NL “Žestj maratons”

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Meitenes!!
Daudzas no jums varbūt piefiksēja, ka fitnesa treneris Ivars Maksimuks pēdējā nedēļā ļoti aktīvi kritizēja NL produktus un to pārdevējas: Saulieti, Vucēnu, utt.
Es aktīvi sekoju līdzi. 😁 NL pārdevējas nosodīja Ivaru par to, ka viņš nemaz nav mēģinājis šos produktus un izsaka savu viedokli. Tad nu Ivars nolēma iegādāties produktus tievēšanas maratonam 100€ vērtībā. 😁 Dalīsies ar saviem iespaidiem, rezultātiem.
Te links uz viņa profilu: https://instagram.com/ivarsmaksimuks?igshid=1py5fv7ufhyqx
Būs interesanti pasekot līdzi šim jampadracim. 😁
14.02.2021 21:42 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
“Mēs neatnācām šeit lai attaisnotos vai kādu noliktu” kooooo? Pati saprot, ko saka vai viņa atri aizmirst savu sacīto 😄
18.02.2021 23:41 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Ko tad viņi tur citu dara.. kā tikai to. Izskatās, ka ļoti aizskarti ir
18.02.2021 23:43 |
 
Reitings 3
Reģ: 16.02.2021
Uzslēdzu, dzirdēju tikai cepšanos par "to čali". Likās, ka Saulietis ir nedaudz prātīgāks, bet nu principā viņi jau tur vnk biznesu glābj.
Kopumā uz šo visu grūti noskatīties, man ir žēl visus tos naivos cilvēkus, kas iesaistās tāda veida "biznesā" un nepadomā dziļāk un elementāri neparēķina savas iespējas. Paziņu pāris darbojas Amway, gribēja ievilkt tajā tīkla mārketingā, princips jau tāds pats - bāzies visiem virsū un motivē savu grupu pirkt, pirkt, pirkt. Un stulbākais, ka visām šīm precēm ir lētākas un labākas pēc sastāva aternatīvas.
18.02.2021 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Kā jums tāds maratons? Atslēgt visiem interesentiem
Internetu uz 7 dienām?
18.02.2021 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Kā jums tāds maratons? Atslēgt visiem interesentiem
Internetu uz 7 dienām?
Blanche @ 18.02.2021 23:47
Kā jums tāds maratons? Atslēgt visiem interesentiem
Internetu uz 7 dienām?

Cilvēkiem. 😃😃
18.02.2021 23:47 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es nevaru skatities uz Kaspara ellaino pieri tuvplana 😰Kapec ta kamera ta seja jabaz🤣
18.02.2021 23:54 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Ziniet, dāmas, es ilgi neko neesmu šeit rakstījusi, bet šoreiz gan man prasās uzrakstīt arī savas domas par notiekošo. Puslīdz noklausījos šodienas live, manas domas nav mainījušās ne pa gramu, bet par to nav stāsts. Es nesaprotu, kādēļ pieaugušām sievietēm ir tik ļoti jācenšas nobradāt otru tik dziļi zemē, kam izdodas!?! Ok, pieļauju, ka esat visas perfekcionistes, darāt visu vārds vārdā pēc likuma, pēc visiem dzīves nerakstītajiem likumiem, bet tad kāda velna pēc jūs nevarat likt mierā šīs NL meitenes, kuras arī grib nopelnīt to kapeiku, jo viņām arī ir ģimenes, arī ir jānodrošina jumts virs galvas. Nepārprotiet, neesmu viena no šīm meitenēm, bet vienkārši šis jau viss ir par traku, kas šeit notiek. Ko jūs varat dot saviem pēcnācējiem, ja esat tik negatīvi tēmētas uz dzīvi, uz citu cilvēku darbošanos, izskatu, naudas maciņiem.
Kāpēc vienkārši nevarat dzīvot harmonijā? Tas ir kā narkomāniem, kad vajag to devu un nevar bez tā izdzīvot? Es pareizi saprotu? Lai arī ko viņas pārdod, jums nav tiesības viņas nodirst no galvas līdz kājām, tikai, redz, tādēļ, ka neatbalstāt šo produkciju. Ja nepatīk vai neatbalstāt, visas iespējas ir neskatīties šo sieviešu profilus, ja tas tik ļoti grauž jūs no iekšpuses. Neticu, ka esat tik baltas un pūkainas, ka visu dzīvē darāt pēc Bībelē ierakstītajiem vārdiem.
Viss! Esmu pateikusi mazumiņu no tā, kas ir sakrājies šīs drāmas laikā. Un nē, es neesmu viena no NL meitenēm.
19.02.2021 00:22 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Pašas vainīgas ja perk tos pulverus. It ka pieaugusī cilvēki bet viņus vēl jāmāca par to cik kaitīgi vai nekaitīgi tie ir. Ja neesi zinoša , tad nu pati vainīga.
19.02.2021 00:29 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Kristty1 @ 19.02.2021 00:22
Ziniet, dāmas, es ilgi neko neesmu šeit rakstījusi, bet šoreiz gan man prasās uzrakstīt arī savas domas par notiekošo. Puslīdz noklausījos šodienas live, manas domas nav mainījušās ne pa gramu, bet par to nav stāsts. Es nesaprotu, kādēļ pieaugušām sievietēm ir tik ļoti jācenšas nobradāt otru tik dziļi zemē, kam izdodas!?! Ok, pieļauju, ka esat visas perfekcionistes, darāt visu vārds vārdā pēc likuma, pēc visiem dzīves nerakstītajiem likumiem, bet tad kāda velna pēc jūs nevarat likt mierā šīs NL meitenes, kuras arī grib nopelnīt to kapeiku, jo viņām arī ir ģimenes, arī ir jānodrošina jumts virs galvas. Nepārprotiet, neesmu viena no šīm meitenēm, bet vienkārši šis jau viss ir par traku, kas šeit notiek. Ko jūs varat dot saviem pēcnācējiem, ja esat tik negatīvi tēmētas uz dzīvi, uz citu cilvēku darbošanos, izskatu, naudas maciņiem.
Kāpēc vienkārši nevarat dzīvot harmonijā? Tas ir kā narkomāniem, kad vajag to devu un nevar bez tā izdzīvot? Es pareizi saprotu? Lai arī ko viņas pārdod, jums nav tiesības viņas nodirst no galvas līdz kājām, tikai, redz, tādēļ, ka neatbalstāt šo produkciju. Ja nepatīk vai neatbalstāt, visas iespējas ir neskatīties šo sieviešu profilus, ja tas tik ļoti grauž jūs no iekšpuses. Neticu, ka esat tik baltas un pūkainas, ka visu dzīvē darāt pēc Bībelē ierakstītajiem vārdiem.
Viss! Esmu pateikusi mazumiņu no tā, kas ir sakrājies šīs drāmas laikā. Un nē, es neesmu viena no NL meitenēm.
neaizmirstiet, lūdzu, arī šo teksta būtību izklāstīt NL meitenēm, kas veidoja live.
Jo neviena nav ideāla, bet visas mēs vēlamies būt labākas- perfektas.
19.02.2021 00:37 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.04.2020
Es vienkārši nesaprotu, kā cilvēki var domāt, ka ir ok dzert kaut kādus pulverus, lai notievētu. Kāds sakars? Tur tik nabadzīgs sastāvs (to nevar pielīdzināt normālam, sabalancētam uzturam). Es nesaprotu kā var vispār NL salīdzināt ar jelkādu diētu ( kura ir ar veselīgu un sabalancètu uzturu). Man or vienalga par idiotiem, kas šo lieto, bet pozicionēt, ka tas ir labs uzturs un okee- tas vairs nav normāli. Tas, ko dara NL- nav pat pielīdzināms tam, ko izdarīja Didra. Un, protams, aizskāra Paulu, jo neiedeva autogrāfu. Tas tik bērnišķīgi. Būsim godīgi- Paula nekad nav devusi nevienu neveselīgu ieteikumu saviem sekotājiem. Un pat ja nav viņai maģistra grāds- viņa izklausās daudz gudrāka par tiem, kas bija tais sarunās. Jo gudri, izglītoti cilvēki ar maģistra grādiem- neteikt, ka tas ir normāli lietot šādus pulverus. Jocīgi, ka šo komentēja trenere ar 10 gadi pieredzi. Ļoti stulbi pat. Bet viņa tā normāli arī neatzina ka atbalsta to- tikai tas, ka Katrine ir draudzene... nebūtu draudzene, noteikti būtu viena no tām, kas saka, ka tas nav ok. Bet visu cieņu, cerams ka šis murgs ar pulveru pulveriem reiz beigsies. Pilnīgs stulbums. ⛄
19.02.2021 00:38 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Live nav saglabāts?
19.02.2021 08:02 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
NeonsNeons @ 19.02.2021 08:02
Live nav saglabāts?

Ir saglabāti, profilā zem IGtv.
19.02.2021 08:19 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Kaut kādas daļas ir saglabātas viņai
Pēc tam protams 100 repostoti storiji..viss tik iestudēts, pat Paula kaut kur pavīdēja ietagota
19.02.2021 08:19 |
 
Reitings 37
Reģ: 17.02.2021
Lai tak pelna naudu uz šampūnu, tēju u.c. produktu pārdošanas, bet nepopularizē tādu žestj maratonu, ja no uztura neko nejēdz un neviens ne par ko nenes atbildību. Viņas taču jau 100 reizes maina savu sakāmo, vispirms Sauliete teica, ka žestj tā ir pulverveida, tikai šķidrā pārtika, cilvēkam var likties ka kaut kas pietrūkst, bet nekas nepietrūkst un ka vienā ED porcijā ir viss cilvēkam nepieciešamais.
Tie ir Saulietes vārdi. Un ko tagad? Jau 100x reizes ir pateikusi visu otrādāk, ka ejot žestj, tas ir jāpapildina ar citu ēdienu, ka nevar piedalīties kurš katrs, tas nav visiem piemērots u.c. frāzes, kas iet pretrunā ar iepriekš teikto.
19.02.2021 08:28 |
 
Patīk
Reitings 2881
Reģ: 30.04.2020
Ieslēdzu uz brīdi to LIVE, kad tur runāja Rita. Ritu pazīstu personīgi un man žēl to skuķi. Žēl pa dzīvi. Loģiski, ka viņa par to NL runā mirdzošām acīm, jo tas sūds nes viņai kādus ienākumus, jo visa Ogre zina, ka viņas dzīvesbiedrs, bērnu tēvs, viņai ne kapeikas nedod. Jebkura sieviete vēlas būt nodrošināta un atļauties kādu lupatu, arī Rita.
Atradīšu AP e-pastu un uzrakstīšu viņiem.
19.02.2021 08:33 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Enazenaz @ 19.02.2021 08:33
Ieslēdzu uz brīdi to LIVE, kad tur runāja Rita. Ritu pazīstu personīgi un man žēl to skuķi. Žēl pa dzīvi. Loģiski, ka viņa par to NL runā mirdzošām acīm, jo tas sūds nes viņai kādus ienākumus, jo visa Ogre zina, ka viņas dzīvesbiedrs, bērnu tēvs, viņai ne kapeikas nedod. Jebkura sieviete vēlas būt nodrošināta un atļauties kādu lupatu, arī Rita.
Atradīšu AP e-pastu un uzrakstīšu viņiem.

DE FACTO — 67200575, [email protected]
AIZLIEGTAIS PAŅĒMIENS — 28802772 (lūgums vispirms sūtīt SMS, redaktori vēlāk sazināsies)
19.02.2021 10:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Enazenaz @ 19.02.2021 08:33
Ieslēdzu uz brīdi to LIVE, kad tur runāja Rita. Ritu pazīstu personīgi un man žēl to skuķi. Žēl pa dzīvi. Loģiski, ka viņa par to NL runā mirdzošām acīm, jo tas sūds nes viņai kādus ienākumus, jo visa Ogre zina, ka viņas dzīvesbiedrs, bērnu tēvs, viņai ne kapeikas nedod. Jebkura sieviete vēlas būt nodrošināta un atļauties kādu lupatu, arī Rita.
Atradīšu AP e-pastu un uzrakstīšu viņiem.

Messenger? 🙃
https://m.facebook.com/AizliegtaisPanemiens/
19.02.2021 10:20 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Vakar vairākkārt izskanēja fakts, ka Energy Diet ir iekļauts PVD reģistros. Joka pēc iemetu aci, man neizdevās atrast.. Vai kādai izdevās atrast?
19.02.2021 12:24 |
 
Reitings 3
Reģ: 19.02.2021
Izskatās, ka viss šodien pieklusis, bet prieks redzēt, ka arī kāds, kurš ir pretējās domās un ar izglītību, gatavo ko likt pretī - rīt laivs https://instagram.com/healthylivinglv?igshid=jjlrsdx158pr
Un ņemot vērā, ka uztura speciālistes no uzlobo pirmais ieraksts par šo tēmu bija jau decembra beigās, nedomāju, ka viņa to dara foloweru dēļ.
19.02.2021 12:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Barsix @ 19.02.2021 12:27
Izskatās, ka viss šodien pieklusis, bet prieks redzēt, ka arī kāds, kurš ir pretējās domās un ar izglītību, gatavo ko likt pretī - rīt laivs https://instagram.com/healthylivinglv?igshid=jjlrsdx158pr
Un ņemot vērā, ka uztura speciālistes no uzlobo pirmais ieraksts par šo tēmu bija jau decembra beigās, nedomāju, ka viņa to dara foloweru dēļ.

Live sestdienā plkst. 12:00?? Ir brīvdiena, labs laiks, kāpēc, lai cilvēki sēdētu Instagram live?
19.02.2021 12:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits