Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grupa par un ap veselīgu uzturu.

 
Reitings 2
Reģ: 25.02.2021
#tievējamkopā25
🤗Apņēmības pilna ir katra no dalībniecēm un es ticu, ka katra sasniegs savu mērķi, kas nu jau tiek izvirzīts, jo katra savā darbība ir jāsāk ar mērķi! 💪
❤️ Konfūcijs ir teicis :
"Ja tev kļūst skaidrs, ka nevari sasniegt savu mērķi, nemaini šo mērķi, bet gan savas darbības plānu."
Mēs kopā mainīsim darbības plānu!
🍒Ēdīsim sabalansētu uzturu, iekļaujot tajā gan ogļhidrātus (rīsus, griķus un jā, jā - arī kartupeļus), olbaltumvielas un taukus.
🥛Dzersim ūdeni - nekādus papildus vitamīnus vai ekstra lietas klāt nepilināsim 🙈
💥Kustēsimies zumbas ritmos kopā ar treneri Lieni!
🤗 Būsim draudzīgā komunikācijā ar atgriezenisko saiti no manis katrai meitenei!
💪 Ar grupas rezultātiem viennozīmīgi padalīšos arī šajā lapā!
Ja tev šķiet, ka pēdējajā brīdī tu gribi pievienoties - tu to vari! 😉🍒
Pieteikšanās anketa :
www.tievejamkopa.com
25.02.2021 13:59 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Personīgi būšu blakus visu grupas laiku, atbildēšu uz jautājumiem, atbalstīšu, paskaidrošu un uzmanīšu, lai Tu līdz galam visu saproti un ar lepnumu pabeidz šo grupu, pēc kuras Tava saprašana būs tāda, ka varēsi turpināt visu ievērot patstāvīgi!

Viss jau forši, bet kas tu esi?
25.02.2021 14:24 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.02.2021
Ja zemtekstā ir doma vai esmu uztura speciāliste- nē! Bet esmu pati izgājusi cauri visai terojai šķiet un praktiskajai daļai ,kas ir saistīta ar veselīgu uzturu un svara samazināšanu.
Grupas veidoju jau 3 gadus , var paskatīties iekš Facebook
https://www.facebook.com/Turamieskopa/
Treniņi gan notiek kopā ar sertificētu treneri :)
25.02.2021 15:06 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Bez izglītības un vēl prasat naudu?
Katrs cilvēks tak ir savādāks. Kādam jānomet 2kg, kādam 20kg. Kāds nepanes laktozi, kādam alerģija uz kartupeļiem.
Visi grupas dalībnieki ēd vienādi? Visi trenējas vienādi?
Visa šī informācija ir atrodama internetā un bezmaksas.

25.02.2021 15:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pašpasludinātā uztura speciāliste bez izglītības? Un vēl dalības maksa, kas konkurē ar speciālistiem? Veselība nav lieta ar kuru var žonglēt kā vien ienāk prātā, cilvēki tam mācās 4 gadus RSU, kamēr Tu internetā - google atvēri pāris linkus?
Profesionāļi, kuri pārzin savu jomu perfekti, min, ka atrastā informācija internetā, bieži vien ir nekorekta un nepilnīga. Retu reizi gadās kāds raksts, kas ir tuvai realitātei, tomēr reti.
25.02.2021 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 894
Reģ: 16.01.2013
Nodokļus arī maksājām no tik lielas naudas iekasēšanas par copy paste tievešanas maratoniem?
Ir jau tādi cilvēki, kas pavelkas, ka visas zināšanas iedod uz paplātes, bet kaut cik atbilstošai izglītībai jābūt. Un neslikti 35 eiro par kursu, cik vidēji cilvēki ir kursā? Normāli var nopelnīt
25.02.2021 15:53 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Inga Graudiņa @ 25.02.2021 15:06
Ja zemtekstā ir doma vai esmu uztura speciāliste- nē! Bet esmu pati izgājusi cauri visai terojai šķiet un praktiskajai daļai ,kas ir saistīta ar veselīgu uzturu un svara samazināšanu.
Grupas veidoju jau 3 gadus , var paskatīties iekš Facebook
https://www.facebook.com/Turamieskopa/
Treniņi gan notiek kopā ar sertificētu treneri :)

Paldies!
Bez zemteksta - ja uzsvars tiek likts uz personīgu pieeju un kontaktu sadarbības laikā, tad, manuprāt, būtu vismaz kaut kur jāmin savs vārds un jā, kaut kāds backgrounds nozarē, kurā pelnat ar savu pakalpojumu.
FB lapiņu atradu, bet saiti uz to vajadzētu ielikt arī mājaslapā, lai potenciālajiem klientiem, kas, apskatot mājaslapu, īsti nesaprot, kāds ir piedāvājums un, vai tā nav krāpšana (atvainojiet, bet mājaslapa ir ļoti nepārliecinoša), nav jānodarbojas ar privātdetektīva darbu. :)
Nepiekritīšu, ka obligāti jābūt uztura speciālistam vai fitnesa trenerim, JA tiek piesaistīti profesionāļi. No mājaslapas gan es sapratu, ka pati esat fitnesa trenere, iespējams pārpratu, iespējams lapiņā nepieciešams šo to konkretizēt.
Veiksmi!
25.02.2021 16:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits