Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu uzturs

 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Kāds ir jūsu uzturs, ēdiena paradumi?
Ievērojiet kādas diētas, fastingu? Ir kas tāds no kā atsakāties, ko nelietojat, vai vismaz cenšaties nelietot?
Cikos ir jūsu pirmā maltīte un pēdējā?
Varat padalīties ar visu par un ap jūsu ieradumiem. Ieinteresēja. 🤭.
01.02.2021 22:49 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Par sevi - nu jau būs vairāki gadi kā nelietoju maizi, diētas nav, vienkārši nevēlos . Ja gribas uztaisīt kādu, kā mēs sakām - desmaizi, to taisu ar galetēm un krēmsieru. Ļoti gardi.
Vēlētos sākt ieturēt fastingu,bet diemžēl ar savu darba režīmu tas nav iespējams. Darbs fizisks, mostos 5:30 un tad arī gribot , negribot ir jāēd brokastis.
Mērces, zupas un viss pārējais bieži vien ir krēmīgs.😅
Augļi ļoti iecienīti un vēlētos atturēties no saldumiem, bet nesanak. Vājš raksturs. 😅
Citreiz uznāk , ka varu grūst sevī visu pēc kārtas
01.02.2021 22:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Pirmā ēdienreize ap 10:00, pēdējā 18:00. Pēc 19:00 neēdu vairs neko.
Man ļoti viegli nāk klāt svars, tāpēc ir sevi vienmēr jāiegrožo, ja nevēlos kļūt par vali. Pilnībā no ēdienkartes esmu izslēgusi tikai divas lietas- balto miltu izstrādājumus (baltmaizi, kūciņas, bulciņas, picas, utt) un cukurus (konfektes, šokolādes, saldās sulas, utt) Visu pārējo samērīgos daudzumos, nelielām porcijām.
Mācos ēst mazāk, katru dienu sev atgādinu, ka ēdu, lai dzīvotu, nevis otrādi.
01.02.2021 23:06 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Pirmā ēdienreize ir atkarīga no tā, cikos pamožos. Parasti izdzeru kafiju, pēc divām stundām ēdu brokastis. Pēdējā ēdienreize ir aptuveni 18:00-19:00. Bet pēc tam kādu snacku apēdu. Neēdu miltu produktus, piena produktus cenšos mazināt, nedzeru pienu, cenšos lietot mazāk cukuru, cik vien iespējams.
Šobrīd cenšos ēst veselīgāk, jo covid ir sagriezis kājām gaisā visus ieradumus un kustību. Vēlos arī atsākt paralēli vingrot.
Visgrūtāk man atteikties ir no kārtīgām latviešu vakariņām. Esmu liels karbonāžu fans, kā arī saldumi man tur sēž uz pakauša un vienmēr par sevi atgādina veikalā, ka janopērk.
Arī es viegli un ātri pieņemos svarā, tāpēc esmu stingri nolēmusi visu mainīt, cik tad var ēst un neko nedarīt.
01.02.2021 23:17 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Esmu absolūts dārzeņu fanāts. Neesmu veģetāriete vai vegāns, bet es visur lieku klāt daudz dārzeņus, zaļumus. Ja taisīšu plovu, puse sastāvēs no burkāniem un sīpoliem. 😁 Sīpoli un ķiploki mani mīļākie. 😁
Brokastīs parasti ēdu avokado maizi, bet ne pliku avokado. Saspaidu avokado, piegriežu sīpolus, tomātus, pievienoju citronpiparus un sāli un uz rupjmaizītes.. ņammmma..
Pusdienās ēdu visu ko, galvenais, lai daudz dārzeņu..
Vakariņās ēdu visu ko, galvenais, lai daudz dārzeņu..
Vakarā ir obligāta sarkanvīna glāze..
Tagad esmu iecienījusi dažādus kebabus mājas apstākļos ar vistas fileju, kāpostiem, tomātiem, gurķiem, burkāniem.. nu labi daudz dārzeņiem.. 😁
Ļoti garšo cepta ola, bet ceptai olai būs uzbērta kaudze ar lociņiem..
Nevaru sagaidīt vasaru, kad salātiem un lokiem būs cita saules garša.. 🙃
Brīvdienās obligāti kāda kūka vai saldais jāuztaisa, patīk viss tradicionālais, kas nav baisi salds..
Dzeru daudz zaļo tēju..
01.02.2021 23:17 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Nekādas diētas vai ko citu neivēroju, jo svars nemainās neatkarīgi no tā, ko ēdu. Cenšos izdzert 1,5l ūdens dienā, kā arī obligāti cenšos paēst brokastis un vienu siltu maltīti.
Man ir tāda problēma, ka negribas ēst un varu neēst kaut vai nedēļu (jo aizmirstu), bet pārtikt tikai no snackiem, bet tad, protams, sāk sāpēt un reibt galva, un ir slikta pašsajūta, tāpēc man ir atgādinājumi, ka jāpaēd!
Gribētu pamēģināt fastingu un ēst mazāk saldumus, bet motivācijas īsti nav 😅
01.02.2021 23:32 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Esmu mēģinājusi visu ko - diētas, veselīgs uzturs, nepamatota badošanās utt utt.
Līdz brīdim, kad sērfojot pa visādiem fitnesa video youtube uzdūros par kaloriju deficītu.
Un pirmo reizi tas strādā!!
Tātad, jau mēnesi ēdu, ko vēlos, bet sekoju līdz cipariem + nepārēšanās.
#goals #summerbody #skinny #beach
02.02.2021 00:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
C00L Dzipsy @ 01.02.2021 23:17
Esmu absolūts dārzeņu fanāts. Neesmu veģetāriete vai vegāns, bet es visur lieku klāt daudz dārzeņus, zaļumus. Ja taisīšu plovu, puse sastāvēs no burkāniem un sīpoliem. ? Sīpoli un ķiploki mani mīļākie. ?
Brokastīs parasti ēdu avokado maizi, bet ne pliku avokado. Saspaidu avokado, piegriežu sīpolus, tomātus, pievienoju citronpiparus un sāli un uz rupjmaizītes.. ņammmma..
Pusdienās ēdu visu ko, galvenais, lai daudz dārzeņu..
Vakariņās ēdu visu ko, galvenais, lai daudz dārzeņu..
Vakarā ir obligāta sarkanvīna glāze..
Tagad esmu iecienījusi dažādus kebabus mājas apstākļos ar vistas fileju, kāpostiem, tomātiem, gurķiem, burkāniem.. nu labi daudz dārzeņiem.. ?
Ļoti garšo cepta ola, bet ceptai olai būs uzbērta kaudze ar lociņiem..
Nevaru sagaidīt vasaru, kad salātiem un lokiem būs cita saules garša.. ?
Brīvdienās obligāti kāda kūka vai saldais jāuztaisa, patīk viss tradicionālais, kas nav baisi salds..
Dzeru daudz zaļo tēju..

Nice! 10/10
Ēdu līdzīgi kā Cool Dzipsy, pievienoju daudz ķiplokus, sīpolus, burkānus, spinātus utt.
Visu vienmēr apberu ar rauga pārslām (dieva ēdiens)
+ gaļas vietā tofu, soja.
Ēdu drusciņ brokastis+ kafija,pēdējā laikā ir iegājies uz darbu ņemt iepriekš sagatavotu smūtiju ar viskko labu iekšā, ko izdzeru dienas gaitās (ļoti labi var "paēst.") Un tad kārtīgākas vakariņas.
Bet atkarībā no dienas. Kā kuru dienu, citreiz kko pamainu.
Redrose, par galetēm tas labi, baltmaizē ir šausmīgi daudz kaloriju.
02.02.2021 00:56 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Katz, kādus smutijus taisi?
No dārzeņiem, augļiem? Vai un kādus saldinātājus pievieno klāt?
02.02.2021 08:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Saldētās ogas + banāni + spināti + kaņepju pulveris + čia sēklas + dateles (saldumam) + pēc izvēles, kas ir mājās - ābols,apelsīns, kivi,mango vai bumbiers. Principā visu, ko var atrast mājās. Un tad to visu lielā smūtija krūzē, lai pietiek dienai.
02.02.2021 08:30 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Ēdu principā visu, tikai ne to kas negaršo. Pilnīgi nejauši jau gadiem dzīvoju ar intermittent fasting un laikam pat pirms kaut kas tāds tika atklāts 😅 nekad neesmu bijis brokastu cilvēks, tikai kafija no rītiem un ēšana sākas tikai pusdienlaikā. Ēdu max līdz 21:00 par cik vēlu eju gulēt. Dzeru daudz ūdens pa dienu un nelietoju saldumus jo vienkārši neiet vairs pie sirds.
02.02.2021 09:07 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Lai zaudētu svaru pagājušo gad ievēroju intermittent fasting. Cēlos 6os ēdu pēc 12iem līdz 20. Pirmajā mēnesī zaudeju 3 kg. Pēc tam tas viss nāca atpakaļ :D.
Fastingu vairs neieturu, bet brokastis nespiežu sev ēst. Jo pamanīju ka tad bruacot uz darbu vairs nav slikta dūša autobusā un jūtos mundrāka.
Ēdu par maz dārzeņu. Neesmu atradusi veidu kā pagatavot tā lai man garšo. Gribētos atteikties no miltu izstrādājumiem, bet pankūkas...
02.02.2021 09:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 10.03.2020
Es vienmēr ieturu kārtīgas brokastis, no rīta ēdu to ko cilvēki ēd pusdienās.. Un tad visu dienu varu neēst,, un ap 17 vakariņas arī tādas pamatīgas.. Un pa dienu kādu uzkodu varbūt... Jūtos labi, un svars nemainās jau vairākus gadus.
02.02.2021 09:29 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
No Ziemassvētkiem esmu atteikusies no jebkā eļļà cepta uz pannas. Ja ļoti sagribas, tad ielieku cepeškrāsnī. Vāru tos produktus, kuri garšo vārīti -piem. kartupeļi u.c. Mēģinu izdzert daudz ūdeni, bet tas ir ļoti grūti. Man jau vairākus gadus ir glutēna nepanesība, tāpēc daudz miltu izstrādājumus neēdu. Svaigi dārzeņi ir mani mīļākie.
Mēģinu retāk ēst jogurtus, jo cukurs. Pirmā maltīte 9:00 vai 10:00 un pèdējā 17:00 pēc tam neko neēdu.
02.02.2021 09:54 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Brokastis man ir sākot no divpadsmitiem. Tad pusdienas nelielas pēc darba ap sešiem. Un tad ap astoņiem, deviņiem vieglas vakariņas. Gulēt dodos vēlu tāpēc vakariņas arī sanāk vēlu. Tā kā man ir kuņģa problēmas, tad esmu sapratusi, ka mans organisms necieš uzkodas starp ēdienreizēm. No tā arī izvairos, lai netiktu lieki izdalīta kuņģa skābe. Principā ēdu to ko vēlos, cenšos izvairīties no miltu izstrādājumiem un saldumiem. Dzeru ūdeni un zaļo tēju dienā diezgan daudz.
Ēdot man nav bieži apetīte veselības problēmu dēļ, bet esmu iemācijusies to ignorēt un ēst, jo savādāk var būt lielākas problēmas. Šī iemesla dēļ svars arī bieži mainās.
02.02.2021 10:14 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Varu vēl pieminēt.
Brīvdienās es bez brokastīm varu iztikt, jo ilgāk neēdu pirmo maltīti, jo ilgāk varu iztikt bez tās. Piemēram, ja paēdīšu brokastis 8:00 tad pēc divām h noteikti organisms prasīs savu, bet ja es neesmu ēdusi līdz 12:00, tad noteikti mierīgi varu iztikt pat līdz vakaram, puncis ēdienu neprasa. ( bet es tomēr savu organismu nemoku un paēdu, tas ir vajadzīgs.)
Esmu arī liela ūdens dzērāja, kā dažas šeit minēja.
Man jau ir automātiski, ieleju pudelē ūdeni un ik pa laikam padzeros. Tas jau ir vismaz 5gadus.
Arī ja velos aizstāt maltîti, iedzeru kafiju vai tēju.
02.02.2021 10:31 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Saldētās ogas + banāni + spināti + kaņepju pulveris + čia sēklas + dateles (saldumam) + pēc izvēles, kas ir mājās - ābols,apelsīns, kivi,mango vai bumbiers. Principā visu, ko var atrast mājās. Un tad to visu lielā smūtija krūzē, lai pietiek dienai.

Pienu nelej klāt?
02.02.2021 10:31 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Fastingu vairs neieturu, bet brokastis nespiežu sev ēst. Jo pamanīju ka tad bruacot uz darbu vairs nav slikta dūša autobusā un jūtos mundrāka.

Man agrāk tieši bija slikta dūšā , ja nebiju pabrokastojusi, bet tagad, par laimi, viss okey. 😁🤭
02.02.2021 10:33 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es neesmu tas veselīgākais ēdājs, tā vismaz šķiet, ēdu to,kas man garšo, ar svaru problēmu nav, jo ikdiena ir ļoti aktīva un tiek pavadīta kustībā. Brokastis varu gan ēst, gan neēst, brīvdienās tas notikti būs vēlak, parasti pusdienlaikā, darba dienā kā kuru reizi šodien ikko esmu uztaisījusi brokastis, kukurūzas galetes ar krēmsieru, sieru un vārītu olu pa virsu, kad ir mājās tomāts, citreiz uzlieku tomātu. Maizes vietā esmu izvēlējusies kukurūzas un griķu galetes, jo no maizes man sāp vēders. Man ļoti garšo griķi, tos bieži iekļauju ēdienkartē, tā kā esmu liels siera fans tad bieži cepu tādus kā plāceņus ar sieru + dārzeņi, visu sarīvēju, sajaucu ar olu,miltiem un garšvielām un cepu uz pannas. Salāti man ļoti garšo, bet šobrīd esmu no tiem atteikusies, jo kā jau te tika pieminēts, vasarā salāti un lociņi garšo citādāk, kad viss no savas siltumnīcas sagriezts uz galda, tad rimi salātlapas pēc tam vairs nestāv klāt. Vakaros kā kuru reizi, varu aizbraukt uz makdonaldu un apēst kādu burgeru, varu mājās ko vienkāršu pagatavot. Bieži sūtam siltos sušī, tie man ļoti garšo, patīk arī mājās tādus vienkāršos wokus taisīt ar dārzeņiem, vistiņu un nūdelēm. Vakaros gar tā ir sanācis, ka pat speciāli nepiedomājot, bet vēlāk par kādiem 20.00 neko neēdu.
02.02.2021 11:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Un par saldumiem, tos vispār īsti neēdu, jo man negaršo un neprasās, dažreiz nopērku rafaello, bet man nepatīk,ka tur pa vidu ir tā mandele :D
02.02.2021 11:05 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Un par saldumiem, tos vispār īsti neēdu, jo man negaršo un neprasās, dažreiz nopērku rafaello, bet man nepatīk,ka tur pa vidu ir tā mandele

Es tik ļoti apskaužu tās, kurām saldumi neprasās. 😅
02.02.2021 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!