Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik daudz šeit ir sieviešu, kas ir vienas un plāno palikt vienas?

 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Tīri intereses pēc jautāju.
Būt vienai nekad nebija mans mērķis. Daudzus gadus meklēju attiecības, bet neviens vīrietis nekad īsti neuzrunāja, vismaz ne līdz tādam līmenim, lai man šķistu, ka gribu viņu precēt un būt kopā visu mūžu. Kopdzīve man arī lielākoties nepatika. Tā nu pēc vairāk vai mazāk veiksmīgām un īsām vai garām attiecībām esmu atkal viena.
Ar gadiem, protams, izvēle kļūst arvien mazāka un sliktāka, tāpēc es vairs nedomāju, ka kādreiz būšu attiecībās. Godīgi sakot arī nejūtu lielu vēlēšanos pēc tām. Tāpēc reālistiski skatoties, visdrīzāk atlikušo dzīvi būšu viena.
Man 27 gadi.
07.02.2021 19:56 |
 
Reitings 42
Reģ: 09.06.2020
Man būšana vienai un bez otra cilvēka šajā dzīves posmā ir diezgan apzināta izvēle. Zinu savas rakstura iezīmes, trūkumus un apzinos savu egoismu, tāpēc negribu sagandēt dzīvi otram un lieki iztērēt laiku. Man drīzāk svarīgi ir kopt esošās draudzības, nevis tiekties pēc jaunām attiecībām, jo, tām izjūkot, izjutīšu nožēlu par izniekoto laiku.
Tiesa, es apbrīnoju meitenes, kas spēj apvienot darbu, mācības un vēl pilnvērtīgas attiecības - kā to visu izdarīt vienlaikus? Varbūt bailes kaut ko nepaspēt izdarīt laikā vai atbilstošā kvalitātē attur mani no attiecībām, tomēr, zinot, ka nekas nav iekalts akmenī, varbūt kaut kas mainīsies manā domāšanā.
07.02.2021 20:08 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nav nekā slikta būt vienam. Būt vienam ir daudz grūtāk nekā esot ar kādu kopā. Ja spēj būt viena, tikai apsveicami, esi pašpietiekama.
Bet tev ir tikai 27 gadi! 27! Baudi dzīvi, ej uz randiņiem, ķircini vīriešus, flirtē, gūsti no tā baudu un nedomā par kopdzīvi. Ja tev to vajadzēs, īstais atnāks pats par sevi. Un neaizmirsti, tev ir tikai 27 gadi!
07.02.2021 20:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tu tā kā pirms 70.gadu dzimšanas dienas raksti, ka būsi viena atlikušo dzīvi. Izskatās, ka esi tādā dzīves fāzē izjūtot nepieciešamību palikt vienai, tas ir saprotami, bet nevajag to norakstīt uz visu dzīvi :D
Kāds atrod īsto 20.gados, kāds 50.gados tikai apprecās. Neskrien laikam pa priekšu, pēc pāris gadiem noteikti iesmiesi par šo ierakstu pie kādas vīna glāzes ar savu mīļoto :D
Un jeezus, Tev 27.gadi, lūdzu, ej un dzīvo. Tūlīt visi savakcinēsies un tik sāksies :D
07.02.2021 20:20 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Baudi dzīvi, ej uz randiņiem, ķircini vīriešus, flirtē

Diemžēl neesmu no tā tipa sievietēm, kurām šīs lietas saistās ar ''dzīves baudīšanu'' :D
07.02.2021 20:21 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
putns @ 07.02.2021 20:21

Diemžēl neesmu no tā tipa sievietēm, kurām šīs lietas saistās ar ''dzīves baudīšanu'' :D

Dzīvi baudīt var dažādi, kādam pietiks ar makaroniem ar sieru, kādam vajadzēs vēl klāt gaļu.
07.02.2021 20:23 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Jaaa, man mamma tagad runā tā kā Tu, bet viņai ir 52(!). Nu nav veicies ar vīriešiem dzīvē, un viņa ir tik daudz apdedzinājusies. Nu jau vairs tiešām uz vīriešiem neskatās un nemaz nevēlas, labāk jūtas viena.
Tev ir tikai 27, Tev vienkārši ir nolaidušās rokas, jo neesi atradusi to īsto. Tici man, pienāks brīdis un Tu šo savu domu uzskatīsi par ļoti muļķīgu. 🙂
07.02.2021 20:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Varbūt jāiet par mūķeni? 😁
07.02.2021 20:46 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es esmu apdomājusi būšanu vienai pēc iepriekšējām attiecībām, kas mani baigi mainija kā personu. Tad uzradās tagadējais. Un domāju, ja reiz sanāks tā, ka katram būs jāiet savs ceļš, visticamāk mans lēmums par būšanu vienai būs apzināts.
07.02.2021 21:21 |
 
Reitings 59
Reģ: 10.03.2020
Kādu laiku vienai noteikti būs forši padzīvot.. Man ļoti patīk, reāli izbaudu šo laiku kad esmu viena.. Bet sevi pieķeru pie domas, ja Man būs visu laiku tik forši, tad dzivošu viena visu laiku.. Nafig tās stulbās attiecības
07.02.2021 22:47 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Es pilnīgi mierīgi varētu kaut visu dzīvi nodzīvot viena, t.i. bez nopietnām attiecībām. Vienatne mani nebaida, tieši pretēji. Tā nu sagadījās, ka savā dzīves ceļā sastapu cilvēku ar kuru šajā jautājumā ir vienots viedoklis, tāpēc mūsu attiecības man dod pietiekami daudz brīvības un laika sev, taču, ja nebūtu šī cilvēka vai ja pēkšņi atkal paliktu viena, par to neuztrauktos. Gadiem ejot, esmu kļuvusi ļoti pašpietiekama, priekšroku dodu vienatnei, nevēlos savā dzīves telpā ielaist citus cilvēkus. Dažreiz pat biedē doma, ka tas viss man pēkšņi varētu tikt atņemts. Tās ir manas emocijas un domas uz šo brīdi, taču dzīve ir gara un vēl tik daudz kas var mainīties.
Ar šo gribu teikt to, ka vēlme būt vienai vai vēlme dzīvot bez attiecībām, nav nekas slikts. Taču, neskatoties uz to, gadās, ka savā dzīves ceļā sastopam cilvēkus ar kuriem esam, tā teikt, uz viena viļņa. Es ieteiktu vienkārši dzīvot un baudīt dzīvi. Ja izdosies satikt to cilvēku ar kuru tomēr gribēsies būt kopā - super! Ja ne - arī super! Vēl esam jaunas un mums priekšā visa dzīve. :)
07.02.2021 23:14 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Manuprāt, vienatne ir vajadzīga, jo tieši attiecībās mēs to nereti pazaudējam. Es tiešām nevaru iedomāties būt kopā 24/7. Esmu izbaudījusi pietiekoši daudz randiņus, attiecības, bet tas viss bija bez nākotnes. Protams, arī salauzta sirds ,pat abpusēji. Pazaudēju savu es, iedzīvojos milzīgos kompleksos, ēšanas un veselības problēmās. Šobrīd jau dažus gadus esmu viena un atguvu pašvērtējumu, veselību un stipru raksturu. Jā, bijušie ir mēģinājuši attiecības atjaunot ,bet es biju pilnībā pret. Pagātnei nav nākotne, par vēlu. Viņi nebija slikti cilvēki , bet mūsu attiecībām nebija lemts turpināties.
Protams, ir ļoti daudz cilvēki(arī forumā), kuri domā, ka dzīvot vienam nav labi, pat izsmej,ja nav vīrs un bērni ,redz potenciālā vecmeita. Un,ja tā? Tā ir mana dzīve. Par to nebaidos, kà būs. Varbūt esmu pašpietiekama.
Līdz 24 gadiem, liku priekšplānā tikai attiecības un viss pārējais bija otrajā plānā, nesvarīgs, tas nebija pareizi. Galvenais, ir neklausīties apkārtējos, jo tā ir TAVA dzīve un laime. Tomēr, es ticu, ka kaut kur ir īstais cilvēks, vienkārši nevajag iespringt un izmisīgi, kādu meklēt. Diemžēl, mūsdienu cilvēkiem vairs nav vērtības. Es noteikti neesmu no tiem, kas dzīvos kopā, lai tik nebūtu viens. Tāpat, esmu pret vienas nakts sakariem.
08.02.2021 08:45 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Bellatresa @ 08.02.2021 08:45
Manuprāt, vienatne ir vajadzīga, jo tieši attiecībās mēs to nereti pazaudējam. Es tiešām nevaru iedomāties būt kopā 24/7. Esmu izbaudījusi pietiekoši daudz randiņus, attiecības, bet tas viss bija bez nākotnes. Protams, arī salauzta sirds ,pat abpusēji. Pazaudēju savu es, iedzīvojos milzīgos kompleksos, ēšanas un veselības problēmās. Šobrīd jau dažus gadus esmu viena un atguvu pašvērtējumu, veselību un stipru raksturu. Jā, bijušie ir mēģinājuši attiecības atjaunot ,bet es biju pilnībā pret. Pagātnei nav nākotne, par vēlu. Viņi nebija slikti cilvēki , bet mūsu attiecībām nebija lemts turpināties.
Protams, ir ļoti daudz cilvēki(arī forumā), kuri domā, ka dzīvot vienam nav labi, pat izsmej,ja nav vīrs un bērni ,redz potenciālā vecmeita. Un,ja tā? Tā ir mana dzīve. Par to nebaidos, kà būs. Varbūt esmu pašpietiekama.
Līdz 24 gadiem, liku priekšplānā tikai attiecības un viss pārējais bija otrajā plānā, nesvarīgs, tas nebija pareizi. Galvenais, ir neklausīties apkārtējos, jo tā ir TAVA dzīve un laime. Tomēr, es ticu, ka kaut kur ir īstais cilvēks, vienkārši nevajag iespringt un izmisīgi, kādu meklēt. Diemžēl, mūsdienu cilvēkiem vairs nav vērtības. Es noteikti neesmu no tiem, kas dzīvos kopā, lai tik nebūtu viens. Tāpat, esmu pret vienas nakts sakariem.

Bērnībā es sapņoju, ka man 20 gados būs skaistas kāzas, vīrs, bērni. Tomēr, dzīvē viss sagriezās savādāk. Tāpēc, krist panikā? Nē, sapņot ir labi, bet jāskatās arī uz realitāti. 27 gadi nav nekāds vecums, ticu, ka mums tas viss būs īstajā laikā! 🙂
08.02.2021 08:50 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ai, šitādas runas "cik labi vienai", "attiecības negrib" utt ir tikai līdz brīdim, kad uzrodas īstais vīrietis. Tu ne pirmā, ne pēdēja, kas šādi runā.
08.02.2021 09:41 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Es kādreiz savos dumjajos 22 gados arī domāju ka būšu mūžīgā vecmeita ar 5 kaķiem. 🤣🤣 Bet tad 23.gadu vecumā satiku savu vīru. Tagad man jau ir gandrīz 30 un esmu precēta.
Tev viss priekšā. Satiksi īsto, tad, kad to vismazāk gaidi.
Neiespringsti uz to.
08.02.2021 09:46 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Man joprojām ir paziņa, kurai ir 30+, nav drauga kopš 9.klases, kur nu vēl vīrs. Un lai cik dīvaini neliktos arī nevainīga. Ļoti mīl kaķus, cilvēki riebj. Vot, tā ir vecmeita ar šādu dzīves nostāju!
Autorei viss vēl priekšā.
08.02.2021 09:50 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kāpēc visi saka "tev viss vēl priekšā, ej un dzīvo, baudi dzīvi, drīz satiksi savu īsto"? Vai tad cilvēks pēc izvēles nevar būt viens, ja ta grib? Vai tas ir kaut kur iekalts, ka laimīgs un dzīvi baudīt var tikai,ja ir ar kādu kopā? Zinu ļoti daudzus cilvēkus kas ir vieni un ne ar ko nav sliktāki par tiem,kas ir attiecībās. Ne visiem ir vajadzīgs otrs cilvēks un nav jau tā,ka tas būtu vienīgais veids kā dzīvot.
08.02.2021 10:05 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Prieks redzēt līdzīgi domājošas, bet mani tomēr pārsteidz, cik daudzas vienkārši tic, ka visas atrod savu īsto un dzīvo laimīgi līdz mūža galam. Ņemot vērā, ka vairāk kā puse laulību tiek šķirtas, un arī nešķirtajās ir ļoti daudz nelaimīgu pāru. Tad no kurienes tāda pārliecība un solījumi, ka es jau tūlīt, tūlīt atradīšu ideālu (priekš sevis) vīrieti ar kuru būšu kopā līdz mūža galam? :D
08.02.2021 10:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Atrast otru cilvēku ar ko gribētu nodzīvot visu mūžu tiešām ir retums, bet nav neiespējami.
Ja skatās uz tiem pāriem, kas šķiras, tad tur ir vaina nemācēšanā komunicēt un nolikt bišķiņ savu ego malā. Ja mans vīrs mūsu strīdu laikā tiešām būtu klausījis tajā ko saku, tad mēs jau 10 reizes būtu izšķīrušies. Gadi iet un mūsu attiecības mainās, mana domāšana mainās un kad izejam cauri grūtībām mēs paliekam stiprāki Un Es tiešām nevienu citu sev blakus neredzu. Ļoti ceru, ka nodzīvosim līdz sirmam vecumam.
Ko es gribu pateikt, nekad nevajag būt kategoriski noskaņotai. Vienkārši dzīvo savu dzīvi, turi acis vaļā un izmanto iespējas.
Zini kā es paliku kopā ar savu vīru? Pati uzrakstīju viņam Facebookā. Un es biju tā, kas kategoriski uzskatīja, ka nekad pirmā vīrietim nerakstīs.
08.02.2021 10:49 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Nu attiecības nav īsti piemērotas cilvēkiem, kuri dzīvo ideālu mākoņos.
Ja kaut kādā mērā ir vēlme pēc tām, tad ir vērts piestrādāt pie lietām, kas traucē veidot vai uzturēt tās. Jo tomēr - veiksmīgas attiecības ir primāri atkarīgas no paša rīcības.
Kas attiecas uz konceptu - dzīvot līdz mūža galam - neredzu jēgu uz to iespringt, it īpaši, ja skaities pašpietiekams cilvēks. Kā būs, tā būs. Nevar paredzēt to, kā dzīve, pats vai otrs cilvēks mainīsies pēc x gadiem.
08.02.2021 12:16 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Ļoti daudz, īpaši ārzemēs. Ir tādas sievietes, kas uzreiz pasaka, ka nekad neprecēsies utt. Kā saka, tagad populāri ir dzīvot tikai priekš sevis.
08.02.2021 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!