Herbalife

 
Reitings 45
Reģ: 18.02.2021
man ir ļoti daudz liekā svara. gribu notievēt ātri, taču neatgriezeniski. draudzene izplata herbalife, viņa man saka, lai pamēģinu. Ar herbalife putriņām, tējām un vitamītiem it kā varot notievēt tā, lai svars atpakaļ nenāk.
kāda no jums ir lietojusi herbalife?
esmu lasījusi, ka no NL smartiem un drainefectiem it kā aknas varot "sabeigt". ar Herbalife nav tāpat?
p.s man vajag reālu viedokli, nevis herbalife izplatītāja domas, jo izplatītājs par savu produkciju nekad neko sliktu neteiks :)
18.02.2021 10:55 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Kāpēc neizvēlēties kādu maratonu, kur gatavo veselīgu ēdienu? Fit_feruza, everitapastukhova, larisamarija_ifbb un vairakas citas, kas piedāvā kā aizvietot cukuru, taukus utt. Katra var atrast kādu maratona organizatori, kas vispiemērotākā un iegūtais noteikti ilgtermiņā būs vērtīgāks.
19.02.2021 13:18 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.02.2021
Pārstājot leietot tos draņķus svars nāk atpakaļ!!!
19.02.2021 16:32 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.01.2021
Ir IG tāda sabine.slo, ja interesē HB. Aptuveni tas pats, kas kachinja, tikai daudz mazākā mērogā, un 10x kaitinošāka 😂
Bērnus baro ar “kokčiem” (kā man riebjas tas vārds), vervē visus strādāt herbalife, un stāsta, kā tas mainīs dzīvi uz visiem laikiem.
19.02.2021 16:58 |
 
Reitings 1
Reģ: 15.04.2021
Piedalos jau vairākos HB izaicinājumos esmu ļoti apmierināta un viss forši. Draudzene pirms 2 gadiem piedalījās zaudēja - 25kg. Nekas nav atnācis atpakaļ. Bet protams ,kā svars atnaks atpakaļ divkāršīgi vai pat trīskāršīgi ja turpinās rīt kā c*ka. Būsim reāli,tas ir sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids. Bet ,ja pēctam turpināsi ēst kā iepriekš tad svars nāks atpakaļ,tā tas dzīve iekārtots:)
15.04.2021 07:42 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.04.2021
Mani sūtīja uz Herbalife mans ģimenes ārsts. Jo vienmēr esmu bijusi ar lieko savu un analīzēs vienmēr kaut kā pietrūka. Tagad analīzes fanatstiski labas, kā nekad. Lietoju Herbalife, zaudēju -20 kg. Jūtos fantastiski un nav man nekas sabojāts. Māsīca notievēja - 36 kg. Viss ir lieliski. Vai nāks atpakaļ? Protams, ja atkal sāks ēst tā, kas tad noveda pie šī liekā svara. Man patīk viņu uzturu apmācības, jo māca arī par parasto uzturu, ne tikai Herbalife. Zinu veikālā tagad ko pirkt un ko nē. Ļoti labas iegūtas zināšanas. Svars nenāk atpakaļ, jo zinu ko pareizi iedot savam organismam, lai ilgstoši būtu labā formā un vesela. Līdz ar to arī sejas āda uzlabojās fantastiski. Arī sporta aktivitātes pielāgo katram pēc vajadzībām un iespējām, lai tas neietekmētu veselību. Nevienu brīdi nenožēloju, ka piedalījos šajos izaicinājumos. Un man ir pilnīgi vienalga ko saka citi, jo katram ir tiesības uz savu viedokli. Tāpēc mīļās, es izdaru savu izvēli un jūs savas. Fantastiski jau vien ir tas, kas vēlas un rūpējas par sevi!!!
18.04.2021 11:16 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
sirsnina37 @ 18.04.2021 11:16
Mani sūtīja uz Herbalife mans ģimenes ārsts. Jo vienmēr esmu bijusi ar lieko savu un analīzēs vienmēr kaut kā pietrūka. Tagad analīzes fanatstiski labas, kā nekad. Lietoju Herbalife, zaudēju -20 kg. Jūtos fantastiski un nav man nekas sabojāts. Māsīca notievēja - 36 kg. Viss ir lieliski. Vai nāks atpakaļ? Protams, ja atkal sāks ēst tā, kas tad noveda pie šī liekā svara. Man patīk viņu uzturu apmācības, jo māca arī par parasto uzturu, ne tikai Herbalife. Zinu veikālā tagad ko pirkt un ko nē. Ļoti labas iegūtas zināšanas. Svars nenāk atpakaļ, jo zinu ko pareizi iedot savam organismam, lai ilgstoši būtu labā formā un vesela. Līdz ar to arī sejas āda uzlabojās fantastiski. Arī sporta aktivitātes pielāgo katram pēc vajadzībām un iespējām, lai tas neietekmētu veselību. Nevienu brīdi nenožēloju, ka piedalījos šajos izaicinājumos. Un man ir pilnīgi vienalga ko saka citi, jo katram ir tiesības uz savu viedokli. Tāpēc mīļās, es izdaru savu izvēli un jūs savas. Fantastiski jau vien ir tas, kas vēlas un rūpējas par sevi!!!

Pirmoreiz dzirdu, ka ģimenes ārsts sūta uz Herbalife. 😁
18.04.2021 11:36 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
C00L Dzipsy @ 18.04.2021 11:36

Pirmoreiz dzirdu, ka ģimenes ārsts sūta uz Herbalife. ?

Vai ne? Laikam pats izplatīja. 😂
18.04.2021 12:01 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 18.04.2021 12:01

Vai ne? Laikam pats izplatīja. ?

Ģimenes ārsts parasti nosūta pie dietologa vai pats sastāda ēdienkarti ar atļautajiem un aizliegtajiem ēdieniem, dzērieniem. Nu labi, es vēl pieļauju, ka ģimenes ārsts var ieteikt "svara vērotājus". Bet nu ne jau Herbalife! 😁 Gribētos zināt kas ir šis ģimenes ārsts. 😁
18.04.2021 12:28 |
 
Reitings 1
Reģ: 11.09.2021
Herbalife pazīstu jau gadus 20. Pirmo reizi ar herbalife jaunībā nometu svaru - 14 kg mēnesī. Svers atpakaļ neauga. Un tā bija līdz grūtniecībai. Grūtniecības laikā pieņēmos ļoooti. Daudzas reizes ievēroju Stokholmas diētas,Minesotas diētas, un ko tik visu vēl nē... Viss ok, bet tikko pārtraucu diētu - svars atpakaļ. Tad nu atkal pēc 20 gadiem atgriezos pie Herbalife. Un - woalā - nometu svaru, atpakaļ nekas nenāk. Tas, ko iemāca herbalife - nepierīties kā sivēnam. Jā, es sportoju, esmu atguvusi formu. Esmu laimīga :)
p.s.Herbalife neizplatu.
11.09.2021 14:09 |
 
Patīk
Reitings 11959
Reģ: 27.01.2021
chikaaa1 @ 19.02.2021 10:15
es varētu ēst sabalansēti un pat nelietot to herbalife, bet katru dienu darba dienas beigās gribu panašķoties. gribās kaut ko saldu, piemēram, šokolādi vai konfektes. cik esmu dzirdējusi, tad herbalife pulveru kokteiļi ir saldi un varbūt negribētu našķoties ar saldumiem. vai varbūt ir kāda cita alternatīva šim?
tāpēc man vislabāk strādā kcal skaitīšana, ja gribu nomest kādu kg. ir čakars sākumā, bet pierodi. tā arī var atļauties kādu saldumiņu, lai nav sevi jāmoka. labāk apēst tās divas konfektes vakarā nekā brutāli izslēgt miltus, cukuru utt, tā vienkārši sevi morāli spīdzinot + iedzenot nepatiku pret diētām kopumā. daudz kustēties pēc iespējas (nevajag uzreiz skriet uz zāli 6x nedēļā, kaut vai lifta vietā trepes, vairāk staigāties u.tml).
11.09.2021 17:15 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.07.2016
Labāk apskaties www.edunsporto.lv, tur sīki un smalki aprakstīts par uzturvielām, utt. Ineta arī ēdienkartes sastāda, tur daudz dažādas receptes pieejamas.
Vēl labs ir Mārtiņš Bidiņš, viņš māca citādu attieksmi pret ēdienu, tas ilgtermiņa strādā.
11.09.2021 21:44 |
 
Reitings 2
Reģ: 23.04.2023
Notievēšanas tabletes - https://nuvialab.com Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta. Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Acai Berry. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.
23.04.2023 20:46 |
 
Reitings 1552
Reģ: 06.10.2022
chikaaa1 @ 19.02.2021 10:15
es varētu ēst sabalansēti un pat nelietot to herbalife, bet katru dienu darba dienas beigās gribu panašķoties. gribās kaut ko saldu, piemēram, šokolādi vai konfektes. cik esmu dzirdējusi, tad herbalife pulveru kokteiļi ir saldi un varbūt negribētu našķoties ar saldumiem. vai varbūt ir kāda cita alternatīva šim?

Ja vakarā našķosies tad nebūs brīnumlīdzekļu. Jāsāk ar vismaz 2l ūdens dienā. Pietiekami daudz dārzeņi, proteīns, bet tas nenozīmē ka jābadojas un jaēd tikai salāti. Un kustības. Kaut vai pastaiga. Ja ir tiešām liels svars un pati saki ka vakaros ēd saldumus, tad sakārtojot ēšanu jau varēs redzēt izmaiņas. Un, protams, nekādas colas un tādi dzērieni (arī alko) jo tur ir ļoooooti daudz kaloriju.
23.04.2023 20:54 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.01.2024
chikaaa1 @ 18.02.2021 10:55
man ir ļoti daudz liekā svara. gribu notievēt ātri, taču neatgriezeniski. draudzene izplata herbalife, viņa man saka, lai pamēģinu. Ar herbalife putriņām, tējām un vitamītiem it kā varot notievēt tā, lai svars atpakaļ nenāk.
kāda no jums ir lietojusi herbalife?
esmu lasījusi, ka no NL smartiem un drainefectiem it kā aknas varot "sabeigt". ar Herbalife nav tāpat?
p.s man vajag reālu viedokli, nevis herbalife izplatītāja domas, jo izplatītājs par savu produkciju nekad neko sliktu neteiks :)
Par Herbalife - man visu dzīvi ir problēma ar svaru. Lai Dievs nogrābstās,ko tik neemsu mēģinājusi! Vienmēr svars nāk atpakaļ. 2x dzīvē man izdevās nomest svaru un saglabāt to ilgi. 1.x jaunībā ar Herbalife. Svars daudzus gadus nenāca klāt. Pēc grutniecības bija ļoti liels svars. Un atkal Herbalife palīdzēja glābt situāciju. Nu jau gadiem nenāk atpakaļ svars. Bet jaatceras būtiska lieta-svaru nevar un nedrīkst nomest ātri. Man 6 mēnešus aizņēma svara mešana. Un Herbalife lietoju. Jo? Jo tur ir nepieciešamie vitamīni,kas neliek organismam izjust vajadzību pēc nevajadzīga ēdiena. Un jā,sports,sports,sports. Pati Herbalife netirgoju-tā ka pie manis nevērsties. Ja savajagas konsultantu-varu savu ieteikt. Viņa izskaidros būtiskāko. Panacejas nav. Ir jāstrādā ar sevi,savu vēlmi negausīgi rīt un norīties. Es te sevi domāju,ne kādu citu🙂
07.01.2024 15:57 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Iesaku IG Martins Bidins, atstāj ļoti vērtīga uztura satura iespaidu. Neesmu mēginājusi, nav vajadzības, bet nekad neietu uz pulverīšiem.
Proteīnu gan lietoju pēc svaru zāles. Un izslēdzu gaļu no uztura, arī tāpēc.
08.01.2024 00:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits