Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju Draudzeni.

 
Reitings 55
Reģ: 22.10.2019
Foruma vecās tēmas "Meklēju Labāko Draudzeni" iedvesmota, izlēmu uztaisīt svaigu sarunu. Man patīk komunicēt internetā, jo īpaši tagad, Covid laikā, kad mēs visi jūtamies mazliet izolēti no normālas socializācijas. Gribētu atrast kādu cilvēku, ar kuru ir interesanti parunāt par tēmām kas mūs interesē.
Man nav daudz internetā atrastu paziņu, kas dzīvo Latvijā, tāpēc gribu pamēģināt kaut ko jaunu - veidot draudzību ar īstu iespēju kādreiz tiešām satikties, jo, kāpēc gan ne?
Man ir 18 (kaut gan mēdzu to slēpt XD, esmu radoša, ar interesi par visu kas saistīts ar mākslinieciskām pašizpausmēm. Interesējos par kino vēsturi un kultūru kopumā. Dodu priekšroku nelielai, mierīgai draugu kompānijai, ar kuriem var parunāt par dziļām tēmām, nevis skaļām ballītēm. Patīk cilvēki, kuri nealkst būt tādi kā visi citi, bet gan uzdrīkstas izpausties, darīt to kas viņiem patīk, neuztraucoties ko par to padomās apkārtējie, un dzīvot dzīvi, kas viņus padara laimīgus. :)
24.01.2021 13:57 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Meklēju draudzeni, 19.
Intereses: fashion, makeup, attiecības, psiholoģija, filozofija, grāmatas, cooking, travel u.c.
24.01.2021 14:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits