Veikalu atvēršana

 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Kāds ir jūsu viedoklis? Vai ar 1.martu vajadzētu atvērt visus veikalus, kuri līdz šim ir bijuši ciet? 🛍
23.02.2021 15:28 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Meitene, kura komentēja par kilomax... es esmu pirkusi šo to tur (klātienē) un arī lētajās dienās atradusi labas lietas. BET. Tur jau tā lieta, ka tie, kuri nevar atļauties sev nopirkt jaunu apğērbu iet uz HUMANU, kur vari nopirkt maiciņu par 50 centiem nevis kilomaxu, kur par maiciņu samaksāsi 5 eiro. Manuprāt, kilomax ir pats dārgākais humpalu veikals. Protams, lietas tur arī labas, bet bieži maksā aptuveni tikpat, cik izpārdošanās jaunas. Par veikaliem domāju, ka vajag atvērt, jo tad cilvēku plūsmas izlīdzināsies. Daži iet uz veikalu pēc pannas, daži pēc zeķēm un daži pēc vēl kaut kā, bet tagad visi iet uz rimčikiem un maximām. Ja viss būtu vaļā, manuprāt, tās plūsmas mazliet izlīdzinātos. Nu ir noguruši cilvēki, kurjeri ir pārslogoti. Dažs visu ziemu, arī lielajos mīnusos staigāja pavasara pufaiciņā un kamēr sagaidīja savu ziemas jaku, ziema beidzās. 😁 Un nesakiet, ka "ziema nav pirmo gadu".. bērni un pusaudži aug kā sēnes pēc lietus un ej nopērc viņiem pareizu izmēru internetā, ja brīžiem viņš no drēbēm izaug 3 mēnešu laikā. (Man zināmajā gadījumā tas bija pusaudzis, bērnus droši vien neviens nevestu -20 grādos plānā pufaiciņā ārā.) Es esmu pret to, ka cilvēki iet uz veikalu ar bērniem, ja vien ir tāda iespēja, bet man reizēm sanāk iet uz veikalu 4 reizes nedēļā tikai tāda iemesla dēļ, ka mašīnas man nav, draugam ir darba mašīna, tāpēc viņējā nav te pilsētā, bet es vienā reizē no veikala nevaru atstiept 5 l ūdens bačoku (tas man tikai 2 dienām, daudz dzeru) un vēl produktus visai nedēļai. Nu nevaru! Kad it kā vēl varējām iet pēc pārtikas kopā, tiešām sanāca piepirkt daudz produktu un veikalu apmeklēt sestdienā un trešdienā. Un mēs arī tad gājām uz tuvējo mazo veikaliņu nevis speciāli kaut kur braucām. A vīriešus vienus uz veikalu laist nav jēgas arī ar sarakstu... par to esmu pārliecinājusies trīškārši 😁 piemēram... Ķīnas kāposta vietā nopērk ledus salātu, mazsālīta laša vietā kūpinātu, maltas kafijas vietā nopērk šķīstošo, bet pienu paņem tādu, kuram termiņš pēc 2 dienām cauri.. un tie vēl tikai ziediņi. 😁 Un esmu pārliecināta, ka vairums sieviešu, kuras stāv rindās tās rindas veido 4 reizes nedēļā tāpat kā es, jo nevar tik daudz iznest no veikala. 😁 Zinu dažas personīgi 🙂
23.02.2021 19:37 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
blacke, paņem diegu, adatu un sašuj taču. Nav jau nekur jāiet, kur tad tās jaunās apakšbikses liksi? 🙂😁
23.02.2021 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Minelūše @ 23.02.2021 17:11

Nu, un ko darīt tiem, kuri ikdienā iepirkās lietotu preču veikalos un nevar atļauties nopirkt piemēram apģērbu par tādu cenu kā internetveikalos? Ko darīt cilvēkiem gados, no kuriem daļa vispār ar datoru neprot apieties, kur nu vēl kaut ko pasūtīt?

Par cilvēkiem gados es piekrītu, bet ņemot vērā to, cik taupīgi tie cilvēki dzīvo, domāju, ka viņiem nevajag katru sezonu jaunas drēbes. + ja ir kas nepieciešams un ir bērni/mazbērni, gan jau viņi var palīdzēt ar iepirkumiem internetā.
23.02.2021 19:45 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Un es negribu ticēt, ka cilvēks, pirms veikalu slēgšanas, dzīvoja vienās apakšbiksēs un vienās biksēs. 😀
23.02.2021 19:46 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Eu nu kamon, ko man tagad apenes skaitīt? :D Bet jā, man vajag jaunas, citādi kamēr drēbes mazgājas tikmēr man nav ko vilkt, jo man pa lielam visas ir melnas un es drēbes nemazgāju katru dienu, jā, jā, var ar rokām izmazgāt, zinu, bet šitā tad visam var atrast miljons bet un citas pieejas. Tad jau diskusijai nav jēgas, priekškam mums veikalus, visu var sašūt un tak arī pāršūt :D
23.02.2021 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Manuprāt, šajā pandēmijas laikā ir jāatrod citas pieejas un ir nedaudz jāizkāpj no komforta zonas. Tev tikai apenes jāizmazgā ar rokām retu reizi. 😀
Bet, nu labi. Tā pat viss būs slikti. Veikali ciet - slikti. Kad veikali atvērsies ar striktākiem ierobežojumiem, atkal būs slikti, jo būs jāstāv garās rindās utt. 😁
23.02.2021 19:55 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nu nē, nevajag pārspīlēt un uztver to nezin kā, es vienkārši piedalījos diskusijā, nevis te sūkstos,ka es kko nevaru nopirkt, bet iesmeju,kad tika pajautāts tieši par to vai plīst pa vīlēm, jo jā, man tādi gadījumi ir :D Es šo visu ar humoru rakstu, lai ir ciet, lai ir vaļā, var arī bez apenēm pastaigāt :D
23.02.2021 19:57 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nez, visur ir izmēru tabulas. Nesen tieši saņemu paciņu no Lindex ar apakšveļu, viss der ideāli.
23.02.2021 19:59 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Apenes, tad apenes, bet cilvēkiem mēdz saplīst zābaki, nolietoties mēteļi, man tagad darbam jaunu somu vajadzētu.
Man ir, visu laiku likās, ka nevēlama īpašība- visas šmotkas iepirkt daudzas no viena veida (3 garie ziemas zābaki, kādi 5 pavasara zābaki utt.). Tagad jau labi, bet centos no tādas pirkšanas tikt vaļā, pēc šitā nemūžam neatmetīšu tieksmi pirkt to, ko īsti nevajag.
23.02.2021 20:04 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ūdens bunžas nu dien ir neracionāla naudas tērēšana 😕
23.02.2021 20:07 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Ja godīgi, tad esmu jau pieradusi pie tā, ka daudzi veikali ir ciet. Ietaupās nauda, bet sūtu arī internetā. Tagad vairāk piedomāju pie tā, vai tiešām man to vajag.
Sapratu, ka ar esošiem ziemas zābakiem varu nostaigāt arī 2 .sezonu diendienā, arī ar ziemas vējjaku 2.sezonu, tiem pašiem feinajiem dūraiņiem. 😁 Pavasarī arī būs ,ko vilkt. Vasarā arī .😁 Nav tik traki! Par apakšveļu-piekrītu. To nopirkt internetā ir diezgan riskanti, pat ar visu mērīšanu.
Protams, ka ģimenēm ar bērniem ir grūtāk.
Veikalu atvēršana, pirmajās dienās, noteikti izraisīs pamatīgu drūzmēšanos. Jo aizliegtais, beidzot būs pieejams.😎
23.02.2021 20:16 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
sugar, Nu, mēs dzīvojam Jelgavā un šeit neiesaka dzert ūdeni no krāna. Tas ir hlorains un kaļķains. Esmu dzērusi pāris reizes, bet īsti labi pēc tam nejutos. Vārīts ūdens? Vārīts, auksts ūdens man negaršo. 🙄 Filtri? Par tiem neesmu domājusi. Bet mana kursabiedrene patiešâm bija veikusi pētījumu par dzeramā ūdens kvalitāti Jelgavā, kad mācījās vidusskolā un kad reiz jautāju, kā ar mūsu rajonu, teica, ka grīdas mazgāšanai lielisks ūdens, pašam nomazgāties arī ir ok, bet uzturā nevajadzētu lietot. Un es arī redzu atšķirību.. kad sāku dzīvot Jelgavā, man nākamajā dienā pēc matu mazgāšanas tie ir taukaini. Kad aizbraucu pie mammas un izmazgāju matus tur, taukoties sāk 3.dienā. tā kā nesaki viss, ka lieka naudas izmešana! Piedodiet.. par to īsti nebija diskusija. 😁 un blacke.. man arī ir palikušas tikai ap 15 apakšbiksēm, ieskaitot pāris baltās un pāris "TO" dienu, jo mēdzu ik pa laikam nopirkt un izmest nodilušās, bet tagad jau kādu laiku nav sanācis. Maximas omīšu apakšbikšu vecumu vēl neesmu sasniegusi😁
23.02.2021 20:43 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
es esmu ļoti dusmīga uz LV interneta veikaliem :D pēdējos mēnešos aktīvi pērkos tikai internetā un 80% preču vai nu neatbilst aprakstam (kas mani sadusmo visvairāk) vai nu nāk 3-4 nedēļas (lai gan mājas lapā norādīts - ir noliktavā). un atpakaļ sūtīšanu / naudas atgriešanu var pataisīt sarežģītu un laikietilpīgu, esmu ar vairākām precēm tāāā iztērējusi laiku. nezinu vairs kuram internetveikalam ticēt, labāk pērku ārzemju pārbaudītajos un rēķinos ar ilgāku piegādi, nekā LV veikalos un tad sagaidu visādus brīnumus.
besī nenormāli 😁 cik jauki bija šo besi te izlikt!
23.02.2021 21:31 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.11.2020
Onlainaa pasuutiit ir forshi, kameer viss labi. Cik laika un nervu panjem, piemeeram, pazaudeetas, nepiegaadaatas vai nozagtas pacinjas. Iesniegt suudziibas, rakstiit meilus un zvaniit izsuutiitaajam un kurjerservisam, pieprasiit atmaksu, pievienot dokumentus par apmaksu un preces veertiibu. x reizes kaut ko pieraadiit. Cik no Juusu vecmaaminjaam/vecteetinjiem ir uz to speejiigi? Lielaakaa dalja pasuutiit onlainaa nemaak, kur nu veel ar to visu njemties, ja ir probleemas.
24.02.2021 13:10 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Meitenes , vai 4f drēbes atbilst izmēriem? Noskatīju džemperi , bet pēc tas tabulas būtu jāņem lielāks izmērs. Vai labāk vadīties pēc tā , kāds ir izmērs pašai?
24.02.2021 13:12 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Mia6 @ 24.02.2021 13:12
Meitenes , vai 4f drēbes atbilst izmēriem? Noskatīju džemperi , bet pēc tas tabulas būtu jāņem lielāks izmērs. Vai labāk vadīties pēc tā , kāds ir izmērs pašai?

Es ieteiktu ņemt lielāku, man ir 4f termoveļa, kur norādīts izmērs S-M, bet vairāk liekas XS-S.
24.02.2021 13:16 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Es laikam esmu tas retais vienradzis, kas spēj nopirkt internetā visu, pat apakšbikses un krūšturus, ziemas zābakus, pirms ziema beidzas, un milzīgos pārtikas kalnus. Un nē, nav man "standarta augums" vai milzu pacietība un superspējas, vai zemas prasības pret kvalitāti. Tieši otrādi, man nav pacietības vazāties pa t.c., meklējot "īsto" apeņu pāri, pavadīt lielveikalā 2h, lai saliktu pilnus ratus, stāvēt rindā un tad braukt mājās.
Izbaudu to, ka tagad internetā ir iespējams pasūtīt praktiski visu, turpināšu to darīt arī, kad veikali būs vaļā.
24.02.2021 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Es varbūt izcelšos, bet es daudz labāk gribētu 1,2 mēnešus pasēdēt ieslodzīta mājās, lai pēc tam ir normālāka dzīve Latvijā.
Citādāk mēs mētāsimies vēl ļoti ilgi. Atvērs veikalus, skaitļi augs, atkal slēgs ciet un tā ilgu laiku. Apskaužu Jaunzēlandes iedzīvotājus
Cerams uz vasaru uzlabosies
24.02.2021 15:19 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Es varbūt izcelšos, bet es daudz labāk gribētu 1,2 mēnešus pasēdēt ieslodzīta mājās, lai pēc tam ir normālāka dzīve Latvijā.

Uz to viss arī iet, būs mums pavasarī reāls lockdown, jo nekā citādi cilvēkiem nepielec, ka nevajag lieki vazāties apkārt in čupoties.
24.02.2021 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 3451
Reģ: 05.08.2013
Bija gadījums ar apaviem bērnam.. Ziemas zābaki mūsmājās nav katram pa vairākiem, bet reāli vieni. Zābaki saplīsa, kā jau tas mēdz gadīties.. salīmēt/salabot tur nebija ko. Sūtu jaunus - jāgaida nedēļa. Rudens zābaki pa švaku ar visu zeķi priekš -20 (tad bija). Meklēju lietotus - pat ar uguni nevarēju atrast. Sagaidam zābakus - atnāk par mazu, sūtu prom, gaidu nākamos :D Rezultātā tos zābakus nemaz vairs nevajag :D Rezultātā bērns staigāja ar aizlienētiem zābakiem, pašvērtējums kā vecākam - nulle :D Ir jau norādīti izmēru tabulā tie cm, bet ne vienmēr tas viss atbilst realitātei. Cik jau drēbes neesmu sūtījusi atpakaļ - man riebjas. Vai arī bildē izskatās labi, atnāk kaut kāda humpala.
24.02.2021 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits