Vakcīnas

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vakcinēties iesiet?
Varbūt kāds jau ir bijis? Un kā? Varbūt pat kādam no šī foruma aktīvajiem lietotājiem ir bijis covid?
Tāpat vien, ziņkārīgas pēc. Par to vai es iešu, nezinu pagaidām. Līdz galam neuzticos tām vakcīnām.
17.02.2021 19:05 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Es gan neteiktu, ka viss ir tik viennozīmīgi.
Ģimenē izslimoja divi radi, pāris ap gadiem 50. Sieva, kura pati ir medmāsa un pret veselību savu izturas atbildīgi, izslimoja diezgan smagi, pat ātros saukt vajadzēja. Viņas vīrs, kurš nekādus vitamīnus nelieto un vēl ir bijis pusi sava muža kaislīgs smēķētājs - tika cauri ar vieglu temperaturu pāris dienas
18.02.2021 10:30 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Man arī ir skepse pret vitamīniem kā zelta panaceju.
Protams, veselīgs uzturs un dzīvesveids mazina riskus, bet neizslēdz tos pilnībā. Un relatīvi pret vakcīnu visticamāk mazina riskus krietni mazāk.
18.02.2021 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Es vēl domāju par to vai vakcinēšos vai ne. Dzīvesbiedram radinieks no covid komplikācijām nomira. Ir pazīstami cilvēki, kuri ir saslimuši un ir izveseļojušies. Un ir tādi, kas uztaisījuši antivielu testu un konstatējuši, ka bijuši slimi, pat to nezinādami. Tas ir tāpat kā ar gripu - daži izslimo viegli, daži smagāk. Un no gripas nemirst, bet mirst no gripas izraisītajām komplikācijām, tā pat tas ir ar covid.
18.02.2021 10:57 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
TheOatMeal @ 18.02.2021 10:30
Es gan neteiktu, ka viss ir tik viennozīmīgi.
Ģimenē izslimoja divi radi, pāris ap gadiem 50. Sieva, kura pati ir medmāsa un pret veselību savu izturas atbildīgi, izslimoja diezgan smagi, pat ātros saukt vajadzēja. Viņas vīrs, kurš nekādus vitamīnus nelieto un vēl ir bijis pusi sava muža kaislīgs smēķētājs - tika cauri ar vieglu temperaturu pāris dienas

Nav, nav viennozīmīgi, jo smēķētājiem ir iesnas un arī tās var kalpt kā aizsarbarjera 😁
Arī mikroflora no svara. Var gadīties, ka vīrs mīl griķus un kefīru, kas šajā gadījumā arī labi. Kefīrs vēderam, griķi varam un gaļa citiem vitamīniem. 😜
18.02.2021 11:09 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Vēl jau atkarīgs no cilvēka imūnsistēmas. Ļoti daudziem smēķētājiem ir laba imūnsistēma un aizsargbarjera pret plaušu saslimšanām. Protams, pati smēķēšana nav laba, bet redz citiem veselība stipra. Vispār saka, ka vēl no saslimšanas pasargā vodka. Var dzert katru dienu mazos daudzumos, un stiprināt veselību.
18.02.2021 11:20 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Kā jau es minēju - viegla izslimošana vēl neliecina, ka seku slimošanai nav. Vīrietis, par kuru runāju, savas plaušas nav pārbaudījis. Bet ir paziņu lokā gadījumi, kad pēc vieglas slimošanas plaušas ir sabojātas tāpat kā tiem, kas slimoja smagāk. Vēl paziņai, pēc vieglas pārslumošanas, uzradās problēmas ar nierēm. Tā kā viegla slimošana arī nav garants. Tas, ka nekas nesāp, neliecina par to, ka klusītēm netiek bojāti orgāni.
18.02.2021 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)