Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai kādai vēl ir bijis līdzīgi? // period-flu

 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Sveikas!
Tad nu īsumā - katru mēnesi nujau kādu laiku burtiski 2 dienas pirms pirmās mēnešreižu dienas jau kādu laiku parādās tādi kā saaukstēšanās simptomi: aizlikts vai pilošs deguns, mazliet palielinātas mandeles, mazliet sāpošs kakls, paaugstināta t° par vienu, pusotru grādu un nogurums. Nekādu citu simptomu nav un nekad nav bijis.
Katru mēnesi variē tas cik spēcīgi ir šie simtomi, dažreiz jūtu izteiktāk, dažreiz mazāk izteikti, covid dēļ vairākas reizes jau esmu nodevusi testus (arī šomēnes) kad parādās simptomi un negatīvs, parasta saaukstēšanās tā arī nevar būt, jo pārāk regulāri atkārtojas un pazūdu burtiski 2 dienu laikā līdz ar mēnešreižu sākšanos.
Pēc būtības sanāk ka tas varētu būt "period-flu" vai "period-cold" jāsaka, ka pie ārsta vēl neesmu bijusi, jo it kā netraucē, ja vien nav mēneši, kad to visu izjūtu smagāk. Pa cik šomēnes bija viens no tādiem mēnešiem, kad sajūta tāda, ka normāli funkcionēt nevari, beidzot apsveru iespēju griesties pie ārsta šajā jautājumā.
Ja kādai ir bijis līdzīgi varbūt varat pateikt pie kura ārsta ir jāvēršas (ģimenes ārsta vai ginekologa), un kāda pieredze attiecībā uz "ārstēšanu"? Cik lasīju internetā par šo, konkrētas ārstniecības metodes īsti neparādās
27.04.2021 21:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Ir imūndeficīts. Kaut kas iekaisis. Iespējams sts.
28.04.2021 09:28 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
No savas puses var sākt lietot probiotikas(lactoseven), cinku 45mg, D vitamīnu 4000iu vai labāk pat 8000iu
28.04.2021 09:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Enerģijai var dzert CoQ10 kādus 200mg dienā
28.04.2021 09:31 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Jā, man tā ir bijis. Bija paaugstināta temperatūra aptuveni nedēļu pirms mēnešreizēm, bet līdz ar to sākšanos temperatūra nokritās. Sēdēju mājās un vēroju, vai neparādās aizlikts deguns/klepus, jo tieši tajā laikā uni bija klātienē un manas draudzenes bija saslimušas. Bja aizlikts deguns, bet pieļauju, ka psiholoğiska sajūta, jo par iesnām tās nenosaukt. Vienīgi nogurums un nespēks. Otrs variants bija, ka ir iestājusies grūtniecība, bet tas īsti nebija iespējams. Zinoša meitene pastāstīja, ka tas ir normāli un patiesībā lielākajai daļai sieviešu pēc ovulācijas ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, vienkārši ja nav problēmu ieņemt bērniņu vai par to vispār domu nav, neviens tāpat vien temperatūru nemēra. Es arī iespējams nebūtu zinājusi, ka man ir temperatūra, ja draugs nebūtu pateicis, ka esmu karsta un lai izmēru temperatūru. Tā pazūd, ja nav iestājusies grūtniecība un saglabājas, ja ir. Tas nozīmē, ka ar sieviešu veselību viss ir labi. Man tā ir bijis, ka kādu dienu ir nespēks un temperatūra ap 37.3, bet pie ārsta nevēršos, jo sākoties mēnešreizēm pazūd arī temperatūra.
28.04.2021 10:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!