Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

COVID-19 vakcīna, izmantojāt?

 
Reitings 55
Reģ: 13.02.2021
Esmu vēl neizlēmusi vakcinēties vai nē. Gribu ceļot un drošībai apsveru iespēju par vakcinēšanos, biedē, ka AstraZeneca ir tās nepatīkamās blaknes...un nav zināms, ko vakcīna radīs ilgtermiņā...
Neesmu nevienā prioritātes grupā, tāpēc savu kārtu man vēl ilgi būs jāgaida, dzīvās rindas būtu opcija.
Vai kāda no jums izmantoja(izmantos) iespēju vakcinēties šajās brīvdienās? Varbūt jau iepriekš? Kā jutāties pēc vakcīnas? Kāda vakcīna bija?
17.04.2021 20:53 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Šodien saņēmu AstraZeneca vakcīnu. Sākumā sāpēja plecs(man pēc visām potēm tā), sāpēja arī galva(bet tam nav iemesls vakcīna - naktī maz gulēts, nepietiekami uzņemts šķidrums, man bieži sāp galva bez vakcīnām..)
Tagad jūtos ideāli, enerģiski. Ir pagājušas 7h kopš vakcīnas saņemšanas, temperatūra 36.8
Reakcija katram ir individuāla. Omei bija nedaudz paaugstināts spiediens.
Ja drīkst zināt, kādas ir tās drausmīgās blaknes ''AstraZeneca''? Trombi? ļoti maza iespējamība, var pačekot cik daudz pasaulē cilvēki sapotēti ar šo vakcīnu un cik daudziem ir bijuši trombi. Redzēsi, ka tas ir ļoti, ļoti reti. Starp citu, lietojot hormonālās tabletes ir lielās risks trombiem. Tas tā.
17.04.2021 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 839
Reģ: 09.06.2012
Jā, esmu vakcinēta jau kopš janvāra. Sevišķi nekādas reakcijas nebija, vakarpusē bija mazliet sarkani vaigi, temperatūru pat nemērīju. No rīta jau visi simptomi bija izzuduši. Jau citā diskusijā par šo runājām, bet patiešām ir smieklīgi, ka cilvēki pēkšņi ir sadzirdējuši sev jaunu vārdu “trombs” un tagad to piesauc katrā vietā un nevietā. Ja vien sabiedrība spētu apjaust, cik mega lielu trombozes risku rada aptaukošanās, paaugstināts asinsspiediens, dislipidēmija, mazkustīgs dzīvesveids un sieviešu iemīļotā orālā kontracepcija...Tāda AstraZeneca fonā nobāl...Manuprāt, jauniem cilvēkiem būtu jābūt pietiekami spējīgiem palasīt kaut nedaudz zinātnisko literatūru un medicīniskās publikācijas nevis “a ļa” Facebook alusvēderu publicētos postus, kur kāds pēkšņi postulē “iejaukšanos cilvēka DNS”.
17.04.2021 21:09 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Ziniet, vakcīnai ir jābūt pēc pašas gribas, bet te jau sāk izskatīties, ka to reāli uzspiež. Dažas aviokompānijas paziņo, ka lidot bez vakcīnām nevarēs, maskas jālieto tā pat (jo izrādās Tu vari tā pat būt vīrusa parnēsētājs). Nevakcinēšos līdz pēdējam , jo uzskatu , ka Kovids ir viens liels pārspīlēts mēsls. 🙂
17.04.2021 21:18 |
 
10 gadi
Reitings 2969
Reģ: 09.10.2009
+1 Redrose
17.04.2021 21:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Nevakcinēšos, jo nedrīkstu to darīt. Ir onkoloģiska saslimšana remisijas stadijā un vakcīnas ir kontrindicētas. Daudz labāk izvēlos saslimt ar Covid nekā piedzīvot vēža recidīvu.
17.04.2021 21:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Noteikti neizmantošu iespēju vakcinēties! Esmu kategoriski pret šādām vakcīnām, tāpat kā esmu pret gripas vakcīnām. Graujiet tik savu imūnsistēmu dunduki.
Šobrīd sociālajos tīklos norisinās kaut kāds idiotisms. Visi pozē pie vakcinācijas centriem, publicē bildes sociālajos tīklos. Kamdēļ? Kad cilvēki ir popularizējuši un pozējuši ar potes pasēm, ka ir potējušies pret dzelteno drudzi, Hepatītu A, bakām (kur mirstība ir daudz lielāka nekā Covid19). Tā ir tikai SŪDA pote, bet pasniedz to tā it kā Nobela prēmijai būtu nominēti.
Vakcīna, kas tika radītam konkrētam vīrusa paveidam, nu jau izrādās, ka der arī visiem pārējiem Covid19 paveidiem, kā tad. Un tie kuri saka, ka no AstraZeneca vakcīnas radušajiem trombiem mirst tikai četri cilvēki no miljona, nu tad ceru, ka būsiet tie četri. Kāpēc veselam cilvēkam jāpakļauj sevi riskam, lai cik mazs tas būtu. Un uz doto brīdi sāk izskatīties, ka vakcīna tiek uzspiesta brīvprātīgā kārtā.
Potējieties, potējieties, tikai nebāzieties ar savām potēm virsū citiem cilvēkiem, to var izdarīt arī pa kluso, neieliekot bildi sociālajos tīklos, tāpat kā jūs ejat uz gripas poti.
17.04.2021 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 839
Reģ: 09.06.2012
Kurš teica, ka tie cilvēki, kuriem attīstījās trombi, bija visādi citādi veseli? Un kāds sakars dzeltenajam drudzim? 🤣Kārtējā nez no kurienes izrautā slimība, kurai pat nezināt epidemioloģiju.
17.04.2021 22:04 |
 
Reitings 105
Reģ: 12.02.2017
Vakcinējos pirms nedēļas ar Astru, vakcinācijas dienā baigais bezspēks, galva dulla. Naktī 39, bija traki, bet ar paracetamolu un ibumetinu līdz vakaram jau biju puslīdz ok stadijā un nākamajā rītā jau pilnvērtīgi biju atpakaļ darbos.
Iesaku nebaidīties no blaknēm, jo tās ir tikai dienu un paracetamols lieliski palīdz. Būtu gatava to pat izdzīvot vēlreiz.
Un jā, ja netiktu pagāšnedēļ, noteikti būtu rindā stāvējusi. Rudenī braucu prom un vakcīnu tad diezvai dabūšu tur, kur būšu. Un gribu vasarā ceļot.
17.04.2021 22:14 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Redrose @ 17.04.2021 21:18
Ziniet, vakcīnai ir jābūt pēc pašas gribas, bet te jau sāk izskatīties, ka to reāli uzspiež. Dažas aviokompānijas paziņo, ka lidot bez vakcīnām nevarēs, maskas jālieto tā pat (jo izrādās Tu vari tā pat būt vīrusa parnēsētājs). Nevakcinēšos līdz pēdējam , jo uzskatu , ka Kovids ir viens liels pārspīlēts mēsls. ?

C00L Dzipsy @ 17.04.2021 21:39
Noteikti neizmantošu iespēju vakcinēties! Esmu kategoriski pret šādām vakcīnām, tāpat kā esmu pret gripas vakcīnām. Graujiet tik savu imūnsistēmu dunduki.
Šobrīd sociālajos tīklos norisinās kaut kāds idiotisms. Visi pozē pie vakcinācijas centriem, publicē bildes sociālajos tīklos. Kamdēļ? Kad cilvēki ir popularizējuši un pozējuši ar potes pasēm, ka ir potējušies pret dzelteno drudzi, Hepatītu A, bakām (kur mirstība ir daudz lielāka nekā Covid19). Tā ir tikai SŪDA pote, bet pasniedz to tā it kā Nobela prēmijai būtu nominēti.
Vakcīna, kas tika radītam konkrētam vīrusa paveidam, nu jau izrādās, ka der arī visiem pārējiem Covid19 paveidiem, kā tad. Un tie kuri saka, ka no AstraZeneca vakcīnas radušajiem trombiem mirst tikai četri cilvēki no miljona, nu tad ceru, ka būsiet tie četri. Kāpēc veselam cilvēkam jāpakļauj sevi riskam, lai cik mazs tas būtu. Un uz doto brīdi sāk izskatīties, ka vakcīna tiek uzspiesta brīvprātīgā kārtā.
Potējieties, potējieties, tikai nebāzieties ar savām potēm virsū citiem cilvēkiem, to var izdarīt arī pa kluso, neieliekot bildi sociālajos tīklos, tāpat kā jūs ejat uz gripas poti.

Piekrītu! Arī esmu pret.
Loģika nav pilnīgi nekāda, ka potējies, tāpat var saslimt un pārnēsāt. Kas par to,ka vieglák? Tāpēc,zaļā pase vajadziga? Ja būtu 100% aizsardzība, tad būtu savādāk. Pilnīgs sviests. Ar tik nepārbaudītām vakcīnām, gluži kā izmēģinājuma trusīši, cilvēki ir nozombēti,bet ar to vēl lepojas! Tas viss ir vienkārši šausmīgi. Vairs jau nepastāv parasta gripa, saaukstēšanās utt. un citas slimības. Visur tikai covid. Esmu bijusi uz testu,tur māsiņa par visu notiekošo iesmēja. Kādam šis viss ir ļoti izdevīgi, ka cilvēki tik lētticīgi visam tic un pakļaujas. Redzēs, pie kā tas beigās novedīs. Ne bez iemesla tas viss notiek..
17.04.2021 22:54 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Bellatresa @ 17.04.2021 22:54

Piekrītu! Arī esmu pret.
Loģika nav pilnīgi nekāda, ka potējies, tāpat var saslimt un pārnēsāt. Kas par to,ka vieglák? Tāpēc,zaļā pase vajadziga? Ja būtu 100% aizsardzība, tad būtu savādāk. Pilnīgs sviests. Ar tik nepārbaudītām vakcīnām, gluži kā izmēģinājuma trusīši, cilvēki ir nozombēti,bet ar to vēl lepojas! Tas viss ir vienkārši šausmīgi. Vairs jau nepastāv parasta gripa, saaukstēšanās utt. un citas slimības. Visur tikai covid. Esmu bijusi uz testu,tur māsiņa par visu notiekošo iesmēja. Kādam šis viss ir ļoti izdevīgi, ka cilvēki tik lētticīgi visam tic un pakļaujas. Redzēs, pie kā tas beigās novedīs. Ne bez iemesla tas viss notiek..
Vai Jūs zināt kas vispār ir vakcīna un kā tā darbojās? Jebkura vakcīna? Neviena esošā vakcīna 100% nepasargā no saslimšanas, to ievadot, imūnsistēmā izveidojas antivielas, atkārtota antigēna saskaršanās laikā antigēns tiek atpazīts un notiek attiecīgā imūnatbilde. Tas cik efektīvi katra organisms ir spējīgs cīnīties ar izveidotajām antivielām ir ļoti inviduāli, kādam varbūt T un B limfocīti un citas imūnkompotentās šūnas nespēj tik efektīvi veikt šos procesus, bet tad visdrīzāk ir kādas imunoloģiskas blakussalimšanas. Covid 19 vakcīna 100% pasargā no nāves, smagas slimības gaitas un hospitalizācijas.
17.04.2021 23:07 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Esmu vakcinējusies ar AstraZeneka, drīz būs otrā pote.
Pēc vakcīnas nejutu pilnīgi nekādas komplikācijas.
Kaitina, ka lielākā daļa kaucēju un antivaxeru ir ar nulle izglītību medicīnā vai bioloģijā bez sajēgas, kā vispār strādā vakcīnas, kā tās ir veidotas un, kā organisms uz tām reaģē, salasās visādas klikšķu lapas, saskatās youtube "ekspertus" un,tad gudri runā.
Noteikti,ka cilvēki, kuri mūžu veltījuši ir zinātnei un medicīnai, ir stulbāki par viņiem.
17.04.2021 23:30 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Bet diskutēt par to vai vakcīnas ir nepieciešamas vai nē, noteikti nav vērts, katram savs viedoklis, savi iemesli. Par lidojumiem - tā nav pirmā nepieciešamība, bet gan ekstra, pilnībā atbalstu, ka nevakcinētie pārvietojas ar savu auto, ne lidmašīnām. Atbildot uz jautājumu - jau janvāra sākumā vakcinējos, pusotru dienu nejutos tik labi, bet pēc tam viss bija ok. Ja vajadzētu - vakcinētos vēl divas, trīs, kaut desmit reizes.
17.04.2021 23:31 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Covid 19 vakcīna 100% pasargā no nāves, smagas slimības gaitas un hospitalizācijas.

Šie gan būs meli. Nav tāda 100% garanta pat šim.
17.04.2021 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Vakcinējos piektdien, sākumā sāpēja roka, bet uz vakaru kaulus lauza un nāca drebuļi. No rīta galva sāpēja, un tikai vakarā kļuva labāk. Vakcinētos vēlreiz, neskatoties uz pašsajūtu pēc tam.
17.04.2021 23:38 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Par to uzspiešanu tā smējos. Kad mašīnā tiek likta drošības josta arī runā par kaut kādu ierobežošanu? Vai kad nedrīkst iet pāri ielai pie sarkanās arī jārunā par ierobežošanu? Dodoties uz Āfriku arī dažādas vakcīnas ir jāveic,bet par to tik liela haja nav.
17.04.2021 23:42 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Witcher @ 17.04.2021 23:30
Esmu vakcinējusies ar AstraZeneka, drīz būs otrā pote.
Pēc vakcīnas nejutu pilnīgi nekādas komplikācijas.
Kaitina, ka lielākā daļa kaucēju un antivaxeru ir ar nulle izglītību medicīnā vai bioloģijā bez sajēgas, kā vispār strādā vakcīnas, kā tās ir veidotas un, kā organisms uz tām reaģē, salasās visādas klikšķu lapas, saskatās youtube "ekspertus" un,tad gudri runā.
Noteikti,ka cilvēki, kuri mūžu veltījuši ir zinātnei un medicīnai, ir stulbāki par viņiem.

Jā un šitie lielie bļāvēji par Covid bīstamību arī ir bez izglītības un tikai tic tam ko redz TV, internetā un žurnālos. Nu tāaaada epidēmija, par kuru liela daļa nemaz nenojaustu , ja nebūtu mediju.
17.04.2021 23:42 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Balamute @ 17.04.2021 23:34

Šie gan būs meli. Nav tāda 100% garanta pat šim.
Runājot par nāvi tuvu tam, pati asoc. prof. Zavadska vairākkārt to ir uzzsvērusi.
17.04.2021 23:44 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Bet ,kad būs iespēja iešu vakcinēties. Šīs dienas negāju ,jo esmu tikko izslimojusi covid un antivielas ir lielā daudzumā.
17.04.2021 23:44 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Neticu ne šai eksperimentālajai vakcīnai, ne fake pandēmijai kopš paša sākuma. Tie kas grib, lai vakcinējas kaut katru mēnesi. Nebūs covid, būs nākamais mutants, šitā varēs špricēties līdz mūža galam, ar šo vakcīnu jau nekas nebeidzas.
17.04.2021 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 85
Reģ: 24.07.2009
Man radi potējās UK ar AstraZeneka un ar 2 dienas drudzis.
17.04.2021 23:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits