lietas, kas mums kaitina

 
Reitings 47
Reģ: 20.01.2021
Kas ir tas, kas jums kaitina? Kaut kas ko dara cilvēki, vai vienkārši kaut kas, kas citiem liktos it nekas?
Es, piemēram, nevaru paēst sēžot pie viena galda ar kādu, jo es neciešu skatīties vai klausīties, kad kāds ēd. Mani tas tik łoti kaitina, ka varu uzsprāgt.
Vai arī, ja kāds mājās atstāj ieslēgtu gaismu aiz sevis un tur neatrodas.
Noteikti ir saraksts ar lietām, kas mani pdara traku un citi to nesaprot 😀
Padalaties ar jūsu “pet peeves “
23.02.2021 21:20 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Iedod nokosties, iedod pagaršot – nedodu vai atdodu visu.
Dzert alu no pudeles, kad ir pieejamas glāzes vai kauss.
Nespēja samainīties uz šaura ceļa braucot. Tam kuram labā puse brīva nevar uzbraukt ar riteni uz trotuāra vai pabraukt gabalu pa ceļa malu.
Vispirms vajag pastāvēt pretī otram un brīnīties, tad pēc minūtes nāk apjausma ka var tomēr apbraukt.
24.02.2021 11:38 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kaitina daudzas lietas, kas te minētas, īpaši distances neievērošana jebkādā veidā, bet saistībā ar Covid tas vairs nav tik aktuāli. No vēl neminētā:
- Cilvēki, kas jaucas iekšā sarunā, to pārtrauc. Ienāk telpā un uzreiz sāk runāt, kaut tajā laikā runā cits.
- Cilvēki, kas lūr virsū un izdara kaut kādus secinājumus tikai pēc sejas izteiksmes (ko tu tik dusmīga, nopietna), kaut nevienu vārdu neesmu teikusi, lai zinātu par manu noskaņojumu.
24.02.2021 13:08 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Vakarkleita @ 24.02.2021 09:56

Jēziņ, cik Jūs esat nelaimīga ???
Māmiņas kaitina, cilvēki kas runā kaitina, bērni kaitina, sabiedriskais kaitina.
Jums pašai laikam nav bērni, paziņas...
Nebrauc ar sabiedrisko nopērc mašīnu, neej veikalā pasūti pārtiku, nelido ceļojumos sēdi mājās, neej nekur lai nav jāžūpojas ?
LAI DIEVS JUMS DOD BĒRNUS, LABĀKUS DZĪVES APSTĀKĻUS, LABĀK APMAKSĀTU DARBI, UN TAD PARUNĀSIM.? /uzreiz visa dzīve sakārtosies/

Tēma ir par lietām kuras katru no mums kaitina. Es tikai uzrakstīju par tām, kuras kaitina mani. Atvainojos, ja manos tekstos atpazināt sevi, nevēlējos nevienu perosnīgi aizvainot. :)
24.02.2021 14:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Vēl mani ārkārtīgi kaitina čīkstuļi. Neciešu cilvēkus, kuri regulāri pīkst un vaimanā, cik grūta dzīve, cik daudz darba, utt. tā vietā, lai celtu savu pakaļu augšā un ietu un darītu kaut ko lietas labā.
24.02.2021 17:53 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Čāpstināšana, strebšanu, runāšana pilnu muti, principā jebkāda skaņa, kas nāk no mutes ēšanas laikā
Cilvēki, kas lēni velkas pa pašu ietves vidu, tā ka jālien krūmos/ dubļos vai uz braucamās daļas, lai paietu garām
Skaļa mūzikas klausīšanās austiņās, tā ka viss autobuss skan
Cilvēki ar iesnām, kas tā vietā, lai izšņaukt degunu, turpina šņaukaties bez apstājas
Tantes, kas laužas iekšā sabiedriskajā tā, ka tevi no kājām nones
Bērni, kas bļauj, spārdās un vecāki tikai smaida tā vietā, lai aizrādītu. Apkārtējiem nav jācieš neērtības tā dēļ, ka tev ir bērns
Cilvēki, kas veikalā nerespektē privāto telpu, bet fiziski gružas virsū pie plaukta vai rindā
24.02.2021 19:00 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Mēğinu visu uztvert mierīgi, nekas tā baigi nekaitina, es varu kkādas neērtības vai kaitinošas lietas paciest vai pagadīt kad pāriet bez uzspāgšanas.
24.02.2021 19:17 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Miaa @ 23.02.2021 23:33
Kaitina:
- cilvēki, kuri, tiklīdz rindā pie kases pavirzīsies kaut centimetru uz priekšu, darīs to pašu un no muguras berzīsies bez maz vai pret tevi. Kaitina tā elpošana pakausī un spiešanās virsū;
- cilvēki, kuri uzskata, ka ietves/veikalu ailes/veikalu plaukti utt. pieder tikai viņiem vien. Šajā kategorijā iet iekšā tie, kuri izdomā veikala vidū paklačoties ar senu paziņu un tādā veidā bloķēt visu aili, jo garām viņiem netiec, māmiņas, kuras ar saviem ratiem dragā pa ietvi tā, ka citiem, lai tiktu garām, jākāpj nost no ietves, tie, kuri minūtēm ilgi stāv pie veikala plaukta un kaut ko pēta un izvēlas, un nemaz neņem galvā, ka kāds cits izmisīgi liecās un lokās, lai tiktu pie tā produkta. Un šādi varētu turpināt vēl un vēl;
- mazi bērni un vecāki, kuri uzskata, ka viņu bērns var darīt visu, kas ienāk prātā (tai skaitā ar kājām dauzīt pa cita pasažiera sēdekli sabiedriskajā transportā vai lidmašīnā, gramstīties gar citu cilvēku mantām, bļaujot krist veikalā gar zemi un vāļāties citiem gar kājām utt.) un domā, ka citi bez maz vai aiz laimes plaukstiņas sitīs, skatoties uz viņu lolojumu;
- stulbi, stereoptipu un aizspriedumu pilni cilvēki, kuri paši uzskata, ka ir šausmīgi gudri un pareizi (nu, kā piemērs tipiskie komentāri pie rakstiem par gejiem. No sērijas "sitie pedini visi ir jalikvide mani berni skatas ko vini redz ka divi veci laizas" kurus šausmīgā rakstības stilā raksta čaļi, kuri savās profila bildēs stalti kā ozoli un kuri paši laikam domā, ka ir baigie veči, bet no malas izskatās pēc prastiem, truliem lauķiem ar šauru, aprobežotu skatījumu uz dzīvi);
- cilvēki, kuri domā, ka tikai viņu dzīves modelis ir vienīgais pareizais.
Vēl varētu turpināt un turpināt, jo esmu viegli nokaitināms cilvēks un mani daudz kas kaitina un uzvelk. :D Bet nosauktās lietas laikam ir tās, kuras kaitina visvairāk.

Godīgi sakot tiešām izklausās baigi traki tā dzīvot.
24.02.2021 19:23 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Sparkle @ 24.02.2021 19:17
Mēğinu visu uztvert mierīgi, nekas tā baigi nekaitina, es varu kkādas neērtības vai kaitinošas lietas paciest vai pagadīt kad pāriet bez uzspāgšanas.

Kāpēc uzreiz ja kaitina tad tas nozīmē uzsprāgt? Mani var kaitināt lietas, bet tas nenozīmē,ka sākšu ārdīties vai kādam aizrādīt. Man jau liekas,ka ne vienmēr kaitināt ir uzsprāgt vai tagad kliegt un ārdīties. Bet katrs jau laikam citādāks esam.
24.02.2021 19:32 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Pēdējā laikā stipri kaitina cilvēki, kuri visur meklē sazvērestības.
24.02.2021 20:30 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
Oo jā, man arī riktīgi kaitina, ka cilvēks šņaukājas, iesnas tek, bet viņš nešņauc to degunu ārā. Ir bijušas reizes, kad vienkārši piedāvāju salveti
24.02.2021 22:31 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Eksperte @ 24.02.2021 19:23

Godīgi sakot tiešām izklausās baigi traki tā dzīvot.

Nu, pag, te vēl arī citas meitenes ir uzrakstījušas, ka kaitina cilvēki, kuri veikala rindā elpo pakausī, cilvēki, kuri veikalu ejās nostājas tā, ka nevar paiet garām, tie, kas pārvietojas pa ielu tā, ka nevar tikt garām vai bērni, kuri bļauj un spārdās. Es neuzrakstīju neko unikālu, tikai to, ko šeit pirms manis rakstījušas arī citas, bet nez kāpēc tieši es tagad skaitos tā nelaimīgā, kurai jāsēž mājās, lai citi man netraucētu dzīvot. Teorētiski to varētu attiecināt uz katru personu, kura šajā diskusijā padalījusies ar lietām, kas kaitina, bet nez kāpēc par nelaimīgu esmu nosaukta tieši es. Nu, redz, šī ir vēl viena lieta, ko varu pievienot savā "tas mani kaitina" sarakstā. :)
24.02.2021 22:56 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Laikam tie kuri domā, ka vārds kaitina nozīmē uzreiz bļaut seja cik cilvēks ir stulbs, paši tā dara un ir ar vājiem nerviem.
Ja mani kaut kas kaitina, tad es nodomāju pie sevis cik tas ir kaitinoši un pēc tam aizmirstu.
25.02.2021 06:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!