Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga māte

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sveikas. Situācija diezgan sāpīga. Nesen atklāju, ka mana puiša māte mani aiz muguras aprunā. Acīs šis cilvēks vienmēr ir ļoti jauks un es nekad nepateiktu, ka viņa uz ko tādu ir spējīga. Vienmēr laipni uzņem ciemos, es arī vienmēr esmu pieklājīga, aiz sevis savācu, pieņemu katru mājinieku kāds viņš ir. Būtu ļoti novērtējusi, ja kas nepatīk lai pasaka acīs. Kad draugs viņai jautāja, kas par lietu, viņa neko nespēja atbildēt un nolika klausuli. Mans puisis nav viņai vienīgais bērns,kuru viņa nevarētu palaist vaļā, jo viņš pat īsti nav uzaudzis kopā ar māti. Bija pat runāts, ka mēs ar draugu varam dzīvot viņu lielajā mājā, bet nu šis viss ir kategoriski nē, jo es nespēju pieļaut ka katrs mans solis ir aprunāts aiz muguras. Man vienmēr bijis svarīgi,kad ir labas attiecības ar drauga vecākiem un nekad šādā situācijā neesmu bijusi. Ko Jūs darītu manā vietā? Vai spētu piedot neglītu aprunāšanu un turpinātu komunicēt?
26.04.2021 17:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.07.2015
Sveika,
Šādā situācijā esmu bijusi (aprunāja ne drauga māte, bet cits drauga tuvinieks).
ļoti nepatīkami, bet mans skatu punkts:
1) Tas ko viņi domā ir viņu viedoklis - visticamāk, ka mātei kaut kas skauž, uzvedība ļoti divkosīga, uz šādiem cilvēkiem nav jāapvainojas;
2) Ja gribi lai ir labas attiecības ar draugu - vismaz vizuāli Tev jārāda, ka šie komentāri Tevi neuztrauc, un ka esi piedevusi (lielākajai daļai cilvēku tomēr sava ģimene ir svēta lieta). Pati es šādus negatīvus komentārus aiz savas muguras nekad nepiedošu, bet ja negribas liekus konfliktus un izskaidrošanās - mēģini izlikties, ka tev galīgi vienalga. Tas ir smagi.
3) Neņem tos komentārus pie sirds - visticamāk, ka tie ir galīgi nepamatoti.
4) Cilvēkam iespējams vnk ir garlaicīgi, tad nu aprunā ko un kā tik iespējams. Arī mans aprunātājs bija bez darba.
P.S. parasti tie jaukākie cilvēki ir totāli divkoši, es to saku pēc pieredzes. Acīs enģeļi, bet īstenībā cilvēki ar "piedirstu" dvēseli.
26.04.2021 17:27 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.07.2015
Un nebrauc tur dzīvot, konflikti radīsies neizbēgami.
Izskaidrošanās, protams, ir opcija, bet jēga tai būs maza - sacelsi skandālu, un ko tad? Pierādīsi kaut kādu tasnību? Tam nav jēgas, šādi cilvēki, pie tam gados, nemainās. Uztaisīs no Tevis histēriķi un pasmiesies. Pacelies virs tā. Neesi super jauka, bet neitrāla, un limitē komunikāciju uz minimumu.
26.04.2021 17:32 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Paldies Olvido par viedokli. Protams draugam arī smagi bija ko tādu uzzināt un viņš vispār nesaprot, kāpēc un no kurienes kas tāds nāk, jo kad jautāja viņai kas par lietu, viņa vispār neko nespēja atbildēt un nolika klausuli. Tagad mēs visi klusējam, un tā tas dienas paiet. Esmu ar mieru visiem apsēsties un izrunāt kas par lietu, bet tas nebūt nenozīmēs,ka spēšu atkal ticēt šim cilvēkam.
26.04.2021 17:37 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.07.2015
Hmm, ļoti jauki, ka draugs atbalsta. Man bija pretējā reakcija - draugs uzvedās kā strauss, ieliekot galvu smiltīs un izliekamies, ka viss taču ok (bet beigās situācija atrisinājās... kind of).
Ja draugs atbalsta, tad iesaku labāk tomēr ar to māti parunāt, bet nu... es Tavā vietā nepiedotu tāpat. Svarīgi, lai nav super saspīlētas attiecības, ja tas ir iespējams. 100%, ka turpinās aprunāt tāpat, tikai tā lai vairs Tu un draugs neuzzina :D Šādi cilvēki nemainās, bet nokaunināt varētu - mātei vajadzētu būt kaunam par šo situāciju, tpc arī nometa klausuli.
26.04.2021 17:44 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.04.2021
Man ar tā gadījies. Uzzināju no citiem cilvēkiem, ka aprunā... draugs domā ka tas ir ok, vienkārši viņa māte tāda esot. Sākumā es dikti pārdzīvoju, jo gribēju, lai ir labas mums attiecības. Kaut kā palika vienalga, ja tur neko nevar izmainīt, tad lai jau. Vairs necenšos ne izpatikt, ne baigi tiekties pēc komunikācijas ar viņu.
26.04.2021 18:03 |
 
Reitings 307
Reģ: 21.02.2021
Man arī ir bijusi tāda situācija, ka uzzināju no citas radinieces, ka drauga mamma šad tad aiz muguras mani aprunā. Tajā mirklī man bija tādas dusmas, iekšā viss vārījās. Jo arī, visu laiku izliekas par baigi jauko, labo topošo vīramāti..tas radinieks teica, lai nevienam nesaku, ka to zinu (lai nav plūkšanās ģimenes starpā) , tāpēc draugam arī neko neteicu. Viņš domā, ka viss ir baigi labi. Kaut gan , veljoprojàm, neņemu viņu (māti) nopietni un nepielaižu sev Tu uz izliekos, ka viss ir labi. Manā klātbūtnē viņa aprunā arī pārējās vedeklas un znotus, nekas vinai nav labi. Tāpēc pēc tiem gājieniem saprotu, ja jau viņus aprunā manā klātbūtnē, tad jau arī mani aprunā viņu klātbūtnē.
26.04.2021 23:21 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Digimon, nu to es arī sapratu, ka ja cilvēks spēj tik ļoti aprunāt kādu citu, tad aprunās arī sev tuvos.. Domāju,ka cilvēkam pašam jādabū kāda mācība un drošvien,ka cilvēks pats nav laimīgs ar savu dzīvi, ja citu šķiet tik interesanta.
27.04.2021 10:26 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Visi cilvēki nav tik labi kā izraisās.
27.04.2021 11:29 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Saldo mēļu liekuļi it īpaši.
27.04.2021 11:31 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Lexxie, par ko viņa aprunā? Varbūt tu pati neapzinoties esi izraisījusi viņas nepatiku ar kādu izteicienu, rīcību?
27.04.2021 12:01 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
TimetoDream2 ja viņai kas nepatiktu, tad vismaz viņa būtu atbildējusi uz jautājumu,kad mans puisis to viņai jautāja, bet viņa neko nespēja viņam atbildēt un klusēja. Parasti cilvēkiem ir ko argumentēt, viņai nebija.
27.04.2021 12:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits