Vai peņa garums ir svarīgs ?

 
Reitings 61
Reģ: 12.01.2021
Gribēju uzzināt vai peņa garums ir patiešām svarīgs ? Nu itkā esmu lasījis ka daļa meiteņu sakot ka nav svarīgs, bet atkal daļa apsmej mazos izmērus..
Bet kā ir pēc Latvijas standartiem ?
Un jā nevainīgs zēns raksta šo, es gribu zināt atbildi.
23.01.2021 08:28 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Manuprāt, vissvarīgākais ir veselība un higiēna. Vīrietim, kuru savulaik iekāroju (īstenībā joprojām), pēc viņa izteikumiem, ir ļoti tīrs loceklis. Viņš saka, ka mazgājot to biežāk kā rokas, pēc katra tualetes apmeklējuma un, protams, arī pēc rokas prieciņa. Tiesa gan, viņa loceklis gan ir ļoti maziņš (viņa tā laika labākais draugs to man reiz atklāja), bet tīrs un mikroskopisks vienmēr ir uzbudinošāks nekā liels, bet netīrs un smirdīgs.
23.01.2021 23:08 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Ir vīrieši, kuriem patīk sievietes ar mazām krūtīm vai vispār taisnas kā dēļi, tad jau noteikti ir sievietes, kurām patiktu vai vismaz nebūtu iebildumi pret mazu dzimumlocekli. Pirms tam kāds minēja mikropeni ar sievu un ģimeni. Un vispār, izmēri ir otršķirīga lieta. Nav jēga no liela zuša starp kājām, ja kā cilvēks esi galīgi garām.
23.01.2021 23:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits