Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hipotekārais kredīts Citadelē

 
Reitings 15
Reģ: 01.03.2020
Plānoju ņemt hipotekāro kredītu un Citadele ir viens no variantiem. Interesē nesenās atsauksmes! Kā ir ar daļējo pirmstermiņa atmaksu Citadelē? Tā ir pilnībā bez maksas, vai par šīm izmaiņām katru reizi jāmaksā komisija?
Summa nav liela, ko nepieciešams aizņemties un vēlos laiku pa laikam veikt lielākus maksājumus, lai ātrāk atmaksātu kredītu. Tā pat interesē atsauksmes par Seb, Luminor :) par swedu dzirdēju ne tās labākās atsauksmes... Vai tiešām swed nav jēgas izskatīt?
24.01.2021 15:23 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Neviens cits kā konkrētās bankas pārstāvis par nosacījumiem labāk nevarēs atbildēt :)
Kādas tieši sliktas atsauksmes? Kas konkrēti ir tas, kas interesē? Lielākā daļa informācijas ir publiski pieejama banku mājaslapās, piemēram, pakalpojumu cenrādis. Procentu likme un citas lietas ir ļoti individuāla lieta.
Vienīgais komentārs par Citadeli ir tāds, ka konsultanti cilvēkiem piedāvā ņemt kredītu uz ilgāku laiku, pamatojot, ka tā katru mēnesi būs jāmaksā mazāk, taču aizmirst piebilst, ka ilgtermiņā samaksās vairāk. Saprotu, ka katrs cenšas nopelnīt, tomēr Swed un SEB kopumā ir objektīvāki konsultācijās, mērķis nav, lai katrs klients pa durvīm izietu ar kredītu. Tas atspoguļojas arī tajā, ka vairāk cilvēkiem atsaka aizņēmumu, kas patiesībā ir tikai un vienīgi labi.
24.01.2021 16:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 01.03.2020
Paix Paldies Par viedokli! Par swed esmu dzirdējusi, ka slikti noteikumi, bet kas tieši nezinu.
Interesē tieši pirmstermiņa atmaksas iespējas un, lai tas būtu bez maksas. Vadīsimies pēc izdevīgākajiem noteikumiem un mazākās procentu likmes.
24.01.2021 16:45 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
OceanDaughter @ 24.01.2021 16:45
Paix Paldies Par viedokli! Par swed esmu dzirdējusi, ka slikti noteikumi, bet kas tieši nezinu.
Interesē tieši pirmstermiņa atmaksas iespējas un, lai tas būtu bez maksas. Vadīsimies pēc izdevīgākajiem noteikumiem un mazākās procentu likmes.

Manā skatījumā Luminor ir patīkamākā banka ar ko sadarboties. Viņi paši mēdz nākt pretī ar dažādām apdrošināšanām un piedāvājumiem par kredītmaksājumu atlikšanu un arī līgumu var noslēgt individuālu, ja piemēram Tev ir liela pirmā iemaksa un nav liels aizņēmums, tad nosacījumi arī var nebūt tik drastiski. Man teiksim vienīgais nosacījums ir tāds, ka reizi 3 mēnešos kontā jābūt 700eur un nav jāieskaita ne alga, ne pensija. Bet kā jau visas bankas viņi prasa, lai atjauno savus datus un norāda savu darba attiecību statusu - strādājošais ar tādu un tādu algu vai bezdarbnieks ar tādiem un tādiem ienākumiem.
Kredīta pirmstermiņa atmaksa ir noteikta ar likumu, ka to var atmaksāt ātrāk un beigās būs jāmaksā mazāka summa, jo atkritīs procentmaksājumi. Vismaz tā esmu to sapratis. Un nav arī nekāda kompensācija par to.
24.01.2021 17:01 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
OceanDaughter @ 24.01.2021 16:45
Paix Paldies Par viedokli! Par swed esmu dzirdējusi, ka slikti noteikumi, bet kas tieši nezinu.
Interesē tieši pirmstermiņa atmaksas iespējas un, lai tas būtu bez maksas. Vadīsimies pēc izdevīgākajiem noteikumiem un mazākās procentu likmes.

Slikti noteikumi ir baigi nekonkrēti, tādās atsauksmēs es neklausītos.
Es tā aši iegāju gan SEB, gan Swed lapā, abiem pirmstermiņa atmaksa ir bez maksas. Neesmu īpaši interesējusies, bet varētu arī būt tā, kā Putns saka, ka tas ir visiem noteikts. Kā jau pati saki, vienkārši iesniedz pieteikumu visās un tad salīdzini :) Iedos gan noteikumus, gan precīzas detaļas.
24.01.2021 18:04 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Atkarīgs, kāds hipotekārais kredīts, kādi tev ir ienākumi un ar kādiem nosacījumiem ņemsi. Piesakies visās tevi interesējošās bankās, precīzāko info saņemsi, ja īpašums ir jau noskatīts, bet aptuveno info un atbildi uz saviem jautājumiem par pirmstermiņa maksājumiem un komisijām saņemsi arī tāpat. Un tad salīdzini.
Mani tavā vietā vairāk interesētu aizdevuma procents un komisija par līguma noslēgšanu.
24.01.2021 18:12 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Bankas kredītus ļoti labprāt dod tiem kam jau ir nauda un varbūt pat kredīts nav vajadzīgs, bet reizēm to var izmantot, ja tas nekādi netraucē ikdienas maksājumiem un varbūt pat atmaksājas, jo procentmaksājumi ir zemi.
24.01.2021 18:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits