NL “Žestj maratons”

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Meitenes!!
Daudzas no jums varbūt piefiksēja, ka fitnesa treneris Ivars Maksimuks pēdējā nedēļā ļoti aktīvi kritizēja NL produktus un to pārdevējas: Saulieti, Vucēnu, utt.
Es aktīvi sekoju līdzi. 😁 NL pārdevējas nosodīja Ivaru par to, ka viņš nemaz nav mēģinājis šos produktus un izsaka savu viedokli. Tad nu Ivars nolēma iegādāties produktus tievēšanas maratonam 100€ vērtībā. 😁 Dalīsies ar saviem iespaidiem, rezultātiem.
Te links uz viņa profilu: https://instagram.com/ivarsmaksimuks?igshid=1py5fv7ufhyqx
Būs interesanti pasekot līdzi šim jampadracim. 😁
14.02.2021 21:42 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pedejais komentars 🤣🤣🤣
02.03.2021 23:20 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Wonder woman @ 02.03.2021 22:25
Baiba Jansone prasija vai sekotaji grib redzet ,cik vinja nopelnijusi NL ,jo sodien algas diena ,bet nu lidz sim tā arī nav ielikusi postu ar to cik lielu “čunguri “ nopelnījusi ?
Meanwhile Agritabb filmē savu balkonu un puki podu,kas pilns ar cigarešu izsmēkiem,fui ko tik pretīgu likt un pašai smieties!
Es jau saprotu,ka vinjas visas grib skaistu luksusa dzivi ,bet nu tie apstakli ko pašlaik rāda nu neizskatas galīgi labi,vēlviens pritons,tas dzivesveids ar to ko vinjas runa par tiem ienakumiem neiet kopā ar realo situaciju ko var story redzet !

+++ Tieši tā! Tajā mirklī, kad paziņa IG lielās ar savu strauji augošo NL biznesu un to, cik daudz klientus ir savākusi, tas neiet kopā ar to, ka IG storijos, filmējot savas kājas (wtf, tā arī nesaprotu priekš kam tas vispār jādara), var redzēt, ka abās kedās caurumi caur kuriem var saskatīt zeķu krāsu. :D Nē, es nesmejos par to, ka cilvēkam var nebūt nauda jauniem apaviem, bet par to, ka cauras kedas kaut kā neiet kopā ar to bagātnieces tēlu, kuru cenšas uzburt. Es, ja mēģinātu nofeikot savu bagāto dzīvesveidu, mazliet vairāk piedomātu pie tā, ko publicēju internetā. Būs viņai tas jāiesaka. :D
02.03.2021 23:31 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Baiba nomainīja uz privātu savu profilu
03.03.2021 00:48 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Vuceens Reklamē @andrapaula , TĀ MEITENE IR PAULAS FREIMANES LABĀKĀ DRAUDZENE ! :D Nu camon! 😀😀😀
03.03.2021 00:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Baiba uzlika privato profilu, laikam, izlasija komentarus seit😆
03.03.2021 00:51 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu tā Agrita no NL filmējas ģimene burkā un tur viss skaidrs :D
03.03.2021 06:25 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
core @ 03.03.2021 06:25
Nu tā Agrita no NL filmējas ģimene burkā un tur viss skaidrs :D

Katrīnai pirms brauca virsū Ivaram par to”mistkasti “ vajadzeja paskatities savas komandas NL story ,lai zin kados pritonos slavenā NL produkcija tiek reklamēta,galvenais tie apstākli tiešām neizskatās labi,bet pērk meitenes visus šo produktus par lielu naudu in sadomājas ,ka drīz dzīvos,kā Sauliete,bet nu līdz tam,kā līdz saulei!
Vēl man jocīgi liekas ,tā skaistumu produktu reklamēšana “tikko pēc dušas/vannas “ ok saprotu uzvelk kadu smuku halātinju,kad Sauliete reklamē izskatās estētiski,bet kad Baiba ar Agritu abas dvielī ietinušās reklamē Tad gribas ātri tos story pārškirt
03.03.2021 09:16 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Vēl tieši par Baibu runājot ,mana draudzene pagājušo vasaru pirka šad tad kaut kadu pulveri,lai aizstātu vienu maltīti,situācija sekojoša ,lai itkā nav ilgi jāgaida Baiba piedāvāja draudzenei pirkt caur kādu tur lapu,bet Tad jāsūta 2 bundzas,beigas draudzene piekrita,bet pēc solītajām 2-4 dienām piegāde vel nebija sanemta,beigas paku Baiba izsutija vinjai uz Franciju no Uk,Lai gan bija solijusi ka būs pa tiesho no citurienes,sanāca ,ka nopirka 2 bundzas,Lai itka sanjemtu ātrāk,bet beigas sanjēma ,kā ierasts pēc nedeljas ,karoč normali apčakarēja!
03.03.2021 09:22 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Wonder woman @ 03.03.2021 09:16

Katrīnai pirms brauca virsū Ivaram par to”mistkasti “ vajadzeja paskatities savas komandas NL story ,lai zin kados pritonos slavenā NL produkcija tiek reklamēta,galvenais tie apstākli tiešām neizskatās labi,bet pērk meitenes visus šo produktus par lielu naudu in sadomājas ,ka drīz dzīvos,kā Sauliete,bet nu līdz tam,kā līdz saulei!
Vēl man jocīgi liekas ,tā skaistumu produktu reklamēšana “tikko pēc dušas/vannas “ ok saprotu uzvelk kadu smuku halātinju,kad Sauliete reklamē izskatās estētiski,bet kad Baiba ar Agritu abas dvielī ietinušās reklamē Tad gribas ātri tos story pārškirt

Jā, piekrītu. Naivās meitenes tic, ka sasniegs to pašu līmeni... Nu neticu...
03.03.2021 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 30.03.2013
Sauliete story ielikusi Nikas Lindes postu vai kko tādu, vai tad Nika Linde nebija viena no tām, kas teica, ka neatbalsta pulveru diētas utt?! 😂😂😂
03.03.2021 17:10 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Var redzēt, ka Vucēna jaunajā foto ir ļoti stipri pieņēmusies svarā. Labi, es saprotu, ka viņa ir stāvoklī, un tas ir normāli, ka svars nāk klāt. Bet mani izbrīna, un tad vispār neredzu jēgu, ka viņa rij tos pulverus grūtniecības laikā! Ja pulveri paredzēti "tievēšanai", kādu mērķi viņa grib sasniegt, esot grūtniecībā? Notievēt? Ja pulveri nepalīdz(ko mēs arī zinām, ka tas tā ir), tad nafig viņa ar to ķīmiju baro savu bērnu??? Vienkārši neizprotu viņas rīcību!!!
Un, starp citu, paskatīsimies, kā viņa uz saviem pulveriem notievēs pēc bērna piedzimšanas. Tagad var redzēt, ka daudz uzņems. Tad mēš paskatīsimies, cik ļoti tie pulveri palīdzēs viņai.............
03.03.2021 17:45 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Grenarda @ 03.03.2021 17:45
Var redzēt, ka Vucēna jaunajā foto ir ļoti stipri pieņēmusies svarā. Labi, es saprotu, ka viņa ir stāvoklī, un tas ir normāli, ka svars nāk klāt. Bet mani izbrīna, un tad vispār neredzu jēgu, ka viņa rij tos pulverus grūtniecības laikā! Ja pulveri paredzēti "tievēšanai", kādu mērķi viņa grib sasniegt, esot grūtniecībā? Notievēt? Ja pulveri nepalīdz(ko mēs arī zinām, ka tas tā ir), tad nafig viņa ar to ķīmiju baro savu bērnu??? Vienkārši neizprotu viņas rīcību!!!
Un, starp citu, paskatīsimies, kā viņa uz saviem pulveriem notievēs pēc bērna piedzimšanas. Tagad var redzēt, ka daudz uzņems. Tad mēš paskatīsimies, cik ļoti tie pulveri palīdzēs viņai.............

Es domāju, ka viņa notievēs easy pēc grūtniecības un pēc tam atkal laidīs viņas bildes uz riņķi nākamos piecus gadus, reklamējot energy diet un Žestj maratonu.
03.03.2021 18:12 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
missfortune @ 03.03.2021 18:12

Es domāju, ka viņa notievēs easy pēc grūtniecības un pēc tam atkal laidīs viņas bildes uz riņķi nākamos piecus gadus, reklamējot energy diet un Žestj maratonu.

Principā, īsti nemaz nesaprotu, kas viņai notiek ar to svaru. Pašķirstīju albumu, un +/- slaida viņa izskatījās gadu atpakaļ. Janvāris-Februāris 2020.gads. Pēc tam viņa kļūst arvien pilnīgāka un pilnīgāka (vēl nav grūtniece). Maijs-jūlijs, kur viņai foto ar Rafu, tur jau pilnīgāka, nekā Janv-Febr (joprojām vēl nav grūtniece). Bet jau foto augusts-seprembris, kur viņai varētu būt tikai pirmais grūtn.mēnesis- izskatās jau KRIETNI pilnīgāka. Pat esot stāvoklī, pirmajā mēnesī šaubos, ka svars baigi nāk klāt. Tad rodas jautājums, vai tik viņa nemaldina savus sekotājus, ar tām foto, kas ir taisītas pagājušā gada janv.febr., kur tiktiešām iespējams bija kaut ko nometusi, un tie ir tikai viņas vienīgie foto, jo, nu, sorry, pēc tam tie parametri viņai tik nāk un nāk klāt....vai, nu tiešām, sēžot uz pulveriem, viņa pati pamazām kļūst resnāka, nemaz to nepamanot???
03.03.2021 18:28 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Wonder woman @ 02.03.2021 22:25
Baiba Jansone prasija vai sekotaji grib redzet ,cik vinja nopelnijusi NL ,jo sodien algas diena ,bet nu lidz sim tā arī nav ielikusi postu ar to cik lielu “čunguri “ nopelnījusi ?
Meanwhile Agritabb filmē savu balkonu un puki podu,kas pilns ar cigarešu izsmēkiem,fui ko tik pretīgu likt un pašai smieties!
Es jau saprotu,ka vinjas visas grib skaistu luksusa dzivi ,bet nu tie apstakli ko pašlaik rāda nu neizskatas galīgi labi,vēlviens pritons,tas dzivesveids ar to ko vinjas runa par tiem ienakumiem neiet kopā ar realo situaciju ko var story redzet !

Draudzene atsūtija screenu. Baiba privāti viņai aizsūtija, ka nopelnijusi ķipa 866€ , bet pēc tā scrēna nesapratu, kā tur sanāk 866, un vispār viņas izrēķina cik iztērējušas sākumā? Jo to naudu viņas taču dabū tērējot. Cik skatos tad apalītei pilna māja ar NL mēsliem, reāli viņa izgrūdusi tur noteikti pāris štukas un tos 800 ( un arī ja tiešām tik daudz) dabujusi atpakaļ. Tā taču nav tīrā peļņa, ko var pļūtīt.
03.03.2021 19:15 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Grenarda @ 03.03.2021 18:28

Principā, īsti nemaz nesaprotu, kas viņai notiek ar to svaru. Pašķirstīju albumu, un +/- slaida viņa izskatījās gadu atpakaļ. Janvāris-Februāris 2020.gads. Pēc tam viņa kļūst arvien pilnīgāka un pilnīgāka (vēl nav grūtniece). Maijs-jūlijs, kur viņai foto ar Rafu, tur jau pilnīgāka, nekā Janv-Febr (joprojām vēl nav grūtniece). Bet jau foto augusts-seprembris, kur viņai varētu būt tikai pirmais grūtn.mēnesis- izskatās jau KRIETNI pilnīgāka. Pat esot stāvoklī, pirmajā mēnesī šaubos, ka svars baigi nāk klāt. Tad rodas jautājums, vai tik viņa nemaldina savus sekotājus, ar tām foto, kas ir taisītas pagājušā gada janv.febr., kur tiktiešām iespējams bija kaut ko nometusi, un tie ir tikai viņas vienīgie foto, jo, nu, sorry, pēc tam tie parametri viņai tik nāk un nāk klāt....vai, nu tiešām, sēžot uz pulveriem, viņa pati pamazām kļūst resnāka, nemaz to nepamanot???
Labi tas svars. Bet kas viņai ar sejas ādu. Drausmas.
03.03.2021 19:16 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Nemierīgā @ 03.03.2021 19:16
Labi tas svars. Bet kas viņai ar sejas ādu. Drausmas.

+++ Nu, man personīgi šis te atsit vēlmi pirkt jebko no cilvēka, kas pats izskatās "neprezentabli". Bišķiņ pat nepatīkami. Tas ir tas pats, kas pirkt "notievēšanas" pulveri no kaut kādas 80kilogramīgās Baibas. Godīgi sakot, pati Vucēna arī nav radīta nekādām reklāmām. Nesaprotu, kas vispār pavelkās uz to visu, un pērk, un atbalsta.
03.03.2021 19:40 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Grenarda @ 03.03.2021 19:40

+++ Nu, man personīgi šis te atsit vēlmi pirkt jebko no cilvēka, kas pats izskatās "neprezentabli". Bišķiņ pat nepatīkami. Tas ir tas pats, kas pirkt "notievēšanas" pulveri no kaut kādas 80kilogramīgās Baibas. Godīgi sakot, pati Vucēna arī nav radīta nekādām reklāmām. Nesaprotu, kas vispār pavelkās uz to visu, un pērk, un atbalsta.

Baiba tikai 80 kg sver? 😀
03.03.2021 19:59 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Lalalana @ 03.03.2021 19:59

Baiba tikai 80 kg sver? ?

Noteikti nē. Vismaz 120 . Viņa ir īsts nīlzirgs.
03.03.2021 20:08 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.03.2021
Meitenes, par Ivaru un Žestj maratonu. Cik viņš tur beigās nometa? Izdzēsis visus NL highlights Instagramā 🤣
03.03.2021 22:16 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Mincis22 @ 03.03.2021 22:16
Meitenes, par Ivaru un Žestj maratonu. Cik viņš tur beigās nometa? Izdzēsis visus NL highlights Instagramā ?

Man liekas bija kadi 2,5-3 kg minusā ne?
03.03.2021 22:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits