Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu tonējošā krāsa

 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Sveikas. Vai kādai ir bijis tā, ka tonējošā matu krāsa turas matos 4 mēnešus un nemazgājas ārā? Man nekad tā nav gadījies, tāpēc esmu ļoti izbrīnīta un krāsu pirku profesionālā frizieru veikalā.
24.03.2021 11:00 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Man parasti isana tonejošā matu krāsa turas matos vidmaz pusgadu. Uz iepakojuma rakstīts ka noturība atzīmēta ar skaitli 3. Bet tapat nebūtu tik ilgi jāturās. Vrb tev arī kāda ilgnoturiga tonejosā matu krāsa?
24.03.2021 11:36 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Meitenes, atļaušos iespraukties ar savu jautājumu. Stāsts īsumā: jau gadiem ilgi krāsoju matus, mati bijuši dažādās krāsās, pēdējos pāris gadus matus balināju, kā rezultātā tos diezgan pamatīgi sabojāju, tāpēc nolēmu kādu laiku tos nebalināt, nekrāsot, ļaujot ataugt savai dabīgajai matu krāsai, kas ir tā saucamā "Latvijas pelēkā". Pa šo laiku mati kļuvuši spēcīgāki, vairs nekrīt ārā, gali nešķeļas, tomēr dabīgā matu krāsa man nekad nav patikusi un liek pašai izskatīties pelēkai, taču negribētos atkal uzbrukt matiem ar balinātāju, jo tādā veidā viss matu ataudzēšanas būtu bijis pa velti un mati atkal tiktu sabojāti. Jautājums: vai no tonējošās matu krāsas būtu kāds labums, ja ņemtu, piemēram, blondu tonējošo matu krāsu un krāsotu pāri saviem pelēkajiem matiem? Vai mati paliktu gaišāki vai arī nebūtu nekāds acīmredzams rezultāts un bez balināšanas tomēr nekādi neiztikt, ja vēlos matus padarīt gaišākus? Mans mērķis nav platīnblondi mati, tomēr vēlētos lai tie būtu gaišāki. Riskēt arī bail, jo nav ne jausmas kāds būs rezultāts, tāpēc aizdomājos par tonējošo krāsu, taču - vai panākšu vajadzīgo efektu?
24.03.2021 17:51 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Miaa, tonējošās krāsas ir pārāk saudzīgas, lai ar tām nokrāsotu matus, pati esmu blondīne un balinātajam neesmu pieskārusies kopš.. kāda 2015.gada, lai gan dabīgi ir tumši brūni mati.
Drogu krāsas ir tik ķīmiskas, ka ar tām mierīgi var tikt pie gaišajiem matiem, un bieži tām ir pievienota šķipsna balinātāja.
Tomēr ir atšķirība, ja iesi pie friziera vai uz profesionālo veikalu, visdrīzāk efekta nebūs, jo frizieri izmanto labas krāsas, kuras ir saudzīgas.
24.03.2021 17:57 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Katz, paldies par atbildi. :)
24.03.2021 18:55 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Katz.Cik noprotu Tu saki, ka tonējošās krāsas meitenei neko nemainīs? Tu izmanto vnk drogu krāsas kopš tā 2015. un neesi izmantojusi balinātāju? Man vienkārši ir šodien smadzenēs aizture un lasīju Tavu komentāru vairākas x un nesapratu. 😅
24.03.2021 19:27 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tur daļēji arī mana vaina, neatdaliju teikumu divās daļās🤡
Atbildot uz jautājumu - jā, matus tikai ietonēs, ne nokrāsos. Pēc krāsošas matus ietonē, lai tie iegūtu skaistāku krāsu.
Protams, esmu gājusi pie frizieriem, bet no tumšiem uz blondiem matiem ir ļoti grūti iegūt vajadzīgo krāsu friziētavā bez balinātaja, frizieries arī nepiekrīt to darīt maniem tumšajiem matiem. Tikmēr ar drogu krāsās man sanāk viens un divi panākt vēlamo.
24.03.2021 20:11 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un man draudzenes ir tikpat pārsteigtas, ka krāsoju bez balinātāja, labāk tā, nekā kā gadās viņām pēc vairākām balināšanām, ka jau pat pusgalva pēc ilgāka laika vairs nav.
Man arī nepatīk tā degošās sajūtas, nu dikti nepatīkams tas balinātājs (manā skatijumā.)☠️
24.03.2021 20:13 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Ok . Tagad viss skaidrs, uzreiz mierīgs prāts. 🤭😁
24.03.2021 20:14 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Tonējošā matu krāsa var turēties matos tikai tādā gadījumā, ja šo četru mēnešu laikā matus mazgā tieši četras reizes. 😁😁 Pirmoreiz dzirdu tādus brīnumus. Pat noturīgas matu krāsas maina savu toni mēneša laikā.
24.03.2021 20:29 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
C00L Dzipsy @ 24.03.2021 20:29
Tonējošā matu krāsa var turēties matos tikai tādā gadījumā, ja šo četru mēnešu laikā matus mazgā tieši četras reizes. ?? Pirmoreiz dzirdu tādus brīnumus. Pat noturīgas matu krāsas maina savu toni mēneša laikā.
Nu īstenībā es mazgāju 3 reizes nedēļā matus šos 4 mēnešus. Nevaru izturēt, ja mati ir kā putnubiedēklis. Mati bija ļoti tumši brūni, bet tagad ir tikai mazliet gaišāki palikuši, bet man bija blondi un vispār vairs nav ne miņas no gaišā toņa. Varbūt tajā tonējošā kāda vielas sastāvdaļa piejaukta par daudz, varbūt man nepaveicās
24.03.2021 21:29 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Kā stāstīja friziere, blondie mati ir tukši, tajos pigmenta vairs nav, tāpēc ļoti labi uzsūc pigmentus no toneriem un krāsām. Man sarkanais tonis turējās vairāk kā pusgadu, tad lēnām izbalēja, bet sarkanais pigments skaitās visspēcīgākais. Profesionālās krāsas arī tomēr ir piesātinātākas, kas, iespējams, arī savu lomu ir nospēlējis.
24.03.2021 22:09 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Pat noturīgas matu krāsas maina savu toni mēneša laikā.
Jā, tonis mainās šo menešu laika, un man personīgi mati paliek plankumiem raibi. Nejau izteikti pamanāmi, bet es redzu. Vietās kur saulīte kādreiz ir vairāk ietekmejusi ir tumšāks, vietās kur veseligaki mati, krasa jau ir vairāk izbalejusi.
Traki man bija pirms vairākiem gadiem, kad drogas tikko parādījās košās tonejošās krāsas. Tad sarkainais tonis matu galos turējās pat gadu. Nu pēc gada tur no sarkanā ne miņas, bet rižīgi gan 😅
24.03.2021 22:18 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
lielaapanda @ 24.03.2021 22:09
Kā stāstīja friziere, blondie mati ir tukši, tajos pigmenta vairs nav, tāpēc ļoti labi uzsūc pigmentus no toneriem un krāsām. Man sarkanais tonis turējās vairāk kā pusgadu, tad lēnām izbalēja, bet sarkanais pigments skaitās visspēcīgākais. Profesionālās krāsas arī tomēr ir piesātinātākas, kas, iespējams, arī savu lomu ir nospēlējis.

Blondie mati ir tukši pēc balinātāja.
Krāsa & toneris piepilda matu, ja kāds izdomā balināt, neatstājiet matus tādus😁
24.03.2021 22:21 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Oi, balinātājs bez tonera ir ātrākais ceļš uz šķidriem, saules dzelteniem matiem. :D Tehnoloģiju nepārzinu, bet man šķiet, ka arī blondajās krāsās, īpaši tajās, ko jauc salonos, ir pievienots kaut kāds procents balinātāja/ krāsas noņēmēja/ kaut kāda štrunta, kas izņem pigmentu no dabīgā mata, savādāk nesaprotu, kā no tumša var iegūt gaišu.
24.03.2021 22:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
lielaapanda @ 24.03.2021 22:43
Oi, balinātājs bez tonera ir ātrākais ceļš uz šķidriem, saules dzelteniem matiem. :D Tehnoloģiju nepārzinu, bet man šķiet, ka arī blondajās krāsās, īpaši tajās, ko jauc salonos, ir pievienots kaut kāds procents balinātāja/ krāsas noņēmēja/ kaut kāda štrunta, kas izņem pigmentu no dabīgā mata, savādāk nesaprotu, kā no tumša var iegūt gaišu.

Vasaras saulē labi izbalē mati 😁😁😁
24.03.2021 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits