NL “Žestj maratons”

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Meitenes!!
Daudzas no jums varbūt piefiksēja, ka fitnesa treneris Ivars Maksimuks pēdējā nedēļā ļoti aktīvi kritizēja NL produktus un to pārdevējas: Saulieti, Vucēnu, utt.
Es aktīvi sekoju līdzi. 😁 NL pārdevējas nosodīja Ivaru par to, ka viņš nemaz nav mēģinājis šos produktus un izsaka savu viedokli. Tad nu Ivars nolēma iegādāties produktus tievēšanas maratonam 100€ vērtībā. 😁 Dalīsies ar saviem iespaidiem, rezultātiem.
Te links uz viņa profilu: https://instagram.com/ivarsmaksimuks?igshid=1py5fv7ufhyqx
Būs interesanti pasekot līdzi šim jampadracim. 😁
14.02.2021 21:42 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Akdies kurš to reāli dara? :D
24.02.2021 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Tas, kas notiek Saulietes profilā, komentāri par bērniem, ir drausmīgi.
BET ne jau tam ir kāds sakars ar Pauliņu un Ivaru. Tur Sauliete atkal šauj greizi un pati kārtējo reizi kurina naidu.
24.02.2021 11:54 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Paula 100% ar to nenodarbotos un Ivars ne tik 🤷🏼‍♀️
24.02.2021 11:55 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Tagad pie katras problēmas vainiigi būs šie :D
24.02.2021 11:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Paskatījos Saulietes storijus, njaaa.. neprot viņa būt korekta un paklusēt. Pati liek postus, izaicina cilvēkus, visus kuri nepiekrīt viņas viedoklim vai neatbalsta NL - nodirš, nozākā un iesmej. Nu īsta “business woman”! Ne Paula, ne Ivars nekad nav vērsušies pret bērniem. Sauliete joprojām nesaprot, ka runa ir par NL kā naudas pelnīšanas veidu uz lētticīgiem un izmisušiem, nelaimīgiem cilvēkiem, kuriem ir liekā svara problēmas. Jo vairāk Sauliete šādi izturēsies, jo vairāk naida saņems no interneta troļļiem.
Pati ielika postu - pati apvainojās, kad interneta troļļi sāka viņu troļļot!
24.02.2021 11:57 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tieši kā Paula ar Ivaru kurina naidu?
Protams nav forši saņemt tādu s komentārus, bet nu tas viņas izskaidrojums ir galīgi stulbs
24.02.2021 12:00 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Manas kolēģes vīra māsa nometusi ar NL pa pus gadu 20kg, bet kolēģe to neteica kā reklāmu, jo abas nedaudz pavīpsnājam par šo, jo īpaši, ka tā radiniece tagad aizvedusi savam tēvam, kam krietni pāri 60. Tātad ir kāds, kam tas padodas un sanāk nomest.
Bet par pēdējiem Katrīnas storijiem, tas vairāk izskatās, ka nāk atpakaļ viņai pašai, ko live viņa pati teica un ņirgājās par Paulu un Ivaru, joprojām vakar sauca postā par klaunu. Ne vienmēr tas nāks atpakaļ uzreiz un no tā paša cilvēka, bet var nākt pašai no pilnīgi citas puses un cilvēkiem. Protams, bērnus nevajag iesaistīt un tā ir, manā skatījumā, netīra spēle no tiem, kas to dara, pieminot bērnus.
24.02.2021 12:01 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Lūk viņaa live gan bija naida kurināšana.
24.02.2021 12:07 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Hanah @ 24.02.2021 11:54
Tas, kas notiek Saulietes profilā, komentāri par bērniem, ir drausmīgi.
BET ne jau tam ir kāds sakars ar Pauliņu un Ivaru. Tur Sauliete atkal šauj greizi un pati kārtējo reizi kurina naidu.

Pirmajā brīdī es nodomāju, jā drausmīgi, ka tādi komentāri par bērniem utt.
Pēc tam aizdomājos, nu viņai ir jārēķinās arī ar tādu “slavas” pusi.
Otrs ir tas, ka man kā mammai, rūp ne tikai savs bērns, bet arī jebkurš cits bērns, manuprāt, tā ir lielākajai daļai mammu. Un lasot daudz info, kur Krievijā ārsti un arī pediatri uzskata, ka tajos bērnu ēdienos nav labas sastāvdaļas un tas var atstāt sekas uz nierēm utt., man arī gribētos tādai mātei (vispārīgi runāju par mammām) uzsist pa pieri un pateikt, ko tu dari?! Ko tu dod bērnam?!
Kur nu vēl citām mammām pārdod un sliktākais - iestastīt, ka tas ir labs, 100% pārliecināt, ka jums to vajag utt. Un tad mammītes pērk, nevis tāpēc, ka viņas nedomā līdz, bet tāpēc, ka viņas apvārdo un “nomotivē”, apstrādā - sauciet kā gribiet, bet bizness notiek un tā ir naudas pelnīšana uz citu cilvēku veselību! Lūk tas ir briesmīgi, tādām kā Saulietes, nav nekādu morālo vērtību!
24.02.2021 12:37 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
vivii @ 24.02.2021 12:37

Pirmajā brīdī es nodomāju, jā drausmīgi, ka tādi komentāri par bērniem utt.
Pēc tam aizdomājos, nu viņai ir jārēķinās arī ar tādu “slavas” pusi.
Otrs ir tas, ka man kā mammai, rūp ne tikai savs bērns, bet arī jebkurš cits bērns, manuprāt, tā ir lielākajai daļai mammu. Un lasot daudz info, kur Krievijā ārsti un arī pediatri uzskata, ka tajos bērnu ēdienos nav labas sastāvdaļas un tas var atstāt sekas uz nierēm utt., man arī gribētos tādai mātei (vispārīgi runāju par mammām) uzsist pa pieri un pateikt, ko tu dari?! Ko tu dod bērnam?!
Kur nu vēl citām mammām pārdod un sliktākais - iestastīt, ka tas ir labs, 100% pārliecināt, ka jums to vajag utt. Un tad mammītes pērk, nevis tāpēc, ka viņas nedomā līdz, bet tāpēc, ka viņas apvārdo un “nomotivē”, apstrādā - sauciet kā gribiet, bet bizness notiek un tā ir naudas pelnīšana uz citu cilvēku veselību! Lūk tas ir briesmīgi, tādām kā Saulietes, nav nekādu morālo vērtību!

Kā viņa var apvainot Paulu vai Ivaru par fake komentāries, bez pierādījumiem. Liekas viņa vispār nedraudzējas ar galvu
24.02.2021 12:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Un viegli ir sevi pataisīt par cietēju, bet ko sēsi - to pļausi, viss nāk atpakaļ, arī viņai.
Kā vienā video teica, tādas kompānijas nāk un iet, drīz arī šī kompānija vairs negozēsies slavas saulītē.
24.02.2021 12:41 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
Ceru ka Paula un Ivars attiecīgi rīkosies, jo šāda publiska apmelošana ir jau sodāma.
24.02.2021 12:45 |
 
Reitings 10663
Reģ: 18.08.2014
Varbūt jāuzraksta Katyai Konosovai - viņai tie youtube video ir labi un plašāk atmasko daudz ko

Vispār interesanti, ka viņai jau nav tāda video 😁 būtu ļoti plaša tēma
24.02.2021 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Mani interesē, kas ir tā mērķa grupa tiem NL pulveriem? / nav stāsts par kosmētiku, tīrīšanas līdzekļiem, zobu pastām u.c. /
Man šķiet, ka tās ir sievietes ar kompleksiem, SLINKAS sievietes, kas cer uz maģisku pulveru palīdzību tikt vaļā no gadiem krātas riepas. Un sievietes, kas ir uz TU ar internetu, kas nemāk ieguglēt "veselīgas receptes", "vingrojumi ķermenim" u.c.
24.02.2021 12:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Hanah @ 24.02.2021 12:52
Mani interesē, kas ir tā mērķa grupa tiem NL pulveriem? / nav stāsts par kosmētiku, tīrīšanas līdzekļiem, zobu pastām u.c. /
Man šķiet, ka tās ir sievietes ar kompleksiem, SLINKAS sievietes, kas cer uz maģisku pulveru palīdzību tikt vaļā no gadiem krātas riepas. Un sievietes, kas ir uz TU ar internetu, kas nemāk ieguglēt "veselīgas receptes", "vingrojumi ķermenim" u.c.

NL kontingents sastāv no mājsaimniecēm, bezdarbniecēm un grūtniecēm, kuras atrodas pirms vai pēcdzēmdību atvaļinājumā. Visas tās sievietes, kuras domā, ka ar maģisko kapsulu un pulveru palīdzību var notievēt. Kādai jau noteikti izdodas notievēt, bet, kas notiek ar organismu pēc produktu lietošanas pārtraukšanas?
Skatos, ka tagad NL shēmotājas reklamē kaut kādus Detox mēslus. Kā var uz savu galvu taisīt Detox aknām, nierēm Orgāni paši prot sevi labi attīrīt.
24.02.2021 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 160
Reģ: 21.03.2011
Wonder woman @ 24.02.2021 11:03
Sekoju tai NL jezgai jau visu šo laiku,pat pirms bieži intereses pēc skatijos tos NL story,bet vairak ar smīnu nevis ,kā potencialā pircēja un šodien skatos Deimon story un domāju ,ko vina “cepas “ par to NL,tad protams pačekoju izrādas vina arī izplata,tad jā- viss skaidrs ?
Vēl Es tai Baibai Jansonei sekoju,nu tur gan var nosmieties,cilveks ar virsvaru,cik saprotu dzer tos pulverus jau ilgu laiku rezultata nav!
Pati vina arī ieveroja pagājušo maratonu,bet pirmdien pazinoja,ka rezultatu nepubliskos,jo esot sesdienā “noravusies “,liekas nu kur vel rēcīgāk,pašas vinas nevar savu 7 dienu pulveru dietu izturet lidz galam un to mēgina notirgot citiem!
Tad vēl bija ielikusi bildi,kā esot notievējusi kopš 2014 gada,bet ja godigi neredzeju nekadu atškiribu ,ja pārēkina Ka tie ir 7 gadi starpa,Es pa to laiku jau 20 x esmu uzedusies un notievejusi,bez pulveriem
Man draugs tagad ar jauno gadu sāka ēst veselīgi,Nogales skrien ar mani iun ir rezultats,nekadas badošanas vai pulveri,pašlaik jau -15 kg,lēnām bez sevis mocīšanas ar normalu pārtiku,nevis omletem no pulvera!?
Kamēr Baiba tikai paliek arvien lielāka un lielāka!

Deimone šodien tiešām izpaudās uz pilnu programmu, bet pat viņa atšķirībā no citām vārnām nevienu vārdā nesauca.
24.02.2021 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Es vakar ļoti aizdomājos, ka vieslielākais ļaunums, ko NL izplatītājas rada ir sačakarētas attiecības ar ēdienu un uztvere par ēdiena sastāvu, it sevišķi, jaunām meitenēm.
Šobrīd jau vispār daudz runā par veselīgu uzturu, utt. Ļoti daudz produkti ar zemāku tauku saturu, cukuru, bet tomēr kā sabiedrība kļūstam tikai resnāki un resnāki.
Es iedomājos sevi 13/14 gados, kad, pubertātei sākoties, sāka augt krūtis, pieņemos svarā un ļoti pārdzīvoju, protams, izaugot viss normalizējās..BET..un liekie kilogrami bez piepūles nogāja nost, jo hormoni nostabilizējās.
Tad es iedomājos sevi tajā vecumā un tādā situācijā ar instagram, skatoties NL reklāmas, kur stāsta par ēdiena aizvietošanu, svara zaudēšanu, draineffect, "auzu pārslu putru ar visādām minerālvielām", kuras tur ir pieliktas atpakaļ vienkārši. (Amerikā arī līdzīgi dara, nodestilē ūdeni, savāc palikušās minerālvielas, pievieno atpakaļ un reklamē, kā elektrolītu ūdeni), tas ļoti var sakropļot ideju, kas ir veselīgs.
Tā izaugs sievietes, kurām bail no normāla ēdiena, kuras domā, ka vitamīnus un minerālvielas var uzņemt tikai no mākslīgiem avotiem, uzskata, ka ja mēnesreižu dēl rodas ūdens aizture, kas ir pilnīgi normāla pārādība, uzreiz jādzer ūdensdzenošas vielas utt
Tas laikam, manās acīs, ir tas lielākais posts.
Tas, ka kropļo uztveri par ēdienu un veselīgu dzīvesveidu jaunām meitenēm.
Katrīne un Marija var attaisnoties, ka viņas jau tur stāsta, ka tas ir steigā un utt, bet viņas nekontrolē, ko dara visas 1500 izplatītājas savos instagram, kuras grib kaut ko tik pārdot, lai sasniegtu tos PV.
Nekas nav veselīgāks par tā sauktajiem whole foods un kustību, tas arī ir tas, ko teica Paula, par ko viņai uzbruka.
24.02.2021 13:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Fū, Saulietes pēdējie story, viņa taču nav normāla!
Un tāda var audzināt bērnus, divas meitas?!
Nopietni, viņai būtu jāatņem vecāku tiesības, jo kas viņa par piemēru?
Es vienkārši esmu šokā par to, ko viņa runā un reāli jau sāk kaitināt!
24.02.2021 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
Vairākas NL meitenes arī stāsta, kā viņam tagad rādās Paulas monacofit reklāmas un šis viss skandāls bija tikai reklāmai.
Es nez, man neviena reklāmanav bijusi, tas nozīmē, ka viņas pašas google un skatās.
Jo reklāmas piemeklē no meklešanas vēstures. Tas man nedaudz smieklīgi likās :)
24.02.2021 13:42 |
 
Reitings 260
Reģ: 30.07.2012
Tas, ka pati Sauliete visu laiku kurina naidu, tas jau nekas.
Par MonacoFit, reklāmas tiešām tikai lec, ja pats esi meklējis. :D Un, cik sapratu no viena uztura speciālista, ka Paula ir tikai seja un vairāk nemaz nesadarbojas, domāju, ka, ja jau sadarbotos, tad viņa pati iekš IG arī par to stāstītu un reklamētu. Sauliete vienkārši ar to aizbildinās un vēl līdz šim brīdim nav sapratusi, kas tad ir visas šīs jezgas pamatā.
24.02.2021 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits