Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūsdienu sievietes.

 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Hei lasītājas! 🤗
Manas individuālās pārdomas😎
Šorīt pamodos 6.30, bija jāmostas, jo ieplānota tikšanās blakus pilsētā.
Iegāju Instagram, sasodīts...
Influenceru ēra.
Super sievietes.
Super mammas.
Super "uzņēmējas".
Super, super, super...
Lielākajai daļai vajadzīgs mosties 5.00 no rīta, jo redz viņas sevi mīlot...vajag jogu, restartu, vingrošanu, mūziku, rīta kafiju...u.c. štruntus.
Citai vēl vajag terapeitu, vai koučinga treneri... lai ir kas motivē, un atbalsta. 😬
Esmu no laukiem, mana mamma 40 gadus modās 5.15 lai dotos uz kūti slaukt, un koptu lopus... cikos tad viņai būtu jāmostas, lai sevi "mīlētu"?! 😄
Bāc, kas notiek ar mūsdienu sievietēm un pasauli!?
Mēs sevi nemīlam jo izguļamies!?
Vai arī mūs pārāk maz motivē, slavē un ievēro mūsu vīri, dzīves biedri, draudzenes un ģimene!?
Mēs tā vietā savas problēmas stāstam kaut kādam svešiniekiem, kas mūs uzklausa, un iesaka "pareizāko" viņaprāt. Minimālais kurss ir sākot no 6.mēn...😶😬, ja 6 mēn no savas dzīves par sevi stāstīsi vīram viņš tevi sāks mīlēt un cienīt vairāk.
Kas notiek!?
Mūsdienās, sievietes ir švakas...neuzticas saviem tuvajiem, un meklē sev elkus, geštelterapeitus,  iedvesmotājus! Kur ir mūsu iekšējais ES, ka katrs dzīvojam sev, nevis kaut kādā vadlīnijās ko kāds "gudrs koučinga treneris" tev liek, vai norāda!
Mums ir vajadzīgi sapņi, mērķi, To Do liste nedēļai, mēnesim vasarai un gadam!?
Mērķi un sapņi nav jāraksta tie ir jāsasniedz, un jāizsapņo! 😊
Vai mūsdienu sieviete nevar būt spontāna un rīkoties mirkļa iegribās, bet tikai pēc bezjēdzīga plāna sastādīšanas diena iedomājamam!? 🙊
Un tad tas "grūtais" darbs, kas ir rakstīt Instagrama profilā zem bildītēm aprakstus, cik veiksmīga esmu, vai plānotāja pildīšana kas ir nakošajam mēnesim, gadam vai pusgadam, vai ēdienu saraksts ar bezglutēna un bez gaļas, lai tikai saņemtu ♥︎, "uhhh kāda es malacīte". Un tad tā runāšana pie automašīnu stūres no stāsta "tas ir vienīgais brīdis mīļie sekotāji ka man ir Jums laiks parunāt", nez ar ko esi aizņemta ārpus auto, varbūt tikai gribi parādīt skat kā man mašīna un telefons? 😛
Un vēl noteikti par to visiem ir jāpastāsta Insagramā, jo kā tad citi zinās cik es esmu modīga un laikmetīga, un kā man sponsori spēs novērtēt ar ko sadarbību veidot 🤭
Un tie mani  bērni "tādi briesmoņi" jāatpūšas ar vīru, no vīra uz nedēļu, vai bērni jāsūta pie omītēm, jo esam tā noguruši, veltīsim laiku sev...jā sev- t.i "sēdēsim telefonos liksim storijus cik labi mums kopā divatā atpūtā" 🤭 bet būsim noguruši no bērniem kas tāpat lielāko savu dzīves daļu pavada bērnudārzā, vai pie aukles, jo tās 2h no rīta un 2h vakarā ir vājprātīgs laiks ko pavadīt ar saviem miesīgajiem bērniem!🥴 (#supermamma)
Lūk un tāpēc es esmu super mamma, tieku ar visu galā- ar vīru varam brīvdienās atpūsties, un vakariņās no Boltiņa pasūtīt kādu ēdienu- jo es tik smagi strādāju runājot muļķības pie auto stūres, un rādīju savus outfitus ka pie pannas stāvēt nav bijis laiks 😃 (gan jau bolts tika vakariņās jo bija #sadarbība)
Es esmu es pati, es iedvesmoju citus ar savu pozitīvismu, dzīvesprieku un arī citos cilvēkos to "paņemu" sev.
Man nevajag citu cilvēku apbrīnu ka ceļos 6.45, jo mani bērns modina. 😃
Mani apbrīno un novērtē vīrs, draudzenes, bērni, un ģimene!
Es nemeklēju sevi, es esmu ES, bez visām mūsdienu "trendīgajām" lietām.
Jo tomēr dzīvot sev - par to jau ir katra cilvēka sūtība uz šīs zemes🌍
P.S. gan jau arī "modīgās" mūsdienu sievietes dzīvo sev, bet es saskatu tukšu cilvēku - kas dzīvo pēc modes principiem un ir paši sevi sagūstījuši! 🙈
Un  šāda tipa sievietes nevis mani iedvesmo, bet iedzen dziļā depresijā!
Uhhhh kā sarakstīju! 😼😺
26.01.2021 17:13 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Ja cilvēkam sagādā prieku par sevi publicēt informāciju sociālajos tīklos, lai publicē un izrāda kaut visai pasaulei, kur ar ko iet, ko ēd un ko dara, kā izskatās ar apģērbu vai bez tā.
Man ir pāris draudzenes, kas tā dara un esot kopā, piemēram, kafejnīcā man sevišķi nepatīk, ja sākumā jānobildē mūsu ēdiens/dzērieni, lai ieliktu IG storijos, bet tas varbūt tādēļ, ka man tāda izrādīšanās nav vajadzīga, bet tas nenozīmē, ka neļaušu draudzenei arī savu šķīvi vai dzērienu bildēt, ja viņa gribēs :)
Katram savs!
27.01.2021 18:03 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Es piekrītu un mani arī kaitina, bet kas man par daļu? Es tā nedzīvoju, lai citi tiek paši galā ar saviem kouchiem un instagram biznesiem un bērniem, no kuriem jāatpūšas,
27.01.2021 17:47 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Vakarkleita @ 27.01.2021 13:09

Paldies.
Nebiju iedomājusies, paldies par labajiem padomiem, ņemšu vērā ?

Vienmēr prieks palīdzēt.
27.01.2021 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Eksperte @ 27.01.2021 13:07

Ja tev besī, ka kāds izliek savu dzīvi, prieku, agro celšanos sociālajā tīmeklī, tad ir tāda atsekošanas poga. Dzirdēju, ka tā ļoti palīdz cilvēkiem beigt besīties uz tiem, kas dzīvo savu dzīvi.

Paldies.
Nebiju iedomājusies, paldies par labajiem padomiem, ņemšu vērā 😃
27.01.2021 13:09 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Vakarkleita @ 27.01.2021 07:48

Jēziņ!.
Izlasa tikai to ko vēlas izlasīt!
Govis??? (tas bija piemērs)
Izlasi arī par to bezjēdzīgo automašīnā runāšanu, un atpūtu no saviem miesīgajiem bērniem. ???
Es saku ka mani tas uzvelk, tā izrādīšanās, sadarbība u.t.t.?
Es esmu pati ļoti pašpietiekama, un nav nepieciešams interneta tīmeklis kur gūt atzinību, un uzslavas, un apbrīnu ?

Ja tev besī, ka kāds izliek savu dzīvi, prieku, agro celšanos sociālajā tīmeklī, tad ir tāda atsekošanas poga. Dzirdēju, ka tā ļoti palīdz cilvēkiem beigt besīties uz tiem, kas dzīvo savu dzīvi.
27.01.2021 13:07 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Cilvēks ir sociāla būtne un cik nu kuram tas izpaužas.
Atkarība no soc tīkliem ir liela problēma daudziem. Uzmanības pievēršana, sevis demonstrēšana un izrādīšana, salīdzināšana ar citiem un vēlme neatpalikt, apsteigt parādīt cik viss ir labi, sakārtoti un forši. Savākt simtiem un tūkstošiem sekotāju, parādīt sevi kā līderi, gudro, viedo un idejām bagātu cilvēku.
Tā ir atkarība un apsēstība, kas neļauj ne stundu atslābt.
Nākotnē neizbēgami būs ārstniecības klīnikas un centri, kur ārstēs un glābs daudzus no šīm atkarībām.
27.01.2021 10:52 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Es esmu pati ļoti pašpietiekama, un nav nepieciešams interneta tīmeklis kur gūt atzinību, un uzslavas, un apbrīnu 🤭

Es esmu es pati, es iedvesmoju citus ar savu pozitīvismu, dzīvesprieku un arī citos cilvēkos to "paņemu" sev.
Man nevajag citu cilvēku apbrīnu ka ceļos 6.45, jo mani bērns modina. 😃
Mani apbrīno un novērtē vīrs, draudzenes, bērni, un ģimene!
Es nemeklēju sevi, es esmu ES, bez visām mūsdienu "trendīgajām" lietām.

Bet tomēr vajadzēja sevi palielīt?
27.01.2021 10:33 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Astoņpadsmitajā gadu simtā, gan sievietes, gan vīrieši, pie māksliniekiem pasūtīja un viņiem gleznoja pašportretus, kurus izstādījā visiem redzamā vietā savā mājoklī. Aicinot ciemiņus, uzsvars tika likts uz šiem pašportretiem.
Tā kā, neredzu nekādas atšķirības starp astoņpadsmito vai divdesmit pirmo gadu simtu, tie paši "pašiņi" vien ir, tikai atšķiras tehnoloģijas no senākiem laikiem un mūsdienu telefonu iespējām ar kamerām.

Nu, pirmkārt, tā ir glezna nevis fotogrāfija, otrkārt, portrets nevis pašportrets. Treškārt, nedomāju gan, ka katru reizi, kad kādam ieradās ciemiņi, viņi uzreiz (vai vispār) tika vesti aplūkot šī cilvēka portretu. Ceturtkārt... nevis ''gan vīrieši, gan sievietes'', bet aristokrāti, kas to varēja atļauties. Piektkārt :D Iegūt savā īpašumā gleznu ar sevi, laikā, kad fotogrāfija neeksistē, ir ļoti atšķirīgi no vairāku desmitu selfiju taisīšanu katru nedēļu. Un visbeidzot - mans komentārs vispār nebija par selfijiem.
27.01.2021 10:04 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Jāņem vērā arī tas, ka pat aktīvo satura postotāju dzīve nesastāv tikai no tā, kas tiek izlikts publiskai apskatei. Līdz ar to spriest, vai dzīve ir vai nav tukša nepazīstamam cilvēkam no Insta, ir pārsteidzīgi.
Un tu skaties to tukšo, bezjēdzīgo saturu, tātad mērķis ir sasniegts. Blogeri posto to, ko publika pieprasa, un insta algoritmi nosaka. Ja publika pieprasītu Kafkas apcerējumus, tad postotu tos, as simple as that.
27.01.2021 09:42 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kur minēju, ka skauž? sorry, bet neizklausās veselīgi ''pašpietiekamā,'' rakstot, ka citi dzīvo sliktāk nekā tu, šī ir pilnīgi bezjēdzīga saruna, pirmkārt, jo esi tuvredzīga,neredzot tālāk par savu degungalu, otrkārt, kāds prikols cepties par to, kas tevi neietekmē? pati sev lieki piesārņo galvu..
Neesi gadijumā viena no tām, kura pret viesmīli izturās ar augsti paceltu galvu?
27.01.2021 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Katz @ 27.01.2021 08:52
un? ko gribi ar to pateikt? ka esi labāka par citiem? zini, tad man daudz simpātiskāki šķiet cilvēki, kuri nebaksta otram acīs un dzīvo ''nepiešpietiekami ar instagramu''
zini, pašpietiekamam un pārliecinātam cilvēkam šādi teksti nenāktu ārā, tas tā, lai ir par ko padomāt pie rīta kafijas.

Dzeru tikai tēju!
Paldies super "pamācošā" būtne! 😄
Lai baudpilna trešdiena☺
Tās ir tikai manas pārdomas, mani neskauž šāda dzīve, man tāda liekas tukša!
Ka jau vairums ļautiņu tikko kā nostājās pret kaut ko, uzreiz SKAUŽ!? 😅😅😅 KAS GAN TĀDĀ DZĪVĒ VAR SKAUST! 🤭🤭🤭
27.01.2021 08:59 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
un? ko gribi ar to pateikt? ka esi labāka par citiem? zini, tad man daudz simpātiskāki šķiet cilvēki, kuri nebaksta otram acīs un dzīvo ''nepiešpietiekami ar instagramu''
Es saku ka mani tas uzvelk, tā izrādīšanās, sadarbība u.t.t.🥵
Es esmu pati ļoti pašpietiekama, un nav nepieciešams interneta tīmeklis kur gūt atzinību, un uzslavas, un apbrīnu 🤭

zini, pašpietiekamam un pārliecinātam cilvēkam šādi teksti nenāktu ārā, tas tā, lai ir par ko padomāt pie rīta kafijas.
27.01.2021 08:52 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Jautājums, kāpēc tevi tā uzvelk šie instagram stāsti. Saki, ka viņas izrādās, sēžot auto un pasūtot vakariņas - tev pašai nav auto un nevari atļauties pasūtīt ēdienu? Tev nav laika sev no rītiem? Nav iespējas aiziet pie terapeita? Atpūsties no bērniem? Pēc visa tā pentera izklausās, ka tev vienkārši skauž.
Visbeidzot, to visu var arī neskatīties. Manā lentā tādu "supermammu" vispār nav, jo galīgi neinteresē.
27.01.2021 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Eksperte @ 26.01.2021 22:37
Man nebija vēlmes to penteri izlasīt līdz galam. Tiku līdz pusei un sapratu domu. Mans viedoklis ir sekojošs, mēs katra pati izvēlamies kā dzīvot. Neviens mums neuzspiež slaukt govis. Neviens neuzspiež jogot no rītiem. Tu pati izvēlies kas esi un kā dzīvot. Tikai daudzreiz vieglāk ir čīkstēt par neizdevušos dzīvi un ka visu mūžu aiz riebuma govij pie pakaļas stāvēts, nekā izkāpt no komforta zonas un iet nezināmajā.

Jēziņ!.
Izlasa tikai to ko vēlas izlasīt!
Govis😄😄😄 (tas bija piemērs)
Izlasi arī par to bezjēdzīgo automašīnā runāšanu, un atpūtu no saviem miesīgajiem bērniem. 🤣🤣🤣
Es saku ka mani tas uzvelk, tā izrādīšanās, sadarbība u.t.t.🥵
Es esmu pati ļoti pašpietiekama, un nav nepieciešams interneta tīmeklis kur gūt atzinību, un uzslavas, un apbrīnu 🤭
27.01.2021 07:48 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
C00L Dzipsy @ 26.01.2021 22:25


😁😘
26.01.2021 22:57 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Man nebija vēlmes to penteri izlasīt līdz galam. Tiku līdz pusei un sapratu domu. Mans viedoklis ir sekojošs, mēs katra pati izvēlamies kā dzīvot. Neviens mums neuzspiež slaukt govis. Neviens neuzspiež jogot no rītiem. Tu pati izvēlies kas esi un kā dzīvot. Tikai daudzreiz vieglāk ir čīkstēt par neizdevušos dzīvi un ka visu mūžu aiz riebuma govij pie pakaļas stāvēts, nekā izkāpt no komforta zonas un iet nezināmajā.
26.01.2021 22:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Astoņpadsmitajā gadu simtā, gan sievietes, gan vīrieši, pie māksliniekiem pasūtīja un viņiem gleznoja pašportretus, kurus izstādījā visiem redzamā vietā savā mājoklī. Aicinot ciemiņus, uzsvars tika likts uz šiem pašportretiem.
Tā kā, neredzu nekādas atšķirības starp astoņpadsmito vai divdesmit pirmo gadu simtu, tie paši "pašiņi" vien ir, tikai atšķiras tehnoloģijas no senākiem laikiem un mūsdienu telefonu iespējām ar kamerām.
26.01.2021 22:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
putns @ 26.01.2021 22:12

Atrodi kaut vienu fotogrāfiju no 18.gs un salīdzināsim ?

26.01.2021 22:25 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Salīdzinam, varbūt, vēl sievietes no 18.gadsimta?🤗

Atrodi kaut vienu fotogrāfiju no 18.gs un salīdzināsim 😁
26.01.2021 22:12 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
putns @ 26.01.2021 19:28

Pilnīgi piekrītu. Piemēram:
Jā, var teikt, ka arī agrākos gadsimtos cilvēki ģērbās vienā ''stilā''. Par to nav runas. Mūsdienās ar kosmētiskajām procedūrām (botokoss utt.), plastiskajām operācijām, matu krāsošanām un audzēšanām, instagram make-upu (kas būtībā tev uzzīmē jaunu seju pa virsu vecajai) sievietes tiešām sāk izskatīties kā no Xeroxa tūkstošos eksemplāru printētas. Nu nebija agrāk tā, ka visas uzkačā vienādas lūpas, uzoperē vienādu degunu, uzzīmē vienādas uzacis un vaigu kaulus utt. utjpr. Man piemēram nav saprotama šī vēlme iznīcināt visas savas dabiskās atšķirības un izskatīties pēc kārtējā klona.

Mūsdienās šādas procedūras ir daudz pieejamākas, tur tā sāls.
Bet nu šādas copy-paste bildes var piemeklēt par jebkuru laika posmu. Un es teiktu, ka lielākā daļa cilvēki vizuāli ir pietiekami unikāli. Pietiek pastaigāt pa soctīkliem un skatīt parastus cilvēkus.
26.01.2021 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!