Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā zināt vai patīc vai nē?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Strādāju kolektīvā ar vienu darba kolēģi. Viņš gan strādā citā ēkā, bet tāpat kolēģi jau vien esam 🤣
Lieta tāda, ka viņš izturas diezgan jocīgi pret mani. Man jau no paša sākuma viņš likās tāds tīri ok, izskatīgs
Vienmēr kā viņš nāk kaut kur tā vienmēr ir smaids līdz ausīm. Nu dabīgi ka man arī 🤣 bet viņš ir diezgan atvērts un smaida visiem. Tas nebūs rādītājs. Lai gan viņš koķetē arī ar mani tādā veidā. Kas man liek tā domāt? Nu bet es taču to redzu.
Vakar kad es beidzu darbu, es satiku viņu pusdienu telpā. Viņš diezgan labi izvairījās man vispār virsū skatīties. Pat aci uzmest. Ejot prom viņš jautāja uz māju brauksi es saku a kur tad vēl? Pie tevis varbūt? 🤣🤣
Šodien izdomāju pēc darba pieiet papļāpāt. No sākuma viņš saka ka es smēķēju baigi daudz. Lai es metu nost. Kā pīpēt nav nekādas jēgas un dārgi.
Es viņam saku 'ooo par manu veselību rūpējies'
Tad viņš saka viņam baigi kafiju gribās iedzert. Es saku 'nu davaj ejam' viņš saka 'nēee, es nevaru tagad. Man jāstrādā.'
Nu viņam toč bija jāstrādā tā nebij nekāda atruna.
Šodien brīvajā laikā izdomāju palasīt ziņojumu dēļi, atradu tur viņa numuru. Tur gan ir visu darbinieku telefona numuri , bet mana tur nav. Jo strādāju tikai 3 mēnesi
Es paņēmu viņa numuru, bet nav ne jausmas vai uzrakstīt viņam whatsapā vai nē. Liekas kaut kā nesmuki paņemt numuru no ziņojuma dēļa. Ja būtu personīgi dabūjusi tad okej, ar tādu domu gāju šodien, bet kaut kā nepietika dūšas 🤣
Vai viņš vispār saprot ka es flirtēju un koķetēju ar viņu
Un vai viņam ir tādas pašas domas kā man.
Da kas to lai zin
Kā to noskaidrot? Rakstīt vai nerakstīt? 🤣
25.03.2021 19:12 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.03.2021
Nerakstīt.
Pēc situācijas apraksta liekas, ka tu vairāk viņam pievērs uzmanību nekā viņš tev. Protams, sieviete arī var izrādīt lielāku iniciatīvu, bet nezinu, es ieteiktu nerīkoties tik strauji.
25.03.2021 19:18 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Man bija līdzīga situācija ar kolēģi. Es uzrakstīju. Un aplauzos. Kaut arī biju 100% pārliecināta, ka simpātijas ir abpusējas.
Vīlos.
25.03.2021 19:21 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.03.2021
Kā Tev liekas, vai vīriešus vilina sievietes, kas pašas uzbāžas?
Nerakstīt.
25.03.2021 19:29 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Nu, es neteiktu, ka to uzreiz ir jāuztver kā koķetēšanu. Mans draugs ir IT speciālists un pie viņa vēršas cilvēki ar dažādiem jautājumiem- gan kolēği, gan kolēğes. Viņš arī ir atvērts cilvēks, viņam patīk aprunāties, patīk palīdzēt, bet tas jau nenozīmē, ka koķetē. Vienkārši ir jauks cilvēks 😁 Izklausās, ka ik pa laikam satiekaties.. ja esi tādu koķetīgu frāzi izteikusi, tad jau pats uzmeklēs, ja arī esi viņam iepatikusies. Tev tā nešķiet? 😁 varbūt Tu esi pārpratusi, varbūt viņš vispār ir aizņemts? Vēl jau vari mēğināt izdomāt kādu jautājumu vai problēmu, kurā viņš specializējas un uzsākt sarunu par to nevis vienkārši "hey! Man šķiet, ka Tu ar mani koķetē, jo pajautāji, kur braukšu" 😁
25.03.2021 19:40 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es nerakstītu. Nu nafigam? 😀 Pēc apraksta man arī liekas, ka vairāk gribi tu nekā viņš. Ja viņš gribēs, atradīs iespēju kā tev pietuvoties. Nevajag kā gaļai lekt lauvas mutē. Vīrieši ja grib, tad spēj būt ļoti radoši un rīkoties.
25.03.2021 19:41 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
izskatīgs

Tas ko tu dari ir seksuālā uzmākšanās.
25.03.2021 19:48 |
 
Moderators
Reitings 3684
Reģ: 13.11.2016
Nerakstīt. Man arī rodas iespaids, ka Tev viņš interesē, bet nav nopietnu pazīmju, ka Tu viņam arī interesē.
25.03.2021 20:00 |
 
Reitings 7
Reģ: 21.03.2021
Domāju, ka pagaidām viņam īpašas intereses nav, vari pakoķetēt darbā, bet rakstīt nevajag, neuztver flirtu starp kolēģiem tik nopietni.
25.03.2021 20:20 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Rakstīt vai nerakstīt? 🤣

Padomā, kā jutīsies, ja uzrakstīsi un saņemsi atteikumu, gribēsi vēl, lai viņš ir tavs kolēģis? Ja tas tev vienalga - go ahead.
25.03.2021 20:22 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
O jā, es ļoti piekrītu blacke. Ļoti iespējams viņam radīsies iespaids, ka esi strādā, lai sameklētu sev partneri. 😁 darbā tomēr esi, lai strādātu nevis koķetētu 😉
25.03.2021 20:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Ja tu viņam būtu interesanta un patiktu, tas būtu redzams bez jautājumiem. Neko tādu, ko varētu vērtēt kā koķetēšanu viņš tev nav pateicis, tu to tā tikai esi uztvērusi un iztulkojusi pa savam, ņemot vērā, ka viņš tev patīk.
Ejot prom viņš jautāja uz māju brauksi
- diezgan ikdienišķs jautājums, ko uzdot kolēģis pēc darba dienas beigām.
No sākuma viņš saka ka es smēķēju baigi daudz. Lai es metu nost. Kā pīpēt nav nekādas jēgas un dārgi.
- parasts, normāls padoms, ko varētu pateikt jebkuram smēķētājam. Arī es līdzīgas lietas esmu teikusi kolēģiem pīpmaņiem.
Tad viņš saka viņam baigi kafiju gribās iedzert. Es saku 'nu davaj ejam' viņš saka 'nēee, es nevaru tagad. Man jāstrādā.'
Cilvēki darbā izsaka dažādas vēlmes - gribas mājās, gribas gulēt, gribas ēst, utt. Tā nav koķetēšana.
Neieteiktu viņam rakstīt. Noliksi sevi muļķīgā stāvoklī, jo pēc dotās informācijas neizskatās, ka viņam būtu par tevi interese.
25.03.2021 21:01 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Es vēl gribēju pateikt... man kolēğis, kuram ir ap gadiem 60, arī uzsmaidīja, sasviecinoties, pajautāja kā man sokas universitātē un kad nākamreiz būšu uz vietas (es strādāju attālināti, uz vietas reizi mēnesī). Vai man arī grozīt galvu un domāt, ka viņš ar mani koķetē? 😁
25.03.2021 21:07 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vai viņš vispār saprot ka es flirtēju un koķetēju ar viņu
Un vai viņam ir tādas pašas domas kā man.

Protams, ka saprot, bet viņam tu diez vai interesē, ja interesētu, tad būtu uzaicinājumam uz kafiju atsaucies, vai arī piedāvājis citu laiku, kad viņš tiek. Nav ko zīlēt, tu jau no savas puses "gājienu" izdarīji.
25.03.2021 21:33 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Nē, nerakstītu. Nebūs. Tu jau devi iespēju viņam izdarīt gājienu, ja tu viņam patiešām interesētu- būt piedāvājis iedzerto to kafiju kopā citā laikā.
26.03.2021 09:23 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Noteikti neraksti. Ja viņš vēlēsies, spers pats pirmo soli, turklāt viņam jau bija iespēja, bet to neizdarīja. Izskatās, ka tu esi tā, kura ar viņu flirtē, bet viņš izsaka tikai dažas pieklājības frāzes, kuras tu uztver saasināti, uzskatot par flirtu, jo viņš tev patīk. Man arī priekšnieks un kolēģi mēdz izteikt komplimentus, jokus, bet 100% tā nav flirtēšana, jo viņi arī ir atvērti un labprāt parunājas un pajokojas.
26.03.2021 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!