Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Jums arī tā ir?

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, brīvās dāmas!
Man diemžēl bieži gadās tā, ka attiecības (gan ilgstošākas, gan īslaicīgākas) beidzas ar to, ka mēs beidzam viens ar otru komunicēt jeb pareizāk sakot viņš vienkārši beidz komunicēt.
Vai Jums arī tā ir? Vai tomēr pirms attiecību izbeigšanas izrunājaties par to, kas nepatika?
07.02.2021 22:52 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Man pašai ļoti ātri zūd interese par cilvēkiem. Visbiežāk tā ir viņu pašu vaina, jo viņi ir garlaicīgi. Tad nu es arī ignorēju vai uz ziņām atbildu diezgan īsi un neieinteresēti, līdz paši saprot un atšujas no manis. Saprotu, ka varbūt tas ir bērnišķīgi, bet nespēju pa tiešo pateikt - “tu man liecies garlaicīgs, pls neraksti”, garlaicība un garlaicīgi cilvēki ir kaut kas, ko es nekādīgi nespēju paciest, lai cik skaists, gudrs un labs nebūtu otrs cilvēks.
08.02.2021 17:38 |
 
Reitings 1378
Reģ: 19.05.2016
Nē, man tā nekad nav.
08.02.2021 21:53 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
BugsBunny @ 08.02.2021 17:38
Man pašai ļoti ātri zūd interese par cilvēkiem. Visbiežāk tā ir viņu pašu vaina, jo viņi ir garlaicīgi. Tad nu es arī ignorēju vai uz ziņām atbildu diezgan īsi un neieinteresēti, līdz paši saprot un atšujas no manis. Saprotu, ka varbūt tas ir bērnišķīgi, bet nespēju pa tiešo pateikt - “tu man liecies garlaicīgs, pls neraksti”, garlaicība un garlaicīgi cilvēki ir kaut kas, ko es nekādīgi nespēju paciest, lai cik skaists, gudrs un labs nebūtu otrs cilvēks.

Tas izklausās kkā ļoti EXTRA
08.02.2021 21:58 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Manuprāt vispār pazušana un ignorēšana ir liela necieņa pret cilvēku un gļēvulība.
Nevaru iedomāties,kā attiecībās var tā vienkārši beigt komunicēt, tas vairāk izklausās pēc kaut kāda fuckbody varianta vai pāris randiņiem.
08.02.2021 23:04 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Witcher @ 08.02.2021 23:04
Manuprāt vispār pazušana un ignorēšana ir liela necieņa pret cilvēku un gļēvulība.
Nevaru iedomāties,kā attiecībās var tā vienkārši beigt komunicēt, tas vairāk izklausās pēc kaut kāda fuckbody varianta vai pāris randiņiem.
Manā gadījumā tas nenotiek nopietnās attiecībās vai vispār attiecībās. Tādus, ar kuriem esmu bijusi uz vienu vai diviem randiņiem, atļaujos arī ignorēt un pazust. Ir bijuši visādi dīvaiņi un pat maniakveidīgi (nezinu, kāpēc tādus pievelku), kuru ignorēšana un vairs nekad mūžā nesatikšana iespējams man ir izglābusi dzīvību. 😄 Priekš attiecībām izvēlos cilvēkus, kuri man saista kā personības, tādus arī ir vieglāk cienīt, respektēt un vajadzības gadījumā izrunāt arī šķiršanos un tās iemeslus. Bet vispār es neesmu pārāk emocionāls cilvēks, kuram patīk runāt vai klausīties par jūtām, ja var, tad izvairos kā vien varu, ignorēšana un pazušana ir viens no variantiem.
Par tēmas autori runājot, viņai ik pēc pāris mēnešiem ir jauns vīrietis un vienmēr ir kāda problēma. Šī nav ne pirmā, ne otrā un pat ne piektā tāda veida diskusija. Domāju, ka problēma ir viņā, ne vīrietī. Droši vien garlaicīga. 😌
08.02.2021 23:39 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Kad vēl aktīvi randiņojos, man bija līdzīga situācija. Kā sākam ar puisi tuvāk iepazīties, draudzēties, tā viņš vienā brīdī pārstāj ar mani komunicēt, pēc pāris mēnešiem, pus gada atkal uzrodas tā, it kā nekas nebūtu noticis un tā ne vienu reizi vien. Visu laiku pa galvu mutuļojās domas, kāpēc tā? Kad jau biju attiecībās un atkal tie paši tipiņi pievērsa uzmanību, konkrēti pajautāju. Izrādās, ka viņiem visiem uz to laiku bija "draudzenes" un kā viņi sastrīdās vai izšķirās, tā meklē mani, jo es nekad neatsaku papļāpāt (jāteic, ka nekas vairāk nebija). Stuli, protams, bet tagad zinu, ka tādiem vairs otru iespēju nedotu. Tajā laikā arī domāju, ka esmu sasodīti garlaicīga, neinteresanta, taču tagad saprotu, ka nebija vērts.
09.02.2021 10:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits