Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīramātes padomi.

 
Reitings 331
Reģ: 29.04.2021
Sveikas! Gaidu savu pirmdzimto un protams neiztikt bez dažādiem padomiem no līdzcilvēku puses, taču īpaši ir sākuši tracināt vīramātes padomi. Sākot jau ar to, ka viņa nemaz neprasot pati gādā lietas mūsu mazulim(piebildīšu, lietotas , nevis jaunas. no kautkādām savām draudzenēm) , par ko mums arī bija saķeršanās, jo redziet viņa uzskata, kāpēc jātērē nauda, ja var visu dabūt lietotu, atdotu. Nu man ļoti personīgi nepatīk, ka viņa uzspiež savu viedokli un vel tās visas mantas. Jā es gribu jaunas lietas savam pirmdzimtajam? Man nav vienalga, kas viņam būs uzģērbts. Un vai tas ir slikti? Kā arī visu laiku prasa, kāds tad būs vārds. Vīrs vienreiz ieminējās par vienu vārdiņu, protams uzreiz viņa ar savu viedokli : nu nē, tādu vārdu taču nē. Pēc kā es izlēmu, ka vispār vairāk neko viņai negribu stāstīt. Gribētu dzirdēt kādu padomu, kā rīkoties šādā situācijā. Kā nomierināt topošu vecmāmiņu, ka viņai nav jābūt kontrolē par visu? :D
29.04.2021 09:48 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.07.2020
Veci cilvēki jau domāti tam, lai jaunajiem parādītu, kā saimniekot! Šitā jaunie vecāki izšķiež naudu un tad vīra/sievas mātēm prasa, lai izpalīdz! Kad būs mazais, ja neskatīsies katru centu, ātri bankrotēsi. Bērni ir ļoti dārgi.
29.04.2021 09:55 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Cik bieži Jūs satiekaties? Laikam es samazinātu komunikāciju, ja zvana, tad kādu reizi nepaceltu vai nebrauktu tik bieži ciemos. Ja jau reiz esi izteikusi viedokli par lietotām mantām un to nav ņēmusi vērā, tad teiktu vīram, lai parunā ar mammu, ka paši visu sagādāsiet un lai viņa nomierinās, un tas pats par vārdu.
29.04.2021 09:57 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Pasaki, ka paši visu bērniņam sagādāsiet, lai neuztraucas.
29.04.2021 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Mana vīra māte ir līdzīga, bet viņa vienmēr to dara ar vislabāko domu sirdī, pat ja rezultāts ne vienmēr ir spīdošs. :D Es sen vairs neiespringstu, jā nu kas es paņemsu tās lietas. Jā man nepatiks-izmetīšu, sevišķi ja lietots.
Principā jāsaka, ka es lietotas drēbes bērnam neapnicināju, jo tiešām pirkt 100 drēbju kārtas ik pa 2men ir dārgi un apgrūtinoši.
Bet es ieteiktu ar vīra māti nekonfliktēt lieki. Viņa vnk noteikti ļoti gaida to mazo.
29.04.2021 12:56 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Parunā ar vīru, lai redzami iestājas Tavā pusē. Tas nenozīmē konfliktēšanu ar māti uzreiz, bet tomēr, lai neaiztiek. Ja jums naudas pietiek, tad tiešām, lai nomierinās un ļauj jums pašiem ar prieku baudīt gaidīšanas laiku un visu gādāt, lai nebojā Tavu prieku un neuzbāžas. Man nepatīk šie uzbāzīgie vecāki, tādus grūti uztvert nopietni. Ne mani, ne vīra vecāki ar savu viedokli nekad nav uzbāzušies, līdz ar to ir prieks sazvanīties un satikties. Necel šādai vīramātei tik bieži telefonu. Ja lietas nepatīk, izmet.
29.04.2021 13:05 |
 
Reitings 6878
Reģ: 16.02.2021
Kā arī šādai vīramātei obligāti samelo par dzemdību datumu, saki, ka ir 2-4 ned vēlāk, lai liek mieru un nezvana uz beigām katru dienu un neprasa.
29.04.2021 13:11 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Nu tas ka nopērk jaunu drēbi nenozīmē, ka uzreiz naudas izšķērdēšana. A ja nu vēl viens piedzimst? Var noderēt vēlākam. Tās drēbītes nemaz nav dārgas, nav jau jāpērk dizainera.
29.04.2021 15:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits