Kādu auto pirkt?

 
Reitings 81
Reģ: 26.06.2020
Sveikas! Esmu nolēmusi mainīt automāšīnu, vēlos pajautāt Jūsu viedokli, ar kādām Jūs braucat?
Prasības ir benzīna motors un 4 durvis, cenās līdz 5000eur pagaidām esmu noskatījusi Golf 6, kāds viedoklis?
10.03.2021 14:52 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
alaya @ 11.03.2021 14:48
Man apkārt ir daudz vīriešu, kuriem es varu pajautāt, kā arī lielai daļai no tiem ir savi autoservisi. Tas arī tiek darīts, bet visi viņi ir vācu auto atbalstītāji!
Vairāk gribēju noskaidrot ar kādām automašīnām Jūs pārvietojaties, kas ir populārāks utt

Tu saki, ka viņi ir vācu auto atbalstītāji, bet pati tajā pat laikā saki, ka skaties uz golf 6. :D tas ko krievu ražojuma vai? :D
---
Par Tavu golfu 6 izvēle, pilsēta ir OK, bet, ja ikdienā brauksi ārpus pilsētas kur 90km/h, tad ar tiem apdzīt nu diemžēl es pat aiz garas fūras neriskētu, nu nevelk viņi, es šeit runāju par tiem 1.2/1.4 motoriem, jā klusi, mazi maz ēd, bet ārpus pilsētas nē.
5k, Tu iekrīti populārākājā budžetā, kur diemžēl ir nereāla liela izvēle un nereāli liels iegrābiens iespējams. Tikai katrā ziņā nenopērc auto pa 4900 un neatstāj 100eur rezervē remontam. Vismaz jārēķinās ar 500eur, lai būtu ko uzreiz remontēt.
Grūti Tev arī ko ieteikt, jo neesi minējusi vai Tev vajag manuālo kārbu vai automātisko. Un tāpat neesi minējusi vai skaties to Golf 6 hečbeku, vai universāli, jo ir pieejamas 2 dažādas opcijas.
Lielākā daļa auto atkrīt csdd iesitot nr, var redzēt, kas darīts/griezts nobraukums. Tālāk daudzi auto ir bijuši avārijā csdd ir arī sms pakalpojums maksas, kur var noskaidrot no kuras valsts atvests. Plači/pārpircēji - neiesaku. Bet, ja baigi placis interesē, tad Talsos un Tukumā ir visvairāk plači Latvijā, tur protams Tev batonus spraudīs visi pārevēji. Pirkt labāk ir no cilvēka pa taisno. Vēl svarīgi sūtot csdd maksas sms par auto info, tur parādās īpašnieku reģistrācijas kopš viņš ir Latvijā. Labāk protams neņemt tādu, kas pārreģistrēts 10 gadu laikā vismaz 7 reizes. Iedod sīkāku info kāpēc skaties uz golfu un kā viņu lietosi, tad varēs arī kaut ko ieteikt (un arguments es skatos pēc izskata, netiek ņemts vērā :) ).
Es personīgi ikdienā pārvietojos ar audi A6, universāli un 3.0D tomātu 2008 gada, ko arī paredzēts mainīt, man šķiet, ka populārākais auto latviešu vidū, latvju bāleliņa standarts, neesmu sajūsmā par dīzeļiem, bet nu gada laikā remontā ielikti tikai 350eur (tas ir skaitot eļļu un jaunus brežu diskus, kas ir ritošā daļa), jebkas no audi protams būs dārgāk, piemēram aizmugures bremžu diski TRW 100 maksā, savukārt kādam golfam ~20eur. Tā kā, atkarīgs kam Tev vajag to visu pasākumu, proti, kāds ir un būs pielietojums tam auto.
12.03.2021 07:00 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
qwerty123 @ 12.03.2021 07:00

Tu saki, ka viņi ir vācu auto atbalstītāji, bet pati tajā pat laikā saki, ka skaties uz golf 6. :D tas ko krievu ražojuma vai? :D
---
Par Tavu golfu 6 izvēle, pilsēta ir OK, bet, ja ikdienā brauksi ārpus pilsētas kur 90km/h, tad ar tiem apdzīt nu diemžēl es pat aiz garas fūras neriskētu, nu nevelk viņi, es šeit runāju par tiem 1.2/1.4 motoriem, jā klusi, mazi maz ēd, bet ārpus pilsētas nē.
5k, Tu iekrīti populārākājā budžetā, kur diemžēl ir nereāla liela izvēle un nereāli liels iegrābiens iespējams. Tikai katrā ziņā nenopērc auto pa 4900 un neatstāj 100eur rezervē remontam. Vismaz jārēķinās ar 500eur, lai būtu ko uzreiz remontēt.
Grūti Tev arī ko ieteikt, jo neesi minējusi vai Tev vajag manuālo kārbu vai automātisko. Un tāpat neesi minējusi vai skaties to Golf 6 hečbeku, vai universāli, jo ir pieejamas 2 dažādas opcijas.
Lielākā daļa auto atkrīt csdd iesitot nr, var redzēt, kas darīts/griezts nobraukums. Tālāk daudzi auto ir bijuši avārijā csdd ir arī sms pakalpojums maksas, kur var noskaidrot no kuras valsts atvests. Plači/pārpircēji - neiesaku. Bet, ja baigi placis interesē, tad Talsos un Tukumā ir visvairāk plači Latvijā, tur protams Tev batonus spraudīs visi pārevēji. Pirkt labāk ir no cilvēka pa taisno. Vēl svarīgi sūtot csdd maksas sms par auto info, tur parādās īpašnieku reģistrācijas kopš viņš ir Latvijā. Labāk protams neņemt tādu, kas pārreģistrēts 10 gadu laikā vismaz 7 reizes. Iedod sīkāku info kāpēc skaties uz golfu un kā viņu lietosi, tad varēs arī kaut ko ieteikt (un arguments es skatos pēc izskata, netiek ņemts vērā :) ).
Es personīgi ikdienā pārvietojos ar audi A6, universāli un 3.0D tomātu 2008 gada, ko arī paredzēts mainīt, man šķiet, ka populārākais auto latviešu vidū, latvju bāleliņa standarts, neesmu sajūsmā par dīzeļiem, bet nu gada laikā remontā ielikti tikai 350eur (tas ir skaitot eļļu un jaunus brežu diskus, kas ir ritošā daļa), jebkas no audi protams būs dārgāk, piemēram aizmugures bremžu diski TRW 100 maksā, savukārt kādam golfam ~20eur. Tā kā, atkarīgs kam Tev vajag to visu pasākumu, proti, kāds ir un būs pielietojums tam auto.

Nez, 1.4 tai bundžai manuprāt ir pietiekami. Jā, varbūt jāpiedomā vairāk pirms manervu veikšanas, kā ar tavu trīslitrīgo dīzeli, bet fūres un tos, kas velkas apdzīt vajadzētu bez problēmām. 1.2 gan, cik noprotu ir pilnīgs mēsls.
12.03.2021 10:05 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Es nenācu mērīties ar 3.0dīzeli, katram savam vajadzības. Un pēdējo postu parasti necitē, lai nav palags, citos forumos par to banu dod.
---
Model : Golf VI
Version : 1.4 TSI
Engine Power : 90 kW (122 PS - 121 hp)
ACCELERATION
0 to 100 kph :9.9 s
0 to 120 kph : 14.0 s
0 to 130 kph : 16.7 s
tātam no 100km/h --> 130km/h viņš uzdzen ātrumu 7.8s, pie nosacījuma, ka labā tehniskā stāvoklī. ņemot vērā nobraukumu, kas būs, tur visi tie zirgi nebūs. es teiktu, ka no 100-130km/h 8 sekundes, tas ir gana daudz, ja ikdienā ārpus pilsētas ar ko tādu jābrauc, nafig. Ja pilsētā, tad ideāli. Un vispār labāk skatīties uz atmosfērisko, bet turbīnas, liekas izmaksas tikai. Man radiniekam vienam ir 4 golfs, 1999 gada 1.6 benzīns. Tās pašas 10sekundes līdz simtam, kā šitam 1.4 brīnumam, vienīgi patēriņš lielāks.
12.03.2021 10:26 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Es nenācu mērīties ar 3.0dīzeli, katram savam vajadzības. Un pēdējo postu parasti necitē, lai nav palags, citos forumos par to banu dod.

Normālos forumus citātu palagu problēma tiek atrisināta kaut ar collapse funkciju. Un neuzskatu, ka tu nāci mērīties, bet ja kāds ir pieradis pie relatīvi liela un jaudīga dzinēja, tad ar mazāku pēc tam tiešām var likties, ka pabraukt vairs nevar.
Nezinu, man ir otrs auto ar sliktākiem šiem rādītājiem, arī VAG grupas. Ja vajag, apdzīt var. Tāpat lielākā daļa auto uz ceļa īpaši ātrāk nevelk. Un "nafig" jau ir subjektīvi. Ja es vidēji braucu nesteidzoties uz 100-110- km/h, apdzenu tikai tos, kas brauc zem 90, tad neko jaudīgāku man arī īsti nevajadzētu, lai noklūtu no punkta A līdz punktam Z.
Vēl arī tas, ka "braucu ārpus pilsētas" ir tāds plašs jēdziens. Tik pat labi pa maznoslogotu ceļu braucu no sava ciemata vai viensētas 10-15km uz darbu tuvējā mazpilsētā. Ja kāds velkas uz 80, apdzīsi tāpat.
12.03.2021 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Jēgpilnāku padomu par auto iegādi varētu iegūt, nedaudz aprakstot savas vajadzības. Cik daudz nepieciešams braukt pilsēta/šoseja, cik braucēju, vai ir kas vadājams (slēpes, bērnu rati) svarīgs praktiskums vai komforts/statuss. Bez tā visa -pērc, kas piestāv pie rokas somiņas.
Un vislabāko diagnostiku veiks CSDD
13.03.2021 10:43 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Iesaku Toyota Auris vai Yaris. Auris būs nedaudz lielāka. Šīm mašīnām ir (salīdzinoši ar vw, audi, bmw) lētas detaļas, ja nu kas salūzt. Tam obligāti nav jābūt motoram vai kam lielam, bet tās pašas mazās detaļas savācas.
Mašīna, manuprāt, ļoti uzticama. Galvenais skatīties budžeta ietvaros ar pēc iespējas mazāku nobraukumu, jo mazāks nobraukums jo mazāk nojāta- pec pieredzes. :)
13.03.2021 22:58 |
 
Reitings 1
Reģ: 20.02.2023
Visi auto, kas ir labā stāvoklī, noderēs, lai pārvietotos no punkta A uz punktu B. Pēc būtības, auto ir gaumes lieta..., piemēram Simpātisks KIA Ceed, 2013 gada, 1.6L cdi, ar klimata kontroli, sēdekļu apsildi un silto stūri, bāzes aprīkojumā, bet ar diezgan švaku skaņas izolāciju un krāsojuma kvalitāti, un tas pats Golf7, 2018 gada 1.6TDI, ar visu to pašu, bet bez siltās stūres, bet ar krietni labāku skaņas izolāciju un krāsojumu... Nu ir Tie vācieši par kapeciņu labāki, bet korejieši daudz neatpaliek... Kā jau teicu, gaumes lieta.👍
Katrā ziņā, ja ko atrodi, tad pareizās motoreļļas un transmisijas eļļas vari pati pārčekot šeit, arī daudzumi ir norādīt, lai servisa tāmē lieka litrāža neparādās. https://www.addinolveikals.lv/ellas-izvele-pec-auto/
20.02.2023 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 592
Reģ: 13.08.2010
Manuprāt auto tiešām ir tikai pārvietošanās līdzeklis. Tā kā izvēlies kurš stils un modelis Tev patīk un to arī ņem. Jo mazāk elektronikas un vienkāršāks, jo mazāk klapatu. Piem.man patīk BMW un tad tur ir no kā izvēlēties -formas, modeļi, 4x4. Galvenais neņemt no jauniešiem ss.com , jo viņi jau nobraukuši tos, driftojot, pārbūvējot uttt. Normālā stāvoklī ja kādu auto ņemsi - tad būs arī interjers un ekstras labas/parocīgas. 🙂
20.02.2023 23:23 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Manuprāt auto tiešām ir tikai pārvietošanās līdzeklis

Nopiekrītu. Bet tas kā kuram.
Ņem to, kas tev pašai patīk un kas atbilst tavām vajadzībām un nav nojāts. Dīzeli gan nekad neņemtu, labāk skatītos uz benzīna dzinējiem, mazāk klapatu nākotnē.
21.02.2023 10:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits