Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

auguma starpība un randiņš

 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Iepazinos Tinderī ar foršu čali,jau uzaicināja uz randiņu,bet ir viena problēma-auguma starpība.Esmu virs 180cm un viņš ir knapi 170cm.Cik komiski tas izskatīsies no malas(visticamāk,izskatīsimies pēc brāļa un māsas)?🤐Saprotu,ka augums nav galvenais,bet kā uzvesties randiņā?Visu laiku sēdēt,lai nebūtu garāk par viņu?🤨😑
25.03.2021 20:53 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kāpēc tevi vispār tādi sīkumi satrauc?
25.03.2021 21:09 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Eksperte,kompleksi+ sabiedriskais viedoklis
25.03.2021 21:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mentālo stāvokli sakārto pirms ej randiņos un attiecībās.
25.03.2021 21:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Ja reiz auguma garums ir svarīgāks par to, ka viņš ir foršs čalis, tad varbūt vispār nav vērts iet uz to randiņu?
25.03.2021 21:15 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Uzvedies dabiski, auguma starpība ir mazākais, par ko iespringt. Vienīgais dīvainais brīdis ir, kad tev ir jāpieliec galva, dodot buču, bet arī tam ātri var tikt pāri.
25.03.2021 21:18 |
 
Reitings 375
Reģ: 22.04.2016
Nu sāksim ar to,ka pats čalis ir izteicis joku par mūsu auguma starpību,tāpēc man arī un parādījās tādas domas,kā uzvesties,lai viņš nejustos slikti vai dīvaini
25.03.2021 21:18 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Par aprobežotu cilvēku viedokli nav jāuztraucas. Pašapziņu!
Tāpat nav jāuztraucas, kā "nebūt garākai par viņu". Tavs auguma garums ir dabisks siets - ja kādam tas nepatīk, lai neaicina uz randiņu (parasti arī neaicinās, ja kādam liksies par garu). Ja aicina uz randiņu, tad Tu puisim interesē tieši tāda, kāda esi.
25.03.2021 21:18 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Domāju, ka pilnīgi lieki uztraucies - zinu pāri, kam ir aptuveni tāda pati auguma starpība, kā minēji, taču abi kopā izskatās ļoti harmoniski. Man liekas šeit viss vairāk slēpjas pašpārliecinātībā - atslābinies un nestreso par niekiem. ☺️
25.03.2021 21:18 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Tā stresojot nepaliksi 10cm īsāka un arī ar sēdēšanas pozu to neizmainīsi, ja Tev ir svarīgi, lai vīrietis būtu garāks vai Tavā auguma, tad nevajag iet uz randiņu. Izskatās, ka pašam puisim ar to nav problēmu, bet Tev ir..
25.03.2021 21:20 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tevi pašu tas uztrauc vai tas, ko citi padomās? Ja tevi pašu, tad tur neko īsti nevar darīt, mēs īsti neizvēlamies, kas mums piesaista un kas nē. Ja tomēr tevi uztrauc tas, ko citi padomās, tad varu tev pateikt, ka citi par to vispār nedomā, cilvēki ir pārāk pārņemti ar savām problēmām, lai ieciklētos uz citiem, vismaz dzīvē, internetā, tā ir cita lieta. Ja viņš tiešām ir zem 170 tad tomēr jaatdzīst, ka tā auguma starpība jums ir liela. Man, personīgi, visas bijušās ir bijušas pa kādiem pāris cm garākas par mani (uz papēžiem), bet tas nekad nav traucējis, vai kā savādāk ietekmējis attiecības.
25.03.2021 21:20 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Kā es Tevi saprotu. Es ar savu puisi arī sākotnēji iepazinos tinderī. Viņam bija norādīts augums 176, bet es esmu 178. Viņš 3 reizes aicināja mani uz randiņu.. gribējām nosaukt to par vienkāršām vakariņām un es atteicu. Kā iemeslu arī teicu, ka nejustos komfortabli, ja būtu garāka par viņu. 😁 beigās satikāmies caur paziņām. Kad stāvēju viņam blakus, sapratu, ka ir jau drusku īsāks, bet nav tik traki. Manuprāt, tās sajūtas var saprast tikai tad, kad stāvi blakus. Ja viņš ir īss un kalsns, iespējams jutīsies nekomfortabli, ja vien pati neesi "skaliņš". Ja viņam ir mazliet sportiskas formas vai viņš ir mazliet apaļīgs, tad pieļauju, ka jutīsies mazliet labāk. Viennozīmīgi iesaku Tev aiziet uz randiņu, jo ja Jums ir par ko runāt čatojot, tad būs labi arī dzīvē un augums noteikti nav iemesls, kāpēc nepamēğināt. Uzvelc pēc iespējas zemākus apavus un uz priekšu. Es gan esmu tikai mazliet garāka tā kā iespējams Tevi nenomierināju. Var teikt, ka esam vienādi, bet zinu pārus, kur meitene ir garāka par puisi. Pēc laika tās meitenes pat uzvelk augstpapēžu kurpes/zābakus nepieciešamības gadījumā, jo ir pārliecinātas par savu vīriešu vīrišķīgumu, mīl viņa personību un tāpēc nejūtas nekomfortablāk. Lielākā atšķirība, ko esmu redzējusi savu paziņu lokā ir meitene galvas tiesu garāka par puisi. Un neko. Dzīvo laimīgi. Pirmajos randiņos varbūt mazliet neveikli, bet ja Jums būs labi kopā, ar laiku tas paliks otrajā plānā. :)
25.03.2021 21:21 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ej, satiecies un baudi randiņu, jaunu iepazīšanos. Par auguma starpību nav ko satraukties. Tu iesi satikties ar cilvēku nevis drēbju pakaramo. Ja satraucies ko domās citi tad atceries citi tavu dzīvi nedzīvo. Kāda starpība? Tava dzīve, tava izvēle, par to nevienam nav jāatskaitās. Vienīgais piedomā pie drošības. Zinu ka jau apnicis, bet pandēmiju neviens nav atcēlis. Un arī elementāro drošības minimumu kas jāievēro kad satiecies ar kādu pirmo reizi neviens nav atcēlis.
25.03.2021 21:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Manuprāt, tev vismazāk būtu jāsatraucos par to, ko citi padomās - augumu cilvēki piedzimistog neizvēlas.
Bet, ja viņš ir tiešām īss, tad problēmas un kompleksi visticamāk būs viņam. Pagaidām netaisi problēmu, kur tās nav un pamēģini paskatīties kā tas dzīvē jutīsies.
25.03.2021 22:17 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Domāju, ka Tevi vairāk satrauc, ka viņu tas varētu satraukt. Jo bieži pie vainas ir ne tas, ka jūties pats garāks un ka pašam tas liek justies jocīgi un ko citi padomās, bet gan tas, ka otrs var justies neveikli.
Noskaidro viņa viedokli par to, ja varēs pajokoties, uztvert veselīgi, tad arī apkārtējo viedoklis būs mazsvarīgs.
Es pati esmu garāka par vīru, nedaudz, pāris cm, bet brīvi nēsāju augstpapēžus. Ir bijis, kas prasa:" Ev, Tu taču par viņu esi garāka!" Es saku, kas traucē, tad nopērc tabureti, bet labāk divas, lai vieglāk pārvietoties viņam. Un tad piebilde no sarunasbiedra: " nu, nē, mana māsa vienkārši pārdzīvo, ka viņa garāka par savu draugu!" Bet tādi jautājumi bija, kad bijām ap 20 gadus veci. Pie 40 tas vairs nu galīgi nevienam nav aktuāli 😄
Un gultā visi vienādi, kad noliec roku pirkstus (starp 2. un 3.falangu) visi vienādi un citi joki, ko var atbildēt uz muļķīgiem jautājumiem. Sabiedrībā trūkst bezkompleksainu piemēru, kas iedrošinātu citiem, kas ir līdzīgā situācijā, justies droši un brīvi.
25.03.2021 22:37 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ja runājam par mani, tad, nē, vēlreiz nevarētu būt kopā ar par sevi īsāku vīrieti. Saku "vēlreiz", jo reiz esmu ar tādu vīrieti bijusi kopā un, lai gan mani vienmēr piesaistījuši gara auguma vīrieši, nolēmu dot iespēju, jo cilvēks bija ļoti foršs. Ar laiku tomēr sapratu, ka, lai cik riebīgi tas neizklausītos, vizuālais tomēr spēlē savu lomu. Tā kā mans auguma garums ir tikai 164cm, gan jau var noprast kā jutos blakus par sevi vēl īsākam vīrietim. Bet kopumā ļoti piekrītu šim:
Tevi pašu tas uztrauc vai tas, ko citi padomās? Ja tevi pašu, tad tur neko īsti nevar darīt, mēs īsti neizvēlamies, kas mums piesaista un kas nē. Ja tomēr tevi uztrauc tas, ko citi padomās, tad varu tev pateikt, ka citi par to vispār nedomā, cilvēki ir pārāk pārņemti ar savām problēmām, lai ieciklētos uz citiem(..)

Viss atkarīgs no tevis pašas un no tā vai tevi šī auguma garuma starpība uztrauc vai ne. Ja uztrauc, tad tur tiešām neko nevar padarīt, jo mums katram ir sava gaume attiecībā uz to, kādi cilvēki mums vizuāli liekas pievilcīgi un kādi ne. Ja neuztrauc un vienkārši baidies no sabiedrības viedokļa, tad gan nav vērts iespringt, jo visiem neizdabāsi. Tie, kuri gribēs kaut kam piekasīties, vienmēr atradīs iemeslu, vai nu tas būtu auguma garums, vai svars, vai neizdevusies frizūra. Uz randiņu ieteiktu aiziet un uzvesties būt, būt tādai, kāda esi. Un tad jau pēc randiņa varēsi izdarīt secinājumus un saprast vai vēlies ar konkrēto cilvēku turpināt tikties vai ne.
25.03.2021 23:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tā kā mans auguma garums ir tikai 164cm, gan jau var noprast kā jutos blakus par sevi vēl īsākam vīrietim

Tava gadījumā tas pat ir ļoti saprotams, būtu ar uguni jāpameklē īsāks vīrietis par 164, protams, viņi ir, bet lielais mazākums. Esmu vairāk novērojis, ka pāri, kur sieviete ir nedaudz garāka par vīrieti, abi ir vismaz sakot no 175 un uz augšu, tad varbūt tas tik jocīgi neizskatās.
26.03.2021 06:35 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vispirms sakārto galvu un tad ej uz randiņu. Viņu tas neuztrauc, tad ko tur vēl domāt? Nav nekas briesmīgs, ka esi garāka.
26.03.2021 08:21 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Nez, es tomēr vēlos savu otro pusi, lai ir garāks par mani. Es tur neko nevaru sev padarīt. Ir bijis tā, ka aizeju uz randiņu, un esmu garāka un man liekas dīvaini, ka man jāskatās no augšas. Sitiet mani kaut nost, bet tur nekas nesanāks. Jā, aprobežoti, jo auguma garums nenosaka, kāda ir cilvēka personība. Bet neizlikšos par labāku nekā esmu- vizuālajam ir nozīme. Protams, ja vizuālais atbilst, bet draņķīgs raksturs, arī nekas tur nesanāks.
Bet, ja autorei puisis liekas simpātisks, un uztrauc tikai, ko apkārtējie padomās, tad ieteiktu likt kompleksus malā un izbaudīt randiņu.
26.03.2021 09:11 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Aizej,paskaties, kā abiem būs sajūtas, tad redzēsi. Kā noprotu, abi vēl neesat tikušies, tāpēc pāragri spriest, jo viss pagaidām ir tikai tavas fantāzijas. Ja ar cilvēku tiešām būs labi, tad nejutīsi nekādu auguma atšķirību.
26.03.2021 09:26 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Es esmu 160 cm gara.
Man bija džezs, kas bija cik tur 2 metrus garš!!!
Es biju kaut kur viņam zem krūtīm!!! Un vēl zemāk.
26.03.2021 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits