Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Medicīnas studijas

 
Reitings 1
Reģ: 26.04.2021
Hey!
Tā kā sāku ļoti aizdomāties par augstskolas maiņu, pa cik saprotu, ka koledža, kurā studēju pašlaik ir lieka laika tērēšana un esmu ievērojusi, ka koledžai ir svarīgs tikai tas vai tu laikus samaksā naudu par studijām, par parādiem (ja nesamaksā, tad viņi katru dienu bombardē ar e-pastiem, lai samaksā), nevis kaut kāds atbalsts studējošajiem, vēlētos uzzināt atsauksmes par LU Rīgas Medicīnas Koledžu, LU Rīgas 1.medicīnas koledžu, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu.
Pašlaik studēju jurisprudenci, bet jau no pamatskolas man domas visu laiku atgriežas pie medicīnas, un medicīnas nozare kā tāda man ļoti, ļoti interesē un savos 24 gados jau nedaudz sāku nožēlot, ka neaizgāju studēt medicīnu uzreizi pēc vidusskolas (kā jau pusaudzim, domas mainījās katru dienu par savām nākotnes vēlmēm).
Tādēļ gribētos saņemt atbildes uz šādiem jautājumiem:
1. Cik reāli ir tikt iekšā, ja nav kārtots bioloģijas/ķīmijas eksāmens, bet vērtējums šajos priekšmetos ir labs?
2. Kuru studiju programmu šādā gadījumā labāk izvēlēties?
3. Vai par studijām ir jāmaksā?
4. Vai ir iespēja saņemt arī stipendiju?
5. Vai ir reāli savienot studijas ar darbu un ja jā, tad kurā no koledžām tas būtu visreālāk izdarāms?
Būšu ļoti pateicīga par padomiem un atbildēm. ☺❤
26.04.2021 18:39 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Linda Tj @ 26.04.2021 18:39
Hey!
Tā kā sāku ļoti aizdomāties par augstskolas maiņu, pa cik saprotu, ka koledža, kurā studēju pašlaik ir lieka laika tērēšana un esmu ievērojusi, ka koledžai ir svarīgs tikai tas vai tu laikus samaksā naudu par studijām, par parādiem (ja nesamaksā, tad viņi katru dienu bombardē ar e-pastiem, lai samaksā), nevis kaut kāds atbalsts studējošajiem, vēlētos uzzināt atsauksmes par LU Rīgas Medicīnas Koledžu, LU Rīgas 1.medicīnas koledžu, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu.
Pašlaik studēju jurisprudenci, bet jau no pamatskolas man domas visu laiku atgriežas pie medicīnas, un medicīnas nozare kā tāda man ļoti, ļoti interesē un savos 24 gados jau nedaudz sāku nožēlot, ka neaizgāju studēt medicīnu uzreizi pēc vidusskolas (kā jau pusaudzim, domas mainījās katru dienu par savām nākotnes vēlmēm).
Tādēļ gribētos saņemt atbildes uz šādiem jautājumiem:
1. Cik reāli ir tikt iekšā, ja nav kārtots bioloģijas/ķīmijas eksāmens, bet vērtējums šajos priekšmetos ir labs?
2. Kuru studiju programmu šādā gadījumā labāk izvēlēties?
3. Vai par studijām ir jāmaksā?
4. Vai ir iespēja saņemt arī stipendiju?
5. Vai ir reāli savienot studijas ar darbu un ja jā, tad kurā no koledžām tas būtu visreālāk izdarāms?
Būšu ļoti pateicīga par padomiem un atbildēm. ☺❤

1. Ja universitāte pieprasa eksāmenu, tad var un pat vajag nolikt. Bez eksāmeniem, neko nezinu, tikai esmu dzirdējusi, ka ar to problēmas, ja nav eksāmeni.
2. To, kas tev interesē.
3. Ja netiec budžetā, tad jā.
4. Nezinu neko par stipendijām.
5. Par medicīnu esmu dzirdējusi, ka vispār viss laiks atlikts tikai mācībām, par darbu var aizmirst. Varbūt, ja ir nepilna laika, tad var apvienot, bet ar pilna laika studijām, nu nez, tur jābūt baigam raksturam.
26.04.2021 19:32 |
 
Reitings 40
Reģ: 24.11.2020
Tev ziņa :)
26.04.2021 20:54 |
 
Reitings 12
Reģ: 23.02.2021
tevis minētajām koledžām nevajag bio/ķīmijas eksāmenu. Vajag tikai tad, ja stāsties uni ārstos
27.04.2021 19:05 |
 
Reitings 12
Reģ: 23.02.2021
Par studijām nav jāmaksā
27.04.2021 19:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits