Veikalu atvēršana

 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Kāds ir jūsu viedoklis? Vai ar 1.martu vajadzētu atvērt visus veikalus, kuri līdz šim ir bijuši ciet? 🛍
23.02.2021 15:28 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Ļoti ceru, ka visu atvērs, kaut ar ierobežojumiem. Arī piekrītu, ka stulbums vispār bija vērt ciet. Visvairāk gribu, lai atver sporta zāles, bet tas laikam nav plānā.
Jau kādus 3 mēnešus staigāju nodilušās biksēs un botās. Bikses zinu tieši kādas firmas, kādu izmēru un kurā veikalā ir, internetā nepārdod, citas man nevajag, jo zinu, ka nepatiks/nederēs. Reāli ieiešu tai veikalā uz 5 min, pat jāmēra man nav. Par apaviem tā pat. Visu ziemu staigāju vienās botās, jau ir nonēsājušās, man vajag konkrētas firmas, konkrētu modeli. Internetā var nopirkt, BET 20€ vairāk + vēl sūtīšana. Nu wtf, kāpēc man tik daudz jāpārmaksā par tieši tādiem pašiem apaviem, kas tagad stāv veikalā.
24.02.2021 17:41 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.11.2020
1-2 menesus pasedet te dazi grib, ha ha. spanija un italija asedeja 3 menesus pavasara, viruss pazuda? ha ha. tad jaizrok zemnicas un jased tajas visu atlikuso dzivi. viruss nekur nepazudis.
24.02.2021 18:00 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Piekrītu pārējām meitenēm, kuras raksta, ka bija stulbums veikalus vispār vērt ciet vai aizliegt iegādāties noteiktas preces. Tā vietā bija nepieciešams ieviest stingrus ierobežojumus, kādi tie ir šobrīd - veikalā tiek ielaists noteikts skaits pircēju, netiek pieļauta drūzmēšanās, tiek kontrolēts, lai visi valkātu maskas un nedotos uz veikalu baros, bet pa vienam. Citādi tā situācija ir pilnīgi absurda. Tu vari ieiet, piemēram, būvmateriālu veikalā, kurā tiek kontrolēts pircēju skaits, un iegādāties stādus vai šķidrās ziepes, bet nedrīksti iegādāties naktslampiņu, kura stāv turpat blakus. Atliek attiecīgo lietu pasūtīt, piemaksāt par tās iepakošanu, ja preces cena nepārsniedz noteiktu summu, un tad vēlreiz iet uz to pašu veikalu pakaļ savai precei. Lieka vazāšanās apkārt un papildus naudas maksāšana par preci, kuru varētu iegādāties uzreiz uz vietas, ja jau reiz atrodies tajā veikalā.
Par apģērbu... Es vispār nekad apģērbu neesmu iegādājusies internetā, jo tā ir tāda laimes spēle. Bieži vien pat veikalā uz vietas mērot sava izmēra apģērbu, izrādās, ka tas neder vai uz auguma neizskatās labi. Ar apaviem ir līdzīgi, jo ir apavi, kuriem man der 35.izmērs, bet ir apavi, kuros der tikai 37., kā arī man bieži rodas problēmas ar apaviem, jo kaut kur kaut kas spiež, uzberž tulznas, tāpēc parasti izstaigāju vairākus veikalus, lai beigās VARBŪT izdotos atrast tādus, kuros jūtos daudz maz ērti. Protams, nav jau tā, ka mājās ir tikai viens apavu pāris, bet laikapstākļi mainās un ar tiem zābaciņiem, kuri derēja iepriekšējās ziemās, kuras bija bez sniega, šīs ziemas sniegu nevarēja izbirst, nācās no skapja dzīlēm rakt ārā savas vecās, nodilušās kerzas. Tā arī nāksies staigāt, kamēr neatvērs apģērbu un apavu veikalus, jo, ja sūtītu internetā, apavi nederētu vai spiestu, un nāktos atkal sūtīt atpakaļ, ātrāk pavasaris pienāktu kā es sagaidītu savus ideālos apavus.
24.02.2021 18:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits