Šizofrēnija

 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tēma, par ko parasti skaļi nerunā. Šizofrēnija. Nelīdzsvarots cilvēks, psihe, domas un rīcības, kuras noved pie neadekvātām darbībām.
Vai kāds ir saskāries ar cilvēku, kam ir šizofrēnija? Vai tas ir labojams, vai tieši prētēji - sadzīvojams.
Laiku atpakaļ mums forumā bija uzpeldējusi Katrīne, kura diskusijās haotiski sarunājās ar cilvēkiem. Tagad Ilze, kura izpelnijās sižetu degpunktā aplejot bezpajumtniekus ar degšķidrumu. Es gan internetā nenosaku diagnozes, ārste arī neesmu, bet atpazīt to var. Vismaz pazīmes par to liecina.
11.02.2021 01:40 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
Man bija/ir pieredze ar šizofrēniķi.Dzīvoju vienu brīdi pat kopā vienā dzīvoklī. Cilvēks dzīvoja divas dzīves-draugiem .Vienā bija priekšziīmiga darbiniece valsts iestādē un otrā bija alkoholiķe-manipulētāja.Es ieraudziju īsto dabu bet tiem kas nedzīvoja ar vinju nav ne jausmas un netic...vinja arī ļoti labi mak iejusties lomā lidz ar to dabut vinju kā nepieskaitāmu ir nereāli
24.02.2021 18:29 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
Man liekas nevienam šizofrēniķi “lec acīs” .Atkarīgs cik nopietna ir slimība.Jo šii sieviete turpina spēlēt teatri un neredz kas notiek aizkulisēs jo vinja uzvelk masku un izskatās vnk pec cilveka kuram palika slikti ar veselibu delj darba
24.02.2021 18:31 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Jelly @ 24.02.2021 18:31
Man liekas nevienam šizofrēniķi “lec acīs” .Atkarīgs cik nopietna ir slimība.Jo šii sieviete turpina spēlēt teatri un neredz kas notiek aizkulisēs jo vinja uzvelk masku un izskatās vnk pec cilveka kuram palika slikti ar veselibu delj darba

Ir pietiekami daudz šizofrēniķi, kuri neapmeklē psihoterapeitu un iztiek bez zālēm, tādam cilvēkam nāk ārā visādi murgaini teksti, kas ir ārpus realitātes un, ko var labi ievērot.
Iepriekš te kāda minēja - tie, kas ir sakārtojuši šo jautājumu ar speciālistiem, spēj paslēpt savu slimību un veiksmīgi iekļauties sabiedrībā, kas ir dikti forši.
Minelūše @ 11.02.2021 09:31
Agrāk strādāju kopā ar ar šizofrēniju slimu sievieti. Un nekad pat neiedomātos, ka viņai kaut kas ir ne tā, ja viņa pati man nepastāstītu. Kas nozīmē, ka sekojot ārsta norādījumiem un regulāri lietojot vajadzīgos medikamentus, šizofrēniķi var dzīvot tikpat normālu dzīvi kā pārējie.
25.02.2021 15:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits