Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieša gadi , bet nevainīgs

 
Reitings 9
Reģ: 31.01.2021
Labvakar!
Es vēlētos padalīties par vienu savu 'bēdu' stāstu! Sauciet kā gribat , bet es vēlētos izkratīt savu sirdi.
Iespējams , ka tikšu par šo visu iesmiets , bet kaut kā tas viss ir vienalga! * kā nekā šis viss ir anonīmi *
Sāksim ar to , ka es esmu puisis , man ir pietiekami gadi. * varbūt konkrēti savu skaitli nesaukšu * Bet esmu kaut kas jau uz to vecumu , ka ir jādomā par savas ģimenes izveidi. Bet kompleksi , nedrošība , es nezinu kas tieši , bet tā sanācis , ka esmu nevainīgs!
Jā , varbūt tā ir mana vaina , mazpilsētas trūkums , ka te meiteņu nav īsti , bet kādas ir Jūsu domas , ka čalis , kam jau būtu jāsāk domāt par savas ligzdiņas izveidi ir vēl bez jebkādas sexuālās pieredzes? Gadus es nesaku , jo es gribu zināt , cik, Jūsuprāt, gados ir īstais brīdis , lai sāktu radīt pēcnācējus?
Protams , bēda ar tāda , ka neesmu pārliecināts par savu ķermeni , jo neesmu kā vīrietis , kam tu muskuļu masa liela , jo izskatos pēc puišeļa vēl. Bet vairāk jau kompleso izmērs , kas ir nedaudz zem vidējā! Augums gan liels ~ 185cm , bet lejā diemžēl nav tas ko vēlētos.
Protams seksu un intīmo dzīvi gribās. Jā , masturbēju arī bieži , bet es to neuzskatu kā kādu fui , jo tā ir lieta , kas mani atslābina , nomierina un sniedz vismaz kādu baudas sajūtu.
Es ļoti atvainojos par šo ierakstu , gribēju tik dzirdēt cilvēku domas , vai Jūs atbaidītu puisis , kas atklātu šādu faktu , ka ir 30 +/- gados ir bez jebkādas attiecību un sexuālās pieredzes? * tomēr nedaudz devu mājienu par savu vecumu *
Paldies! ❤
Ceru uz sapratni!
31.01.2021 19:41 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Atbildot uz jautājumu par to kāds tad ir tas vecums, kad tad tā ģimene jāsāk veidot ir ļoooooti dažāds. Citi gatavi jau 20 gados, citi 30, citi 40 un domāju, ka nav tāda noteikta vecuma, kad ir noteikts sākt veidot ģimeni.
Atbildot uz pēdējo jautajumu par to vai neatbaiditu tāds fakts - neatbaidītu, seksuālā dzīve nereprezentē cilvēku tik ļoti lai tas būtu kaut kas atbaidošs. Pat ja vairums gadījumu, kad cilvēki ir nevainīgi piem. +/- 30 gadu vecumā, ir tādi kur cilvēki ir klusas dabas un nemāk komunicet ar pretējo dzimumu, zinu dažus cilvēkus kuri ir nevainigi nedaudz pirms 30 gadu sliekšņa bet citu iemeslu dēļ un fakts ka viņi ir nevainīgi nekādi viņus neatšķir no citiem. Katram savs vecums.
Vienīgais ko šādā gadijumā noteikti gribētu zināt ir iemesls kāpēc tad tā ir noticis.
31.01.2021 20:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.01.2021
Kāpēc man nav bijis sex?
Laikam jau nedrošība par sevi , nepārliecība par savu izskatu , izmēru.
Nav protams tā , ka es galīgi neglīts , bet nu kaut kā neiet , jo izjūtu to kā meitenes vērtē tavu vizuālo tēlu. Es neesmu tas , kurš valkā bredotus apģērbus , nedižojos ar luxus lietām. Esmu pilnīgi vienkāršs džeks ar savām vērtībām!
31.01.2021 20:06 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nesatraucies, pienāks arī tavs laiks. Noteikti ir meitenes kurām patīk tādi vienkārši puiši ar savām vērtībām. Jābūt nedaudz drošākam par sevi un jāsper solis uz priekšu.
31.01.2021 20:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.01.2021
Ok , liels paldies Tev! Novērtēju! ❤
31.01.2021 20:10 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es varu pateikt godīgi, būtu šokēta un apmulsusi , ja uzzinātu par vīrieti kurš 30 +\- būtu nevainīgs. Uzreiz prātā būtu doma, kas vainas? Nedrošība? Kompleksi? Kaut kas nav tā...saktu domat par iemeslu, jo kā tas iespējams? Vienmēr šķiet, ka tie vīrieši jau skrien un lien zem brunčiem, vai tad nevienu sievieti nav varējis pavedināt.
Bēt, izlienot no sava viedokļa un paskatoties uz to tā reàli...kā ir tā ir. Tu esi tāds cilvēks, Tu nevelies skriet un gulēt ar sievieti tikai lai būtu sekss, neesi atradis vienkārši isto. ( vai varbūt tiešām ir kas dziļāks..konpleksi(?)) Neesi tusiņu čalis kur parasti puiši ir vieglprātīgi un pavedinās kādu meiteni.
Grūti teikt vai gluži atbaidītu tas, es skatītos kāds vīrietis būtu. Noteikti prātā būtu tā doma, kas par vainu? Bet, ja man šis cilvēks būtu iekritīs sirdī, tad tai nevajadzētu but problēmai. Kā arī Tev jau nav jāsaka par nevainību. 😜
31.01.2021 20:10 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Ok kamēr uzrakstīju savu garo penteri, izlasīju, ka Tev ir nedeošība. Nevajag baidīties. Lielākoties pat nav svarīgi izskats, ir liela nozīme raksturam. Mēģini, dari. Strada ar savu raksturu, noteikti strādā pie saviem kompleksiem. Atrodi kādu sievieti, nesteidzini notikumus. Domāju kad būs tā īstā, tad būs īstā un viss būs kārtībā. Tici man.!
31.01.2021 20:14 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.01.2021
Paldies , Redrose! ♥
Jāsaka tā , ka esmu domājis neatklāt to faktu , ka man nav bijis sex. Bet nedaudz baida , ka pirmajā reizē es neko nezināšu , nemācēšu , ātri beigšu , no uztraukuma nestāvēs , visādas lietas būs , ka es nezināšu kas un kā.
Protams , es ar sevi strādāju , cenšos iemīlēt sevi un savus kompleksus, arī 'mazo draudziņu' , jo nu es tak to nevaru mainīt , kāds ir , tāds nu ir un viss.
Rakstura iezīmēs es uzskatu , ka esmu labs , vērtības arī ir man savas , tikai laikam nedaudz nedrošībā , bailes.
31.01.2021 20:21 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Neko nedomātu, novērtētu atklātību, ja būtu simpātijas, tad tas nebūtu šķērslis. Es saprotu, ka tie ir kompeksi par sevi, ir jāuzaudzē pašapziņa un sevi jāpieņem kāds esi, izmēru mainīt nevar un nevajag kompleksot pat to, sievietēm arī ir dažādi krūšu izmēri. Garš augums arī ir pluss :)
31.01.2021 20:24 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Pēdējā laikā te pilns ar šitādām tēmām... Man ir 27, esmu nevainīga, pat skūpstījusies neesmu. Kāpēc ar mani tā noticis? Vispār nemāku runāt ar puišiem, esmu izteikta vienpate, labprāt laiku pavadu vienatnēm, nepatīk ar daudz stāstīt par sevi citiem, tādēļ daudzi domā, ka esmu kaut kāda iedomīga. Jā, esmu meitene, tāpēc liekas, ka uz meitenēm neskatās tik šķībi kā uz puišiem bet tik un tā. Ļoti ilgu laiku par šo ļoti pārdzīvoju. Bet tagad kaut kā ir palicis vienalga.
Koncentrējies vairāk uz sevi, dari, ko tu gribi, gan jau īstā atnāks. Cilvēkus atgrūž pārlieku lielā vēlme pēc attiecībām, to var just.
Mani neatbaidītu šāds fakts par puisi, jo pati esmu tāda.
Kad jātaisa bērni - katram savs laiks; ap 30, manuprāt, ir tas labākais laiks, kad esi nostabilizējies dzīvē, bet vēl pietiekami jauns, lai paciestu negulētas naktis, nekārtību un troksni. Es personīgi bērnus nekad negribu, tādēļ man nav tāda sajūta, ka laiks iet uz beigām, bet sexu gan gribētos...kā būs, tā būs. Neiespringsti un lai veicas 😉
31.01.2021 20:26 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
ka pirmajā reizē es neko nezināšu , nemācēšu , ātri beigšu , no uztraukuma nestāvēs , visādas lietas būs , ka es nezināšu kas un kā.

Tā ir vislielākā problema un arī seksā tiešām var radīt problēmu tikai Tava uztraukuma dēļ. Tad kad Tev pienāks pirmā reize , Tev jācenšas but vēsu prātu un nedomāt par šīm lietām, jo tas reāli to var ietekmēt.
Viss notiks dabīgi un siviete jau arī negulēs kā baļķis un negaidīs , kad visu izdarīsi Tu. Procesā viss notiks, sajutīsi otru cilvēku un viss noteikti būs okey, būs ritms .
31.01.2021 20:28 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.01.2021
Paldies par komentāriem un ieteikumiem , ir noderīgi ieklausīties ko saka apkārtējie , ja nesāk pārmest vai mācīt.
Novērtēju katra domas!
31.01.2021 20:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es teikšu godīgi, mani tas atbaidītu.
31.01.2021 23:08 |
 
Reitings 30
Reģ: 07.09.2016
Autora vietā jau šādā vecumā pirms meklētu ko nopietnu, meklēt ko nenopietnu vispirms. Piemēram, iepazīšanās i-netā, satikšanās, sekss. Ja meklē ko nenopietnu, tad nav jāuztraucās par saviem kompleksiem un seksa mākslu. Ātri sapratīsi kas ir kas, pašapziņa cerams pacelsies, nekompleksosi un tad varēsi meklēt ko nopietnāku. Sorry, bet ap 30 diezvai pēkšni atnāks tā "īstā un vienīgā, kas būs pirmā un pēdējā", vēl jo vairāk, ja šīs tēmas sakarā jau ir kompleksi.
Ko es domātu, ja man ap 30 gadīgs vīrietis pateiktu, ka ir nevainīgs? To, ka tur ir zemūdens akmeņi, kaut kas nav ok, kāpēc tik ilgi cilvēks ir bijis viens. Bet pēc 30it tas izklausīsies vēl trakāk. Sekss ir svarīga lieta, ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm. Parasti to uztrenē pirmajos seksuāli aktīvajos gados, kad abi jauni un zaļi, bet sievietes pie 30 jau ir pieradušas pie kvalitātes.
31.01.2021 23:09 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Jāsatiekas ar primrose, varbūt vienkārši komunikācija ar pretējo dzimumu palīdzētu atvērties.
31.01.2021 23:12 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Uz jautājumu par to, kad ir īstais vecums veidot ģimeni, nav tādas vienas pareizās atbildes. Kāds būs gatavs jau 18 gadu vecumā, kāds - 50 gadu vecumā, vēl kāds - nekad. Un tas ir normāli. Nevajag domāt par to, ko dara citi un akli sekot tam, ka, redz, citiem tajā vecumā jau ir ģimene, tāpēc arī tev par to jāsāk domāt. Katram savs laiks.
Par to nevainību... Būšu līdz riebumam atklāta, bet, jā, tas būtu tas faktors, kas mani atbaidītu, jo mani vispār nesaista kautrīgi, nedroši, par sevi nepārliecināti un kompleksu mākti vīrieši. Ja vēl bonusā tam visam nāk nevainība un 0 pieredze attiecībās ar pretējo dzimumu, tad es, kā sieviete, kurai pagātnē bijušas gan ilgaicīgas attiecības, gan īslaicīgi romāni, negribētu būt tā, kura atņem nevainību 30 gadus vecam, pieaugušam vīrietim. Labā ziņa ir tā, ka, kā redzams komentāros, ir sievietes, kuras šajā vecumā arī vēl ir nevainīgas un kuras līdz ar to neatraidītu tādu pašu vīrieti.
Ja par pašu tēmu, tad man izklausās, ka vispirms, pirms domāt par nevainības zaudēšanu, vajag sakārtot galvu, strādāt ar saviem kompleksiem, celt pašapziņu un strādāt ar sevi. Nevainības zaudēšana neko neatrisinās, jo man izklausās, ka problēmas sakne ir ne jau nevainības faktā, bet zemajā pašvērtējumā un kompleksos, kuri traucē dzīvot. Tagad Covid plosās, bet, ja Covid nebūtu, es tādam cilvēkam ieteiktu sakravāt mugursomu un uz kādu laiku aizlidot uz citu pasaules malu, atpūtināt prātu un vienkārši atslēgties no domām, kuras tagad neliek mieru.
31.01.2021 23:33 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Arvi, tas tu? 😁
01.02.2021 00:26 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
es domāju, ka tas neatbaidītu, bet tikai tad, ja tas netraucētu attiecību veidošanā
tā tad gribu pateikt, lai turpmāk ar meitenēm esi pārliecināts par sevi visās jomās/lietās un meitenēm to pasniedzot tā, ka neesi sastapis īsto, viss būs labi. :) galvenais tikt vaļā no nedrošības, nepārliecinātības. veiksmi! :)
01.02.2021 00:39 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Kur īsti ir problēmas? Ir cilvēki kas nodzīvo līdz sirmam vecumam tā arī nekad ne reizi nenodarbojoties ar seksu. Ja nav satikts īstais cilvēks tad nav. Ja satraucies par sava aprīkojuma izmēru tad zini cilvēki un to anatomija ir dažāda. Liels nenozīmē ka tas ir labi. Tas ir tikai mīts. Sievietēm anatomija atšķiras, vienām vajag lielu. Citām liels vai ļoti garš sagādā tikai sāpes. Man paziņu lokā ir vairāki vīrieši invalīdi ratiņos, ir gan sievas gan bērni. Tā kā beidz kompleksot par izskatu. Ja pārdzīvo par izskatu tad pretējam dzimumam noteikti nebūsi pievilcīgs. Bieži vien pie tā ka vīrietis nedabū seksu ir nevis izskats, bet izturēšanās, nepatīkama personība. Paskaties uz dzērājiem. Ir daļa dzērāju kas ir noresnējuši, nodzērušies, bet sieviete vienalga ir. Viņi prot būt galanti, īstajā brīdī pateikt kādu mīļu frāzi starplaikos kad nevārtās novēmušies uz grīdas.
01.02.2021 00:45 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.01.2021
Paldies mangos! ❤
Jauki vārdi, saprotu ka sev jāgūst pārliecība lielāka un jāiet uz priekšu tik!
01.02.2021 00:51 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Šeit jau jāiet pie psihologa, nu reāli, ja jau tuvojas tricārs, tur nekas pats par sevi neatrisināsies. Ap tricāru vīrietim vēlme pēc seksa un varēšana jau sāk samazināties, salīdzinot ar divdesmit gadu vecumu, kā varēja visus "plaukuma" gadus bez tā dzīvot, ir diezgan nesaprotami. Tur klāt noteikti nāk armija ar tarakāniem galvā, varbūt, ja sanāk atrast arī kādu ļoti kompleksainu sievieti... katrā ziņā, pēdējais brīdis pazemināt latiņu.
01.02.2021 08:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits