Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pilnīgs lockdowns

 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
https://www.delfi.lv/news/national/politics/uznemejs-video-bridina-par-lokdaunu-pavluts-tas-ir-viltus-zinas-plkst1813.d?id=52995399
Ko domājat? Cik Jūsuprāt tas ir reāli? Būs/nebūs pilnīgs lockdowns?
It kā sūtijis ziņu saviem darbiniekiem, lai laicīgi informētu un no čata pārsūtīts tālāk.
05.03.2021 20:19 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
https://www.facebook.com/Apollo.lv/posts/4664163316945322 Un Mednis pirms brīža Clubhousā pateica, ka tās bija viltus ziņas un, lai esiet vērīgi, ko lasāt un ar ko dalāties.
05.03.2021 20:25 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Kamēr man ir darbs un brīva pieeja pārtikai, mani tas neuztrauc. Jo ātrāk viss būs kā ierasts, jo labāk. Protams, ir apnicis, bet tai pat laikā jau ir pierasts un mani nekas vairs nepārsteidz. Tiem, kam ir bērni, tiem gan grūtāk ar visu mājmācību.
05.03.2021 20:28 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Es pat priecātos tā kārtīgi pasēdēt divas-trīs nedēļas pilnīgā lokdounā, lai varētu atgriezties ierastajā ritmā, cik tad mēnešus var stiept šo visu garumā?
Vienīgais, kam būtu jāturpina darbu ir kurjeri, bez kurjeriem mājsēde nevarētu pastāvēt.
05.03.2021 20:31 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) mikroblogošanas vietnē "Twitter" gan paziņojis, ka nekādi lēmumi par drošības pasākumu izmaiņām nav pieņemti.

No tā izklausās, ka šis ir reāls scenārijs, kas tiek apspriests, tikai lēmuma vēl nav. Nesen taču arī turpat Delfos bija raksts, kur kāds no viņiem bija garāmejot, citā sakarā teicis, ka varētu ''teorētiski'' visu slēgt uz 4 nedēļām. Tā ka domāju, ka par to tiek runāts, un tas tiek skatīts kā reāls variants.
Manuprāt, pieeja covidam jau tā ir bijusi histēriska, un šis (ja notiks) būs kronis visam.
05.03.2021 20:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Mani tas nemaz neizbrīnītu.
05.03.2021 20:46 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Nu ja būtu pilnīgs lockdown uz 3 ned tad saslimšanai vajadzētu nokristies, un atgriezties ierastajā režīmā kā tas ir Austrālijā un Jaunzēlandē. Tur cilvēki iet bariņos, izklaidējas, visi bez maskām. Viss notiek.
05.03.2021 21:13 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Ja pilnīgs lockdowns dos to,ka slimība rimsies tad manis pēc,kaut vai uz mēnešiem diviem.
05.03.2021 22:03 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es varu derēt, ka pēc lockdowna viss mainītos tik pat ļoti kā tagad ar visiem ierobežojumiem. Tas teikt, nekā.
05.03.2021 23:01 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tur, kur es dzivoju pilns lockdown jau ir no 2020 gada marta. Esmu iemacijusies gan pati sev matus krasot, gan nagus taisit.😄Nedomaju, ka kaut kas dizi mainisies vismaz lidz junijam.
05.03.2021 23:05 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Manuprāt, pieeja covidam jau tā ir bijusi histēriska, un šis (ja notiks) būs kronis visam.

Piekrītu. Pilnu lockdown, manuprāt, vajadzēja uztaisīt jau sen, tiklīdz sākās otrais vilnis. Tā vietā tika pieņemti neskaitāmi pilnīgi stulbi, idiotiski lēmumi. Kā redzam, tas, ka veikalos nevar nopirkt apakšbikses vai diegu spolīti, nav radījis saslimušo skaita kritumu, tāpat kā visas bezjēdzīgās mājsēdes un citi "drošības" pasākumi. Ja pilns lockdown būtu bijis pieņemts tiklīdz sākās otrais vilnis, iespējams, nebūtu saslimuši un nomiruši tik daudz cilvēki un tagad jau visi būtu atgriezušies daudz maz normālā dzīves ritmā, kā tas notiek citās valstīs. Tā vietā mēnešiem ilgi tika pieņemti bezjēdzīgi, nekādu labumu nenesoši ierobežojumi un tagad, kad pagājuši jau vairāki mēneši, kuru laikā nomiris milzīgs skaits cilvēku, varbūt pēkšņi attapsies, ka vajag pilno lockdown? Tas tad tiešām būs kronis visam. Tāda sajūta, ka Latvijas iedzīvotāji ir kā marionetes un izmēģinājumu trusīši pilnīgi nekompetentai, rīcībnespējīgai valdībai, kurai nav nekāda plāna un kura to vien tikai māk kā pieņemt no kaut kurienes izgrābtus, savārstītus, no gaisa izpīpētus lēmumus no kuriem nav ne mazākā labuma.
05.03.2021 23:22 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Paspēlēšu sātana advokātu un teikšu to, ka šāda lockdown situācija ielās būtu jāiet pilnīgi visiem. Ierobežojumu radītās ekonomiskās problēmas un tām izrietošās sekas nodara daudz lielāku ļaunumu kā lielāka covid izplatība. Daudz lietderīgāka stratēģija būtu ļaut cilvēkiem atgriezties ierastajā ritmā un efektīvāk menedžēt mums pieejamos mediķu resursus.
05.03.2021 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 710
Reģ: 13.01.2011
Miaa @ 05.03.2021 23:22

Piekrītu. Pilnu lockdown, manuprāt, vajadzēja uztaisīt jau sen, tiklīdz sākās otrais vilnis. Tā vietā tika pieņemti neskaitāmi pilnīgi stulbi, idiotiski lēmumi. Kā redzam, tas, ka veikalos nevar nopirkt apakšbikses vai diegu spolīti, nav radījis saslimušo skaita kritumu, tāpat kā visas bezjēdzīgās mājsēdes un citi "drošības" pasākumi. Ja pilns lockdown būtu bijis pieņemts tiklīdz sākās otrais vilnis, iespējams, nebūtu saslimuši un nomiruši tik daudz cilvēki un tagad jau visi būtu atgriezušies daudz maz normālā dzīves ritmā, kā tas notiek citās valstīs. Tā vietā mēnešiem ilgi tika pieņemti bezjēdzīgi, nekādu labumu nenesoši ierobežojumi un tagad, kad pagājuši jau vairāki mēneši, kuru laikā nomiris milzīgs skaits cilvēku, varbūt pēkšņi attapsies, ka vajag pilno lockdown? Tas tad tiešām būs kronis visam. Tāda sajūta, ka Latvijas iedzīvotāji ir kā marionetes un izmēģinājumu trusīši pilnīgi nekompetentai, rīcībnespējīgai valdībai, kurai nav nekāda plāna un kura to vien tikai māk kā pieņemt no kaut kurienes izgrābtus, savārstītus, no gaisa izpīpētus lēmumus no kuriem nav ne mazākā labuma.

Uz kuru valsti tu varētu norādīt kā piemēru saistībā ar rīkošanos pandēmijas laikā?
Es neesmu vienmēr valdības pusē un reizēm man viņu lēmumi varbūt neliekas līdz galam pārdomāti, BET manuprāt šī gada laikā valdība ar visu tiek galā tiešām labi. Nezinu cik daudz tu seko līdzi citu valstu politikai šobrīd, bet ir redzams ka neviena valdība nav pārliecināta par to ko šobrīd dara, kas viss labāk strādātu un kas nē. Visi skatās viens uz otru un cer, ka kautkas tiks izdarīts tieši kā vajag.
Teikt, ka ierobežojumi nedarbojas ir pilnībā apsurdi. Viņi nevar darboties, ja viņi netiek ievēroti. Varbūt atceramies iepriekšējo pavasari? Saslimušie bija daudz, daudz mazāk. Kapēc? Jo cilvēki ievēroja, baidijās, uzmanijās. Ir skaidrs ka visi tagad ir noguruši un grib atgriesties pie normālas dzīves, bet vainot valdību ka saslimušo skaists nemazinās ir muļķīgi.
Veikalu situāciju un mājsēdi pat nekomentēšu. Ir cilvēku suga kura nesapratīs vai spītīgi negribēs saprast, kapēc tas tika ierobežots.
Jābeidz vainot valdība pie šīs “banānu valsts” republikas, jo mēs iedzīvotāji esam tie kas šo valsti veido.
05.03.2021 23:48 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Aizspogulia @ 05.03.2021 23:48

Uz kuru valsti tu varētu norādīt kā piemēru saistībā ar rīkošanos pandēmijas laikā?
Es neesmu vienmēr valdības pusē un reizēm man viņu lēmumi varbūt neliekas līdz galam pārdomāti, BET manuprāt šī gada laikā valdība ar visu tiek galā tiešām labi. Nezinu cik daudz tu seko līdzi citu valstu politikai šobrīd, bet ir redzams ka neviena valdība nav pārliecināta par to ko šobrīd dara, kas viss labāk strādātu un kas nē. Visi skatās viens uz otru un cer, ka kautkas tiks izdarīts tieši kā vajag.
Teikt, ka ierobežojumi nedarbojas ir pilnībā apsurdi. Viņi nevar darboties, ja viņi netiek ievēroti. Varbūt atceramies iepriekšējo pavasari? Saslimušie bija daudz, daudz mazāk. Kapēc? Jo cilvēki ievēroja, baidijās, uzmanijās. Ir skaidrs ka visi tagad ir noguruši un grib atgriesties pie normālas dzīves, bet vainot valdību ka saslimušo skaists nemazinās ir muļķīgi.
Veikalu situāciju un mājsēdi pat nekomentēšu. Ir cilvēku suga kura nesapratīs vai spītīgi negribēs saprast, kapēc tas tika ierobežots.
Jābeidz vainot valdība pie šīs “banānu valsts” republikas, jo mēs iedzīvotāji esam tie kas šo valsti veido.

Varu minēt kaut vai tepat jau pieminēto Jaunzēlandi, Austrāliju. Izraēla pāris dienu laikā savakcinēja vairākus miljonus cilvēku, kamēr Latvija pēc vakcinācijas datiem atkal ir pēdējā vietā. Un, jā, es tiešām esmu tā "cilvēku suga", kura neredz jēgu stulbiem ierobežojumiem, kuri nenes nekādu labumu. Kaut vai runājot par tiem pašiem veikaliem uzskatu, ka jau no paša sākuma vajadzēja stingri kontrolēt klientu plūsmu, kā tas notiek tagad, nevis nākt klajā ar spīdošu ideju aizliegt noteiktas preces. No sērijas, tamponus pirkt drīksti, bet turpat blakus plauktā esošās zeķes ne. Kaut kāds absurda teātris, kurā ierobežojumi tiek pieņemti ne balstoties uz loģiku, bet tāpēc, ka kaut ko vajag pieņemt ķeksīša pēc. Bet, protams, protams, pie tā, ka saslimušo skaits nemazinās, ir vainīgi tikai vieglprātīgie iedzīvotāji, ne neloģiski pieņemtie lēmumi. Lai tā būtu. Katram savs viedoklis.
06.03.2021 00:04 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Piekūns @ 05.03.2021 23:28
Paspēlēšu sātana advokātu un teikšu to, ka šāda lockdown situācija ielās būtu jāiet pilnīgi visiem. Ierobežojumu radītās ekonomiskās problēmas un tām izrietošās sekas nodara daudz lielāku ļaunumu kā lielāka covid izplatība. Daudz lietderīgāka stratēģija būtu ļaut cilvēkiem atgriezties ierastajā ritmā un efektīvāk menedžēt mums pieejamos mediķu resursus.

+++
06.03.2021 00:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es arī gribētu dzirdēt loģisku paskaidrojumu, kāda jēga no mājsēdes naktī, kad 99% cilvēku tāpat atrodas mājās un kāpēc aizliegt preces tā vietā, lai ierobežotu cilvēku skaitu veikalos.
06.03.2021 00:11 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Teikt, ka ierobežojumi nedarbojas ir pilnībā apsurdi. Viņi nevar darboties, ja viņi netiek ievēroti

Pie saslimušo nemazināšanās ir vainīga sabiedrība. Bet valdība ir vainīga, ka neņem šo faktu vērā un ignorē citas problēmas. Bet, protams, adaptīva rīcība parasti tiek uztverta kā vājuma pazīme, tāpēc pie varas esoši raustīties kaut ko atcelt, jo tas būtu deserts oponentiem.
06.03.2021 00:28 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
Ja pilns lockdown būtu bijis pieņemts tiklīdz sākās otrais vilnis, iespējams, nebūtu saslimuši un nomiruši tik daudz cilvēki un tagad jau visi būtu atgriezušies daudz maz normālā dzīves ritmā, kā tas notiek citās valstīs.

šis gan ir pilnīgs muļķīgs apgalvojums. Lockdownu pieredze rāda, ka tiklīdz masas izlaiž ārā, viss turpinās, tas vīruss taču nekur nepazūd :D
Lockdowni ir domāti tam, lai slimnīcām atvieglotu darbu, lai pietiktu vietu, medikamentu un aparatūras, nevis, ka visi vienkopus ieveļas un trūkst līdzekļu un darbaspēka.
Protams, ja šajā periodā veiktu masveida vakcinācijas, arī būtu jēga, bet to, cik reāli to vakcīnu taisa ir tāds spļāviens jūrā ;)
06.03.2021 01:51 |
 
Reitings 78
Reģ: 05.12.2020
Taču lasi kārtigāk ziņas, tas ir bullshit, jeb fake ziņas, ka būs kkāds lockdown.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
06.03.2021 02:33 |
 
Reitings 78
Reģ: 05.12.2020
Katz @ 05.03.2021 20:31
Es pat priecātos tā kārtīgi pasēdēt divas-trīs nedēļas pilnīgā lokdounā, lai varētu atgriezties ierastajā ritmā, cik tad mēnešus var stiept šo visu garumā?
Vienīgais, kam būtu jāturpina darbu ir kurjeri, bez kurjeriem mājsēde nevarētu pastāvēt.

Jā, un Jūs ticat tālāk šim vīrusam.🤣🤣🤣🤣
06.03.2021 02:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits