MĪĻOTAIS BEZ NAUDAS

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Labvakar!
Jā, kā saprotat pēc nosaukuma, manam mīļotajam vīrietim šobrīd ir problēmas ar naudu. Dzīvojam kopā, ir kvalitatīvs sekss, vakaros baudām vīnu, alu vai ko stingāku. Abiem tīk baudīt labas kvalitātes tabaku.
Taču šobrīd viss finansiāli ir uz maniem pleciem.
Vīrietim gan ir saprotami un loģiski argumenti- viņš spējot mani perfekti apmierināt, viņam ir brangs dzimumloceklis un, kā viņš saka, ļoti pivilcīgs, seksuāls sēklinieku maisiņš.
Es tam piekrītu. Taču finansiāli ir samēri grūti.
Saprotu, ka mūsdienu Latvijā ir vīriešu deficīts, mums ir jābūt pieticīgām, savā ziņā jātup vīrieša priekšā uz ceļiem.
Un tomēr- kā jūs rīkotos šādā situācijā?
24.01.2021 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Vīrietim gan ir saprotami un loģiski argumenti- viņš spējot mani perfekti apmierināt, viņam ir brangs dzimumloceklis un, kā viņš saka, ļoti pivilcīgs, seksuāls sēklinieku maisiņš.

Tu viņam maksā par to, ka var Tevi apmierināt? Jo man šis viņa arguments problēmas novēršanai šķitīs saprotams un loģisks tikai tad, ja spēs ar savu brango orgānu samaksāt visus rēķinus, piepildīt ledusskapi un vēl sapirkties vīnu, tabaku un vēl sazin ko jūs tur lietojat - un visu to izdarīt tikai viņš, ņemot vērā, ka ir bez darba un naudas.
29.01.2021 02:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits