājot veselīgus. Daudziem meistariem ir skaisti darbi, bet var gadīties tā, ka rezultāts sākumā ir labs, bet pēc pāris mēnešiem mati sāks palikt sausāki, gali sāks šķelties utt.
Otrkārt būs jāiegulda gan laiks gan nauda matu kopšanā. Blondīnēm nepieciešama rūpīgāka matu kopšana, nekā citu krāsu īpašniecēm.

Diemžēl ne vienmēr viss atkarīgs no matu kopšanas un friziera. Man ir 2x bijuši gaiši mati. un abas reizes matus izdevās noturēt labus apmēram gadu. Un man ir ļoti laba friziere, kā arī cītīgi lietoju atbilstošus profesionālos matu kopšanas līdzekļus un visādi lutinu matus līdzekļus nežēlojot. Un lietoju papildus vitamīnus. Abas reizes pirms gaišajiem matiem man bija gandrīz līdz jostasvietai gari, nekrāsoti vidēji brūni mati, bet pēc gada blondā tonī to garums ir līdz pus mugurai un tie kļuvuši plānāki. Gaišie mati arī likās, ka vairāk krita ārā. Un abas reizes esmu atgriezusies pie saviem dabīgajiem matiem, kas nekrāsotā veidā ir tik smuki, veselīgi, spīdīgi, ka pat friziere vienmēr priecājās. Esmu samierinājusies, ka man laikam nekad nebūs gari blondi mati. Jo lai cik smuks būtu tas blondais tonis, tomēr liekas foršāk gari, veselīgi mati.
04.05.2021 16:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!