NL “Žestj maratons”

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Meitenes!!
Daudzas no jums varbūt piefiksēja, ka fitnesa treneris Ivars Maksimuks pēdējā nedēļā ļoti aktīvi kritizēja NL produktus un to pārdevējas: Saulieti, Vucēnu, utt.
Es aktīvi sekoju līdzi. 😁 NL pārdevējas nosodīja Ivaru par to, ka viņš nemaz nav mēģinājis šos produktus un izsaka savu viedokli. Tad nu Ivars nolēma iegādāties produktus tievēšanas maratonam 100€ vērtībā. 😁 Dalīsies ar saviem iespaidiem, rezultātiem.
Te links uz viņa profilu: https://instagram.com/ivarsmaksimuks?igshid=1py5fv7ufhyqx
Būs interesanti pasekot līdzi šim jampadracim. 😁
14.02.2021 21:42 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
vivii @ 25.02.2021 16:28
Un trešais, viņa tāpat var iesniegt tās summas nodokļu dekl. un dabūt daļu atpakaļ (tā kādreiz mana mamma darīja, ar manu zobu labošanas izdevumiem)
ja tu nemaksā nodokļus, tev valsts neko nedos 😀
25.02.2021 19:34 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Saulietei kaut ka maz cilveku live 🤔😄
25.02.2021 21:30 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nesen iesaistījos diskusijā ar paziņu, kuru esmu šeit pieminējusi jau vairākas reizes. To pašu, kura lieto NL pulverus un cenšas notirgot citiem, tikai pati paliek aizvien resnāka. Vārdu sakot sapratu, ka ar šiem cilvēkiem, kuri svēti tic visam, ko saka Sauliete vai Vucēna, un kuri tic, ka nopelnīs miljonus, tirgojot tos draņķus, nav iespējams normāli diskutēt, jo pilnīgi var just, ka cilvēks ir totāli nozombēts un tik pārliecināts par savu taisnību, ka pilnīgi visam, ko teiksi, būs pretī simts un viens arguments par to, kāpēc tev nav taisnība. Centos visādi. Pats galvenais, ko mēģināju pateikt, bija tas, ka par to naudu, kas tiek izdota, pērkot tos pulverus, var nopirkt normālu ēdienu un, paralēli nodarbojoties ar sportu, arī nomest svaru.
Pretī arguments: "Bet ne jau visiem tas palīdz!"
Es prasu: "Kas? Sports nepalīdz visiem? Vai veselīgs uzturs?"
Atkal pretī arguments: "Es ar NL gada laikā nometu 6 kilogramus svara!"
Es pretī: "Hallo! Ēdot pareizu uzturu un nodarbojoties ar sportu, 6 kilogramus var nomest nedēļas laikā!"
Pretī atkal: "Ko tad tu domā ka mēs, NL meitenes, tikai pulverus vien dzeram? Tak nē! Mēs tāpat kā visi ēdam gan kūkas, gan alu dzeram!"
Es vispār šokā, saku: "Tad kāda velna pēc vajag tos pulverus, ja tik un tā rij kūkas? Tā vietā, lai viņus pirktu, nopērc normālu pārtiku!"
Un pretī saņēmu: "Bet ne visiem tā veselīgā pārtika palīdz! Toties pulverīši..."
Un tad viss, es no sarunas atslēdzos, jo sapratu, ka tur cilvēkam galvā ir tāds ķīselis, ka rodas sajūta, ka runā ar, atvainojos, personu ar garīgu atpalicību, kura nesaprot ko vispār centies pateikt. Līdz ar to nav brīnums, ka tādām tāds Ivara eksperiments acis neatvēra, jo, piedodiet, bet ja tādām aitām galvā nekā nav, nekas tur nepalīdzēs.
25.02.2021 23:54 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Viņas ir nozombētas ar piesolīto labo dzīvi un skaistiem vārdiem ar kuriem meitenes (Kačiņa un Vucēns) apvārdo. Bet vispār traki, pilnīgi varu iedomāties to sarunu, kas būtībā ir pret sienu mēģināt kaut ko pateikt, es pieļauju, ka kaut kādā mērā jau tās meitenes saprot, ka tie pulveri ir stulba padarīšana, bet vēljoprojām tas ir bizness, darbs un alga, ko viņas saņem. Tāpat arī mērķē uz kkādiem super krutiem statusiem, kas ir augstāk stāvošām meitenēm utt. Jebkura saruna tāpat, ar meitenēm tāpat paliek kaut kur "apakšā."
26.02.2021 00:10 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Mani, piemēram, vienmēr atbaida lielās naudas solījumi un vēl pārmetumi, ka, redz, tev piedāvā lielo piķi, bet tu negribi neko darīt un nākt strādāt. Loģiski domājot, ja es zinātu, kā pelnīt lielu naudu, es nevienam par to neplātītos. Kāpēc ar to būtu jādalās? 😀 Sēdi tik un pats pelni. Šeit tik uzkrītoši, ka viņām vajag tos muļķīšus komandā, lai uz viņu rēķina pašas pelnītu.
26.02.2021 07:24 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Šorīt iegāju Instagram un man ir 3 ziņu request ar darba piedāvājumu no mājām. Katra ziņa sastāv no tā, cik es izskatos bildēs skaista, komunikabla, sanākšot man labi nopelnīt. 😂
26.02.2021 08:45 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Man šķiet, ka Marijai drusku tas NL biznesiņš ir apstājies. Jo agrāk katru dienu bija story kā jāiet uz Omnivu, cik daudz pasūtījumu... A tagad...
26.02.2021 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Redrose - 😀😀😀 jā, pazīstama situācija.
Es nesaprotu ko viņām lej ausīs tajos grupu čatos, no malas man tiešām šķiet, ka tā ir kaut kāda NL sekta. Galvenā vadone pasaka ko darīt un visas dara. Tie teksti tik vienādi, argumenti vienādi, instagram storiji tik vienādi, visām kā viens - unpackings u.c. Sekta.
Tīri interesanti, no reāliem drošiem avotiem, būtu uzzināt, kāda tad īsti ir peļņa, strādājot, teiksim, NLā 6 mēnešus. + uzskaitīt savus izdevumus sūtot tās entās DHL kurjeru gādātās produktu kastes. Es domāju, ka tur ir stabili mīnusi vairākos simtos kā minimums.
26.02.2021 10:08 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ja NL varetu reali nopelnit, tad ta Baiba Anglija nestradatu divos darbos. Vina tak strada tur 'Care' aprupe vecus cilvekus vai kko tamlidzigu.
Stradaja divos darbos pirms aizgaja no NL un strada tagad.
26.02.2021 10:14 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Izrādas ne tikai Nl ir uzbāzīgi cilvēki. 😅
Tie teksti visiem ir tik vienàdi.

26.02.2021 10:18 |
 
Reitings 418
Reģ: 06.11.2010
Redrose, es saņēmu tieši tādu pašu tekstu vārds vārdā un ar tiem pašiem smaidiņiem kā pirmajā attēlā tikai no citas personas 😀😀😀
26.02.2021 10:45 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Man jau nekas pret nav, bet nu varēja vismaz pacensties un uzrakstīt tekstu personīgi nevis copy/pasts. 😅
26.02.2021 10:52 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
*paste
26.02.2021 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 160
Reģ: 21.03.2011
https://failiem.lv/u/7z3ch8zez
Tikmēr Sauliete svin savu atgūtu DT-4 :D
26.02.2021 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
la femmina @ 26.02.2021 09:06
Man šķiet, ka Marijai drusku tas NL biznesiņš ir apstājies. Jo agrāk katru dienu bija story kā jāiet uz Omnivu, cik daudz pasūtījumu... A tagad...

. Es domāju, ka viņai ir citas primārakas lietas par ko vajadzēja domāt - autovadītāja aplieciba, pārvākšanās, bērns utt
26.02.2021 11:44 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Miaa @ 25.02.2021 23:54
Nesen iesaistījos diskusijā ar paziņu, kuru esmu šeit pieminējusi jau vairākas reizes. To pašu, kura lieto NL pulverus un cenšas notirgot citiem, tikai pati paliek aizvien resnāka. Vārdu sakot sapratu, ka ar šiem cilvēkiem, kuri svēti tic visam, ko saka Sauliete vai Vucēna, un kuri tic, ka nopelnīs miljonus, tirgojot tos draņķus, nav iespējams normāli diskutēt, jo pilnīgi var just, ka cilvēks ir totāli nozombēts un tik pārliecināts par savu taisnību, ka pilnīgi visam, ko teiksi, būs pretī simts un viens arguments par to, kāpēc tev nav taisnība. Centos visādi. Pats galvenais, ko mēģināju pateikt, bija tas, ka par to naudu, kas tiek izdota, pērkot tos pulverus, var nopirkt normālu ēdienu un, paralēli nodarbojoties ar sportu, arī nomest svaru.
Pretī arguments: "Bet ne jau visiem tas palīdz!"
Es prasu: "Kas? Sports nepalīdz visiem? Vai veselīgs uzturs?"
Atkal pretī arguments: "Es ar NL gada laikā nometu 6 kilogramus svara!"
Es pretī: "Hallo! Ēdot pareizu uzturu un nodarbojoties ar sportu, 6 kilogramus var nomest nedēļas laikā!"
Pretī atkal: "Ko tad tu domā ka mēs, NL meitenes, tikai pulverus vien dzeram? Tak nē! Mēs tāpat kā visi ēdam gan kūkas, gan alu dzeram!"
Es vispār šokā, saku: "Tad kāda velna pēc vajag tos pulverus, ja tik un tā rij kūkas? Tā vietā, lai viņus pirktu, nopērc normālu pārtiku!"
Un pretī saņēmu: "Bet ne visiem tā veselīgā pārtika palīdz! Toties pulverīši..."
Un tad viss, es no sarunas atslēdzos, jo sapratu, ka tur cilvēkam galvā ir tāds ķīselis, ka rodas sajūta, ka runā ar, atvainojos, personu ar garīgu atpalicību, kura nesaprot ko vispār centies pateikt. Līdz ar to nav brīnums, ka tādām tāds Ivara eksperiments acis neatvēra, jo, piedodiet, bet ja tādām aitām galvā nekā nav, nekas tur nepalīdzēs.

Pilnīgi piekrītu,skatijos vienu dienu Baibas Jansones attaisnošanos,ka cilveki saka,ka tajos foto ko vinja ielika nav dizi liela atškiriba,vienigais ko vareja pateikt ,ka ja nedzertu pulverus ,Tad butu vel resnāka!
Un Tad sakās totāls nonsense par to ,ka vina dzīvo tikai 1x un vinjai nepatik sevi mocīt ar sportu,jo sports riebjas,ka garšo labi paēst un neies sevi mocīt ,ka vieglak iedzert pulverus!
Un Es pie sevis domāju Baiba ir perfekts piemērs,ko Ivars,Paula ir pieminējuši!
Vienkārši persona ,kas dzivo uz pulveriem nav mentally spēcīga,jo negribas sevi piespiest kaut ko dzīvē mainīt (ēst veseligi,sportot) vieglak tak ir kokteili uztaisit un draineffect iedzert stulbi ticot,ka tā zaudēs visu to šausmigo svaru,kas uzēsts ,jo story jau dalās tikai kā pulverus dzer,to ko paralēli ēs nemaz nerāda)
Tā nav sevis mīlēšana,kad saka ,ka negrib sevi mocīt ar sportu utt tieši pretēji!
Kā vinjas nesaprot,ka tas liekais svars pats no sevis nepazudis,jo rezultāts taču nav ne vinjai ,ne Evijai ,ne Agitai!
Vēlāk būs promlēmas ne tikai ar sirdi,holesterina limeni utt,bet vel visas tās sekas no kīmijas,ko tagad dzer!
26.02.2021 13:27 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Shayk @ 26.02.2021 10:14
Ja NL varetu reali nopelnit, tad ta Baiba Anglija nestradatu divos darbos. Vina tak strada tur 'Care' aprupe vecus cilvekus vai kko tamlidzigu.
Stradaja divos darbos pirms aizgaja no NL un strada tagad.

Exactly,turklāt visvairāk besī cik tieši parāda to ,ka tas ir tīkla mārkets (moderni saucot) nevis koncentrejas uz produktu,bet uz komandas veidošanu!
Un tā ar visiem šiem tīkla marketingiem pāris posti par produktu un Tad jau seko teksti par “esi pats sev boss “ ,Darbs no mājām bla bla bla ,tikai atliek pievienoties komandai 😅
Interesenti ,kas tos ziedus sūta uznēmums? Vai vinjas pašas tiem saviem jaunpienacējiem,kad paceljas kvalifikacija??
26.02.2021 13:41 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Wonder woman @ 26.02.2021 13:27

Pilnīgi piekrītu,skatijos vienu dienu Baibas Jansones attaisnošanos,ka cilveki saka,ka tajos foto ko vinja ielika nav dizi liela atškiriba,vienigais ko vareja pateikt ,ka ja nedzertu pulverus ,Tad butu vel resnāka!
Un Tad sakās totāls nonsense par to ,ka vina dzīvo tikai 1x un vinjai nepatik sevi mocīt ar sportu,jo sports riebjas,ka garšo labi paēst un neies sevi mocīt ,ka vieglak iedzert pulverus!
Un Es pie sevis domāju Baiba ir perfekts piemērs,ko Ivars,Paula ir pieminējuši!
Vienkārši persona ,kas dzivo uz pulveriem nav mentally spēcīga,jo negribas sevi piespiest kaut ko dzīvē mainīt (ēst veseligi,sportot) vieglak tak ir kokteili uztaisit un draineffect iedzert stulbi ticot,ka tā zaudēs visu to šausmigo svaru,kas uzēsts ,jo story jau dalās tikai kā pulverus dzer,to ko paralēli ēs nemaz nerāda)
Tā nav sevis mīlēšana,kad saka ,ka negrib sevi mocīt ar sportu utt tieši pretēji!
Kā vinjas nesaprot,ka tas liekais svars pats no sevis nepazudis,jo rezultāts taču nav ne vinjai ,ne Evijai ,ne Agitai!
Vēlāk būs promlēmas ne tikai ar sirdi,holesterina limeni utt,bet vel visas tās sekas no kīmijas,ko tagad dzer!

Piekrītu katram tavam vārdam! Kopš pievienojusies NL, esmu ievērojusi bildēs, ka tā mana paziņa vizuāli izskatās ļoti slikti. Jā, lieto pačus, NL sejas kopšanas līdzekļus un ko tik vēl ne, bet zem acīm tādi maisiņi, sejas āda vienkārši katastrofālā stadijā, visa seja vienās pūtītēs. Pati ir par to sūdzējusies, uz ko esmu devusi padomus, lai iet pie ārsta, pie dermatologa, lai pārbauda hormonus, lai sāk sportot, ēst veselīgi, dzert daudz ūdens. Varbūt asinis netīras, varbūt vēl kaut kas. Iemeslu var būt daudz. Bet ko viņa? Atkal sapirkās NL "brīnumlīdzekļus", pie ārsta, protams, neaizgāja, tikai turpina dzert savus pulverus un Instagram bildēs cenšas aizmālēt ciet pumpas. Man tas šķiet kaut kas prātam neaptverams - kā cilvēks var sevi tik ļoti nemīlēt un nodarīt ko tādu savam ķermenim, ādai un organismam. 😖
26.02.2021 23:47 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Pēdējās dienās, tīri tā, lai apmierinātu ziņkāri, uzsāku diskusijas ar enelNelietēm Instagram, Facebook. Izrādīju interesi par dažādiem NL produktiem, kā kļūt par viņu "darba bitīti", utt. Jēzus māte! Viņas visas ir kā sektantes, apsēstas ar NL. NL ir kā Svētais Grāls, kuram katras NL pārdevējas dzīvoklī ir izveidots altāris, kuru pielūdz no rīta, pusdienās un vakarā.
Ko es secināju pēc sarunām ir tas, ka viņas neprot argumentēt savus viedokļus ar faktiem, nu izņemot Katrīnes mutiskos faktus, smukās bildes, cik viss ir lieliski, garšīgi, veselīgi un daudz multivitamīnu, šmitamīnu, utt. Jūs jau paši ziniet! 😁
Visvairāk mani ieinteresēja tie Detox, vitamīni un Biodrone, ko tik azartiski visas reklamē. Latvijas NL mājas lapā BIODRONE nav, nevar iegādāties. Izrādās, ka daudziem NL vitamīniem, Detox un arī pašam Biodrone, nemaz nav latviska apraksta un sastāva informācija pieejama, tikai tā informācija ko reklamē enelNelietes. Ja vēlos ko uzzināt vairāk, man jāiet uz RU lapu un pašai jātulko. 😁 Man kā nezināmam cilvēkam, laikam no rokas nepiedāvā pirkt, jāsūta no Krievijas. Jo, ja pārdos man tādas zāles, kuras nav Latvijā reģistrētas un bez informācijas latviešu valodā, laikam jau var sanākt nepatikšanas ar Valsts iestādēm?! 😁
Kā Valsts iestādes vēl nav ķērušās klāt šīm tirgonēm, kuras pārdod un reklamē zāles. Jā, zāles, es šīs viņu reklamētās tabletes un kapsulas uzskatu par zālēm, ja jau tik labi visu ārstē, pat psoriāzi. 😁
Ak jā, neieliku šeit screen garo tekstu par Biodrone sastāvu, kuru nosūtīju vienai no enelNelietēm, par to, ka Biodrone sastāvā ir nātrija benzoāts, kurš ir bīstams kopā ar C vitamīnu, tad nātrija benzoāts reducējas līdz benzolam, kas ir spēcīga vēzi izraisoša viela. Uz šo saņēmu atbildi, ka viņa netērēšot uz šo savu laiku un enerģiju. 😑 Labāk pārdot kādu pulverīti, Biodroniņu un nopelnīt dimantiņu, nevis izpētīt preču sastāvu ko pašas pārdod un lieto.
https://failiem.lv/u/nzqygbhab#/view/m22hhksce
26.02.2021 23:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Miaa @ 26.02.2021 23:47

Piekrītu katram tavam vārdam! Kopš pievienojusies NL, esmu ievērojusi bildēs, ka tā mana paziņa vizuāli izskatās ļoti slikti. Jā, lieto pačus, NL sejas kopšanas līdzekļus un ko tik vēl ne, bet zem acīm tādi maisiņi, sejas āda vienkārši katastrofālā stadijā, visa seja vienās pūtītēs. Pati ir par to sūdzējusies, uz ko esmu devusi padomus, lai iet pie ārsta, pie dermatologa, lai pārbauda hormonus, lai sāk sportot, ēst veselīgi, dzert daudz ūdens. Varbūt asinis netīras, varbūt vēl kaut kas. Iemeslu var būt daudz. Bet ko viņa? Atkal sapirkās NL "brīnumlīdzekļus", pie ārsta, protams, neaizgāja, tikai turpina dzert savus pulverus un Instagram bildēs cenšas aizmālēt ciet pumpas. Man tas šķiet kaut kas prātam neaptverams - kā cilvēks var sevi tik ļoti nemīlēt un nodarīt ko tādu savam ķermenim, ādai un organismam. ?

Es ievēroju, ka visām kuras lieto Biodrone ir katastrofālas pumpas uz sejas, dekoltē un plecu zonas. Viņas cenšas noslēpt zem kosmētikas un Instagram filtriem, bet ja ieskatās, var redzēt. Un tās jau pat nav pumpas, dažai labai tie ir pamatīgi apsārtuši krāteri. Bonusā ar visiem pulvera ēdieniem un Detox mēsliem ko lieto.
26.02.2021 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits