Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nenotikušais aborts jeb missed abortion

 
Reitings 6
Reģ: 12.03.2021
Sveikas. Padalieties ar pieredzi. Ir notikusi - missed abortiem. Augļa attīstība ir apstājusies aptuveni 6 nedēļā.
Tīrīšanas vēl nav sākusies. Ginekoloģe piedāvāja divas metodes vai ar tabletēm, vai dzemdes dobuma abrāziju. No uztraukuma par beigušos grūtniecību automātiski izvēlējos abrāziju, jo anestēzija utt.
Kāda ir Jūsu pieredze ar šāda veida tīrīšanu? Kādi ieteikumi? Vai tomēr veselīgāk ir ar medikamentiem?
Paspēju jau kārtīgi izraudāties, bet nu saprotu, ka tā ir varbūt arī sava veida dabīgā atlase. Šī bija pirmā grūtniecība.
Ļoti gaidīšu komentārus.
Paldies.
12.03.2021 17:01 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Sveika! Nesen arī pieredzēju missed abortion sestajajā nedēļā, biju tuvu septiņām nedēļām, tomēr izvēlejos par labu medikamentozajai metodei (cena 390€). Process notiek tā, ka ir divas tabletes - pirmo iedzer ārsta klātbūtnē un dodies prom. Nekādu izmaiņu sajūtās nejutu. Pēc pāris dienām bija intravagināli jāievada otrā tablete, tad kādas 4 stundas bija spēcīga asiņošana un sāpes kā esot mēnešreizēm, esot tualetē čurājot podā iekrita augļapvalks. Pēc tam kādu laiku bija smērēšanās, kas nedēļas laikā beidzās. Pēc divām nedēļām pārbaude kurā usg konstatēja, ka viss nav iztīrijies, izrakstīja tabletes, kas stimulē dzemdes kontrakcijas un visam vajadzēja iztīrīties un teica, ka nevajag atkārotu pārbaudi vai tiešām iztīrīsies. Tad atsākās smērēšanās 2 nedēļu garumā, teica, ka viss ok, tā var būt. Līdz vienu dienu pēc garākas pastaigas uzkāpa temperatūra līdz 38 un vēdera sāpes. Kādas 2 dienas nogaidīju, jo likās, ka pāries.. Nepārgāja, vērsos neatliekamajā palīdzībā kur man konstatēja jau milzīgu iekaisumu un vajadzēja veikt neatliekamā kārtā abrāziju. Viss ļoti ātri, aizmigu, pamodos taču pēc tam nedēļu nogulēju pie sistēmām ar antibiotikām, parasti laikam pāris stundas pēc manipulācijas laiž mājās. Tur minēja, ka iespējams, laiks bija par lielu medikamentozajai metodei. Ja nebūtu šis viss aizgājis tik tālu un nebūtu šādu kompikāciju ieteiktu izvēlēties medikamentozo medodi, taču man diemžēl ir šāda negatīva pieredze.
12.03.2021 17:25 |
 
Reitings 6
Reģ: 12.03.2021
Paldies. Man arī tieši 6 nedēļa. Esmu paraudājusi, bet laikam dēļ tā, ka tikai 6 nedēļa, nejūtu nenormāli lielus pārdzīvojumus. Dzīvoju ar domu, ka tā tam bija jānotiek, jo vēl nebija mans laiks, par cik šobrīd ļoti saspringts laiks darbā un jāraksta vēl maģistrs.
Man otrdien ir nozīmēta abrāzija, nedaudz baidos, jo salasījos dažādas tur atsauksmes par neauglību utt. Bet tad nodpmāju, ja jau ārste ko tādu piedāvāja, tad noteiki nevajadzētu būt trakām komplikācijām un sekām.
12.03.2021 18:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Kāpēc kaut vai apsvērt iespēju dienām asiņot, ja var izvēlēties vienkārši aizmigt un pamosties, kad viss būs beidzies?
12.03.2021 18:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 12.03.2021
Minelūše @ 12.03.2021 18:06
Kāpēc kaut vai apsvērt iespēju dienām asiņot, ja var izvēlēties vienkārši aizmigt un pamosties, kad viss būs beidzies?

Šis ir tas ko esmu izvēlējusies, bet bail par sekām. Tomēr pirmo reizi kaut kas tāds notiek un nezināma pieredze . Tāpēc nolēmu te samklēt citu meiteņu pieredzi, lai nomierinātu sevi. :) Paldies, tavs teikums iepriecinošs.
12.03.2021 18:38 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Man arī ir bijis missed abbortion 6 nedēļā. Daktere teica, ka mazs termiņš un pats sāks tīrīties, lai gaidu. Gaidīju ilgi, kādu pusotru nedēļu. Sākās nedaudz smērēšanās un stipras sāpes. Nespēju izturēt un aizbraucu uz slimnīcu, lai palūgtu kādu atsāpinošo poti. Nācās palikt slimnīcā, jo tur deva tabletes gan iekšķīģi, gan vagināli. Sāpēja ļoti, bet pēc atsāpinošās potes bija labāk. Tās sāpes bija kādu vienu dienu. Slimnīcā biju vairākas dienas, kur kontrolēja, vai viss ir iztīrījies. Pēc tam gan arī bija jādzer antibiotikas.
12.03.2021 21:53 |
 
Reitings 93
Reģ: 02.12.2017
Man bija 8.nedēļā. Ginekoloģe ieteica medikamentozo abortu un es piekritu.
Pēc pirmajām tabletēm, ko iedeva slimnīcā, vispār neko nejutu. Tālāk pēc 24 h mājās iedzēru nākamo devu. Un pagāja burtiski minūtes 10 un sākās nenormālas sāpes. Mocījos stundām, bija tiešām traki. Viss iztīrījās un pēc 2 nedēļām bija jāiet uz usg pārbaudīt, vai viss pilnībā ir iztīrījies. Un bija.
Priecājos, ka neizvēlējos otru metodi. Man tomēr bija bail par neauglības iespēju.
12.03.2021 23:38 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.11.2019
Man arī bija missed abortion laikam astotajā nedēļā. Nedaudz bija asinis, tāpēc ģimenes ārste teica, lai braucu uz slimnīcu, ja gribu iespēju saglabāt grūtniecību. Vēlāk gan usg teica, ka bijis jau par vēlu, jo pārstājis augt jau sestajā nedēļā. Slimnīcā pateica, ka ja tā ir pirmā grūtniecība, tad pats neiztîrīsies. Iedeva zāles un bija jāgaida, kad iztīrīsies. Laikam pa apmēram vienu dienu iztīrījās, sāpes man jau pieredzētas, jo ir maksimāli sāpīgas mēnešreizes. Protams, ka lielākā termiņā gan jau būtu vēl sāpīgāk. Kopā slimnīcā biju 3 dienas. Trešajā pārbaudīja ar usg, vai viss iztīrījies, un bija viss kārtībā, kā par laimi.
Kad ar ģimenes ārsti mēģinājām noskaidrot, kāpēc tā notika var pieņemt veselu iemeslu komplektu... bija D vitamīna deficīts, ļoti karsta vasara(izrādas, ka vasarā tiešām karstums daudzām noved pie tāda rezultāta), bija ļoti daudz stresa tajā laikā, tāpēc hormons, kas atbild par grūtniecības saglabāšanu sāka strauji kristies.
Kopumā varu teikt, ka tie ārsti, ar ko tad sanāca kontaktēties teica, ka labāk tomēr medikamentozo, jo sanāk “dabīgāk”, vienkārši kā mazas dzemdības.
Autorei varu teikt - malace, ka tik braši turies, tās tomēr ir ļoti nepatīkamas ziņas.
12.03.2021 23:50 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Man notika missed abortion 11.nedēļā. Pirmā grūtniecība. Nebija ne sāpes ne asiņošana. Abortu konstatēja usg.
Attīrīšanu piekritu veikt tikai medikamentozi, jo tas bija man pieņemamākais variants. Mani brīdināja, ka iespējams būs ļoti sāpīgi un uz to arī gatavojos, bet patiesībā neko nejutu, ja neskaita nelielu spiedienu lejas daļā. Pēc tabletēm 2h laikā sākās liela asiņošana, principā pirmajā dienā iznāca lielākā daļa ārā, otrajā vēl nedaudz un trešajā devos mājās. Visus slimnīcas izdevumus apmaksāja valsts.
Pēc daudz dažādām pārbaudēm, analīzēm un konsultācijām dakteri nāca pie slēdziena, ka missed abortion noticis jo man ir trombocitoze. Plānojot nākošo grūtniecību man būs jālieto medikamenti kas šķīdinās asinis, tad viss būs labi.
Mēnesi pēc aborta biju kā nomesta no citas planētas, daudz raudāju, nevarēju paskatīties uz mātēm ar bērniem, uzreiz asaras acīs saskrēja. Palika vieglāk kad uzzināju iemeslu, kāpēc tas notika, jo visu laiku sev jautāju kāpēc, kas man vainas, ko es izdarīju nepareizi.. Viss vairāk biedēja jautājums, vai es vispār kādreiz būšu mamma? Bet ārsti mani nomierināja, ka ar asins šķīdinošajiem medikamentiem es varēšu iznēsāt veselu bērniņu. Es ticu, ka viss būs labi. ♥
13.03.2021 14:46 |
 
Reitings 6
Reģ: 12.03.2021
Nutelli @ 13.03.2021 14:46
Man notika missed abortion 11.nedēļā. Pirmā grūtniecība. Nebija ne sāpes ne asiņošana. Abortu konstatēja usg.
Attīrīšanu piekritu veikt tikai medikamentozi, jo tas bija man pieņemamākais variants. Mani brīdināja, ka iespējams būs ļoti sāpīgi un uz to arī gatavojos, bet patiesībā neko nejutu, ja neskaita nelielu spiedienu lejas daļā. Pēc tabletēm 2h laikā sākās liela asiņošana, principā pirmajā dienā iznāca lielākā daļa ārā, otrajā vēl nedaudz un trešajā devos mājās. Visus slimnīcas izdevumus apmaksāja valsts.
Pēc daudz dažādām pārbaudēm, analīzēm un konsultācijām dakteri nāca pie slēdziena, ka missed abortion noticis jo man ir trombocitoze. Plānojot nākošo grūtniecību man būs jālieto medikamenti kas šķīdinās asinis, tad viss būs labi.
Mēnesi pēc aborta biju kā nomesta no citas planētas, daudz raudāju, nevarēju paskatīties uz mātēm ar bērniem, uzreiz asaras acīs saskrēja. Palika vieglāk kad uzzināju iemeslu, kāpēc tas notika, jo visu laiku sev jautāju kāpēc, kas man vainas, ko es izdarīju nepareizi.. Viss vairāk biedēja jautājums, vai es vispār kādreiz būšu mamma? Bet ārsti mani nomierināja, ka ar asins šķīdinošajiem medikamentiem es varēšu iznēsāt veselu bērniņu. Es ticu, ka viss būs labi. ♥
paldies, ka padalījies. Bieži vien šķiet, ka šādas tēmas sabiedrībā ir tabu tēma, bet realitātē tā ir skaudra ikdiena par kuru izvēlās klusēt.
Man šodien sākās asiņošana, vienā brīdī tā izgāzās viss ārā, ka pilnīgi gar kāju tecēja. Ceru, ka viss process varbūt būs dabiski atrisinājies.
Vai Tev veica asins analīzes, ka nepieciešams šķīdināt asinis?
Es ticu, ka mums visām tas atrisināsies. :) man šobrīd arī diezgan daudz stresi, domāju, ka manā gadījumā tas bija pamatā. Tāpēc tagad vien pabeigšu visus nepadarītos darbus un tad jau pēc laiciņa varēs atkal plānot mazā ieņemšanu.🤍
13.03.2021 15:49 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Vēl svarīgi pārbaudīt asins grupas rēzusu. Jo ir gadījumi partneriem atšķirās un mammas ķermenis uzskata augli kā švešķermeni un cenšas iznīcināt. Tāpēc tādā gadijumā uzreiz pēc grūtniecības konstatēšanas, steigšus jādodas pie ārsta, jātaisa analīzes, ja vajadzīgs jāievada imūnglobulīni.
13.03.2021 16:21 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
zuze 123 @ 13.03.2021 15:49
paldies, ka padalījies. Bieži vien šķiet, ka šādas tēmas sabiedrībā ir tabu tēma, bet realitātē tā ir skaudra ikdiena par kuru izvēlās klusēt.
Man šodien sākās asiņošana, vienā brīdī tā izgāzās viss ārā, ka pilnīgi gar kāju tecēja. Ceru, ka viss process varbūt būs dabiski atrisinājies.
Vai Tev veica asins analīzes, ka nepieciešams šķīdināt asinis?
Es ticu, ka mums visām tas atrisināsies. :) man šobrīd arī diezgan daudz stresi, domāju, ka manā gadījumā tas bija pamatā. Tāpēc tagad vien pabeigšu visus nepadarītos darbus un tad jau pēc laiciņa varēs atkal plānot mazā ieņemšanu.?

Diežēl tas tiešām notiek bieži.. Galvenais domā labas domas un būs labi! Zinu, ka ir grūts dzīves mirklis, bet iespējams katram bērniņam iznēsētam vai aizgājušam ir savs mērķis, vēstijums. Varbūt kā signāls vairāk rūpēties par savu pašsajūtu un veselību. ❤️
13.03.2021 16:24 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
zuze 123 Jā, man veica asins analīzes, arī sūtīja mani uz ģenētiskajām laboratorijām. Man ir vesela mape pilna ar dažādiem analīžu un izmeklējumu rezultātiem.
Ģimenes ārste katru gadu sūta uz vispārējo asins ainu analīzēm, man jau ilgu laiku bija trombocītu rādītājs virs normas, bet tam netika pievērsta liela uzmanība. Man ātri sarecē asinis, tāpēc vienā brīdī nepieciešamās asinis netika līdz bērniņam un tas neizdzīvoja (tā es to sapratu). Šinī gadījumā man palīdzēs tikai asins šķīdinātāji.
13.03.2021 16:48 |
 
Reitings 6
Reģ: 12.03.2021
Kā tad man viss beidzās!? Nolēmu, ka ierakstīšu, jo zinu, ka info par šo meklēs arī citas meitenes.
Sestdien no rīta sākās neliela smērēšanās, ap pusdienas laiku sākās stiprāka asiņošana. Domāju, ka tas ir dabīgs process. Par cik otrdien bija nozīmēta tīrīšana, domāju, Ka sagaidīšu tās trīs dienas un braukšu tad arī pārbaudīties. Bet, nē, meitenes steigšus dodieties uz slimnīcu. Sākumā aizbraucu uz vietējo slimnīcu, lai iedod kaut ko atsāpinošu, jo nu krampji un sāpes bija nenormālas. Vienā brīdī likās, ka atslēgšos un plus vēl uzkāpa temperatūra. Iedeva pretsāpju šķīdumu, kaut cik nomierinājos un varēju doties uz reģionālo slimnīcu, kur ir tuvākā diennakts ginekoloģijas nodaļa. Viss tiešām notika super raiti un nevaru pateikt nevienu sūdzību. Man paveicās ar to, ka dežūrēja tieši mana ginekoloģe. Ļoti sirsnīga un super jauka maiņa bija. Varu pateikt, ka tas bija Valmierā. Super. Pa vidu visam paspējām arī pajokot.
Nu uztaisīja visu tīrīšanu - abrāziju. Viss notika ļoti ātri, pilnā narkoze un neko nejutu. Un nekāds diskomforts nav arī šobrīd jūtams. Par, cik bija sākusies asiņošana, tad šī veida tīrīšana esot bijusi vienīgā opcija.
Divas nedēļas nevar iet vannā, pirtī, baseinā, jāatturas no dzimumdzīves, lai nedabūtu infekcijas. Jāiziet 5 dienu antibiotiku kurss.
Iebraucu vakar 21 slimnīcā un svētdien 9 veica apskati un laiž mani jau mājās. Visas procedūras notika ļoti raiti un bez aizķeršanās. Jādodās staigāt un jādomā ko liek mutē.
Lai veicās, meičuki. Viss būs labi🤍
14.03.2021 10:23 |
 
Reitings 180
Reģ: 19.08.2015
Diemžēl, arī es papildinu MA statistiku. Fiziski neko nejutu, 8.nedēļā priecīga devos uz savu otro USG, un tur mani nostādīja fakta priekšā - 6.nedēļā apstājusies augļa sirsniņa.
Daktere ieteica medikamentozo tīrīšanu. Piekritu, jo no dakteres sapratu, ka tā kopumā būs saudzīgāka manam organismam.
Emocijas ļoti dažādas. Brīžiem nezinu kur likties, brīžiem apzinos, ka jādzīvo tālāk. Bet tomēr... pirmā grūtniecība, par kuru abi ar vīru neuzsakāmi priecājāmies. Laikam šie pārdzīvojumi aizmirsīsies tikai tad, kad veiksmīgi būsim kļuvuši par vecākiem.
Lai visām veselība! ❤️
29.11.2021 15:51 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.05.2021
Lenova @ 29.11.2021 15:51
Diemžēl, arī es papildinu MA statistiku. Fiziski neko nejutu, 8.nedēļā priecīga devos uz savu otro USG, un tur mani nostādīja fakta priekšā - 6.nedēļā apstājusies augļa sirsniņa.
Daktere ieteica medikamentozo tīrīšanu. Piekritu, jo no dakteres sapratu, ka tā kopumā būs saudzīgāka manam organismam.
Emocijas ļoti dažādas. Brīžiem nezinu kur likties, brīžiem apzinos, ka jādzīvo tālāk. Bet tomēr... pirmā grūtniecība, par kuru abi ar vīru neuzsakāmi priecājāmies. Laikam šie pārdzīvojumi aizmirsīsies tikai tad, kad veiksmīgi būsim kļuvuši par vecākiem.
Lai visām veselība! ❤️
Ļoti žēl, ka tā ir noticis. Es saprotu kā tu jūties, pati piedzīvoju MA septembra sākumā, bet tagad jau esmu atkal stāvoklī. Domā pozitīvi un nepārdzīvo (lai arī cik stulbi tas skanētu). ❤️
29.11.2021 17:37 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Lenova @ 29.11.2021 15:51
Diemžēl, arī es papildinu MA statistiku. Fiziski neko nejutu, 8.nedēļā priecīga devos uz savu otro USG, un tur mani nostādīja fakta priekšā - 6.nedēļā apstājusies augļa sirsniņa.
Daktere ieteica medikamentozo tīrīšanu. Piekritu, jo no dakteres sapratu, ka tā kopumā būs saudzīgāka manam organismam.
Emocijas ļoti dažādas. Brīžiem nezinu kur likties, brīžiem apzinos, ka jādzīvo tālāk. Bet tomēr... pirmā grūtniecība, par kuru abi ar vīru neuzsakāmi priecājāmies. Laikam šie pārdzīvojumi aizmirsīsies tikai tad, kad veiksmīgi būsim kļuvuši par vecākiem.
Lai visām veselība! ❤️

Tieshaam super saudziigi, iedzert tableti un tad kaadu sutku vai divas asinjot, lociities saapees un krampjos, varbuut veel izvemties ik pa laikam un gaidiit, kaa ar gabaliem un recekljiem izkriit auglis. Nu tik saudziigi, ka pilniigi nav ko teikt. Lai viss iepriekshmineetais nekaa neietekmeetu, manupraat, jaabuut zem smagajaam narkotikaam. Nez kaapeec meitenes naivi iedomaajas, ka iedzers tableti un un dazhu minuushu laikaa bez saapeem buus viena asinjaina pakete un viss. Palasiet, kaa reaali notiek tiiriishanaas ar to slaveno tableti.
Kad tajaa pashaa laikaa ar klasisko tiiriishanu iislaiciigajaa narkozee, aizmigsi, pamodiisies un visdriizaak nekas nesaapees un nekaa vairaak par vieglu smeereeshanos nebuus. Bet, protams, protams, buus mehaaniski veerts valjaa dzemdes kakls un nedaudz pakasiits dzemdee, taadas shausmas. Briizhiem liekas, ka dazhi dakteri nedraudzeejas ar galvu, psihologjiskais un saapju shoks it kaa neko nenodariitu kjermenim, plus, ja ar tableti neiztiiriisies, bonusaa dabuusi taapat klasiskajaa veidaa tiiriit.
29.11.2021 18:22 |
 
Reitings 26
Reģ: 28.06.2015
Es arī sākumā dzeru zāles, slimnīcā, pirmajā dienā bija smeresanas no 6 tabletēm, nākošajā diena lika dzert atkal 6,jo nekas nebija noticis. Trešajā dienā uztaisīja operāciju. Izrādās,ka zāles iedarbojas tikai 75%, bet to man pateica tikai otrajā dienā. Visi ārsti kā viens ieteica ar medikamentiem. Man bija 9.nedēļa.
29.11.2021 18:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Tieshaam super saudziigi, iedzert tableti un tad kaadu sutku vai divas asinjot, lociities saapees un krampjos, varbuut veel izvemties ik pa laikam un gaidiit, kaa ar gabaliem un recekljiem izkriit auglis. Nu tik saudziigi, ka pilniigi nav ko teikt. Lai viss iepriekshmineetais nekaa neietekmeetu, manupraat, jaabuut zem smagajaam narkotikaam. Nez kaapeec meitenes naivi iedomaajas, ka iedzers tableti un un dazhu minuushu laikaa bez saapeem buus viena asinjaina pakete un viss. Palasiet, kaa reaali notiek tiiriishanaas ar to slaveno tableti.

Neesi tik rupja, jo līdzīgi ir arī ar medicīnisko abortu.
29.11.2021 19:03 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Susurrrrrs @ 29.11.2021 18:22

Tieshaam super saudziigi, iedzert tableti un tad kaadu sutku vai divas asinjot, lociities saapees un krampjos, varbuut veel izvemties ik pa laikam un gaidiit, kaa ar gabaliem un recekljiem izkriit auglis. Nu tik saudziigi, ka pilniigi nav ko teikt. Lai viss iepriekshmineetais nekaa neietekmeetu, manupraat, jaabuut zem smagajaam narkotikaam. Nez kaapeec meitenes naivi iedomaajas, ka iedzers tableti un un dazhu minuushu laikaa bez saapeem buus viena asinjaina pakete un viss. Palasiet, kaa reaali notiek tiiriishanaas ar to slaveno tableti.
Kad tajaa pashaa laikaa ar klasisko tiiriishanu iislaiciigajaa narkozee, aizmigsi, pamodiisies un visdriizaak nekas nesaapees un nekaa vairaak par vieglu smeereeshanos nebuus. Bet, protams, protams, buus mehaaniski veerts valjaa dzemdes kakls un nedaudz pakasiits dzemdee, taadas shausmas. Briizhiem liekas, ka dazhi dakteri nedraudzeejas ar galvu, psihologjiskais un saapju shoks it kaa neko nenodariitu kjermenim, plus, ja ar tableti neiztiiriisies, bonusaa dabuusi taapat klasiskajaa veidaa tiiriit.
pilnīgi piekrītu. Šķiet, ka liekākā dala izvēlas to tableti, jo tad sevi tik ļoti nešaustina, ka ir bijusi tīrīšana un dzemdes kakla atvēršana. Tas uz stresa fona ir izdomāts,ka vajag to tableti.
Beigās pēc tās tabletes gandrīz noasiņo, auglis pa gabaliem sadalās un asins recekļi nāk ārā. Tas liekas pilnīgs sviests, laikam kkads mazohisms ,ka tas auglis tur dalās un vienkàrši tek ārā. Tas tak ir vel lielaks psihologiska trieciens, kad apmeram divas dienas dalās tas auglis un ar recekļiem nak ārā,nevis uztaisit tirišanu.
Beigās nopelni sev anemiju.
29.11.2021 19:53 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Scandinavian @ 29.11.2021 19:03

Neesi tik rupja, jo līdzīgi ir arī ar medicīnisko abortu.
te neviens nav rupjšs, vienkarši realitate. Ari med.aborts nav saprotams. Kjipa pasargā ,ka nav atverts dzemdes kakls, bet divas dienas vnk skaties kā tev paketēs un dažreiz pat pamperos sadalās auglis pa recekļiem. Tas ir max psihologiski lielaks troeciens sievietei un vājajām un jutigajam nav paredzets
29.11.2021 19:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits