Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādēļ zūd ticamības moments “ietekmeļiem”!

 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kurš no jums tic “ietekmeļu” reklamētajiem produktiem?
Es neticu nevienam, manī tas izraisa pretēju reakciju - nekad nepirkšu!
Kāpēc?!
Viņi reklamē visu, kas kustas un nekustas! Bet tā jau ir, nauda nesmird!
Diāna Kubasova, manās acīs - absolūti nekāda. Tāda sajūta, ka pati sev uzdod jautājumus, uz kuriem atbild.
Kāds it kā uzdevis jautājumu par matiem, kā tos kopt! Heisā hopsā, uzreiz ir produkts, un, jūs neticēsiet, arī uzreiz ir atlaižu kods DIANA šim produktam! 😁
23.01.2021 01:00 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Pirmo reizi dzirdu par šādiem matu produktiem, labāk nopērku tos produktus kuri reti reklamējas kādos instagrama kontos.
23.01.2021 01:01 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es vispār nekad neskatos tos storijus kur kaut ko reklamē. Visus ātri pāršķiru pāri, jo man vienkārši neinteresē. Pari zinu ko nopirkt un kas man patīk. Visa tā produktu reklamešana nevieš nekādu ticību.
23.01.2021 01:02 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Tāpat kā arī nekad neiepirktos ''AboutYou'' interneta veikalā, jo katru dienu uzrodās kaut kādi 25% atlaižu kodi no ''influenceriem'' pēc tiem atlaižu kodiem izklausās, ka tajā ''AboutYou'' neviens neiepērkās tāpat vien.
23.01.2021 01:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sabiedrības Dāma @ 23.01.2021 01:01
Pirmo reizi dzirdu par šādiem matu produktiem, labāk nopērku tos produktus kuri reti reklamējas kādos instagrama kontos.

Štrunts par produktiem. 😁 Gan jau, ka Garnier vai Loreal tipa produkti, tikai par dārgāku naudu.
Mani interesē cik daudz “aitu” uzķeras uz šiem jautājumiem - atbildēm - atlaižu kodiem! Vai tiešām pie mūsdienu tehnoloģijas iespējām cilvēki pakļaujas atlaižu kodiem?
23.01.2021 01:05 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Sabiedrības Dāma @ 23.01.2021 01:03
Tāpat kā arī nekad neiepirktos ''AboutYou'' interneta veikalā, jo katru dienu uzrodās kaut kādi 25% atlaižu kodi no ''influenceriem'' pēc tiem atlaižu kodiem izklausās, ka tajā ''AboutYou'' neviens neiepērkās tāpat vien.

kas par daudz tas par skādi, to about you tiešām reklamē tik daudzi,ka arī man nav bijusi vēlme tur neko iegādāties
23.01.2021 01:05 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
blacke @ 23.01.2021 01:05

kas par daudz tas par skādi, to about you tiešām reklamē tik daudzi,ka arī man nav bijusi vēlme tur neko iegādāties

Par About You lasītas daudz sūdzības. Tāds Aļika variants. Konveijers. Kur cilvēki paliek bez preces, fake zīmoliem, bojātām kastēm.
23.01.2021 01:07 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Priekš kam ir jāseko tādiem ietekMEĻIEM? Es sekoju dažām tikai dēļ tā, jo interesanti pasekot līdzi un viss. Ne es ņemu kādus padomus vai ieteikumus..neko. 😅
23.01.2021 01:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
blacke @ 23.01.2021 01:05

kas par daudz tas par skādi, to about you tiešām reklamē tik daudzi,ka arī man nav bijusi vēlme tur neko iegādāties

Un, jo vairāk reklamē, jo vairāk manī raisa reakciju NEPIRKT!
Nav runa par pārbaudītām vērtībām, kurām īpašu reklāmu nevajag. Bet šis “ātrais mārketings”, ir domāts idiotiem!
23.01.2021 01:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 23.01.2021 01:10
Priekš kam ir jāseko tādiem ietekMEĻIEM? Es sekoju dažām tikai dēļ tā, jo interesanti pasekot līdzi un viss. Ne es ņemu kādus padomus vai ieteikumus..neko. ?

Kas tev liek domāt, ka es sekoju šādiem “ietekmeļiem”?
Es nesekoju nevienam “ietekmelim”, reizi nedēļā izskatu “ietekmeļu” profilus caur meklētāju un saprotu, ka viņu dzīvēs nekas nemainās, to vien dara kā mētājas ar saviem atlaižu kodiem.
Ja agrāk “uzmetu acis” 10 ārzemju “slavenībām” un 10 vietējām “slavenībām, tad tagad šis skaitlis samazinās.
Manās acīs viņi visi palikuši tik garlaicīgi, vieni vienīgi atlaižu kodi...
23.01.2021 01:15 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Sabiedrības Dāma @ 23.01.2021 01:03
Tāpat kā arī nekad neiepirktos ''AboutYou'' interneta veikalā, jo katru dienu uzrodās kaut kādi 25% atlaižu kodi no ''influenceriem'' pēc tiem atlaižu kodiem izklausās, ka tajā ''AboutYou'' neviens neiepērkās tāpat vien.

Es arī skeptiski skatījos uz AboutYou, bet 2x esmu nopirkusi tur apavus ar atlaidi+ietekmeļu 25% atlaidi par tādu summu, kuru LV internetveikalos un parastajos veikalos nekad neatrastu. Kā arī pasūtīju tur ziemas mēteli, kurš neizskatījās, kā man gribējās, aizsūtīju atpakaļ (pakā iekšā jau ir omnivas uzlīmē atpakaļnosūtīšanai), nauda kontā ienāca 3 dienu laikā. Iepirkšos vēl, ja atradīšu kādu pērli!
23.01.2021 01:19 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Bet vispār arī īsti neņemu vērā ietekmeļu reklāmas. Laikam vienīgais vēl nopirku menstrual cup, kad Dace Alpa reklamēja (laikam bija 2 par 1 cenu).
23.01.2021 01:20 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Ui, es arī visas “reklāmas” pārtinu. Pārsvarā arī atsekoju, dažām ietekmelēm tik sekoju, jo kaut kas patīk vai nu bildēs, vai personībā.
Diāna vispār lielas super tukša, turklāt reizēm liekas, ka nevar teikumu bez raustīšanās pabeigt. Atsekoju.
Piemēram Marta marija sproģe, liekas jauka, gaiša utt, bet ja paskatās, tad pat posts par meitas dzimšanas dienu ir ar #lindex #sadarbiba utt, liekas tik stulbi. Tas pats @storyaboutus. Par parejam, kuras reklame katru ziepes gabalu, ko atsūta vispār nerunāšu.
Piemēram Valuta un Zvirgzdiņa. Viņas visu laiku taisa to “atpakošanu”, kas ir pati nejēdzīgākā lieta. Viņas pat nav izmēģinājušas, bet vienkārši filmē kādas ziepes atsūtījis drogas. Liekas wtf, labas meistares savā jomā, bet nafig sevi pazemot ar drogas un douglas paciņu atvēršanu 😀 😀 un tad tur ar to vienu roku kaut ko plosās, krata kameru... skumji
23.01.2021 01:21 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
C00L Dzipsy @ 23.01.2021 01:07

Par About You lasītas daudz sūdzības. Tāds Aļika variants. Konveijers. Kur cilvēki paliek bez preces, fake zīmoliem, bojātām kastēm.

Mana draudzene no AY pasūtija timberland firmas zābakus, kas atnāca parastā kartona kastē un es pasūtiju no membershop man atnāca zīmola kastē un ar visām citām lietām, biju pārsteigta par to un cenas bija samēra vienādas. 😵😵
23.01.2021 01:24 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
VIP @ 23.01.2021 01:21
Ui, es arī visas “reklāmas” pārtinu. Pārsvarā arī atsekoju, dažām ietekmelēm tik sekoju, jo kaut kas patīk vai nu bildēs, vai personībā.
Diāna vispār lielas super tukša, turklāt reizēm liekas, ka nevar teikumu bez raustīšanās pabeigt. Atsekoju.
Piemēram Marta marija sproģe, liekas jauka, gaiša utt, bet ja paskatās, tad pat posts par meitas dzimšanas dienu ir ar #lindex #sadarbiba utt, liekas tik stulbi. Tas pats @storyaboutus. Par parejam, kuras reklame katru ziepes gabalu, ko atsūta vispār nerunāšu.
Piemēram Valuta un Zvirgzdiņa. Viņas visu laiku taisa to “atpakošanu”, kas ir pati nejēdzīgākā lieta. Viņas pat nav izmēģinājušas, bet vienkārši filmē kādas ziepes atsūtījis drogas. Liekas wtf, labas meistares savā jomā, bet nafig sevi pazemot ar drogas un douglas paciņu atvēršanu ? ? un tad tur ar to vienu roku kaut ko plosās, krata kameru... skumji

Valuta stila un meikapa jomā ir eksperte, tam piekrītu, bet kāpec viņai ir sevi jāpazemo atverot neskaitāmās drogas un douglas kastes, to gan nesaprotu.
23.01.2021 01:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
spriditis @ 23.01.2021 01:19

Es arī skeptiski skatījos uz AboutYou, bet 2x esmu nopirkusi tur apavus ar atlaidi+ietekmeļu 25% atlaidi par tādu summu, kuru LV internetveikalos un parastajos veikalos nekad neatrastu. Kā arī pasūtīju tur ziemas mēteli, kurš neizskatījās, kā man gribējās, aizsūtīju atpakaļ (pakā iekšā jau ir omnivas uzlīmē atpakaļnosūtīšanai), nauda kontā ienāca 3 dienu laikā. Iepirkšos vēl, ja atradīšu kādu pērli!

Kā ar kvalitāti apaviem un iepakojumam?
Daudz sūdzības lasītas, ka zīmolu apavi nāk neoriģinālajās kastēs.
23.01.2021 01:26 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
VIP @ 23.01.2021 01:21
Ui, es arī visas “reklāmas” pārtinu. Pārsvarā arī atsekoju, dažām ietekmelēm tik sekoju, jo kaut kas patīk vai nu bildēs, vai personībā.
Diāna vispār lielas super tukša, turklāt reizēm liekas, ka nevar teikumu bez raustīšanās pabeigt. Atsekoju.
Piemēram Marta marija sproģe, liekas jauka, gaiša utt, bet ja paskatās, tad pat posts par meitas dzimšanas dienu ir ar #lindex #sadarbiba utt, liekas tik stulbi. Tas pats @storyaboutus. Par parejam, kuras reklame katru ziepes gabalu, ko atsūta vispār nerunāšu.
Piemēram Valuta un Zvirgzdiņa. Viņas visu laiku taisa to “atpakošanu”, kas ir pati nejēdzīgākā lieta. Viņas pat nav izmēģinājušas, bet vienkārši filmē kādas ziepes atsūtījis drogas. Liekas wtf, labas meistares savā jomā, bet nafig sevi pazemot ar drogas un douglas paciņu atvēršanu ? ? un tad tur ar to vienu roku kaut ko plosās, krata kameru... skumji

Es Diānai atsekoju, kad viņa sāka savu “ietekmeļu” programmu apmācību pārdot par naudu 😑 tur bija economy pack un VIP 😁
Un viņa tiešām “tukšs” cilvēks.. tas skatiens jau vien ir creepy.. un mūžīgā “zīmēšanās” ar Bollinger, melno kaviāru.. man apnika..
23.01.2021 01:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sabiedrības Dāma @ 23.01.2021 01:24

Mana draudzene no AY pasūtija timberland firmas zābakus, kas atnāca parastā kartona kastē un es pasūtiju no membershop man atnāca zīmola kastē un ar visām citām lietām, biju pārsteigta par to un cenas bija samēra vienādas. ??

Par šo About You baigi daudz sūdzību, ka nav oriģinālās kastes, kas liek apšaubīt produkta zīmolu 😕
23.01.2021 01:30 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Un viņa tiešām “tukšs” cilvēks.. tas skatiens jau vien ir creepy.. un mūžīgā “zīmēšanās” ar Bollinger, melno kaviāru.. man apnika..

Nu cik zinu, tad garšo visādas baltas vielas, tàpēc nespēju uztvert nopietni viņu & jā, es arī atsekoju, kad palaida savu “apmācību”.
Manuprāt Latvijā ir baigi traki ar kritisko domāšanu un viņam ir daudz sekotāji un pircēji.
Gribētos, lai “parastie” cilvēki paliek aktīvāki IG un liek savu ikdienu, nevis tikai ietekmeles.
23.01.2021 01:42 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
VIP @ 23.01.2021 01:42

Nu cik zinu, tad garšo visādas baltas vielas, tàpēc nespēju uztvert nopietni viņu & jā, es arī atsekoju, kad palaida savu “apmācību”.
Manuprāt Latvijā ir baigi traki ar kritisko domāšanu un viņam ir daudz sekotāji un pircēji.
Gribētos, lai “parastie” cilvēki paliek aktīvāki IG un liek savu ikdienu, nevis tikai ietekmeles.

Galvenais, ka precēta ar Mārtiņš Tenbergs. Laulību līgums, vīrs redzams reizi gadā, kāzu jubilejā, smukās IG bildēs 😁
23.01.2021 01:47 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Galvenais, ka precēta ar Mārtiņš Tenbergs. Laulību līgums, vīrs redzams reizi gadā, kāzu jubilejā, smukās IG bildēs 😁

Vai tad viņi neizšķīrās? Jo pirms Bali viņa parvacās no jurmalas uz rīgu, kaut kādu dzīvoklīti. Es domāju tur viss finito. Cik viņa bija Bali? 6-8 mēnešus un tik ilgi vīru nenoslēpsi.
23.01.2021 01:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits